Споделена история от Секс и интимност

Не я бива в леглото
Не съм вярвал, че ще се наложи да искам съвет зa нещо толкова лично от непознати, но ето че и на мен се случи!
Историята ми започна преди около месец бях в едно заведение с приятели.

Бях сам вече от доста време, защото приключих една тежка и доста сложна връзка, бях си казал, че ще изкарам още доста така, от време на време с някоя само за спорта и толкова!
Но тогава я видях... едно момиче, което направо ме плени от пръв поглед, никога не бях срещал такова създание-с ангелско лице и тяло за грях!

Тя също беше с приятелки(попринцип рядко заговарям момичета дори много да ми харесат, защото винаги съм го смятал за крайно нахално, но в тази ситуация нямаше друг начин, а не можех да си позволя да я изпусна!
Изпратих й питие и бележка по сервитьора тя ме погледна и се усмихна. Неочаквано дойде първа да се запознаем... докато идваше към мен с тази котешка походка дъхът ми спираше на няколко пъти... дълги хубави крака обути в тесни дънки сякаш нарочно да дразнят още повече, малко пухено якенце и много дълга хубава коса (естествена не понасям екстеншъните, все си представям че ще ми останат в ръцете ако дръпна някоя с нещо такова на главата)

Започнахме да говорим, оказа се че имаме и доста общи теми от там на татак всичко е истории срещи дълги разговори по телефона, разходки!
Не я притисках за секса, защото наистина беше различна за мен, но все пак дойде моментът когато "гледахме филм у нас".

Започнахме да го гледаме, но стигнахме само до дванайстата минута!
Натисхаме се, опипвахме се когато аз се опитах да я насоча надолу... а тя отвратено ме погледна и ми каза "не правя такива неща, ти за каква ме мислиш" думите й още кънтят в главата ми!

Помислих си че просто свирките не са й по вкуса, но поне щяхме да правим хубав секс... съблякох я страхотно дантелено бельо, перфектно тяло точно както си я представях!
Когато тя просто легна по гръб и си разтвори краката "давай котараче".
През цялото време тя не помръдна, не издаде звук, стоеше там като пълно дърво!

Мислих че е притеснена и вторият път ще е по дожре... но не и вторият, и третият, и четвъртият!
Аз вършех цялата работа, а тя искаше само мисионерска, без свирки, без страст... това секс ли е?
Влюбен съм в нея, но сексът си е важна част от връзката..
Как да й го кажа, не искам да я обидя.

Коментари

1.   Описа я идеална и накрая пляяяс - не става в леглото. Доста кофти.
На каква възраст е? Може би просто е неопитна. Да не би да си и първия или втория, нещо такова.

Лоша

2.   Сякаш историята е измислена. Но все пак... мацката е вкарала парички във визия, пък като си махнал марковите дрешки и грим си я видял в истинската и същност.. днес повечето са такива..

3.   "EPIC FAIL"!!!
Но също както номер 2, тази историйка ми се струва измислена... наточената мадама, ще си разтвори краката и ще каже "Айде, котьо"? !? ! :)))))))
По принцип, аз също съм спал с дървени мадами, но въпроса е че ако я предразположиш и вложиш страст, няма как да не ти отговори със същото... или поне е такова моето мнение и опит!!! Но, тази историйка някак си ми се струва много инфантилна... ела да гледаме филм и давай да се почваме, вие да не сте 10-11 клас? ! Вкарай малко романтика, малко чувство и все пак, ако историята е истинска може и да ви се получат нещата...
Р. 23г-мъж

4.   този смешен израз''котараче"'го прочетох и в друга нова тема.... имам чувството, че в последно време повечето истории тук са плод на нечия фантазия и то не особено богата... та ще се въздържа от коментар за пореден път.... ЗАРА

5.   Има жени, които не пъшкат, не им идва от вътре... но явно мъжете искат жените им да се превземат повече като актрисите от порно филмите. Мъже, нали ви уж дразнеха превземките, хехе май и вие не знаете какво искате.

6.   Зара вярвай ми и на мен не ми харесва да ми вика така, но е фенка на Николета Лозанова и тя викала така на Валери, който й е гадже и непрестанно слуша някаква нейна песен, която започва по същия начин.

8.   Ясно братле, тая е куха лейка, макар и хубава. Тегли и още 5-6 пишки докато ти писне и бий шута. На*би я и в гъза ако можеш, жените много мразят да ги зарязват мъже на които са дали в гъза :Д:Д:Д

9.   Дали е секс? Чисто физически и дефакто си е секс. Наистина не е куул само на една поза. Не си ли и намеквал или направо прелагал други пози? Провай в кола или на някое друго нестандартно място, където мисионерската е невъзможна, стига и тогава да не ти каже : "Ти за каква ме мислиш? "

10.   Ами пич, няма пълно щастие :D

11.   Сам си си виновен. Сега я разхождай на показ нагоре-надолу другите да ти завиждат, а ти си карай на посредствения секс. Друго не заслужаваш!

