Споделена история от Секс и интимност

Секс с пухкавелка - въпрос към мъжете
Интересно ми е мъже, какви жени предпочитате по – пухкави или слаби?

Питам защото до преди 3 години бях слабичка и интерес към мен от мъжете почти нямаше, а се смятам за симпатично момиче, дори красиво. След сериозни здравословни проблеми за 3 години качих доста килограми (почти 30кг). С тези килограми от горе съм доста по- харесвана и ухажвана, направо не мога да повярвам какво се случва, а бях се депресирала.
Мъже кажете, какви жени предпочитате, а може и да разкажете случка.

Коментари

1-50 от 258

1.   Зависи от мъжете! Аз харесвам по закръглени.

2.   Мило момиче, аз също едно време бях слаба-50кг( мъжа ми харесваше такава), но след като забременях качих 25кг, казваше ми че съм още по- красива. Мисля си че наистина ме харесваше повече, но аз не се харесвах и свалих тези 20кг и се чувствам добре. Но мисля че за всеки човек си има половинка. Не се притеснявай, бъди си същата, ако някой не те харесва такава каквато си значи не те заслужава. Пожелавам ти много късмет :)

3.   За всеки влак си има пътник!
Роузи

4.   Аз лично харесвам по-закръглените и пухкави жени. Преди имах слабичка приятелка, но понеже и аз съм слаб при секс,каквато и поза да избирахме си чукахме кокалите което е доста неприатно и после боли. Така,че пълничките са по-привлекателни. Иначе всеедно, че правиш секс с мъж или травестит.

5.   Не мисля че в днешно време пълните или пухкави жени са по-харесвани. Елегантните и слаби жени се харесват повече.

6.   Аз обичам пухкави жени. но пухкави значи 5 до 10 кг над нормата. Над 10 влизат в графата дебели.

7.   Слабите жени са по-харесвани и са по-елегантни! Следователно са и по-секси!

8.   Аз съм пълна - 168 см / 73 килограма и въпреки това съм съгласна с номер 5.
По-дебелите хора няма как да са по-харесвани - най-малкото са визуално загрубели, изглеждат по-възрастни, а ако са откровено дебели - даже глуповати, болни...
Само след 40 годишна възраст може да е плюс, понеже има връзка с хормоните, мазнините заместват отчасти яйчниковата функция, изработват естроген. Тогава килограмите имат подмладяващ ефект.

9.   Зависи. НЕ знам колко сте били слаба преди, и колко сте пълна сега. Това са много широки понятия. Лично аз много слаби жени не харесвам и предпочитам леко закръглени. Не желая кожи и кости, както и такива дето постоянно мрънкат, че са напълнели, а в същност не са. Не знам по принцип, кои се харесват и кои не. Но според мен тези същите не са по хубави от пухкавите. Е сега не говоря в другата крайност да е като слон, ако е така по добре да отслабва, защото не е и здравословно.

10.   Ми аз съм на 23 години и до 20 години ги подбирах трябваше да са идеални, че да имам нещо общо с тях, но сега пердаша наред и се чувствам по добре като не пробирам... ама при мен го има това, че съм сексуален маниак и като пробирам не мога си задоволя нуждите, защото ако не правя 3 дена секс и откачам, а иначе всеки ден като си правя даже в деня по няколко пъти, се чувствам добре! Секса си е като наркотик, колкото повече правиш толкова повече ти се прави!

11.   Номер 4, пълничките били по-привлекателни щото ти си хилав ли :))) Ами вземи наддай малко, щото аз пък мразя кльощави мъже, все едно да спя с момиче ;)

12.   3, това, което написа е измишльотина. Познавам стари моми и дърти ергени. За тях няма пътници и аз май ще остана стар ерген, защото съм много грозен.

13.   Към номер 11. Аз не съм кльощав!

14.   Чудесна тема! Благодаря на авторката за нея!
И аз качих килограми около 10 и не се чувствам секси.
Вече не ми се носят чорапи, жартиери и изобщо не ми е добре.
Качих ги преди време при едни много силен стрес и оттогава няма сваляне.
Прочетох много литература как трябва да се приемем такива каквито сме и да се обичаме.
Аз имам много качества достойни за уважение, но нали ни набиват във всички реклами анорексичните моделки и ние жените май несъзнателно се мерим с тях.
А не трябва! Вижте Рубенс.... в неговите творби няма кльощи...

