Споделена история от Секс и интимност

Сушата в сексуален план
Интересно ми е, до колко хората са задоволени сексуално? Даваха някаква статистика, че само 1-2 % от хората са на 100 % задоволени. Та споделете вашия опит и мнение по въпроса, колко често трябва да се прави секс и кога се чувствате напълно задоволени. Нека аз бъда пръв - напълно незадоволен съм, от 13 месеца секс съм не виждал, започвам да се чувствам доста зле, на 21 съм.... Вие сте на ход!

Коментари

1.   Не е важно количеството, а качеството!
Не колко често, а как...

2.   На 44 съм, напълно задоволена- когато си с някого, секс се прави всеки ден, при дълга връзка разреждаш до два три пъти седмично по няколко пъти... :) Това е сериозно. Секса е здраве- не е нужно всеки път да има фойерверки, това е нещо нормално и естествено... Важнто е да намериш човек, когото желаеш с всяка фибра на тялото си!

3.   СТ1: Напълно задоволен съм бил винаги и до това допринасяше половинката ми не, че сме правили кои зне какво, но когато правиш секс с никои, когото обичаш и тои теб също е много по различно и по хубаво, защото и двамата давате всичко от себе си, за да се чувства другия добре. За това колко често трябва да се прави зависи от хората аз мога всеки ден от сутрин до мрак, но няма да мисля само за себе си.

4.   Като не си правил секс, това означава ли и че не си правиш чекии? Ако не го правиш, започни...

5.   Брат единствения вариант да си незадоволен е ако нямаш пари. В нета е пълно с момичета за секс за по 50-60лв. Досега съм еб*л половината Гепи и Елмаз. Чукаш я както ти е кеф, празниш и се в устенцата и шута в гъза, следващата.

6.   И на мен много не ми върви в това отношение. Единствения секс беше преди година и половина и то с проститутка, сега съм на 22.

7.   Към момента съм без мъж година и шест месеца. Мога да си намеря някой само за спорта, но не искам. Вече не ме кефят такива неща. Не че е харесвам секса - обожавам го. Но си струва да го правиш само с някой когото обичаш.
Как издържам - имам си розов приятел.
Ж 35

8.   От автора:... не че нямам пари, не може да се каже, че имам и много, но зависи кой какво разбира под много, живея нормално, може би бих могъл да си плащам всяка седмица за нещо по- нормално, НО мисля, че уважаващ себе си мъж не би правил платен секс и може би защото, не искам да съм "като всички останали"... много мога да кажа по въпроса защо аз не съм правил секс повече от година... но няма смисъл мисля, че никой не може да ми помогне, просто очаквам нещата да потръгнат с някое момиче и така, а относно чекиите.... всеки ден по няколко пъти дори.... не ми е лесно, но не се и оплаквам.... защото хората имат къде по големи проблеми от това, че нямат за момента никакав сексуален живот :)

9.   Подкрепям едно и две. От 8 г. и три месеца сме заедно, от 3 години живеем заедно, имаме всекидневно секс. За мен е важен редовният секс с любимия човек.
Над година без? Това връзка ли е изобщо?

10.   Авторът не споменава никъде, че има връзка, ако съм разбрал правилно.
Просто му се прави секс с момиче, но не с коя и да е, я някоя, която харесва, но за момента не му върви във връзките. Поне аз така го разбирам.

Kicker

11.   Аз имам връзка със съвместно съжителство и съм незадоволена...
Правим много рядко секс, той просто ляга и заспива...
Последно сме правили в четвъртък и нещо взе да ми писва.
Все аз да си искам а той като глезена мома да ми обеснява, че сега не му е до това.
Секса е здраве и физическо и психическо.
Аз вече не се чувствам добре нито физически нито емоционално....
Незнам какво да правя, да търся друга връзка??? или да се обрека на вечен сексуален пост...
Имаме прекрасни отношения и аз си мислех, че можем да създадем семейство, но.... липсва най-важното секса..
Гадничко нали? !