13.   Има и жени, които в началото на нова връзка се стахуват да са себе си. Мислят да не ги вземат за к... ви и пр. глупави неща. Ако е от това трябва време и предразполагане. Ако е неопитна пак трябва време да я предразположиш, да ти има доверие. Ако е дърво рядко има оправяне и то с мн. страст, любов и правилно отношение за да се довери и да пожелае нещо различно

15.   момичето няма опит според мен. Ако едно момиче е било с 10 мъже да кажем, то от всеки би научило нещо различно и няма да е такова дърво в леглото. Имай предвид, че жените по-лесно се оправят от мъжете. Защото ако един мъж свършва бързо-то тогава няма хубав секс особенно за жената и трябва много усилия да се научи да се контролира. А при жените зависи от майстора. Казвам ти го от собствен опит, а не ти разказвам приказки. Предразположи, я дай и време и и кажи, че искаш по-вълнуващ секс и тя може да си пъшка-тогава ще е по-страстно преживяването-т. е. секса.

16.   А ти какво точно би искал да прави тя? Ако изключим свирките на първо време (тъпо е да го искаш при първи секс), какво толкова може да направи една жена, освен да се отпусне и да се наслаждава истински на акта? Не е ли най-важното да усещаш, че тя изпитва удоволствие? Жените показват удоволствие по различен начин, би трябвало да се подхожда индивидуално към всяка една. Да сте щастливи и отпуснати зависи и от двамата и от вашето общуване като двойка, а не от разни трикове, които едва ли не жената била длъжна да владее..

17.   16 Свирката си е част от секса нещо като бонус преди основното... свикнал съм така!
Пък и е нужно да знае това онова не казвам че трябва да е като порно актриса (ако исках такава щях да тръгна с Мара кварталната)но все пак не е лошо да изпробваме имам чувството че я е срам, а наистина няма от какво!

18.   Мъже, не си мислете, че ако една жена има тънки крачета, сладка муцунка и се усмихва мило е най-прекрасната жена на света. в повечето случаи/мнение на мъже/ големите красавици са пълна скръб в леглото. Но стават за показване и фукане пред приятелите. Така че изборът си е ваш.

19.   Има ДВА вида мъже: Едните спят с красиви жени. Другите правим жените красиви.

20.   Да ти имам логиката, н 18! Страстната жена не е задължително невзрачна грозница. Просто грозните жени налагат безумните си злобни твърдения за красавиците, за да се почувстват и те жени на този свят. Външният вид не е свързан нито със страстта, нито това е гаранция, че е глупава или меркантилна. Тези твърдения помагат на грозните жени да преглътнат истината, че живота е несправедлив.

21.   Авторе, по това което си написал съдя, че твойто момиче се опитва да се прави на по- морална. Както и по-горе ти бяха написали, някои жени в началото на една връзка само и само да не ги сметнат за "леки" и лесни правят глупости, като това да се дърпат, да се държат сковано в леглото и т. н
Виж как те е отрязала за свирките- "ама ти за каква ме мислиш".
Аз като жена, а и като "познавач" на тази женска логика ще ти кажа, че тя все още не е сигурна в теб. Смисъл трябва да я накараш чрез жестове, внимание, думи да повярва, че наистина я харесваш. Вместо да отивате "да гледате филм", вземи бутилка вино, направи романтично-еротична атмосфера. Пийнете си, говорете си, нека се отпусне, а и под въздействието на алкохола може да се поразчупи.

22.   Просто и кажи, че тази поза не ти е много удобна...

23.   Може момичето просто да не може да се отпусне - аз съм така :) Не че бих казала "давай котараче" като не съм отпусната ама...
Аз примерно съм си дръвце отначало - както я описа мацката така и аз (с изключение на тва че си пускам ноктите - дера мъжете по гърба и естествено не мога да не издавам звуци кат ми е хубаво.. ) и за духането същата работа - трябва да вярвам на човека за да му духам. :D
А иначе много обичам да духам - страшно ме възбужда. Много обичам да се качвам отгоре - побърквах бившия ми. Адски много обичам кучешката...
Навънка, в колата, на плажа, в асансьора, в хотелска стая докато малката ми сестра спеше на съседното легло, в кухнята, в банята, в коридора, в кенефа (на дискотека) абе къде ли не в кви не не пози....
ОБАЧЕ ТОВА САМО С БИВШИЯ МИ, с когото бяхме заедно 3 години и просто се отпуснах.
Може просто да ? трябва време, кой знае..

24.   Ооо, след като каза "фенка на Николета Лозанова" - не, не.
Това са една определена група момичета, САМО копират, като някакви гъби са, попиват цялата външност и залъгват, но вътрешно са си дървета - разкарай го това дете, да си ходи там при Божинов-агитката.