Споделена история от Секс и интимност

Клуб на девствените
Здравейте на всички. Ние сме за сега 14 момичета, на възраст между 15 и 21 години. Говорим си, обсъждаме, смеем се и т.н. Общото което ни обединява е че всички сме девствени и си говорим за това, за проблемите и притесненията и всичко свързано със секса. Имаме си вече и студентка по медецина в нашата групичка 2-ри курс.

С радост ще се радваме да помогнем със съвети споделяйки една и съща съдба.

Коментари

1-50 от 95

2.   Слънчица, аз пък съм на 26 и също съм девствен искам първият ми път да бъде в първата брачна нощ.

4.   Поздравления, прекланям се пред теб, де да бяха повече мъжете като теб.

6.   Аз пък не му вярвам, намирисва ми доооооооста!
Ако не го е направил до сега, значи не е имало с кой или нещо го мъчи и комплексира, сиреч спира. Невъзможно е всичко да му е наред, а да се прави на светец. ТАКИВА МЪЖЕ НЯМА, СЪВЗЕМЕТЕ СЕ!!!

7.   Ейй ... що се мъчите бе .. ? Кажете къде ви е клуба да дойда, че да ви отпуша на всичките сливките...
бати ви КУРЧО ...

8.   Номер 2 не падаме от марс все пак на 26 девствен за луди ли ни мислиш или искаш да минеш някое от момичетата в групичката май е второто ма нали знаеш прекален светец и богу не е драг :D:D:d

9.   Има и такива хора. Не всички са като вас. Аз съм на 23 и съм девствен какво да направя така се случило.

10.   Номер 9, ние не твърдим, че такива хора няма! Аз самата съм била с девствени мъже на по 23. Въпросът е, че пичът се опитва да ни заблуди, че се пази като светец, а това са пълни глупости!

Кажи при теб каква е причината да си още девствен и може същата да е и неговата, но не и тази, която изтъква!!!

11.   Пък че то и аз сум девственяк на 18 години пък не ме определя никой за комплексар грозен или тем подобни депресивни състояния та аз съм все още защото искам да е с специален човек момиче с което дълбоко да почустфам че това е моята синиорита не цап царап туй онуй.

12.   Момичета пак съм аз номер 2. Разберете ме правилно нито нещо ме е спирало нито имам комплекси от нещо.
Просто не смятам сексът за спорт, аз смятам сескът пряко свързан с любовта, а още не съм срещнал истинската любов.

13.   Е дайте адреса да дойда да ви изпоизшибам сичките да ви олекне :D
Бате ви Хуйня

14.   Пак съм номер 2, какъв ще ви е коментарът за изказвания от такива хора като номер 7 и 13.
Мен много ме дразнят.

15.   Ами то има ли смисъл от коментар??? Убий глупаците с мълчание, ако ли не, поне си знаеш, че прости и ще си умрат!

16.   Та тъй си е, ако искате прочетете моята историйка тук, в Раздела На работното място, най-горната ще се радвам да я изкоментирате.

17.   Момичета, аз бях девствена до 19г. и също имах много притеснения. Мислех, че така ще си остане во веки. Е, след това се убедих, че няма смисъл от бързане и че да го направиш с някого специален, който ще го оцени, е вълшебно.

Колкото за момчетата... Имам 2 приятели на 22г., които пазят първия си път за някое специално момиче. Моят приятел го е направил за първи път на 25г.

18.   Радваме се, че толкова много момичета ни писаха на пощата и в нашия форум на сайта ни.

nejni_tela@abv.bg

19.   И аз съм девстен и съм на 20, имам страх от обвързване и изобщо някаква връска, всякаш нещо ме спира да опитам
но пък и мисля, че не съм способен да дам каквото и да било на една жена, преди време съжелявах но с времето се свиква и може би така съм щастлив, разбира се всеки би се подигравал тъй като не може да го разбере
дори човек да го разбере той ще го разбере по един свой начин който в никакъв случай не би се дублирал с моя.

20.   Номер 15-много хубав коментар за простаците.

21.   Момичета, подкрепям ви напълно. Аз съм на 22 години и също съм девствена. Имам свойте стрaхове от обвързване, а не искам да го направя просто за едното правене. Не знам дали търся спецялния човек, надали. Повечето момчета, казват че не може да с и на 22 години и да си девствена, но аз познавам и по големи и от мен. Така че няма много голямо значение възраста. Бравос на номер 15 и успех на всички.

