Споделена история от Секс и интимност

Клуб на девствените
Здравейте на всички. Ние сме за сега 14 момичета, на възраст между 15 и 21 години. Говорим си, обсъждаме, смеем се и т.н. Общото което ни обединява е че всички сме девствени и си говорим за това, за проблемите и притесненията и всичко свързано със секса. Имаме си вече и студентка по медецина в нашата групичка 2-ри курс.

С радост ще се радваме да помогнем със съвети споделяйки една и съща съдба.

Коментари

51-95 от 95

55.   Здр аз съм загубен девстеняк на 21, аз какво да кажа живота ми е пълен провал станал съм непоносим, адски изнервен и тем подобни. Не знам докъде ще стигна така вярно 4е трябва да попаднеш на правилния човек но до кога да чакам докато живота си тече а нямам и никъв опит с момичета. С една дума пълна трагедия

56.   Здравейте,
ако бях момиче щях да искам и аз да съм във вашият клуба

57.   Аз съм момче, но, ако сте от Шумен бих се присъединил с удоволствие към вашия клуб! :)

60.   аз съм на 30 и до сега не съм имал приятелка-не пия не пуша не ходя по жени-за какво живея?

61.   Да повярвам, че има свестни мъже ми е много трудно.
Един такъв " Искрен и свестен ", ме излъга и бяхме с него веднъж.
Аз нямам опит, но той определено не свърши работа.
Все още съм си цяла. :-)
Сега съм по - палава и изпитвам желания.

Да ви кажа - не е страшно първия път ( с него не щото не ме заболя ), но пък с моя късмет - интересен първи път. :-).

Аз съм по средата в момента - физически съм девствена, но иначе - имам страшна фантазия относно неща в секса.
Може да звучи като глупост, но си е истина.

На 60, нещо не вярвам , а ако е така - намери си.

Може и да казваш истината 2, но просто не мога да повярвам.
Или ако е заради вярата ти или просто не си се влюбвал до сега.

Няма нищо лошо в секса - ако се обичате, си го правете, но ако е за спорта - това е... нямам добро мнения за това.

Успех, момичета, но не оставайте дълго в това положение, защото годините си вървят.
По - добре си поживейте сега, за да не се чудите после какво сте изтървали.
Правете любов, заради самата нея!

Успех. :-)!

С. 24 г.

62.   Аз съм на 15 години, наясно съм с това какво искам да работя, защо трябва да уча, как трябва да се държа и т. н. Не си мислете, че факта че съм на тази възраст, ме прави глупава, лесно доверчива, лягаща си с всеки. Тук искам да поставя на пиедестел това, че има хора, които са на малък брой години, но просто имат сериозни половинки. Не включваме, разбира се, побеснялите за секс и внимание пубери. С приятелят ми ходим към година и 5. 6 месеца, мога да се похваля с това, че е много свестно и възпитано момче, е никой не е перфектен, но по въпроса за секса ме чака 9 месеца. С други думи- малка съм на години, имам акъл за тях, който повечето нямат, страхотен приятел и хубав секс, заслужен, защото трябва да си много неориентиран за да преспиш с човек, който не познаваш, да му се довериш... :) Има случаи в които годините на са ориентир за сиво вещество!
Ивана. (P. S. Извинявам се, ако съм допуснала грешки, това неоспоримо е от бързане, защото съм малко отвеяна, но не и от незнание).

63.   на 61 и да вярваш и да не вярваш това е положението представи си след като до сега не съм имал не е толкова лесно да кажеш просто намери си но все пак благодаря за съвета

