Споделена история от Секс и интимност

Братовчедка ми ме подлудява
Първо искам да кажа, че не съм някой тийн с бушуващи хормони... мъж на 27 съм.
Братовчедка ми е на 23, не съм я виждал от 10 години. Тогава заминаха за чужбина и нямах представа, че е станала такава хубавица. С едно невинно излъчване, а ме възбужда до такава степен. Просто не можах да я позная, толкова беше променена.

Имам чувство, че нарочно го прави. Сутрин се разкарва по бельо пред мен, напомня ми как като сме били малки сме се къпали и започва да ме гъделичка. Като човек си е останала същото игриво момиченце.

Заговори ми за бившия си приятел. Не се притесняваше да ми разкаже за сексуалния им живот... После започна да ми оправя яката и каза, че много иска да разбере как са българите в леглото. На косъм бях да и покажа.

За капак ми предложи да гледаме някакъв романтичен филм и се наметна с една моя риза, изгаси лампите и предложи да отворя вино. Бях притеснен и по-възбуден от всякога. Какви ли не неща ми минаха през главата, а тя ме поглеждаше с един учуден поглед и се усмихваше. Повтарях си "не си такъв извратеняк".

Реших да разнообразим малко и излязохме на кафе с един мой приятел. Не спря да я зяпа през цялото време, много ме издразни.

Постоянно си повтарям, че сме роднини, но при мисълта, че спи в другата стая всичко отива по дяволите. Никога не съм хлътвал толкова, не ми излиза от главата. Ако пак ме накара да гледаме някой романтичен филм няма да се сдържа, не знам как да постъпя!

Коментари

1.   През миналото много пъти хората са се женили за първи братовчеди, а да не говорим за секс. Щом ти и тя го искате, правете го. Веднъж се живее както викат хората.

-Death_Blade ^

2.   Не слушай -Death_Blade ^, така е, веднъж се живее, но заради едното удоволствие после цял живот ще ти тежи това? ! Разбираш ли. Няма да ти даде мира тази мисъл, че си спал с нея. После като имаш внуци ще си мислиш, че се чукат един с друг (ако са от различен пол, все пак ще са първи братовчеди, а мисълта за това никога няма да излезе от главата ти). Мисли малко и за бъдещето и за съвестта ти. Най-добре си удари една чекия и толкова.

3.   Има 6 милиарда души и ти си си харесал братовчедка ти ? С роднини не си струва да се занимаваш , колкото и да се изкушаваш, после ще съжаляваш :)

4.   Съвестта е дете на предразсъдъците. Не й се отдавай. Първият коментар е наистина напълно прав.
kartacha

5.   Ми изееби я и после ни кажи как е било. Ако ти е харесало продължавай в същия дух ама да знаеш че е извратено!!!

6.   Каква братовчедка ти е, ако е от трета нагоре не би трябвало да има проблем. Иначе няма ли други момичета та, та тя ти е все пак братовчедка, не го одобрявам, въпреки, че в днешно време някои обичат да си играят.

8.   Мисля, че бих оправила братовчед си ако много ме привличаше, за щастие тва не е така /амин/.
Живеем в доста разкрепостени времена, хората с какво ли не правят секс вече, мисля че да си начешете крастите не е чак толко лошо СТИГА ДА НЕ НАПРАИТЕ НЯКОЕ БЕБЕ ИЛИ ДА СЕ ВЛЮБИТЕ, тогава е страшно, но за единия секс - кво толко.. колкото за съвест и внуци... аз никога не съм имала съвест и не съм съжалявала за сексовете си, но ако ти имаш.. не знам, сигурно ше е кофти.

9.   И мен братовчедка ми много силно ме привлича още от малки е така. Има много красиво лице и тяло. Първа ми е. И тя показва, че много ме харесва, казвала ми е, че иска момче като мен, и че иделала и за момче съм аз. Не знам не съм стигал до крайности, за да разбера дали ще го направи с мен, а и съвестта не ми дава.... не искам да стане беля, а и не мисля, че е нормално. Много пъти съм свършвал с мъсълта за нея много ме възбужда само като си я представя откачам. Аз съм на 22 тя е на 20 и кипим от енергия, но не искам да сграша и да съжалявам, а и си имам приятелка, тя също... все пак не пропуска да ми седне в скута, да ме целуне като ме види, да ме гушка и да ме гледа с този поглед нейния всякаш го иска... ПОБЪРКВАМ СЕ!!!

10.   Единствения начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш!