22.   Момичета благодаря ви! Накарахте ме да се замисля дали си струва защото съм на 14. Исках го прекалено много, но какъв е смисъла ако е само за едното "първо" ...?! И в други теми прочетох че е много по важно да го направиш с точния човек.
Е мисля да не прибързвам.

23.   Аз съм малък ГЕЙ, и се радвам на тази тема. Мислех да го направя скоро, но ме разобедихте! Ще изчакам още 2-3 години докато срещна подходящ приател. Иван на 11.

24.   Аз съм един хубав батко искам да ви попитам:
- Клуба Ви, няма ли нужда, поне от един наперен, здрав и снажен почетен ЧЛЕН, който по всяко време ще бъде на Вашите услуги?

25.   Много сте зле момиченца!

26.   Да ви кажа не мога да ви разбера вас дето сте на по 20 -26 и чакате пърВАТА БРАЧНА НОЩ не знам не се ли възбуждате аз съм на 15 и не съм девствена (знам че ше ме критикувате заради това .. но .. )

Абе секса е едно от най - хубавите неща смисъл мн е приятно и готино !! Да чакате толкова време за да ви отвори перфектния принц на бял кон .. ем за съжеление 6е ви разочаровам няма такъв принц, като се замислите за теб тои ще е първия а на него толкова ще са му минали през ръцете че ... такаче такива тъпотий като аз чакам първата брачна нощ са излишни намерете си стъбилно гадже и ако го обичате и се чувствате сигурни с него давайте .. нищо не губите ... само печелите невероятно удоволствие

27.   До 26: моля ти се не се излагай. Кефи ме как на 15 си мислите че сте видели всичко от живота.
1. Всеки сам си взима решенията в живота.
2. Научи се да пишеш правилно че много дразни. Вместо да се плющиш като за последно можеш да отвориш учебниците. Ще се чукаш поне още 30-ина години, няма къде да ти избяга секса :)

28.   Ами и аз съм девствена, на 18 съм, просто винаги се отдръпвам когато стана по-близка с някого. I от време на време ми става криво че правя така, но може би не е това човека.

29.   Аз пък не му вярвам, намирисва ми доооооооста!

Е точно поради тази причина е девствен. Аз съм на 20 и малко и съм почти девствен отзад (там за у. е забранено, но масажи на простатата обичам (свършване без докосване на у.)) Интересно ми е какво ще стане след свадбата ви? Ще ви отпечати и ще ви хареса, но само с един у. цял живот... ще има да ви шарат очите.

30.   Да бе! Пиклата (Номер 26) изпитвала удоволствие от секса.. ХАХАХАХААХАХА, ще падна от смях!

31.   А ве вие сте пълни психопати единия (номер 23) бил гей на 11 и мислел да го направи ама сега щял да изчака няколко години другия бил на 26 и се пазел за брачната нощ.
Пич как разбра че си гей още на 11 много интересна работа да не би някои батко да те е опънал и да ти е харесало съветвам те да го направиш ама със момиче и тогава прецени да ли си гей.

А ти (номер 2) дано тфа е някакъв жалък опит да вкараш някои във леглото що то ако това което казваш е истина ти пълен олигофрен дебил и какво ли още не.

32.   Коментар към номер 31, от номер 2:
Ако за тебе това е дебилско, олигофренско и т.н. според теб по-добре ли е да го направиш с някоя и след като го направите да те зареже или ако стане така, че се случи, че ти я зарежеш заради нещо си не коментирам какво.

По-добре ли ще е да се нараните и да не можете да се гледате повече, аз съвсем не съм на това мнение.
Сексът не е спорт, а трябва да се прави с подходящия партньор в подходящо време и обстоятелства.
Но май това никого вече не го интересува май.
Който ме мисли за някъв какъвто не съм да не ме квалифицира ще ви помоля най-учтиво, първо не ме познавате, второ това не е сайт да говорим глупости и да се обсъждаме един другиго, а да си даваме съвети.

33.   Е, браво на 32. Не е хубаво да те съдят така, без да те познават. Аз не вярвам в неща като брака, но все пак не откривам точния човек, с когото да го направя. А то правенето лесно, но без никакви чувства не върви.

34.   От номер 2 (и 32) браво 33 с теб съм.