64.   Здравейте прекрасни момичета! Аз съм един романтичен простак на 23г. и много се развълнувах като прочетох този пост. От малък съм обсебен на тема "девствени" или "чисти" момичета и явно това ме кара да срещам само несгоди и да чувам трагични истории навсякъде по пътя си. Момичетата (или по-точно децата) са изгубили всякаква реална представа за това как да се пазят и да разпознават вълка в стадото. Именно заради такива вълци, романтичните простаци като мен никога не са успявали да срещнат мечтата си - да се влюбят в красавица, която не е докосната от мъж и с цялото си сърце да я обикнат, въпреки времето на "стоенето на сухо"! И мечтаейки си някой ден и аз да бъда принца, минаха годините, остарях и разбрах, че освен да стана педофил и да ме затворят, няма лесно да намеря начин да реализирам мечтата си.
Скъпи момичета, не съм седнал да ви пиша за да споделя тегобните в моя живот, а за да ви кажа и на вас, да не бъдете наивни и тъпи. Вълци има много, могат да ви омаят лесно, да ви заблудят, а после да ви захвърлят на простаците като мене, които после само обират трохите и псуват по възползвалите се! И като потърпевш, се чувствам длъжен да ви дам няколко важни съвета!!!
1. Ако някоя приятелка ви каже, че е видяла гаджето ви да натиска няква в парка, тя не се е объркала, не е видяла погрешно и не се опитва да ви вземе гаджето! Престанете да бъдете толкова наивни и да се сърдите на хората, които се опитват да ви предпазят от балканския мъж!
2. Ако въпросното ви ново гадже не може да спре да мисли за секс и само се опитва да ви събуе гащичките, не му пускайте няколко месеца. Това би озлобило всеки лайнар и така ще видите колко са били чисти намеренията му тогава!
3. Ако много харесвате някое момче, но той вас не или просто не ви върви връзката, не си мислете, че ще го задържите при себе си, ако му отдадете девичата чест. Ще стане точно обратното!!
4. Не яжте в Мимас и не пийте Кока-Кола! Тя спонсорира американската армия!
5. Ако пък толкова сте решили да се отървете от тая проклета ципа, звъннете един телефон, че ще полудея!!!

Бъдете живи, здрави, плодородни и благословен да е вашият клуб. Дано един ден разбера къде се помещава :))

65.   64, защо не си оставил телефон? :)

модератор - защото няма да го публикуваме!

66.   Да момичета, защо наистина не си направите едно е-майлче и не го оставите с вас да се свързват само хора който оценяват начина ви на мислене. Подкрепям 64 за точките до номер 3 другите 2 ти бяха абсолютно излишни. По добре всеки да си общува с хора с които мисли по еднакъв начин.

Поздрави

67.   64, уби ме с това "красавица, която не е докосната от мъж". И ти значи си от типа момчета, които търсят девствена Адриана Лима да ги обича до живот... Еми, няма братче. Красавиците, особено свестните красавици, са по-видими за мъжете и е по-вероятно да си намерят на време свястно като тях момче, което да ги обича и с което да бъдат. Нормално е след една определена възраст (на 23 си) да не можеш да срещнеш тълпи от красиви девствени връстнички, които да ти падат в краката само щото видиш ли, чакаш истинската любов.

Аз съм млада и девствена - съвсем недокосната от мъж. И предпочитам да си чакам нещо истинско, а не да се дам на първия харесал ме, факт. Обаче съм достатъчно наясно каква е схемата на тоя свят, че да знам, че отчасти си оставам недокосната именно защото не съм красавица. Само обикновено момиче, с малко по-различни интереси от масата хора (но то на днешно време няма значение точно това) що-годе симпатично, и до там.

68.   67, не си сивсем права. И красавиците плачат, вярвай ми. Не си девствена и недокосната, защото свястните мъже били с красавиците - точно обратното, красавиците попадат най-често на прасета. Така се случи и с мен. Пазих се, пазих се до горе-долу 17-18. После си намерих майстора, който се оказа пълен използвач и ме е искал само, за да се перчи с мен в обществото - нямаше пукнат лев, но ме караше да си купувам (като бедна ученичка) хубави тоалети, да ходя с къса пола, макар че мразех, да си боядисам косата и т. н., за да се фука с мен. В леглото беше пълна нула, просто си бях въобразила, че го обичам и той ми отвръща със същото. Изневерявал ми е през цялото време със скромно изглеждащата ми приятелка, която беше меко казано невзрачна. Явно за нея е бил и хубавият секс, знам ли... Такъв е животът. Красивите също плачат.
Вдигнах страшно летвата, сега съм със сравнително качествен мъж, но пък той е вманиячен да ме развива духовно, да се образовам и да имам 10 висши, да знам 10 езика, да имам такава и онакава кариера, отново да съм облечена по негов вкус, да съм с перфектно тяло и т. н. Малко се бях поотпуснала и ме скъсаха от натявания да отслабвам. Сякаш съм само хубостта си и акъла си. Никой не вижда отвъд това, което иска да бъда. Смешното е, че за мен външността не е важна, не се гримирам дори, не ходя на фризьори, козметици... поддържам само фигурата си, за да не ме тормозят хората, иначе и малко по-пълничка си се харесвам. Просто нямаш право да се отпуснеш като хубава жена! А нормално изглеждащите ми приятелки, хубавките като теб, номер 67... те отдавна са с добри момчета, които ги харесват такива, каквито са. Вярно, добрите момчета ме заглеждат, но ги е страх и да ме заговорят, после се обръщат и целуват нормално изглеждащата си приятелка.... човек не може да има всичко...

