Споделена история от Секс и интимност

Първата крачка
От няколко месеца имам желанието да се чувствам като жена и да изпитам от удоволствията на жените в секса.

Постоянно си фантазирах как съм на колене пред някой мъж и му духам, както и как после той ме оправя и аз само стена от болка и удоволствие... Нито за момент обаче не вярвах, че ще си сбъдна тези фантазии, прекалено ме беше страх да направя такава голяма крачка... Преди две седмици се срещнах с непознат мъж от сайт.. Беше ме много страх и се притеснявах, но все пак се стигна до момента, в който бях на колене пред него, чакайки го да си отвори ципа на дънките...

Лапах му към 5 минути и по едно време се почувствах много гадно и неправилно... Спряхме и той си тръгна, а аз не исках и да си спомням случката. Но след час, два някъде започнах да си я спомням и то с голямо желание, толкова се радвах, че направих първата крачка.. толкова ми е готино като си спомня, че бях на колене пред него и му правих свирка, много ме е яд и че не стигнахме до края.

Знам, че не е редно, нито е нормално, но пък на мен ми харесва да лапам и нямам търпение да разбера как е и секса при жените. Просто ми е интересно какво мислите, и какво бихте казали затова.

Коментари

1-50 от 51

1.   Ти момче ли си? Ако си момче, тръгнеш ли веднъж по този път, много трудно ще се спреш. Помисли си хубаво дали го искаш.

2.   Ами бихме казали, че си леко извратен. :X

3.   Бих казала, че останаха много малко истински мъже :( Започвам да се отчайвам като чета такива неща, но... никого не критикувам. Щом ти харесва - прави го.

4.   3, не се притеснявай, за всеки като автора има по 10 мъже, които ще искат да си "истинска" жена като се е*еш с друга. :Д

П. П. Ако не знаеш, ако историята беше за жени, мъжете ни най-малко нямаше да се отчаят, но все пак те са на принципа, че жена винаги ще иска мъж, докато той иска нея. Няма да обяснявам защо.

5.   на колко години си?

6.   От автора: на 18

7.   Как може да ти харесва да лапаш? Да си на колене пред един мъж? Странно ми е.

8.   Ами ако нямаш съответните части няма как да разбереш какво изпитват жените при секс. Най-мнго да усетиш какво е да ти вкарат нещо в задника. А това с лапането ми звучи малко като ядене. Ти фелацио ли ще правиш или ще си го държиш в устата. То лошо няма щом ти харесва, ама и ти не си наясно със себе си.
Маги

9.   ми... според мен си просто бисексуален... ако се възбуждаш и от жени де или просто си хомосексуален

Кое не разбрах е ненормално, странно или извратено? Че си на колене ли? Това вече е от съвсем друго нещо - аз също обичам да съм на колене, докато лапам на приятеля ми... ма самата поза ми харесва, давам му правото да ме унижава така.. знам ли - кеф ми е!

Хей - наслаждавай се на живота! Един ни е и е важното да правим, каквото си искаме в него, та един ден да не се обърнем и да не кажем "за толкова неща съжалявам. "
Предпочитам един ден като се обърна да си кажа "Уау! Бих те изживяла пак, мамка му! "

жена на 24

10.   От автора:
^Ами ненормалното, странното и извратеното е това, че според мен един мъж не би трябвало да има такива желания, каквито имам аз.

И все пак много искам да продължа да духам, както и да бъда изчукан. Може би и аз чувствам същото като теб в позата на колене пред мъжа. Кеф ми е, че един вид съм под него и трябва да му се подчиня, а когато натисне главата ми към пениса си е наистина супер възбуждащо.
Както и да е, въпреки всичките ми желания, не съм имал други преживявания с мъж.

11.   За момента си проявил някаква бисексуалност... може да си в такъв период просто, може да отшуми като се начешаш, но може и да си е предпоставка за хомосексуалност.
е и?
От древността го има, даже е било модерно в древна Елада богаташите д си имат по едно младо момче за игрички, въпреки че са били женени, с деца и т. н. Даже повечето древногръцки стихове са посветени на момчета и на хомосексуалната любов.

