Споделена история от Секс и интимност

Секс с чернокож
Нямала съм много мъже в живота си и до сега всички с които съм била съм имала и сериозна връзка!
Но след поредното разочарование отидох в един клуб с приятелки и се напихме здраво (под здраво имам предвид буквално до безсъзнание)!

На сутринта... силни болки в главата и едното око ме болеше страшно много едва го отворих... огледах наоколо не беше моя апартамент!
Беше някаква гнусна и тясна стаичка, мръсна и изключително неприветлива!
Мислих че това е достатъчно гадно като нещо до мен се помръдна... беше мъж, потен мъж... ЧЕРЕН мъж!
Аз?!?... моралистката... с черен?!?

Неее... той стана без да каже нищо, беше гол не бях виждала нещо толкова огромно преди забравих и за мръсната ужасна стая и за мазния му фейс!

Той продължаваше да мълчи после измърмори само нещо на развален английски,с грабчи ме и ме понесе към банята... Там правих най-хубавия секс в живота си претърпях най-разтърсващия оргазъм!

Винаги съм държала да имам достоен, интелигентен, спретнат мъж с добри финансови възможности до себе си, но след този ден не е изминавала вечер, в която да не съм си помисляла за него...
Искам го непрестанно срещаме се почти всяка седмица и не мога и да си помисля за друг! Момичета ОПИТАЙТЕ!!!!

Коментари

1.   Не, благодаря. Нямам нищо против чернокожите, но не мисля, че е удачно да си търси човек партньора мъртво пиян. Мъжът е повече от инструмента си. Освен това много от тях са ХИВ-позитивни, а ако си била мъртво пияна, не вярвам да те е пазил.

Лаура

2.   Бил съм с чернокожа. Секса беше страхотен, но бях в чужбина и не бих допуснал някой познат да ме види с нея. Ако разбере подобно нещо за някое момиче, сигурен съм, че няма да и се разминат епитетите и подхвърлянията в обществото! Вкрайна сметка струва ли си само заради секса? Всеки сам решава за себе си.

3.   Скъпа, мила, девойко! Добре дошла в моя клуб!
Клуба на фенките на черните мъже!
Ще ти разкажа моята история на кратко:Запознах се с един от тях случайно на улицата. Не след дълго реших да пробвам секс с него защото ми се видя кротък и възпитан човек. Две години ми беше гадже накрая ме заряза заради друга с повече финанси от мен. На кратко човека си търси жена да го издържа срещу секс.... гадняр!!!! обаче не ми излиза от главата секса с него. Умрях от мъка казвам ти!
След 4 месеца намерих друг. Той дори е по-добър от първия. Не бих го заменила за никой, само се моля някоя да не ми го отнеме и него.
Искам да ти кажа, че българките фенки на секса с африканци сме много! Просто повечето са лицемерни и никога не се издават пред обществото. Това го знам от личния си опит.
Знам и още доста неща за тях ако искаш ще ти ги кажа.

4.   Номер 3 сподели ми всичко което се сетиш с най-малката подробност!!!

5.   Изглеждат доста секси чернокожите. Трябва да се опитва от всичко в този живот.

6.   Поредната измислена история...
Аз имам белокож с 23 см. член и ми е много яко ама не пиша гнусни истории

8.   6, имаш в гащите или имаш на разположение? :-)

Кубрат

9.   Честно казано историята ми звучи като измислена. Според мен ти просто имаш фантазии за секс с чернокож мъж, но понеже никога не ти се е случвало си измисляш сега тук някакви историйки.

10.   От 6: имам на разположение :Д ама айде да не пиша гнусотии и аз :Д

11.   Колко дълъг и дебел му беше? А достатъчно твърд ли? И колко издържа? Направо се възбудих докато чета. Но при мен си е фантазия и надали ще се реша наистина да опитам.