69.   Съжалявам, че така ще се вредя грубо в дискусията но ми се ще да споделя.

Аз съм на 22 и не съм го правиЛ. Като то не е само това, ами и изглежда съм така устроен, че... ами хайде да не споделям поне това, само да кажа, че мерките са доста долу. Съответно от това и самочувствието, поне що се отнася до това, а даже може да се каже и от самото начало на нещата - предлагането на някоя за излизане и нещо повече от приятелство. По принцип съм с твърд характер и подобни неща не ме мърдат, но понякога доста се самобичувам мислено. Особено когато не мога и не мога да събера смелост да кажа на бившата колежка от университета, с която и до момента поддържам връзка и доста добри бих казал приятелски отношения, какво чувствам.

Та, хм, толкова ли е проблем девствеността на по-напреднала възраст?

70.   67, изобщо не си права!
Аз попадам в категорията красиви и съм девствена. И точно това е, че когато едно момиче е хубаво е нормално изискванията и за първият и да са доста и да не е намерила подходящият човек.

71.   Аз съм мъж на 29 години. " Загубих " девствеността си на 22, почти 23 годишна възраст. Не че не съм имал възможности, симпатяга съм, но и аз така чаках " принцесата ", докато не се натъкнах съвсем случайно и абсурдно на едно друго същество от приказките :)))) , с което " пожертвах " някоя и друга година от живота си! До този момент не съм бил с друга и не смятам за едното ч... ка.. е, това да се променя! Не страдам от комплекси поради липса на бройки, защото не е важно с колко си бил, а как си използвал времето си докато не си бил сам! Съвсем обаче не съжалявам че не съм опазил целомъдрието си. Придопих опит и подход към нежният пол, който нямаше как да имам ако още чаках специалната. Сега съм много по - готов за една пълноценна връзка от преди. Така че, бих посъветвал и момите да не се пазят чак толкова, защото дори и да сгрешат сега, това ще им помогне за в бъдеще, защото ще са по - наясно със себе си и сексуално и личностно. Ако знаете само колко предразсъдъци за вас самите и за евентуалният ви партньор ще отпаднат с времето... :) Това детското си е още във вас, а е време вече да сте жени :)))

72.   До 70...!!! На колко години си??? Когато прочетеш моя пост "Проблем е във връзките" ще разбереш, че и при нас мъжете има критерии (разбира се доста са по-малко отколкото при вас) и на не всички стабилни мъже им върви, когато търсят различното!!! Ще ми е приятно да се запознаем...

74.   До №60 аз ти вярвам. Макар и 3 връзки да имах още съм девствена, а съм твой набор.

75.   Аз съм на 21 и съм девствен. Защо не направим един общ Skype Chat или безплатен форум, където да пишем и споделяме? Аз лично търся контакти с интелигентни хора, които са отворени към сексуални теми и мисля, че един форум би бил полезен. Там всеки анонимно може да споделя и да задава въпроси ;) В училище нито класната, нито съучениците ми имаха желание да говорят на тези теми, докато аз съм отворен за такива разговори.

Та кажете мнение, как намирате тази идея?

76.   Абе каквото и да си говорим да си над 20 години и да си девствен е странно, даже като гледам на последно време дори след 16-17 е странно. Спомням си, когато бях 12 клас момичетата ме ебаваха, че не съм правил секс, смятайте това какви комплекси създава. Така си и останах следващите 3-4 години, след което не издържах на нагона и се отдадох на проститутките с всичката си насъбрана енергия. От тогава съм правил само платен секс, не знам какво е да бъдеш пожелан и обичан, или нещо подобно.

От цялата тая история съм станал много мълчалив и мрачен... от време на време се отпускам и разговарям с момичета, но колкото повече разговарям с тях - толкова повече виждам, че няма как да има нещо между нас.

И тия дето говорят, че се пазели за първата любов - по-добре не ги говорете тия глупости, изглежда тъпо да си минал 20 и да говориш такива глупости. За това време не може да не намериш поне един човек, който да отговаря на изискванията ти, след което да се пробваш с него. Особено, ако си момиче. Не успееш ли, значи ти има нещо - страхове, комплекси и т. н.

Фактически не съм девствен, писах, защото се чувствам такъв.