Имам блъзък, който е бисескуален. Той може да се възбуди от жената, естет е по природа, иска семейство и деца, но обича и да се праска с мъже. Само, че е активния. казва, че обича да се държи животински, мисли, че една жена няма да му позволи такива неща.

и така - НИЩИЧКО ненормално няма при теб!
Отпусни се и си изживей момента, че един ден ще съжаляваш...

12.   От автора:
Говориш много хубаво и сигурно си прав/а.

Вече ще гледам да не се притеснява, да се отпусна и да го направя. Единственият проблем, който ми е остава е, че направя ли го веднъж... просто съм сигурен, че ще ми хареса и ще искам пак, и пак, и пак, и....

13.   ^Ами нормално е. Веднъж изчукат ли те, после дори ще молиш за това, вярвай ми!
Затова си прецени добре дали това искаш, защото направиш ли го ще се чувстваш като омърсена пичка и няма да се чувстваш грам мъж..

14.   и направи ли го?

15.   От автора: Все още не съм, но желанието е на лице.

16.   Щом има желание, какво чакаш? и да кажеш как е било ;)

17.   От автора: Желание има, но е трудно да намеря мъж, с който да го направя..

18.   и аз съм така
иска ми се, но не ми стиска, правя го сам, представям си че съм с друг, пъхам нещо в ануса, обикновено краставичка, за да е по-хлъзгаво, приятно е, но не смея с друг. Дано не е извратено

20.   направили го авторе, как мина? доволен ли си?

21.   Автора: Все още не съм. Имах много шансове, но все се отказвах в последния момент. Честно да си кажа и аз не знам. Сигурен съм, че ще ми хареса, а все още тая надежди след време да си намеря жена и да имам деца, а се притеснявам, че ако ме еб*т като момиче, шанса за семейство после според мен драстично ще намали.

22.   А свирки правил ли си отново или си стоиш на стартово положение?

23.   Не съм, но като гледам порно постоянно си умирам за това да има един член при мен, който да налапам... на старото положение съм си, но се надявам да се промени това един ден.

24.   Момче, опитай да си контролираш това твое желание-дали е само от любопитство, нещо на подсъзнателно ниво или пък истинска сексуална потребност. Според мен щом сам казваш, че се чувстваш неправилно значи осъзнаваш нещата.... Прояви воля да не се подхлъзнеш още, за да не попаднеш окончателно на левия бряг. Спри да гледаш такова порно. Имай контрол над желанието си.... и времето ще покаже. Ако те влече толкова силно и това е твоята същност и потребност значи битката е загубена.... Но пък ако усетиш желание да си с жена и го правиши ти харесва и те увлече, значи имашанс за теб, поддържай това желание и може окончателно да ти се изпари идеята да мислиш за мъжки атрибути. В момента си в разкрачен стоеж-избери разумното, пък времето ще покаже. В момента си като би, ама кой знае...

25.   ^ Много хубаво говориш, но не вярвам че ще мога. Нямам и късмет жените и това също играе роля.. Като съм сам и вместо да гледам мацки, гледам порно, в което жените правят мъжете на жени и заедно духат на някого и после той ги оправя и определено искам да ми се случи и на мен, въпреки че не е правилно... там е работата, че не ми се иска никой да разбира за това, да е няколко пъти и това е... но :(

27.   намери ли подходящия за теб мъж вече или още се двуомиш?

28.   Все още се двуомя и няма развитие.. Не знам какво ще стане и какво да направя..

29.   Правил си вид секс с мъж - значи си хомосексуален или бисексуален друг вариант няма.

30.   експериментираш... и? Егати и драмата, заради това, че търсиш своята сексуалност. Просто прави нещата, от които се чувстваш добре, не пречейки на никого и не наранявайки друг.. и толкова.