15.   Аз съм мъж на 35. Винаги съм харесвал по-закръглени жени. Особено ако гърдите са им по големи.

16.   5 и 7 мисял, че не само слабите жени са елегантни. Има и пълни жени които са красиви и елегантни всичко зависи от това дали се подържа. В днешно време доста са се размили "стандартите" за красота. Вече като, че ли мъжете не се заглеждат по това което е модно (например да си с слаба жена или обратното), а гледат да са с жена с която да им е добре в леглото. Всичко е до разбирания и интереси.
Аз съм мъж на 42 години винаги съм харесвал по - пухкави жени, бил съм и със слаба и от там съм преценил, че пълните жени ЗА МЕН са по- добри в легото или поне аз се чувствам по -добре с тях.
(не говоря за слонове по 150кг)

17.   E-e какво сега? Закръглените да умираме пи?

18.   Към 17. Защо да умирате. Аз такива най-харесвам

19.   А аз при 46 кг. се чувствах дебела. :Х

Bitchy

21.   Естествено, че слабите са по-добрият вариант. Но не става въпрос за анорексично слаби, които са плоски и в задника, и в гърдите. Няма съмнение, че едно стегнато и изваяно женско тяло е много по-привлекателно и сексапилно от едно отпуснато, с паласки, целулит...

22.   Ама, че работа... как ме комплексирахте вие... аз съм 156-7/ 46 кг от доста време се мъча да напълнея поне малко след като преди време отслабнах адски много, защото знам че мъжете обичат да пипат и мачкат и гушкат... най-добрия вариант за мъжете според мен е едно добре оформено дупе (голямо или малко... ) пухкаво бедро : ) и кви и ще гърди да са, но добре изглеждащи... Тия неща не зависят от килограмите, а от структурата на тялото, тъй че теглото е последното нещо за което трябва да се тревожите... просто важното е всяка жена да харесва себе си и да показва най-хубавото което има... : )

23.   Аз лично обичам повече закръглените със стегнати гърди, но и слабите не са изпускане. Зависи и от мъжът.

24.   То е мода, пуста мода. Влияе и на мъже и на жени. Като гледам мнозинството тук с пределна възраст 22, направо мисля, че съм от друг свят. Аз съм мъж на 53 и харесвам по-закръглени жени/може и повече/. Според мен жените трябва да имат ФОРМИ. Да приличат на жени. Сега модната индустрия с огромната си рекламна сила наби в главите на девойките, че моделите са НАЙ. Ама това е изборът на моделиера. На него най-удобна му е жена с телосложение на закачалка. Та какъвто и парцал да върже все му се получава. Щом е моделка значи е съвършена. Да ама за какво? За вкуса на модиста. Които на всичкото от горе са 90% от левия тротоар. Егати, гейовете да ми формират вкуса към жени!!! Та ако говорим какво харесваме, трябва да се опитаме да се отървем от рекламите в главите си. Затова тук до една възраст ще отговорят това в което са облъчени, а другата /моята/ друго. Не твърдя, че ние не сме манипулирани, но все пак детството ни беше опазено от пресата на МАС медиите. Относно секса, моят опит показва че дебелите жени са по-страстни. Както се казва всеки път се чукат като за последно. Ако някоя от дамите не се чувства добре с килограмите нека първо помисли от къде идва нехаресването. Обичайте се за да ви обичат.
Ясен 53

25.   Аз до преди година си мислех, че харесвам по-сочните жени. Обаче така се стекоха нещата, че се залюбихме с една 24 годишна жена, която е висока колкото мен, но е 44 кг. Чашка Б, безкрайни бедра, плосък корем, кръстчето като на оса. Обърна ми сексуалния модел наопаки. Преди се заглеждах и по по-нисички, съразмерни и наляти фигури, а сега просто не ги намирам за вълнуващи. Та думата ми беше че това, което харесваме се променя в зависимост от човека в който сме влюбени. Пухкави, анорексични - няма особено значение. Харесвайте се, поддържайте се и всичко ще е наред
М52

26.   И аз си падах по пухкави и закръглени. Взех си такава за жена. Не беше много над норма. Като роди обаче, като се започна едно качване... Сега е 120 кила, а е на 35 години. Та внимавайте с пухкавелките...