77.   Аз съм се зарекъл, че каквото и да стане (ако ще да умра девствен), няма да платя и стотинка за секс с проститутка. Нито ако е безплатно ще се навия.

78.   Браво 77, все някога ще намериш някоя. 76, сам си си опропастил всичко, не бих те докоснала. Като гледам при повечето момчета не става и въпрос за голямата любов и т. н..
Убеждавам се, че човек сам си прави нещата, включително и аз. Лошото е, че е трудно да се излезе от такава ситуация, дори сам да си го правиш, но ти си пресякъл границата....

79.   Та... за идеята, която бях написал в коментар 75. Има ли желаещи? Един форум се прави за 5 минути.

80.   79, да има желаещи

81.   Това е хуба, че има интерес, остава да измислим как да се казва форума. Линкове не можем да изпращаме в коментарите, но не е и нужно.

До авторката: ако имаш регистрация в тийн-problem, там може да драснеш една тема в раздел "секс и интимност" с някакво заглавие, та да обсъждаме повече хора там. Ако се затрие темата или има спам, тогава форум ще направя аз. А относно темата, добре е да напишеш част от нейното заглавие тук в коментарите за да я намерим и останалите от spodeli.

Модератор: Напишете името на форума и заглавието на темата, за да се намерите, не е чак такъв проблем. Няма да Ви обесим :)))

82.   От 76 до 78.

Би ли ми обяснила как съм опропастил всичко?

Голямата любов - все едно да се надяваш да спечелиш от лотарията. При мен ставаше въпрос за голямата любов до един момент, след това всичко се изпари, вече не съм така наивен.

83.   82, аз съм написала, че не става въпрос за голяма любов, но за да може да бъде с теб една жена, трябва да има яки нерви или доста по-различен светоглед, което пък ще означава, че и ти ще трябва да се примириш с нейни недостатъци...

84.   От 76 до 83.

По принцип ли говориш или специално за мен?
И не ми отговори на въпроса - какво съм опропастил...

85.   здравейте аз съм на 29 и не сам го правила досега. сигурно ме мислите за луда, но несъм имала сериозен приятел и затова не ми се е случвало.

86.   Просто не се срещнала подходящия

87.   До 85...!!! Можеш да споделиш! Търся сериозна връзка!!! Виж профила ми в romans-a. От Радо

88.   Здравейте, аз съм на 20 и бих желала да се присъединя към Вашият клуб :):):)

90.   Здравей, аз съм на 13. Имам приятел на 17 който иска да правим секс, но мене още ме е страх защото съм девствена.... всеки ми казва че ще ме боли ужасно много от което много се плаша!! Може ли да ми дадете някакъв съвет какво да правя??

91.   До 90. Не му позволявай да те насилва да правиш нещо, за което усещаш, че не си готова. Мисля, че на 13 все още половата ти система не се е развила дотолкова, че да ти доставя удоволствие. Ако можеше да се довериш на приятеля си, бихте могли да пробвате и ако не ти харесва, да спрете. Но ако той настоява, значи сигурно ще поиска да продължи, въпреки че на теб не ти харесва. Според мен - не му позволявай. След няколко години вече ще си по зряла физически и психически и по-добре ще разбираш дали е време да опиташ и с кого:)

92.   До 91...!!! Момиче още си прекалено малка за това!!! За съжаление мнозинството от хората правят първата крачка много млади, а това е предпоставка по-късно да се появят проблеми с половите органи, включително рак маточната шийка или матката! След дефлорацията (вие го наричате "разпечатване") във влагалището навлиза "човешкия папиломен вирус"( HPV), независимо дали се използват презарвативи или не!!!
Може да си достатъчно физически развита, но психически определено не!!! Ако приятелят ти държи на теб, няма да те натиска да правите секс сега, а трябва доста да почака!!! Проблемът е, че той иска да те "отвори", за да си задоволи нагона, а не е това, че прекалено много те обича... държи ли на теб, няма да бърза!!! Оптималният вариант за първия полов акт е поне да си на 18, но кой ли ме пита. Младите не искат съвети, а искат да правят това, което тяхните връстници правят. Казвам го за твое добро.
Аз съм зрял мъж и когато харесвам някоя жена не я притиксам, а чакам тя да е готова за това и сама да го поиска!!! Ако искаш ми вярвай аз много ще се радвам приятелката ми да е "по-строга" към себе си и ще съм щастливец, ако намеря свястна девствена жена, но това e практически невъзможно.
Сексът е хубаво нещо, но за него си има място и време, а за теб това не е приоритет сега!!! Бъди жена, а не сексуален обект! Надявам се да съм ти бил полезен... очаквам и други подобни коментари!!!

