Споделена история от Секс и интимност

Дали това усещане по нещо напомня женския оргазъм?
Не пуша трева често, десетина пъти годишно. Но от няколко месеца насам ми се случва нещо странно. Под въздействието на марихуаната възникват сексуални усещания.

При това неприсъщи на моя пол.
Имам чувството, че изживявам женски оргазъм. А съм мъж. Достатъчно възрастен и опитен. Не съм сексуален рекордьор, но не съм и девственик, имал съм двайсетина партньорки в живота. Но това, което ми се случва от джойнта, е направо невероятно! Никога не съм изпитвал нищо подобно при секс с жена (секс с мъже или с животни не съм практикувал) :)

Започва нещо като смъдене, парене в една точка, която се намира на 3-4 сантиметра навътре в тялото, приблизително отвъд задния край на скротума, но пред ануса. Постепенно тази точка започва да пулсира, да набъбва, изпълвайки цялата долна част на корема. Ако не й обръщам внимание, отшумява постепенно. Обаче, ако се съсредоточа на мисълта, че не съм мъж, а жена, в един момент точката буквално избухва и докарва треперене в крайниците.

Същевременно, понякога изпитвам и чисто мъжка възбуда. Но не мога да се съсредоточа върху нея. Може и да е от възрастта, вече съм на 47 :)
Честна дума, не съм хомосексуалист, нито воайор, който ще мастурбира върху евентуалните коментари. Имам само два въпроса.
Първият - случвало ли се е това на някой друг? И вторият - ако ни четат жени, могат ли да кажат, дали това усещане по нещо напомня женския оргазъм?

Коментари

1.   Щом усещаш свръхчувствителност докато си напушен с слаба трева, какво ли ще изпиташ с трева с по висок ТHC? И аз имам един приятел който точно като тебе като се напуши казва че изпитва женски оргазъм и всички започват да се смеят.

2.   Брато спри тревата, не ти влияе добре :D

3.   Здрасти, това не са женски оргазми. Жалко за теб. Аз съм жена, която свършва мултиплено и пръска доста течност ... и изобщо не е това, което описа. Нищо чудно - нито имаш вагина, нито имаш клитор. Иначе, спри марихуаната и прочети повече за мъжкият „клитор“ - простатата. Можеш да изживееш прекрасни оргазми чрез масаж на мъжката си простата.
Не е и от възрастта, мъжът ми е по-възрастен, но нито взима марихуана, нито има друг проблем, а го правим всеки ден почти. Стегни се!

4.   Към №2 - не си прав , човекът трябва просто да смени дилъра ;)
№3 - за мъжкия клитор си права - много е гот.

5.   № 2
Защо, бре? Добре си му влияе!! :))

6.   Авторе, това място, което описваш е мъжката простата. Прочети повече за нея. Така наречената мъжка G- точка.
Иначе това, което усещаш няма нищо общо с женския оргазъм :)

7.   Трета, Шести(а), благодарности от топикстартера. Отворихте ми очите на стари години :)
Язък ми за образованието, трябваше и сам да се досетя. Нищо де, човек се учи, докато е жив...
Първи, благодаря и на теб. Успокоих се, че не съм някакъв уникат или че развивам бисексуални наклонности :)
Съгласен съм с Пети, добре ми влияе. Разбира се, не бива да се прекалява :)

8.   Когато съм напушена и ми правят орална си мисля, че изпитвам същото, каквото един мъж би изпитал по време на 'свирка'... Така че странни неща стават и странни неща се усещат след употреба на марихуана, хе-хе.
Не го мисли толкова, важното е да ти е хубаво.
Иначе е нормално, както аз мога, например, да си контролирам вагиналните мускули ти да можеш да правиш/усещаш еквивалентното на това с мъжката си полова система.

9.   "Здрасти, това не са женски оргазми. Жалко за теб. Аз съм жена, която свършва мултиплено и пръска доста течност... "когато зададох въпроса, приех това обяснение на номер 3, но сега ми се струва, че то не е достатъчно пълно и изчерпателно. Кой всъщност е казал, че пръскането на течности е непременен признак на женския оргазъм? И кой е казал, че мъжкото тяло, подложено на дразнения, подобни на онова, което изпитва при секс женското, също не отделя някакви течности? Това просто е непроследимо. Забелязвам, че тези усещания се засилват. И бога ми, те са несравними с онова, което изпитват при секс и еякулация мъжете. Наблюдавах се и при секс с жена, и при напушване - това са просто коренно различни изживявания! Впрочем, когато в такова състояние ми се случва ерекция, най-приятните усещания не са както обикновено в главичката и в ствола на члена, а в основата му. Там, където той излиза от тестисите. Тоест, там, където при жените се намира клиторът, не съм ли прав?