27.   Здравей лично на мен много мъже са ми казвали, че на тях им е било да бъдат с по-закръглени момичета, защото 1 били по добродушни и 2 правят по-хубав секс отколкото по-слабите. Цитирам:"по-добре да правя секс с по-пълни, отколкото слаби и да нямаш за какво да се хванеш" това са ми го казвали много пъти, затова по-добре да си "пухкава" отколкото да няма за какво да те хванат... :))))

28.   номер 27 - това го казват само на пухкавелките, за да могат да ги вкарат в леглото си :Д

30.   Аз харесвам едри и доста закръглени жени, макар, че съм слаб. Привличат ме с чара си и ми харесва секса с голяма жена. Слаби не харесвам изобщо и не ме възбуждат. Де да можеше дебеличките да се чувстват по-харесвани и да имат повече самочувствие, а тях все ги мачкат и им се подиграват, което е много лошо и незаслужено.

31.   Споделям мнението на 28. Излишните килограми са си излишни килограми и не могат да бъдат предимство в каквото и да е било, вкл. и в секса, поне според мен и по моя вкус. Но както се вижда от мненията досега - за всеки влак си има пътици:)
М, 35

34.   Аз лично харесвам по-закръглените и пухкави жени

37.   Разбира се, че по пълните не някакви анорексии.

39.   И аз харесвам по-ренесансовите:)) М53

40.   Друго е да си слабичка, но не анорексичка. Е, като имаш някое килце отгоре не е проблем. Важно е и къде е. Ако е шкембе, зле. Ако е равномерно, добре. Ако можеш да ходиш на плаж по монокини, значи няма грешка.

42.   Хора, не знам за вас, аз не разбирам!!!

Както казаха по-нагоре, излишните килограми затова се и наричат "излишни", защото няма нужда от тях. От здравословна гледна точка не е добре да сте "пухкави". Аз предпочитам здрава жена, а здравата жена, според мен е във форма, слаба!

Не ми харесва чисто и просто жената да е разплута, малко или много излишното се вижда - не виждам нищо секси в това! Веднага се забелязва и целулит и какво ли не, а това въобще не е хубаво за здравето на жената.

В крайна сметка човек се влюбва в душата, в характера, поне аз в повечето случаи, но определено трябва и сексуалното привличане да го има, а при мен го има, когато видя една висока, стройна госпожица, пъргава, самоуверена, дълги краченца, плоско коремче, малко, стегнато дупенце, мммммммм - това е! В мерки да го кажем - 1. 75 - 55кг, за мен е идеално, за вас може да е анорексично, но според нормата трябва да е 65, а за мен тук вече започва да се вижда този излишък - виждал съм!

Лек ден ви желая и се стремете да сте здрави, защото ако сте здрави, тогава красотата си идва отвътре.

43.   Ами аз съм момиче, но мисля, че жените които са слаби са по харесвани и красиви.

44.   Винаги се намирам от грешната страна на улицата. Дълги години се опитвах да отслабна. Отслабнах и се харесвам. Наи-сетне се помирих със себе си и разбрах! Мъжете харесват дебели жени. Отврат. Нито преди нито сега съм била харесвана. Не ми прави впечатление свикнала съм. Обиждаха ме като дете и сега прасто да не ме свалят.. голям праз поне не ме обиждат. Не не съм грозофила от къде знам ли. Първо имам огледало, второ получавам непрекъснато комплименти от жени. Дори са ми казвали, че искат да са кота мен. В името на истината трябва да се отбележи, че има различни видове дебелини. На някои жени им отива защото тя прави бюстя-леле майко, а дупето -леле боже -ела ме изяж с две думи. Но за другите номер 8 го е казала "По-дебелите хора няма как да са по-харесвани - най-малкото са визуално загрубели, изглеждат по-възрастни, а ако са откровено дебели - даже глуповати, болни... "

45.   Ами, 42, приятелю, и аз това казвам, но пък виждаш как ме "наказват" колегите с ниски оценки:) Ето, и 43 е момиче и мисли като нас, не знам защо, но си мисля, че човек като се поизпусне и борбата с килограмите му не е по вкуса, започва да се самоуспокоява, че всичко е наред и все още е адски секси, като една лъжа повторена 100 пъти започва да се превръща в истина за този човек... Не искам да бъда съдник, но така виждам нещата - аз съм слаб, желая слаби жени; по-пълните хора вярват, че са ок, вътрешно започват да отричат, че слабите са по-секси, защото те самите вече не са слаби... Има логика, нали? :)
М, 35