31.   Такааа... Идват ми на ум няколко неща.
Първо - няма абсолютно нищо лошо в това, което искаш. Всички сме хора и имаме желания, фантазии, предпочитания и т. н.
Второ - ако не си напълно сигурен и се притесняваш няма смисъл да опитваш. Няма да се отпуснеш напълно и да ти е наистина готино.
Трето - номер 8 е напълно прав/а. Изобщо нямаш никакъв шанс да изпиташ това, което изпитва една жена. Усещанията при анален секс са напълно различни и нямат нищо общо с усещанията при "стандартния" секс.
Четвърто - лапане звучи гадничко... Освен това, ако само лапаш няма как да се получат нещата. Замисли се какво би ти харесало на теб да ти правят и го прилагай следващия път (ако си решил да има следващ път).
Мога да ти пожелая успех и приятни изживявания :)
Ж27

32.   Благодаря за отговорите.
29-не знам какво да кажа... , искам да правя свирки и да ме ебат, но в същото време нямам чувства към мъжете и не ме привличат, но искам членовете им..
30-драма е голяма, спор няма.. Може би, защото ме е страх, ако стане един път-предполагам ще се отпусна..
31-Благодаря ти много за отговора. По-принцип съм сигурен, че го искам, но дойде ли момента, я от притеснение, я от страх, я от нещо друго и не мога да се престраша, а трябва и искам.. :( Няма да изпитам същите чувства, ясно ми е, но ще бъда в същите пози, така пасивен и оставащ всичко на мъжа, както и вие, примерно... той ще има надмощие над мен..
Знам, че няма как да стане ако само лапам, затова искам да правя всичко, което вие правите.. да духам и да ме чукат, като момиченце...

33.   Всички тези отклонения се дължат на лошото или по-скоро липсващо възпитание от страна на родителите.
М 28

35.   Не знам дали изобщо автора следи темата, но ще напиша коментара си, когато не си възбуден изпитваш ли желание да си на колене и да лапаш на някой?
Защото и аз като теб, обаче, когато съм възбуден и масторбирам, както ти си го написал, в един от коментарите си, номер-23 "като гледам порно постоянно си умирам за това да има един член при мен, който да налапам... "
За разлика от теб, не съм пробвал и все още се опитвам да спра, да мисля за това, преди да съм пристъпил, като теб, към "първата крачка". Когато не гледам порно, успявам, но в момента, в който се възбудя и може би защото гледам само порно, с орален и анален секс, веднага ми се промъкват тези мисли, аз да съм на мястото, на жената и какво ли ще е чувството (интересното е че не ми харесва да гледам, как мъж духа на мъж, а ми харесва да гледам, как жена духа и защо тогава си ги фантазирам тези неща, не знам? )
Може би ти си стигнал до някакво заключение, за себе си?

36.   ^ Във абсолютно същата ситуация съм, но нямам никакъв напредък, постоянно си мисля за пишки, за това как аз съм жената, аз ги лапам и мен ме чукат... Не съм направил 2-ра крачка вече 2 години, щото се боря със тези си желания, но през това време, май спрях да имам сексуални желания за жените... :(

37.   ^Аз съм авторът де..

38.   от номер 35-"Не съм направил 2-ра крачка вече 2 години, щото се боря със тези си желания, но през това време, май спрях да имам сексуални желания за жените... :("
При положение, че нямаш желания към жени или са твърде малки и в същото време имаш силни желания към мъже, имали смисъл да се бориш, с тези желания?

39.   Обръщам се към Автора Желаете ли да се запознаем и да се забавляваме, Виждам че ви харесва и имате желание да лапаш и да продължиш напред. И наистина ще ви хареса Обади се По точно ми пиши на Имейла ми е //manoliss66@abv. bg//Чакам отговор от ваша страна

40.   Не слушай какво ти говорят, А слушай сърцето и душата какво ти се иска, Може би повечето мъже го правят имат контакти с други мъже , И това е самата истина, Пожелавам ти успех и дано един ден да се срещнем с тебе и да си поговорим на живо с тебе

42.   Здравей, аз от три години се чувствам точно така, както описваш. Никакво влечение към мъже нямам, не ми харесват мъкки тела и т. н., но много ме възбуждат сочни пениси и сперма.
Преди една година, след пиянска вечер се съгласих да се видя с момче от интернет и да си лапаме. Той страшно много ме харса и нямаше търпение да започнем, аз започнах да се чувствам неудобно. Започна той на мен, за да ме отпусне, после ми каза да клекна и ми го подаде в устата. Не се чувствах комфортно, но се радвах, че най-после го правя. Голям му беше и ми беше трудно като влиза навътре. По едно време поиска пак да ми го лапа, започна да го прави много бързо и ме изпразни, като едновременно свърши и той, защото си правеше чекии. На мен ми беше вече много гузно и гадно и побързах да се разделим.

