Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да накарам приятелката си да свърши по този начин?
Здравейте жени имам въпрос това което ще ви опиша би ли ви докарало до оргазъм и до мн приятно изживяване.

Така .... приятна обстановка - топла стая с мирис на портокал да речем.
Свещи притъмнена светлина... и др. такива средства на човешкото разнообразие.
След което с любимият човек той да ми направи нежен масаж прокарвайки ръце по цялото ви тяло
докосвайки ви по гушката бедрата корема кръста там където най ви хареса ....... една добра любовна игра леко да ви лиже и докосвайки нежно клитора ви мушкайки двата си пръста в вагината ви и да натиска Г-точката ви и така на татак... и след това един нежен и разнообразен секс би ли ви накарало да свършите многократно и според вас мога ли да накарам приятелката си да свърши по този начин с тази обстановка тя на 17 :) Чакам вашите коментари......

Коментари

1.   Леле.... разбира се, че можеш това е желанието на всяка жена.

2.   Може естествено най важно е обстановката :)

3.   Вече свърших :Р

4.   Искам и аз:)

5.   Хаха нареждам се и аз :) ама да ви кажа, не е важно къде.. а как !

6.   Ебаси тривиалната скука!

7.   Може би - не, защото е малка и няма развита чувственост. Освен ако е почнала отдавна.

8.   Ахх много романтично звучи, но ако и ти си на 17 и не можеш да я задоволиш е отделен въпрос....

9.   Миризмата на портокалови ароматни свещи няма да я накара да свърши. Действай ти. На нейните години не е най-важната обстановката, а начина по които го правиш.

10.   Браво на № 6!!!

11.   Оооо тва наистина е.... супер. Имаш много голям шанс да постигнеш целта си. УСПЕХ.

12.   Всичко е добре, но важна е дозата.
Не прибързвай - бавно прави всичко, продължително стимулирай с езиче и ръце дамата, докато започне да трепти. За себе си мисли след това.

13.   Aмии на мен лично много ми харесва приятелят ми да го прави няккак по мръсно по бързо някаак по ме възбужда така докато бавноо .. пак ми е хубаво ноо досега от бавно не сам свършвала прави го някак по секси гледай я в очите говори и ..

14.   На 17-никакъв шанс !!!

15.   Защо пък не ! Определено мен това ще ме възбуди и визрастта няма значение,а човека :) брао,добра изненада

16.   По-голям успех би имал ако и пуснеш езиче в свинктера

17.   Това с пръстите и Г-точката, не се възприема от всяка мацка! Рисковано е, да има обратен ефект! М50+