12.   Никога не бих си легнала с чернокож. Все едно да си легна с... маймуна. А и освен това не понасям мъжа да е с голям член, камо ли огромен. Да, размера е от значение, но нещо огромно... не, благодаря. На мен самата ми е гнусно да гледам чернокож, камо ли секс да правя с него. Според мен, ако една жена ужаважа себе си, не трябва да го прави. Но... всеки сам си кове съдбата.
Ж25

13.   Няма лошо щом ти харесва. Особено ако е някой мускулест и привлекателен защо не!

14.   Ясно всички жени обичат циганите lol

15.   Здравей, аз съм № 3
Имай предвид че те са различни също както и ние. Някои произлизат от полигамни семейства, други са христяни, обикновенни семейства само че с много деца. Питай го твоя какво е неговото семейство това ще те ориентира много.
Уважават бялата жена, зависи разбира се и от твойто поведение. Може да не е за вярване, но имам приятели измежду тях с които не ме свързва секс.
Може да ти мрънка за пари и да му носиш храна, оправдават се с това че не си намират работа, но истинските мъже все успяват да намерят някаква.
Трябва да знаеш, че освен в леглото трудно ще останете сами, защото те живеят така в племе. Приятелите и племето са № 1 за тях. Често можеш да останеш и пренебрегната заради някой приятел, но това не е нарочно просто така разбират живота.
Секса винаги е хубав освен, ако не се е намесила и друга.

Винаги има музика и купони, танци понякога....
За мен всичко това е едно приключение. Когато моя човек е до мен съм щастлива, като зачезне ме е яд и стах че може да го загубя. Оваряй си очите и не бързай със сериозни ангажименти.

17.   Боже, толкова ли ниско са паднали Българските жени, Боже???
-----------------------------------------------------------------------------
Комунизма ги ограничи да пътуват и да видят света, в който един черен павиан си е винаги и си остава една ЧЕРНА МАЙМУНА!!!
ДА, члена му е голям, задника много широк, а мозъка гладък и плитък!!! Много от тях на млади години правят секс с животни- кози, крави, маймуни и т. н., но за тях бялата жена е като върха на сладоледа, ближат го, но до време и бързо му се насищат, така е!
Нашите родни Български к.. ви са голямата им радост и кеф!!!
---------------------------------------------------------------------------
Лично аз НИКОГА не бих легнал с Българка спала с негър!!!
=========================================
Просто много съм гнуслив от хора, паднали до нивото на маймуната!!!

18.   Да номер 17 тя пък все едно ще ти каже "Здрасти аз съм... и съм спала с негър! "
Във всяко стадо си има мърши със сигурност има и бели мъже, които са правили някакви извращения, но има и финансово стабилни, интелигентни чернокожи със хубави тела и да комплексарче със доста по-голямо парче от твоето!!

19.   Ей, 17, много си зле да знаеш. Всяка жена, с която спиш ли питаш предварително дали е спала с черен, м?

20.   Голям си моралист само мога да ти кажа, че предложения за гнусен секс съм получавала само от българите.
То не беше еднократен секс, анален, различни видове тройки и какво ли още не... Къде са тия добри велики и морални българи? !? !

22.   Аз лично намирам чернокожите за много сексапилни, дори ги предпочитам пред белите :) Имах връзка с мулат преди време и беше страхоотен така че чукай се с черни и да не ти пука

23.   Аз съм 17 и се запознах с глупавите Ви коментари с които се опитахте да ме унизите, но не успяхте, вервайте ми!!!
Личи Ви, че не сте били или живяли в Африка, затова и говорите като Миролюба Бенатова от БТВ-ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!!!
Явно, според Вас, всичко се свежда до РАЗМЕРА на члена, до там и все до там! НИЩО ПОВЕЧЕ!!!
Ами идете до Африка, вижте ги на терен как живеят, как общуват помежду си и как си обменят HIV вируса на практика!!!
Няма начин да не Ви хареса бита им, особенно ако сте фен на средновековните нрави и обичаи, а ако случайно решите да сте третата или петата жена на черния и той не Ви поиска секс за вечерта, то цялата рода може да Ви се изреди с огромен кеф и още по-огромна издържливост!!!
Тогава ще запеете друга, тъжна песен, която се казва:
КЪСНО Е ЛИБЕ ЗА КИТКА!!!

