Споделена история от Секс и интимност

Когато мастурбирам успявам, а когато правя секс - не
Здравейте всички!
Имам един малък въпрос към по разбиращите :)
Ами случая е такъв, че когато правя секс с приятеля ми ми е адски готино. Най-страхотния секс в живота ми е с него, винаги прави нещата както ги искам и успява да ме възбуди до лудост.... но никога не успявам да свърша... Не съм била само с един, с който и да е - никога не съм свършвала..... А когато мастурбирам... винаги успявам... стигам до онзи сладък момент когато вагиналните мусули се свиват и отпускат и от възбуда туптят.... Кажете ми това нормално ли е?....

Коментари

1.   Това е нормално за младите жени. Всички сме минали през това. С възрастта нещата се променят и започваш да свършваш по-лесно и при секс. На жените са им е необходими години, за да започнат да изпитват наистина удоволствие и оргазъм.

2.   В случая става дума за вагинален и клиторен оргазъм. Много жени не мога да стигнат до оргазъм ако не се стимулира клитора, т.е. само от вагинален секс, но в това няма нищо лошо.

Трябва да потърсиш такава поза която позволява да се стимулира при секс и клитора - при монашеската поза е възможно, но по-трудно, особено добре може да се получи при 77 - двамата сте настрани той е зад теб и има възможност да стимулира с ръка клитора ти. Друго което помага и дава хубави усещания е силиконов пръстен с вибрираща част за клитора, който се поставя върху пениса, Durex имат такива предлагащи се в аптеките.

Освен това ти препоръчвам партньора ти да те целува, чрез орален секс могат да се постиганат чудесни оргазми. Някои жени след време могат да свършат само от секс без допълнително стимулиране, други никога не успяват, но това не трябва да те притеснява, просто търси с партньора си нужните пози и най вече внимание към партньора.
Скитник

3.   И при мен е така! Аз съм на 22г. Не го намирам за проблем, тъй като удоволствието идва от страстта. Не харесвам пози, които стимулират клитора твърде много, защото клиторът ми е много чувствителен и ме боли.

4.   Еми кажи му да та ебе с пръсти :Д