Споделена история от Секс и интимност

Моля за съвет...Какво да правя
Здравейте. Пише ви едно момиче, което се нуждае от съвет. Ето за какво става въпрос:

Имам приятел на 22 години, с когото наистина се обичаме, споделяме всякакви моменти заедно и нещата са страхотни, не мисля, че това е проблема.

Винаги ме е възбуждал, когато обаче започнем да извършваме полов акт нещо става. Просто не мога да усетя това удоволствие, за което имам голямо желание преди това. Случвало ми се е много рядко и то с някакво минимално усещане. Опитвали сме всякакви неща. Много е внимателен с мен. Прави всичко както трябва и както предпочитам.

Съобразява се с мен, за да ни е добре и на двамата. Нямам смелост да му кажа за това.. Наскоро видях сайта и ми хареса, че когато някой има проблем читателите си дават мненията и се опитват да дадат полезен съвет. Това е и моята причина да се обърна към вас.

Ако някой може да ми помогне с някой полезен съвет или е ходил на сексолог (като е имал подобен проблем) и е получил нещо полезно, моля ви споделете с мен. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ако го обичаш и искаш да си с него, сподели му за този проблем. Не е добре да криеш, защото той ще се усети все някога. Разнообразието е успеха за една връзка. И не само разбира се, но в конкретния случай. Успех Миля, че всичко ще се оправи когато му споделиш

2.   Изневерявай му!!!

3.   Посети психолог-първи вариант.
Почни да се самозадоволяваш за да опознаеш по-добре тялото си и да го научиш да усеща-втори вариант.
Направи и двете-трети вариант.
Все още не споделяй с него, не се знае как ще му го поднесеш и как ще го разбере той. Може да си помисли, че не го обичаш и заради това не става /това също е възможно, ти да се самозаблуждаваш, че го обичаш/.
Лично аз искам да вярвам, че проблема е на психологическа основа и с едно две посещения при специалист ще го преодолееш. Когато правиш секс, просто се отпусни и прави това което чувстваш, че ти се иска. Човека е сложа машина трябват фини настройки. Успех.

4.   Щом не можеш да му споделиш, значи като цяло не го чувстваш достатъчно близка и не можеш да се отпуснеш пред него. Затова не ти се получава секса - защото си вдървена, скована и само се притесняваш за разни работи (незнайно какви).

Според мен трябва да му кажеш за проблема си, не толкова заради самото казване, колкото за да разчупиш по някакъв начин леда между вас. Не е нормално двама сексуални партьори да крият такива неща един от друг - и ти не искаш той да крие от теб, когато нещо не му е "таман". Ще видиш как ще ти олекне като му споделиш, ще го почувстваш по-близък като видиш, че ще те приеме такава, каквато си, и ще можеш повече да се отпуснеш пред него. Тогава и сексът ще придобие ново измерение.

Кубрат

5.   Благодаря на всички.. Мисля че сте прави, че трябва да му кажа, ноо... охх.. просто не зная как.

7.   от колко време сте заедно

9.   година

10.   Здравей, проблема ти може да се дължи на много неща и бих искала да ти предложа нещо, което се надявам да подейства. Помоли го да ти върже очите и така да правите секс без да сваляш превръзката изобщо. Кажи му че това е твоя стара фантазия и би искала да я осъществищ с него. Когато си с вързани очи и не виждаш а само чувстваш тялото ти само ще реагира. Надявам се да имаш успех.
Маги

12.   и с предишните ти партнъори ли е било така

13.   Да имала съм и такива случаи... (до номер 12)

14.   Явно е психологически проблема може би трябва да посетиш сексолог

15.   на колко години си