Следващия ден много съжалявах, още усещах вкуса на кура му в устата си. Но след време нещата се обърнаха и ми се прииска отново да лапам, след като знам какво е, дори съжалявах, че не ми се е изпразнил в устата, щеше да ми е страхотно да вкуся спермата му...

Като цяло цялата случка не промени нищо с мен, нито съм осъзнал нещо, нито искам повече от преди, нито съм се отказал. Харесвам си жени, женски дупета, цици, имам си приятелка. Но като мастурбирам най-често си представям, че някой ми го подава в устата...

Не знам колко е нормално, но предполагам, че се случва на много хора.

43.   Не искам да ми се смеете и подигравате, но аз съм момче, което е имало подобни фантазии, просто имах някакви вътрешни комплекси, защото не правех секс с момичето в което бях влюбен, а когато за първи път опитах беше с много грозна жена и ми нанесе някакви поражения и беше дебела. Постепенно спрях да си представям секс с жени, като гледах порно и аз си представях как лапам чужд член на колене това не харесвах достатъчно своят пенис, но като излезех на вън ме възбуждаха само жени, дупетата им, лицата им и само в тях се влюбвах, никога не се влюбвах в мъже, обаче когато бях сам със себе си и в сайтове се бях регистрирал и прашки си бях купил и обувах и чорапки и се снимах като курва момче. Водех двойствен живот. На улицата бях голям пич, но тези, които харесвах или нямах смелост с тях, а тези които ме харесваха аз не ги харесвах. Винаги съм бил манджия относно жените, защото просто харесвам някакъв определен типаж.. и постепенно влизах в двойствения живот и се възбуждах сам самичък от мъже и като си пиша с тях. Разбрах се с един (преди 2 години и нещо беше), опитах свирка за 2-3 минути, казах му, че не искам повече, това беше най-голямата грешка която съм допускал през живота си, но бях щастлив, че съм осъзнал какъв съм. След това опитах с по-красива компаньонка, но пак не беше добре. В последствие си хванах приятелка, и изпитах неща, които не бях изпитвал никога преди. Членът ми с всеки път ставаше по-твърд, по-дебел и по-голям, дори леко да погаля женското тяло, дупе и лице и вече съм готов за секс на 100%. Безкрайно уверен, нямах преди никаква увереност, а само комплекси. Преди не се възбуждах от женските вагини и клитори, а само от дупетата им и всяко друго нещо, но не и от половия орган, към ден днешен се възбуждам да пускам език там долу до полуда, дори ми се е случвало и да сънувам, че лижа момиче отдолу. В този ред на мисли, никога не поставяйте заключение какъв сте. Аз бях много нещастен, защото знаех, че се влюбвам в жени, но не знаех, дали сексуално мога да направя нещо с тях или само ме разтапят и ми е готино да се целувам с тях, в последствие разбрах, че съм 100% хетеро, бях най-щастливия човек на земята, увереността ми се повиши, самочувствието, всичко.