46.   Добре, всички, които не харесвате "пухкавелки", какво мислите за тези жени:

1. http://3. bp. blogspot. com/_O1uX8U_GueU/SqhcFsdO7rI/AAAAAAAAAvo/HPc8pb_7PtY/s1600/Crystal+Renn7. jpg

2. http://static. qnm. it/www/fotogallery/625X0/139045/kelly-brook. jpg

3. http://www. vybzmagazine. com/wp-content/gallery/kelly-brook-sexy-new-look-bikini-photoshoot-in-miami-2013-part-2/Kelly-Brook-Sexy-New-Look-Bikini-Photoshoot-In-Miami-2013-Part-2-10. jpg (тази даже не е баш пухкава, но за вашите може и да е. )

4. http://25. media. tumblr. com/tumblr_lheaw0w3bO1qhafu6o1_500. jpg

5. http://25. media. tumblr. com/tumblr_lxjpveN6Jg1qklv7do1_400. jpg (тази със сигурност ще я заклеймите като "свиня")

Та какво тези момичета не са ли красиви, сладки, секси?
Защо трябва да налагате мнението си и всички да са еднакви - мъжете с напомпани мускули, жените слаби като пръчки? !

И не ме разбирайте погрешно, аз не казвам, КОЕ е хубаво и КОЕ НЕ.

А че има всякакви хора, нека всеки изглежда така, както иска.
Аз намирам по-пълните жени за по-красиви (естетически това ме привлича), но и слаби виждам често, които са просто уникални.

Не е до килограмите.
Ето номер 44 е написала.
Всичко опира до излъчване, поведение.

Аз преди години харесвах мургави и СЛАБИ мъже.
С времето започнаха да ме привличат такива, които ми допадаха като хора, оттам започваха да ме привличат и сексуално.
Нека всеки се чувства комфортно в кожата си, защото наистина идва момент в който ВСИЧКИ виждаме колко е преходен външният вид и как самото излъчване на човека ни побъркват, привличат, разпалват, отблъскват, а не мускулите или сланините.
Не забравяйте колко кусури имате вие самите, преди да отреждате кой що е.

Обичайте се! : )

47.   46, по принцип си права в съжденията си - нито е постижимо, нито реално вечно да сме млади, хубави и да отговаряме на стандартите за красота и не това трябва да е целта на хората. Наистина от много по-голямо значение е какво представлява човека като такъв, какво се крие под "обвивката" му. И все пак тук говорим за чисто физически критерии, които всъщност са заложени от авторката. Дамите, които си посочила като примери за пухкавелки са си направо ПЕРФЕКТНИ /с изключение на 5:)/, тук мисля се разминават критериите ни за пухкавост. Авторката е писала, че е качила 30 килограма, което означава, че ако е била 50 килограма на 1, 60-1, 70 е била наистина слаба, но сега бидейки 80 килограма е меко казана пухкава, приели сме в темата да използваме думата пухкава, а не дебела, за да не изглеждаме грубияни:) Та така че дамите, които си дала за примери не мисля, че се вписват в критериите за пухкавост, те са си перфектни жени, които биха изкушили не само мен, а и мнозина мъже, които си падат по слаби жени, подчертавам СЛАБИ жени.
М, 35

48.   А съм момиче и където и да попитам ми казват че съм в хормите но аз още си мисля че съм пълничка... моля ви каже те ми дали може някой мъж да ме хареса 175 съм висока и тежа 53 килограма :(( благодаря ви предварително :)

49.   Първо искам да благодаря на авторката за темата.
Нейната история съвпада с моята, накратко бях слабичка и при голям стрес и напрежение напълнях.
От 4 години вече съм с наднормено тегло, а пък аз съм и нисичка 158см.
Ходих на лекар, направиха ми пълни изследвания - нищо показателите са ми като на космонавт. Доктора се произнесе - стрес!
За тези, които се отвращават от дебелани искам само да кажа, че съм стегната, гъвкава, с големи стегнати гърди и килограмите ми са разпределени равномерно имам ясно изразена талия въпреки наднорменото тегло.
Обаче... снощи по време на секс моят приятел ми каза "ох тежиш ми"! Излишно е да ви казвам, че за мен секса приключи в този момент, а и не знам дали и за в бъдещи моменти...
Днес се опитах да поговоря с него "бившата ми приятелка беше слабичка и ми беше по-лесно да я въртя" и "аз не съм ти виновен, че си се обезобразила".
Излишно е да ви казвам, че ме заболя! Много ме заболя!
Защо килограмите на жената са толкова важен фактор за мъжете? ! Защо ни създавате комплекси и допълнителни тревоги? !
И има ли някой идея как да постъпя в тази ситуация?
Ж41