35.   Аз също съм детствена на 14 съм и разчитам да срешна точния човек, чесно ви казвам ако го бях срешнала ся нямаше да ви пиша но имам върпос към онова момче номер 23- миличък ти си на 11 год. (приемам че това кое си написал е истина) не мислиш ли че това трябва да го споделиш с мама, тати или лекар, това не е нормално? 2 (32 и 34) чесно ти казвам ти си момче, даже мъж свалям ти шапка до сега не бях срештала такав човек , УСПЕХ !

36.   На 18 съм и също съм девствена, не се чувствам засрамена да го кажа, просто не съм срещнала човека.

37.   Пробвай в дупето ще останеш девствена

38.   Аз съм на 23, девствен, горд от това, изморен от самотата си, но неспособен на компромиси! Красив, умен, мил, емоционален...по мнението на хората.

Номер 2, ще бъдем щастливи някой ден, бъди сигурен! Жалко е, че не ни вярват и ни обиждат. Мислят си, че нещо не ни е наред.

А какви груби коментари прочетох само!! Щеше да е чудесно, ако имаше нещо като ценз по девственост за писане тук, за да не може да пишат горките глупави тийнове, които са се поддали на си нагона си толкова рано.

39.   Е кво? И аз карам 19 и съм девствен. Но нито ме е срам, нито ми пука. Даже са ми смешни повечето връсници, които мислят единствено с долната си глава :)

40.   Според мен това да се пазиш за първата брачна нощ е най-голямата тъпотия която съм чувала. Аз също съм на мнение, че номер 2 е комплексар и заблуждава околните и най-вече себе си за това което казва. Замислете се, ако срещнете жена която ви допада и искате да сте с нея и се стигне до там да правите секс... малее аз ако съм на нейно място ще си тръгна на 5-тата минута, какво ще и предложите? Та вие нямате никакъв опит! Колкото и да харесвам някого, ако не става в леглото, това е края! А за жените, ами правете секс цял живот с един, никога няма да имате база за сравнение и няма да разберете дали вашия партньор става.

41.   За курвичките в този форум дето са почнали дасе плющят на по 15 годинки мога само да кажа, дали са се замисляли някога, кой аджеба ще се ожени за тях като през тях са минали хикс на брой мъже ???

42.   Към номер 41:

Хах, наистина добре казано! :)

*Syndrome

43.   Здравейте! Ровех из нета и за мое учудване открих, че има и други като мен-девствени ! То във този свят и тая дъжава е цяло чудо, но все пак има, което ме радва. Ще знам поне, че не съм луда и единствена. Добре е известно , че малцинството веднага бива обявявано за грешно, сбъркано и т. н.

Знаете ли дали има и други подобни групички хора или някой форум? Аз съм ви кака- на 23 г. съм. Все пак ми е странно- вие повечето сте по- малки и не знам какви са ви съображениятя, избрали ли сте го или си имате други причини. . . Мисълта ми е , че скоро може да не е числите в тази графа. Бих се включила във " клуба " ви за да обменим информация. Някои от приятелките ми смятах , че са като мен, но вече не съм сигурна. Макар да мислим горе- долу сходно, не се осмелявам да ги питам за чак такива работи.

Аз съм доволна от ситуациятя при мен- хем е избор, хем и обстоятелства и няма да съжалявам, но и не смея да се хваля на ляво и на дясно. Иди обяснявай на някой, който счита секса за спорт и ежедневие. . .

44.   Aз съм едно 16 годишно девствено момиче и не ми пука кой, какво ще каже. честно тва за тея дето правят рано секс- техен си пробле. смешни са ми някои, които казват с гордост , че са се ебали :д, а в същото време не учат и ти се подиграват за това, че ти знаеш нещо и не си се ебал, и като дойде края на годината седат и само тебе обсъждат. тая прави тва, тая има еди колко си по еди кво си?! усещаш злобата им, а миналия ден са ти се подигравали, а сега ще те изядат само с поглед :д. сори за отклонението от темата

45.   Аве разни хора , разни идеали. Това си е въпрос на избор бе хора. Аз го направих на 15 и какво от това. Приятелят ми ме обичаше и аз него. Това е. Това в никакав случай не ме прави "курва". Курва се нарича момиче, което ляга със всеки, който и се натисне и й обарне внимание. Но да го направиш рано, не е грешка, щом обичаш този човек.

Сега съм на 18 и не съжалявам. Това момче още е до мен и съм много щастлива. А тези които се пазят, не ги критикувам, това е тяхно решение. Но когато човек се влюби- просто действа, това е.