44.   пак съм аз 43. При мен беше същото, както написах, ако гледах порно и мастурбирах винаги си представях, че аз съм момичето на колене и духам, че ме доминират и прочие. Имах комплекс относно членът си. Никога не достигах до 100%-ва ерекция на фантазии с жени, а само на тези с мъже, докато не си хванах приятелка и не разучих женското тяло и всяка частица от него. Като цяло другите ми контакти с жени явно не са били толкова добри, не съм се отпускал и се бях влюбвал само веднъж в живота си. Комплекс, че не ми е достатъчно голям, липсва на жени мой тип, комплекси от някакви други неща и в последствие тези фантазии, но излезех ли на вън, само жени ми бяха в главата. Лапнах пишка за 2 минути и по никакъв начин не беше същото. Даже бях с прашки и ме пипаше и отзад, свърши ме с чикия и на момента в който свърших спряхме да правим тези неща. Аз харесвах тези неща, докато свърша. Мислех си, че съм хомосексуалист или би, но не знаех жените в каква степен ме възбуждат. Спрях след онзи опит да си представям тези неща постепенно, все по-рядко беше. Когато си хванах приятелка бях трагичен в леглото, притеснен, мислех си че съм обратен, но в един момент се отпуснах, бях точно аз този доминиращия който си представях да бъде с мен, аз бях тази роля и членът ми наистина драстично се увеличи, защото беше безкрайно твърд и така е вече всеки път. Опитах анален секс и всякакви неща, аз да чукам момичето и беше невероятно. Да лижа женски полов орган никога не си го бях си го предсавял дори, нищо че съм имал и други контакти с жени, мен ми харесваха анусите. В последствие обаче започна да ме възбужда и клиторът и всяка част от женското тяло и разбрах, че съм намерил себе си и съм невероятно щастлив. Никога не искам да споделям какво съм опитвал с мъж, как съм носил прашки и съм се снимал като проститутка и с чорапки и са ми писали стотици мъже, така или иначе аз опитах само с един, бях разумен и умен и търпелив, търпението си струваше. Какво може да спечеля аз, ако правя свирка на някой на колене, да му е готино на него да ме използва, като ку*ва, предпочитам аз да използвам така, някак си съм в двете крайности. Когато добия увереност и харесвам твърдият си член, който преди беше по-малък, ми идва самочувствието и мога да бъда само мъж, не съдя никой с такива фантазии, но ви съветвам да се разучите на 100%, и аз ако бях се навивал за секс и свирки и такива неща на всеки, щях сега да съм 100% гей и никога да не разбера какво е сексът с жена, да нямам увереност и прочие, всеки носи тази бисексуалност в себе си, уви аз игнорирах всяко би-хомо и каквото й да е влечение, защото никога преди не съм харесвал облечен мъж, чувствам ги като приятели и съперници, а не като възбуждащ обект, и си останах на жени, те са най-хубавото нещо, но научих, че не трябва да се влюбвам

45.   Първият ми път беше миналата година, с едно момче, което беше студент. За разлика от мен той беше опитен. Отидохме у тях, пийнахме, за да се отпусна, той пусна порно. Не разбрах кога си го извади, но бяхме много възбудени и нямаше нужда да си казваме нищо, просто започнах да го лапам и... беше върховно и за двамата. Сигурно траеше няколко секунди, след което той се изпразни. Не знам дали е било много или малко, устата ми се напълни и не можах да го глътна наведнъж.
Досега си бях опитвал само собствената сперма, от която не бях очарован, но неговата беше просто супер. Силна миризма, гъста и вкусна.
От тогава досега се виждаме много пъти, винаги му лапам, преди няколко месеца ме запозна и с негов приятел, на когото също започнах да лапам.
Чувствам се страхотно. Женен съм без деца.

46.   И аз съм в подобно положение като 45. Обичам чукам гаджето си, но не мога да го срявня с лапането. Обожавам спермата. И съжалявам, че ми е отнело толкова години, за да опитам, само защото ме е било срам.
Който се колебае най-добре да опита, а да не отлага, както аз правих с години.

47.   Аз като студент лапах на съквартиранта ми. И двамата не бяхме гейове и си харесвахме жени, но си доставяхме огромно удоволствие.
Не сме се гушкали, целували или ебали и такива глупости, но му лапах почти всеки ден, да не говорим в сесиите колко сперма съм му глътнал.
Но той замина да живее в Канада и от тогава никога не съм пробвал пак да лапам, правя го само с жени. Чувството ми липсва.

48.   Какво мисля ли...ами мисля...че си ПеДЕрАСт

49.   Аз също искам да бъда с някой нежен мъж, да му лапам, но ме спира мисълта, ако околните разберат за тези мои желания! :'(
М 43.

52.   Които иска да пробваме нещо различно да ми пише.
м30

53.   52 какво предлагаш?