50.   Първо едно уточнение, става въпрос за пухкава или дебела? Има разлика в тълкуването. Естествено, че по заоблените и по сочни жени са за предпочитане, всеки обича по мекичките неща(освен жените, те предпочитат твърдите). Но необичайно дебелите се отблъскват само ако не се поддържат, ако са занемарени(обикновено страдащи от комплекси). Плюса на по слабите е в това, че тялото им отделя по малко пот и по лесно се поддържа хигиена, докато при по пълните се иска по голямо усърдие, но при желание, могат да станат привлекателни. По принцип те са по кротки и по спокойни, докато слабите са "оси", защото имат по високо самочувствие от това, че изглеждат по елегантно, но това понякога изиграва лоша съдба на мъжете. Полъгват се по визията, а после пищят от характера на тези красавици-газели. За мен по важен е характера на жената, отколкото визията й. Визията зависи от Бог и не всеки може да я владее и променя, но характера е изграден от самата личност и всеки си носи отговорност за него. Ако е сприхава и проклета една жена, ако ще и на супер звезда да изглежда, ще бъде ужас да общуваш с такава! Така че, не се притеснявай толкова за визията си, обърни внимание на вътрешната си красота, тя не се вижда, а се усеща, но е много по значима от външната!

51.   Първо до 48 - определено не си пълна, даже си доста слабичка, с този ръст можеш да си спокойно и 65 килограма и пак няма да си пълна, но все пак съветът ми е да не се отпускаш, успокоявайки се, че си слаба, защото ако в един момент натрупаш килограми после много по-трудно ще ги свалиш, въпрос на психология най-вече.
В момента обаче имаш друг проблем - мислиш си, че си пълна, а не си, това ми намирисва на начален стадий на анорексия, тя както знаеш вирее в мозъка и съсипва тялото, не се поддавай на глупави внушения, с момента си си перфекна и дори с 10 килограма повече пак ще си страхотна.
49, съжалявам наистина, че си влязла в един неприятен порочен цикъл. Все пак не си споменала килограмите си, но при твоя ръст повече от 50 килограма ще са излишни...
Пак казвам, има и по-важни неща от външния вид и би трябвало с приятеля ти да сте стигнали до тази фаза, но ако сте отскоро заедно, той ще е привлечен повече от външността, отколкото от другите ти качества, затова не очаквай да проявява пълно разбиране и по-скоро неволно или не ще те нарани, защото си е искрен и не вижда красивото в теб, а само излишната маса, която не е плюс в сравнение с бившата му слаба приятелка. А да пишеш, че си стегната и с равномерно разпределени килограми, макар и пълна си е жива самозаблуда, няма как да имаш стегнати сланини, съжалявам, но това е истината, стегнат може да бъде един трениран мускул и кожата, която го покрива без излишни мазнини. Иначе разбира се, това не пречи да си в добра функционална форма, да имаш сила, да си пъргава, но това не те прави стегната за жалост... Повярвай ми стресът си е стрес, но ти какво направи, за да се освободиш от излишната маса, ходиш ли поне 3 пъти в седмицата да се потиш във фитнеса поне по час и половина, ядеш ли храна богата на протеини, зеленчуци и плодове, за сметка на въглехидратите и мазнините, колко пъти хапна сладко последната седмица? Отговори си на тези въпроси и помисли дали причината за излишното ти тегло е точно стресът или нещо друго.
Не те ктитикувам, питвам се да ти дам съвет, знаейки колко е трудно да го последваш, аз самият дълго съм се борил със себе си. Желая ти успех в тази нелека борба!
М, 35

52.   Е, аз съм момиче на 14 години. 156, 68кг, да питам добре ли е за годините ми :Д? Казаха ми, че като влезна в пубертета съм щяла да отслабна, истина ли е? Или да почвам тренировки хихихи :)

53.   49 съм.
До 51, да знам, че повече от 50кг. не са добре - 68кг. съм
По въпроса какво правя, аз от два месеца спя по 5 часа на денонощие, ям по веднъж на ден и то салати, плодове и малко пилешко месо или риба. Не съм на диета, просто съм много заета и от нямане на време... не съм свалила грам ама грам!!! На фитнес не ходя, не ми остава време, но за сметка на това днес както и в други дни тичам по горещините по задачи.
Относно това дали е от скоро връзката от 2 години живеем заедно. Когато се запознахме аз си бях вече с тези килограми, това не е новост за него.
Значи все пак е по-важно да съм слаба като бившата, отколкото мила, любезна да готвя и да се грижа за него и дома му!
Егати ценностната система!!!
Ами то тогава не ми трябва мъж да ми насажда комплекси!