11.   спокоино аз имам същата история като автора самоче сега съм женен за първата си братовчедка обичам я до полуда. всички се отрекоха от нас но сега си говорим с родителите след 2г

12.   изч.. укайте се кво толкова, а по това каквото разказваш и тя те желае
ферхунденце 27

13.   Не бива да се колебаеш много дъългоо... Ако питаш мен- давай смело...!!!

15.   Както казва номер тринадесети... Давай, че можеш да изпуснеш шанса си и тогава много ще съжаляваш. Недей се притеснявай, просто и го кажи в овчите и след това я целуни като сте сами. Ами то и аз харесвам братовчед си, ама... Не си единственият, който харесва роднини. Мислех, че само аз съм такава, но не... имало е и други хора като мен по света.
Направи го, това ще се запомни цял живот и няма да съжаляваш, защото сега я обичаш. Успех!

18.   И аз бях така с моята идваше у нас като бяхме тинейджари да играем, гледах я как кръстосваше кака и ги притискаше едно в друго когато беше права, а аз с побърквах по нея

20.   Темата е много стара, но не мога да се сдържа да изкажа мнението си по въпроса. Шокира ме не толкова автора, колкото всички, които го съветват да прави секс с 1-ВАТА СИ БРАТОВЧЕДКА. Наистина ли има толкова много хора, които подкрепят роднинския секс? За автора ми е ясно, че той няма роднински чувства към братовчедка си, явно хората в рода му не поддържат особени контакти помежду си - роднини по документи. На братовчедката очевидно и липсва елементарно възпитание, щом се държи като "невинна к**ва" пред него. Една дама не се разкарва по бельо пред никой (дори и пред брат или баща), освен мъжа / гаджето си. Та автора не е особено виновен, че се д**ви от братовчедка си- тя сама това търси. Обаче хората, които пишат, че веднъж се живеело и видиш ли не бивало да се изпуска шанса да опънеш някой близък родственик...??? Хора, вие сериозно ли? Каква съвест, какъв морал, какви предразсъдъци оплювате? Та това си е животинско и няма нищо общо със съвестта! Същото като педофилията е. В миналото се били женели? Ами те и сега се женят в някои арабски държави (дори познавам мъж - плод на такъв брак), но това да не е довело до нещо добро, освен сигурни заболявания за децата? Било само секс, а не правене на деца? А бихте ли се изч***ли с презерватив и с брат/сестра, леля/чичо и др. подобни? При толкова голямо разнообразие от жени/мъже как е възможно да сипадате по родата си? Наистина не разбирам.
Много ви моля, ако има някой да ме успокои - да ми пише, че тук са се събрали изключенията, а не нормалните хора в 21 век. Кажете ми, че има и хора, които не налитат на роднините си, защото ме е страх накъде отива света. Просто оставам с впечатление, че е нещо обичайно за повечето да се възбуждат от близки роднини и тоя извод ме ужасява. Настръхна ми всичко, четейки коментарите!

21.   20, и аз така се почувствах. Направо е страшно!

22.   Поредният, който събира материял за довечера, разчитайки на Вашите коментари ;-)))

23.   Това, че си стиска краката означава че мастурбира, момичетата могат така да получат оргазъм, само с стискане на бесрата.

24.   Абсолютно подкрепям номер 20!
Вие съвсем го обърнахте на разврат!
м20

25.   Ккакъв разврат, бях луд по братовчетка си, представял съм си как правим секс заедно, как се самозадоволява сама, напълно нормално си е всеки е имал такива моменти.

28.   И аз имам една братовчедка и значи човек тя е на 15 години и има супер големи гърди, пак да не говоря за дупето, много искам да я хвана някъде сама, знам че това не е редно обаче аз не мога, да някои биха казали извратен или глупак и т. н. но ако се поставите на моето място, няма да казвате така, имам смелост да я питам да ли иска, но се страхувам, че ще каже на някой и после ще съм загазил, ако може да ми дадете някакъв съвет как да я питам без да каже на никого ще съм ви много благодарен

29.   Не съм някой хлапак а съм на 35 както и братовчедката. Винаги сме имали добри отношения но напоследък нещата нещо взеха да отиват в друга посока. Чуваме се пишем си а когато се видим и двамата се чувстваме неловко. Сигурно защото е забранен плод затова искам да го направим.