56.   м35 - като малък често обличах дрехите на майка ми и много се възбуждах. Пенисът ми в гащите щеше да се пръснел После на по- късен етап към 18 г започнах с перуки гримове, разни колани за пристягане на ханша и си правех изкуствени гърди с сутиен и деколте и това много ме възбуждаше. Правех го когато съм сам в къщи, но после като студент бях на квартира и по цял ден си бях облечен като жена и ми се прииска да изляза и да лапам на някого. Разбира се през деня нямаше как да стане и започнах да излизам по тъмно. Изглеждах много секси с чизми с висок ток, чорапогащник, къса рокля с широко деколте и "гърди" които си бях направил по такъв начин че в тъмното изглеждаха като истински. Излязох няма да забравя беше 7 август около 23:30 ч кура ми в едни ластични пристягащи гащи щеше да се пръсне от възбуда ходех бродех по централните улици на града (няма да го споменавам) и получавах подсвирквания от мъже, което много ме възбуждаше. Всъщност бях се направил на такава "мацка" каквато беше идеална за мен в телослужение и външен вид и това ме възбуждаше. Така си обикалях и исках да лапам на някой мъж и направих план да се кача в такси и да се направя на глухоняма жена. Качих се и му написах на една бележка към къде да кара към една механа на 2 км от града аз знаех че не работи като стигнахме там беше тъмно и му написах че искам да му духам той се сконфузи и ме попита защо и аз му написах че много ме възбужда да лапам и духам и гълтам сперма. Той поиска да отидем на хотел и да правим и секс не само орална. Написах му че ще е друг път защото знаех че няма как да стане щях да бъда разкрит, и той се съгласи сега само да му духам. Като извади члена си бях притеснен но при първото докосване с език много се превъзбудих. Бяхме навън той се беше облегнал на колата аз бях коленичил лапах му го като си представях как искам на мене да ми го лапа една жена всъщност си представях че аз съм с този член и ми го лапа готина мацка каквато си представях че съм в неговите очи а той настина беше възбуден и стенеш от кеф лапах му го от всяко положение - от страни от горе от долу плъзгах устните си и езика си, лапах му топките засмуквахму главичката играех си с езика с нея с върха на езика си си играех с отвора на главичката и това го побъркваше, вкарвах члена му чак до гърлото си и по навътре и това ме възбуждашер после като усетих че ще свършвам в гащите, хванах члена му между "гърдите" си коита бяха мекички от дунапрен и започнах мощни турски чекии като докосвах с устни и език главичката му така започна да свършва и спермата му ме целеше право в лицето и езика който бях изплезил, беше топла и ароматна преди това бях опитвал само мойта сперма, но неговата много ми хареса започнах да я вкарвам в устата си с неговия член като го прокарвах по лицето си бършейки я и после му го засмуквах, беше вече умекнал и пак му го смучех аз усетих как отдолу съм целия мокър от килото сперма което сигорно бях изхвърлил от голямата и неповторима възбуда която изпитах. После ме закара и ми написа че иска пак да се срещнем и че е готов да се разведеq но да бъде с мен. Трябваше на другият ден да се срещнемq но аз не отидох. От тогава и спрях да го правя да се обличам като жена, сякаш трябваше да се случи само веднъж. Другият път когато духах на мъж беше 5 години след това. Имах гадже за която уж щях да се женя, но на Иванов ден бяхме на гости и накрая останахме двамата с нея и именяка и спретнахме една тройка, цяла нощ правехме какви ли не неща бяхме и пияни, при една от "сесиите" бяхме на колене и аз клекнах и му го лапахме двамата с нея.
После при една поза аз бях отдолу, а тя отгоре в поза 69 докато и ближех клиторето, а тя ни го лапаше и на двамата като си беше опрял кура в моя, после той мина отзад да и го вкара в дупето, а аз му ближех топките с език при всеки тласък, а от време на време като го вадеше му засмуквах главичката. Та това са моите преживявания с мъже. Сега съм женен с деца Но пак ми се иска да лапна нечий кур и смятам по натам да предложа на жена ми четворка белот с някое друго семейство да си спретнем сунг и там пак да усетя нечий член в устата си и така живота продължава...

57.   Добре дошъл в клуба.

60.   Здравейте. :)

Не знам дали все още някой от писалите преди в темата е в сайта, но ако е, привет. :)

Аз съм Автора.. Не съм бил с мъж от тогава, бях с жена, живяхме заедно, но ме напусна.
Не съм спирал обаче да си мисля за мъже, за пениси, да нося женски прашки и т. н.. И определено ми се иска отново да правя свирка и най-после да ме изч*ка мъж..

Вероятно съм гей..

1-50 от 51