54.   №51
Не ти благодарих за съветите!

55.   Какво да ти кажа, 49, разбирам разочарованието ти. Така като се замисля може би приятелят ти не е честен към теб, а вероятно и към себе си. Няма как да те хареса така, в тези ти килограми, а сега точно те да са му проблема, има нещо друго, не се наемам да кажа какво е, не е моя работа.
И сега конкрено към проблема с килограмите. Липсата на сън или като цяло недоспиването е много голяма грешка, предполагам си чела много материали в тази насока, но това със сигурност допринася много за натрупването на килограми. Също така е голяма грешка да ядеш само по веднъж на ден! Ако искаш да свалиш килограми яж по 5 пъти на ден, като основното ти ядене е сутрин или на обяд, а последното ти ядене да е не по-късно от 18. 00. Тези хранения не бива да са тежки, основните с пиле или риба и салата, а останалите салата или плод, забрави за хляба, сладките изделия и газираните напитки. Мисля, че тези неща и ти ги знаеш, но нямаш воля да ги спазваш. Ходенето по жегата освен да натоварва организма не води до отслабване, не се заблуждавай. А заетостта е обикновено извинение, повярвай ми, всички сме заети, но мнозина около мен стават сутрин в 6 часа и спортуват или като мен спортуват след работа по късни нощни доби, има и денонощни фитнеси все пак. Въпрос на желание е - който иска, намира начин, който не желае, намира причина.
Грижата за тялото ти не трябва да е в зависмост от това дали си с някой мъж или не, трябва да го правиш за себе си, а това че си добра и грижовна може да е само плюс. Но не пренебрегвай външността си, това е голяма грешка, аз лично не съм бил с жена по-тежка от 55 килограма, вероятно 68 биха ми се сторили и на мен голямо бреме, въпреки, че не съм от най-рехавите - 82 килограма съм.
М, 35

56.   №55
Много благодаря за полезните съвети!
Моят син е спортист и ми е направил програма също като тази, която ти препоръчваш.
Много се срахувам, че преди години когато напълнях бях точно на такъв режим - безсъние и никаква храна.
При мен положението е такова: сутрин ставане в 7, 30, излизам в 8, 50ч., до 18, 30ч. съм на работа плътно ангажирана, след това до 22ч. на курсове по английски / интензивни/, след това се прибирам и започвам да приготвям вечери, пране и тн...
Опасявам се, че клетките ми са в стрес и трупат запаси заради този режим.
Дали не знаеш метод, при който да ги стресирам отново и да обърна процеса?
А относно фитнеса, нека поне завърша курса много се изморявам и наистина нямам сили за нищо.
Благодаря!

57.   При теб преобладава психическото изтощение и без физическо натоварване нищо няма да стане. И това с глада е една самозаблуда, ти не гладуваш, просто се храниш неправилно и затова освен, че приемаш предостатъчно калории се чувстваш и гладна през по-голямата част от деня, по-зле няма как да е. Масово в подобни случаи жените казват - имам хормонални проблеми, затова съм пълна, защото не могат да проумеят как така са все гладни, а пълнеят. Ами то едно прилично ядене на ден, но в 22 часа може да е достатъчно да опорочи фигурата на всеки човек.
Съжалявам, но не знам начин да компенсираш стреса със стрес, малко абсурдно ми звучи, пак казвам, че в твоя случай физическата активност ще е решаваща като компенсация, ако можеш да приемещ това за допълнителен стрес, ок. И разбира се, честите хранения, не виждам защо докато си на работното си място да не хрупаш някоя ябълка или краставичка, ето ти полезно и навременно ядене.
М, 35

58.   От 10 години се занимавам с тренировки и мога да кажа че има само 1 упражнение с което аз промених над 20човека който бяха с наднормено тегло.. казва се

Бягане, Бягане, Бягане Правилно с подходящи маратонки на подходящо място!

1-50 от 258