12.   От автора: Точно така номер 10, не искам просто секс, защото само секс дават проститутките, и както обясних не съм им фен! Затова мисля да почакам да срещна момичето за мен... надявам се да не чакам още дълго, хах

14.   Авторе, наистина има и по гадно от твоето. Аз съм млада, имам си приятел, който уж ме обичал много, прави планове за нас, обаче не правим секс. Така е било от самото начало. Айде в началото пак беше малко по-често, но сега е ужас. От повече от половин година правим секс средно веднъж, два пъти в месеца. А и вече не ми е хубаво, защото се чувствам нежелана и смачкана. Има един мъж от миналото ми, с който имахме кратка, но много страстна връзка, правехме повече от страхотен секс. Търси ме, иска да се виждаме... и аз искам. Просто секс. Обаче ме е страх, че приятелят ми ще разбере. Иначе да съм го направила до сега 100 пъти.

15.   От автора: Номер 14, защо след като сте млади (или може би само ти си млада? ) не му кажеш, че сега е времето да правите многооооо секс, не можеш лли да му споделиш, че ти имаш нужда от поне 3-4 пъти секс в седмицата? (една приятелка ми беше споделила за подобен проблем с нейното гадже, но... при нея гаджето и беше с 20 години по голям от нея.... и най вероятно затова не му се е правело секс, по няколко пъти седмично, а не месечно... )

16.   Ми, авторе, той е колкото мен голям :( Не знам, просто явно е асексуален. Може и да не го възбуждам... Но защо е с мен тогава? ! Аз съм харесвано и поддържано момиче и никога съм нямала подобен проблем. Дори самия той ми е казвал многократно колко ме харесва, обича и т. н...
А иначе моя съвет към теб е да се опиташ да разшириш социалните си контакти. Трябва да излизаш повече и да общуваш с повече хора, така все ще срещнеш някое момиче, с което да се харесате и да започнете връзка.
Иначе на въпросът ти "кога се чувстваме напълно задоволени"- аз лично, когато се чувствам желана. И когато това усещане е взаимно. Секса и любовта са различни неща, но няма по хубаво усещане, от това да правиш любов с човека, който обичаш. Може и да не е всеки ден, но когато е със страст и желание се чувстваш напълно задоволен.

17.   От автора: Надявам се скоро да се срещна с подходящата, защото в противен случай, не знам какво ще правя, има алтернативни варианти, които изобщо не ми допадат:) Прочетох няколко подобни теми и имаше доста коментари на незадоволени мъже и жени, които са семейни, та може би такъв проблем, като твоя номер 14 е по- голям от моя, още по-кофти ще е да си с човек, с който предполагаш, че ще изживееш живота си и... да не получаваш секс от него... кофти

18.   Мъж на 21 години и от 13 минути да не е правил секс, пак ще е незадоволен. С времето ще става по-леко.

На 40 съм, имам съпруг. Когато сме сами, правим го дори всеки ден и ми е достатъчно. Сега, поради обстоятелства независещи от нас, не сме го правили от три седмици и полудявам. Бъркаме си по дупките, но не е същото. Понякога си разказваме кой какво е правил в банята, но това ни възбужда още повече. В общ план, изключвайки конкретния пример, смятам, че съм задоволена - поне 4-5 пъти седмично и съм добре.

Един младеж на 21 трябва да го прави всеки ден и всяка сутрин, дано намериш с кого.

19.   Живея с една от 1 година. Секс правехме в началото яката, защото аз не бях правил доста време, а тя беше девствена и пак много много не и се искаше. Сега го правим чат-пат. Последно преди 1 месец и малко отгоре. Тя ми лежи само на гръб и чака. Пък така ми е скучно и ми омеква. Като и казах орева света, че не съм я обичал. Еми живни малко то не може да седиш и да те помпя като парче месо. Според мен жените трябва да са малко по- активни от мъжете си, но не прекалено.