93.   Аз бях девствена до 31 години, после се запознах с едно момче и вече 8 години сме заедно и щастливи. Просто дочаках моя принц! Успех!

94.   28, и аз съм като теб, но съм на 17.. е, тази година ставам на 18 де..
Много люхо, не искам да бъде девствена вече... но като нямам момче сега и...
одеве пробвах с пръсти.. абе влезнаха, ама тва ли е секса.. не мисля, че съм се отворила, пък може и да съм, знам ли? До одеве тази идея с пръстите и самоотварянето ми беше много противна, но одеве излизам от банята и докато се обличах ми хрумна и реших да пробвам >..
Все пак, Искам да се запозная, да тръгна, да ходим известно време, да държим един на друг и да го направим.. но кога ли ще стане това..

97.   До 92 Ти колко девственици си отворил???? Така като чета оставам с впечатлението, че само с девствени си лягаш!!!!
А за всички които са девствени над 20г. няма значение да ли е мъж или жена то мнението ми е, че няма кой да ги загледа или са невероятни комплексари, живеем в 21в. и никой не оценява това да ли си се пазила за първата брачна нощ или не важно е едно да има разбирателство, любов, уважение и много компромиси от двамата всичко друго е измислица за принца на белия кон или за спящата красавица която чака да я събудиш с целувка.
И не мога да разбера защо го афиширате, а в същото време си мечтаете или си фантазирате и мастурбирате много яко :))))

98.   Е, и се присъединявам към вас. На 20 съм и единствената причина да не съм го правила до сега е не че няма с кого, а защото от вече почти 6 7 години лекувам едно ужасно бяло течение без успех.. Мисля, че с това бих отблъснала партньора си, а и аз не се чувствам комфортно в кожата си (постоянна влага и ежедневни превръзки, понякога и лека миризма). Била съм на гинеколог много пъти, предписвали са ми много лекарства и нищо! Ето че понякога това да не си правил секс не опира само до това дали имаш някакви странности в характера или не харесваш тялото си, дали си асоциален и т. н.

99.   Съгласен съм с №97 не се излагайте ;) Тия глупости за подходящия човек и незнам си какви други щуротий са пълен булшит. Разбирасе, който му се чака "подходящия човек" за него, е :Д да си го чака, само да не стане така, че да си умре девствен накрая.

100.   Аз съм момиче на 14г. и мнoгo ясно девствено. Много ми харесаха повечето от коментарите ви и това, че първият път е важен. Не разбирам момичета на по 15г, които правят секс и си мислят, че разбират всичко. Не държа и на това с брака(ами ако се ожениш на 30-35г. -тогава? ). Аз лично си представям моя първи път на бала с моя приятел. (не сегашния :Д).

101.   До 100...!!! Не мога да повярвам, че има такъв коментар на 14 годишно момиче! За такова нещо мога само да те поздравя (92)! Приляга точно за такъв юбилей под №100! Кратко точно и ясно! Успех в емоциите и намери човека който те заслужава...

103.   Никога няма да разберете дали човека е подходящия докато не си легнете с него. В това се състои половината от една връзка и ако тя не е като хората значи и той не е подходящия :)

104.   Пълни глупости-103. Дай да си легаме с всеки срещнат кретен докато лепнем спин или гонорея и тогава при доктора да отсъдим мъдро-И тоя не е за мен! Това прилича като пробване на гъби. И тая нее отровна и тая също не е отровна докато набараме мухоморката от която обаче се умира на третия ден и то в адски мъки. Та има такива мухоморки дето че ти свалят звезди неколко години докато така те отровят че после нема да се усетиш как че умреш духовно и физически!

105.   Дааа сравнението на 104 е уникално, харесва ми! Права си напълно, другото са само поводи за вкарване в хоризонтално положение и не само в такова!!! На същото мнение съм и аз (мъж съм, но какво от това, но само с едно няма да се съглася все пак има презервативи-пазят от ППИ, но пък и те не предпазват от тежката диагноза нар. "рак"! Истината е по средата, но ако говорим за истинска връзка мъжа трябва да пази жената (обратното също), защото това е признак за взашмно уважение, а може и да се стигне по по-добрата диагноза "любов" (92). Търсете я...

107.   На 28 девствен и до ден днешен нито едно момиче не е проявило интерес към мен Как да не се чувствам като боклук

51-95 от 95