Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е според вас?
Здравейте, имам си приятел от доста време и с когото водим интимен живот. По следствие на обстоятелствата, правим секс твърде рядко. Последния ни път беше преди някъде 3 месеца. Виждаме се 2 пъти в седмицата. Питала съм го много пъти дали го е правил с друга, отговорът винаги му е един и същ ''Мислиш ли че като имам чувства към теб и те обичам ще се осмеля да го направя с някоя друга освен теб''.

Въпроса ми е нормално ли е един мъж да издържи толкова много време без секс, а и е заобиколен от жени. Когато се случи да го направим, би трябвало да свърши бързо, поради времето в което не е бил с жена, а е съвсем обратното свършва за някаде 20 мин. Тревожи ме това че може да ме лъже че не го прави с никоя друга, както твърди. Да го оставя ли и така без неговия секс го правя с други вече мисля и да не го чакам. Ще се радвам на вашите мнения какво би трябвало, а и редно да направя и да му вярвам ли на думите с който ме обеждава...

Коментари

1.   Ти вече си го оставила, щом си го сменила с "други", значи и не само един, за какво говориш тогава, за какво чакане става дума, когато двама души искат да са заедно, доверието е едно от важните неща. Любовта заслужава много - всичко, ако я чустваш със сърцето си - дори и компромиси които си мислел, че не можеш да направиш! Но ти май търсиш просто причини за да задоволиш курвенската си същност - изглежда не ти стига един мъж, много добре си направи равносметка кое е наистина важното за теб и ще намериш отговора който търсиш.

2.   Възможно е да, когато го направих за първи път дори не свърших а след това ми отнемаше доста време такаче не винаги има значение дали имаш голям опит и така свършваш бързо или не.

3.   Да, моя е издържал и 2 год. просто така се получи и съм сигурна че, не ми е изневерявал.

4.   Ми миличка, незнам какво да кажа. Аз съм в същото положение и можем само да се надяваме да могат да издаржат без секс няколко месеца. и аз вярвам че моя не ми изневерява, защото живеем заедно и няма кога да ми изневери. такаче не се тревожи, най-вероятно защото сте от доста време заедно, затова се получава така. успех

5.   Аз съм на 50 г. Правя секс веднъж месечно, но мога да свърша когато си поискам или когато партньорката ми поиска. Обикновено след 1 час.

6.   След като вече се чукаш с други, какво ти пречи да се чукаш и с приятеля си ?

7.   Мила ти имаш същия проблем като моя преди година. Не се тревожи за нищо... нормално след като не се виждате да го е направил с друга но щом тварди че те обича. Аз и приятелят ми също неможехме да се виждаме и имаше такъв период в който не бяхме правили също 3 месеца ама след време нещата се оправиха и изопщо не е ставало дум за това. Така че изчакай да мине време и дано се оправите.

8.   Всичко зависи от чувствата му. Ако сте от много време заедно и той наистина те обича е съвсем възможно. Има един много странен момент, в който мъжете не искат да правят секс с други жени, освен обичаната. Но не мисля, че имаш право да му искаш сметка дали го прави или не, ако ти така или иначе си имаш и други.

9.   Нищо лично ама твоя или е здрав чекиджия и с железни нерви или приличаш на сърничка :(

11.   Само ще ти кажа ти си мн гадна 1, 2 ти искаш от него доверие а тои не може да го има ако сам на негово място ще мти бия шута.

12.   Според мен ти не го обичаш тва момче, отивай си при някой полов атлет, мила моя... Не знам дали знаеш, но има мъже КОИТО МОГАТ ДА КОНТРОЛИРАТ ЕАКУЛАЦИЯТА СИ, както и има такива / ВСЪЩНОСТ ВСИЧКИ СА ТАКИВА/ ПРИ КОИТО ЕЖЕДНЕВНИТЕ ПРОБЛЕМИ СЕ ОТРАЗЯВАТ НА ЛИБИДОТО ИМ. След като толкова мн ти пречи, просто го смени. Очевидно, не е голямата ти любов.

13.   Днешната младеж е толкова сбъркана:)))) Обичам го /не го обичам, изневерих му/ не му изневерих, курва съм/не съм....

Аз ако бях на приятели ти душицо щеше да изядеш 2 шамара:) Но тъй като предполагам си на 15-16 год. си още прекалено малка и неопитна и не знаеш какво искаш, кое е редно и кое не и с времето и горчивия опит ще ти дойде акъла в палавата главица. Ако пък си по-голяма, си направи един IQ тест и ни прати резултатите :))))