30.   Голяма работа!
В Италия хората масово се женят за своите братовчеди, та не му мисли - давай, докато ти пуска ;)

32.   Аз го направих! И ужасно много съжалявам! Да бях умяла, та да не бях го сторила... Цял живот ще ми тежи! Като се срещнем, първото нещо, което ми изплува в съзнанието, е секса с него! Кофти ни е и на двамата сега, но вече е късно за разкаяние! НЕ ГО ПРАВИ!!! Задоволи се след среща с нея сам по-добре, но с нея не го прави! Постъпи разумно поне ти! Успех!

35.   Темата е измислена. Някой ако е гледал една серия на приятели където се появява братовчедката на Моника и Рос, която не са виждали от 10 години! 1:1

36.   Правил съм го с третата си братовчетка като студент. Не съжалявам, беше толкова страхотно, че ако го разкажа ще помислите, че си измислям.... Първа братовчедка, обаче е малко прекалено....

39.   Здрвейте. Като деца много си играехме на семейство. И есин ден както си играехме ме целуна. Видя ми се малко така не комфортно но пък всъщност ми хареса. След това го предизвиках така че пак да ме целуне. И така от ьелувка на целувка дойде момента да правим секс. Позволих му от любопитство какво може да се получи и така първия път беше болезнено и си казах че повече няма да се повтори. Да ама не. След няколко дена като се целувахме пак го направихме и много ми хареса това секса. А след това го правихме винаги при първа възможност. Ако ми беше Брстовчед. Но пък ни беше много хубаво. Никой не ни подозираше че оравим секс.

40.   Здравейте приятели. Тук ще ви разкажа една случка когато бях Войник в далечната 86г. Бях вече стар войник когато ме пуснаха в домашен отпуск, като всеки един млад младеж му се живее, и така една вечер в едно заведение с приятели и дойде един мой 1ви Братовчед да се почерпим и да се видим. Тъй като беше късно заведението трябваше да затваря, вскички си тръгнахме, но моят братовчед ми предложи да отидем у тях да ме видят техните, все пак съм в казармата и така. Приех поканата и тръгнахме, отидохме видяхме се с Чичо ми вечеряхме и реших да си тръгна. Но братовчеда ми каза да остана при него да спя в неговата стая. Съгласих се, попитах къдее банята тогава за един душ. Влезнах в банята пуснах водата сапунисах се на всякъде и по едно време някой ме търка по гърба. Но бях целия в пяна и не видях кой е, когато си сплакнах лицето видях чее братовчед ми ими каза спокойно, аз съм. Но хем ми беше гузно пък, хем ми стана нещо хубаво измих се и той се изкъпа на бързо и влезнахме в стаята, но имаше само едно голямо легло и както си бяхме голи без бельо легнахме и съм заспал може би от алкохола който не съм голям пияч и не носа на алкохол съм заспал. Усещам се по едно време Братовчед ми ме беше прегърнал през гърдите но нищо. Но по едно време усещам нещо ми маже дупето но хем ми беше хубаво и хем възбуждащо, намаза ми дупето постоя малко иусещам че си търка члена, ако бях събуден но се правя на заспал и какво да кажа както си го търкаше спря се до аналчето и натисна поодаде аналчето ми и влезна главичката на члена постоя малко и пак натисна и влезе вече половината, ако бях събуден и се направих че се събуждам притисна ме силно към себе си и направо си влезе целия. Изплаши се малко и ми каза тихо да не събудим нашите, извинявай но члена не го вади а продължи да ме чука, изпразни се вътре в мен стана изми се хубаво и пак легна и заспа до сутринта не мигнах. На сутринта ми се извини и ми каза че отдавна не е правил секс с приятелката са се разделили защото искал да я чука само в дупето и. А тя не е искала защото много я е боляло. Е и мен ме болеше два дена, но пък ми беше хубаво и пак го направих ме но, във къщи беше при мен цяла вечер и ме чука 3 пъти. Та моя братовчед ме направи гей. А сега когато имаме възможност ако сме възрастни вече пак си ме чука тайно. И съм му благодарен че направи така с мен.

41.   Наща история е подобна. Самоче аз бях на 28г. когато братовчетми ме хвана да масторбирам. И ми разказа много добре играта. Не виждам нищо лошо.

42.   До 41 Искаш ли да се видим. И да ни е хубаво. Много ми харесва. Ако си съгласен ми отговори може да се срещнем

43.   Моята братовчедка е доведена. Няколко пъти съм я лизал и тя ми е правила френска, но не се съгласи да я чукам. Само веднъж ми позволи да и го вкарам отзад и да свърша в дупето и. Сега и двамата сме семейни и се правим, че нищо не се е случило.