Номяр 26 - това е едно момиче, което е в такава възраст и това е нормално. Не очаквайте младите съвременни хора да ви разберат. Много трудно е. Тя в никакав случай не е такава, каквато я изкарвате. Щом го е направила, значи е била влюбена, това е. Тя със сигурност знае какво би я направило "курва", за това не я съдете така.

НОмер 2 е с по-различни схващания от останалите мъже. Рядко се срещат такива, но ги има. Но и той е мъж, а нагонът си казва думата все някога... Няма смисал да го съдим. Живеем демократично така, че всичко може да се види по това време. Успех на всички от мен. И не бързайте ;))) Дайте време на времето ;))) Лили

46.   Лили пак съм номер 2, и се казвам Иван, благодаря, че поне ти ми вярваш! :)

47.   Аз съм на 17г и съм девствена..далеч съм от мисълта,че първия ми път ще е ебаси романтиката и че ще е мн.хубаво.Искам да питам,дали ако и на двамата ни е за първи път ще е по-хубаво...в такъв смисъл,че поне няма да се притеснявам,че той е по-опитен?!

49.   Т'ва да не е няква секта бе момиченца?? Ест че ще сте девствени като не сте си намерили гадженца. Да видите как като си намерите някой момък - хубавец ще ви се до*ука ;)))

50.   Здравейте !!! Аз съм на 28 години , но това едва ли трогва някого , затова ще пиша направо . Мисля , че съм достатъчно озрял мъж за да давам адекватни отговори макар и противоречиви за различните хора и схващания !!!Има някои неща , които като мъж не разбирам

1. Мнозинството от мъжете искат да бъдат с КРАСИВИ жени , но малцина са тези , които искат да имат дъщеря (ички)... , а нали трябва да се раждат такива за да имаме по-късно след това нежна половинка !!! ПРОТИВОРЕЧИЕ

2 Мнозинството от мъжете искат жената да е к-ІІ-рва , но НИКОИ не иска неговата да е такава !!! ПРОТИВОРЕЧИЕ
Като мъж мога да кажа , че всеки сам решава какво да прави , но нека критериите да са еднакви за всички , независимо от пола . Който желае да има свестно момиче , нека и той да е ИСТИНСКИ мъж . Трябва да се разбере , че в една връзка ЛЮБОВТА води жената и тя решава КОГА и с КОГО да си легне !!! ФАКТ!!!!!ИЗВОД : ЖЕНИТЕ са специални и прекрасни и от тях зависи каква попара ще сърбаме

Аз търся трайна връзка и не лягам с такива момичета , които НЕ заслужават истински мъж . Мога да чакам цяла вечност за да намеря сродната душа с неините съответно претенции , но затова накрая ще СЪМ И ИСТИНСКИ БЛАГОДАРЕН . Когато тя прецени , че е готова за секс (независимо какъв ще е той) - тогава , та дори и това да е след бялата и премяна . Ако някое момиче от вас реши да поговорим по този проблем нека пише на СКАЙП : rado-raptor . САМО ЗА СЕРИОЗНИ ... и над 18!!!

51.   28-годишен Радо. Ти хубаво си написал обемен текст, но 90% от него не е свързан с историята. а накрая дори не помага на някакъв начин на хората.
Някои хора възприеха тоя сайт като сайт за запознанства и масово почнаха да оставят скайпове и мейли.

*Syndrome

52.   Съгласен съм !!! Признавам грешките си и ще се опитам да игнорирам поведението си, затова сме хора за да се учим от тях . Интересно ми е , обаче да споделите във форума , защо сте решили да създадете този клуб и какви са мотивите ви. Hадявам се да не съм се натрапил по някакъв начин !!!??? С уважение Ради

53.   Аз съм на 26 год. За разлика от вас, които се чудите кога да го направите и имате тази възможност винаги, на мен от друга страна момичетата винаги ми отказват. Най-лошото е че незнам защо, пък и се стеснявам да питам.

54.   Аз съм на 22 и съм девствен и си мисля че живота ми е свършил. Имал съм 2-3 възможности за секс ама все нещо ставаше и не се получи а и нямам много контакти с момичета в Техническия. А пък и е непоносимо вече сутрин, обед и вечер да съм надървен и ако не се изпразня 2-3 пъти на ден няма да издържа сигурно.

1-50 от 95