24.   Може и да си прав, аз вече съм пристрастена към този вид секс. Господ да ми е на помощ!!!

25.   17-ти, аз пък имах приятелка, спала с негър :) Тя ми разказа за своя негър и накрая ми каза, че на мен ми бил по-голям. Знаеш, жените често говорят така, защото си мислят, че това искаме да чуем :) Но да ти кажа, тя по никакъв начин не беше се повредила от това, че е спала с негър, аз обстойно проверих, и на вкус също :) :) Дано това не ти развали апетита :) :)

Също така имах и приятелка негърка, от Щатите. Много обичахме с нея да хапваме мелба с една лъжичка, двамата, в някое заведение. И да гледаме как расистите се изприщват, като ни гледат. И много, ама съвсем много се притеснявам, някоя жена да не разбере, че преди нея съм бил И с негърка :) И затова нa никого не казвам :) :) :)

А ве, 18, ти колко голямо парче искаш? :) Ако ще е "финансово стабилен, с тяло и парче", ами то тогава е лесно. А аз съм чувал, че сексът бил нещо хубаво, когато има И чувства. Иначе... една кредитна карта, дилдо от сексшопа, на размер и моето немско овчарче, само мускули е, и е черно, да си го гледкаш :)

20, аз съм нежен и романтичен, а също и българин. Е, не толкова морален, защото не знам какво е това :) Но ако знам кои са любимите ти цветя, мога да ти изпратя, "до поискване". Нямам нищо против негрите и негърките, както стана ясно и няма да те питам какви неприлични предложения си получавала и отказвала, разбира се. :)

26.   Към 25. Сигурна съм, че има и нежни и романтични българи. Идеята ми беше че предложения за разврат съм получавала от българи от африканци нито едно.
Не знам какво искат и правят африканците в Африка, но знам какво искат тези в София. Търсят си жени достатъчно разкрепостени в секса, които да се грижат за тях, да им купуват храна, ако може да си ги вземат за домашни любимци. В замяна се отплащат с горещи ласки и страсти.
Това е просто отцеляване за тях.

27.   Номер 25 е фен на негрите в Щатите, а тук сигурно се прехласва по циганите във Филиповци, а може и в Столипиново!

Те са Щатският еквивалент в България и дано да му е хубаво!
Миризма, кир и пот в изобилие, а ум и интелект-навсякъде!

Или както е казал Жан-Жак Русо:НАЗАД КЪМ ПРИРОДАТА!!!

Или ПОРОДАТА - изберете сами!

30.   Няма нищо общо между едните и другите!

31.   Негрите са много яки !

34.   Ми пичове са си това е факт!
Има само едно лошо, че всички се познават, като ходиш с един и нещо се прецака е трудно да се закачиш втори път.

35.   не е трудно! не им пука дали си била с някой от приятелите им, стига да си ги гледаш и да носиш храна за цялата група и да си ги хрантутиш ;)

37.   Секса с чернокожи води до пристрастяване. Повече от месец не съм била и мнооого ми липсва.
№ 35 явно и ти имаш опит с тях. Кажи им че си търся :)))

38.   С двама тъмнокожи съм била. Не мога да кажа, че членовете им са нещо огромно. Най - стандартни размери. Нито, че секса е прекрасен. Просто не се различават от белите мъже в това отношение. Просто си ме кефят като визия. Мен ме възбужда контраста между телата ни. Също така много харесвам плътните им устни.

39.   гаджето ми е чернокож ии за секса мога да кажа че е мн мн добър но члена му не е огромно ненормален нормален добре де мааамко по - голям нищо особено, мен просто ме кефи като човек наистина мн свестен и мил най - много ми харесва тялото и устните му :)