Споделена история от Секс и интимност

Чувствам се използвана и омърсена
Здравейте. Ще започна така - аз съм момиче, млада съм (пълнолетна от няколко години), но няма да уточнявам точна възраст.

Накратко - имала съм 2 връзки. Първата продължи около половин година. На момчето съм му правила фелацио доста пъти, но беше наистина защото го обичах (толкова го обичах)... Той също ми е правил, до секс се стигна 1 път но нищо не се получи и в последствие се разделихме (не заради секса) и всъщност така и не го направихме.

След няколко месеца, опитвайки се да преодолея връзката, която приключи така внезапно и ми разби сърцето се запознах с друг. Пишехме 2 месеца по скайп и се видяхме след това. Втората ни среща беше някъде 2-3 месеца след първата (той беше от друг град). И понеже все пак го харесвах и мислех че донякъде съм го поопознала направих една ужасна глупост...

Вярно, че се познавахме от 5 месеца някъде но аз му направих френска на втората ни среща... Наистина го харесвах, просто мислех, че ще съм с него и занапред а понеже се пак няма как да се виждаме често.. както и да е, просто го направих...

Както се очаква 15 дни по-късно той просто изчезна - нито телефон вдигаше, нито отговаряше в чата (нещата бяха повече от ясни). Знам, че сама съм си виновна и постъпих глупаво. Не исках да изглеждам като някоя посредствена лесна к*рва, направих го просто, защото го харесвах и явно исках и той да ме хареса.

Постъпих ужасно тъпо.. Не мога да забравя случката, чувствам се толкова използвана, омърсена.. Чувствам се, сякаш съм била някаква к**а, която да му свърши гадната мръсна работа. Като стана дума на другия ден ми призна, че преди е бил при проститутка заради същото - искал е с*ирка от нея.. Ясно, че понеже бяхме от различни градове единствената му цел е била да съм му безплатна к*рва..

ЧУВСТВАМ се толкова ужасноооо... Знам, че няма да ме разберет и ще ме опрекнете. Ще кажете, че съм някоя лесна курвичка.. но как, след като ДОРИ СЕКС не съм правила???

НИКОГА повече няма да правя френска на мъж.. ако изобщо някога отново имам гадже в което се съмнявам, защото не мисля, че ще допусна отново някой до себе си - и емоционално и физически. Такава тъпачка съм.. как можах да му се доверя, как можах да повярвам, че искаше нещо повече от една шибана с*ирка... :

Коментари

1.   Не се връзва че се чувстваш омърсена а в същото време сама си си виновна... Опитай да преодолееш това, забрави го. А докато го правиш, ще се появи някой друг :)

2.   Света не свършва с едно фелацио. Станало - станало. Нито си имала човек до себе си в дадения момент, когото да нараниш, нито нищо.
Горе главата и не се намразвай заради нещо подобно. Ако не допускаш момчета до себе си, до истинското ти Аз, ще си самотна и.. не е особено приятно. И за какво, за едната свирка.
Я стига глупости!

Б. К.

3.   Да се чувстваш използван/а е много неприятно. Но питам се, как не си си дала сметка, че това момче, не иска нищо сериозно с теб?

Не губи надежда, има и свестни момчета, знам че си наранена, но опитай да не гледаш и на другите момчета, прехвърляйки болката която изпитваш причинена само от един непосредтвен и неподходящ представител на мъжия пол за теб.

Донякъде разбирам, защо си се захванала с него. Сигурно
си се чувствала самотна, имала си нужда да бъдеш с някой, но не просто като да бъдеш, а да изживееш чувства, любов. Нещата за който почти всяко момиче си мечтае. А и ако не беше така, щеше да избереш момче, което да е от твоя град, а не някъде далеко и несигурно. Не че не е възможно, но ще трябва повече време, за да се опознаете и да изградите доверие. А ти не си могла да изчакаш и да видиш какъв е.

Просто си помислила, че като момче, ако му дадеш каквото обикновенно се твърди че искат момчетата, ще ускориш отношенията ви, и че ще прояви и чувства.

За в бъдеще, гледай първо да разбереш как момчето което харесваш те вижда? Какво вижда в теб? От това ще знаеш, и дали има чувства, а ако има, ще иска и сериозна връзка и отношения. Опознавай, характера и личността.

И пак повтарям, не прави грешката да се страхуваш от момчетата. Защото когато се появи момчето за теб, което да те обича, може да го отблъснеш, да не му повярваш, и после да съжаляваш много. Имай си едно на ум, но не превръщай сегашното разочарование в фикс идея за всички останали околко ти. Случила си на грешен човек, горе главата и продължвай напред.

~winterfire~

5.   Здравей :)! Какво да ти кажа... Всички сме правили и продължаваме да правим глупости. Искала си го, направила си го. Това е! Не трябва да се самообвиняваш. Бих те посъветвала от сега нататък да не "разголваш" толкова бързо желанията си пред противоположния пол. Придай си мистичност. Трябва да заинтригуваш мъжкото внимание. Изчакай известно време човекът, с когото се срещаш, да се бори за теб. Този, който иска само секс от теб, няма да си губи толкова много времето и ще си изплува обратно в морето. Така че усмихни се, отвори нова страница и започни на чисто. Нека това да ти е обеца на ухото занапред :). Успех и умната!
passion___

6.   Я спокойно, какво толкова натрупала си опит в общуването. Гледай напред и въобще да не ти пука, но си извади поука от случилото се разбира се, защото все пак глупак е този който повтаря грешките си.

7.   Не се безпокой, слънце, момчетата понякога са истински шибаняци! Трябва да свикваш, ако знаеш колко още глупаци ще те нараняват, ти е бедна фантазията... Не се намразвай заради един ограничен човек! Горе главата и успех!

8.   Здравей мила. Ще ти кажа едно нещо :) Не е проблема фелациото, нито да пуснеш на първата среща, ако познаваш някой поне от един, два месеца и имаш чуства :) Така се прави... това са пълни глупости, че ако направиш нещо на първа, втора среща, те приемат за лесна и те зарязват. Хората се запознават, правят секс и вследствие на това са заедно, в повечето случаи и е напълно нормално. Нещата дето ги пише в тъпия нет, че не трябва това, онова да се прави са ГЛУПОСТИ. Не се е обадил не заради фелациото, изчезнал е просто защото си е такъв и няма намерения. И нищо да не бяхте правили пак щеше да е така. Целта му е била такава. Ако нищо не беше направила, щеше да вазира, защото не му даваш това, което търси и ще го потърси при друга. Така, че горе главта и не се отчайвай. Свирката не е проблема, нито ти. Просто ги има такива. Ще срещнеш някой и пак и пак и така докато си намериш човека :) А и в секса, когато си намериш половинката, не трябва да има задръжки. И аз съм имала такива случаи и всичките ми приятелки също. На мъжете също им се случва да ги зарежат след секс. Просто не се отчайвай, а си живей спокойно. Човек се сблъсква с какви ли не хора и действията им през житейския си път. Просто не трябва да мислим че като направим нещо такова, сме сгрешили.... и френската любов си е хубаво нещо. Особено като си обичаш някой :)

9.   Омъpсена? Ама момиче, свиpката не е секс. Това е смешно. СВИPКАТА НЕ Е СЕКС. Ти не си му дала чистотата си или душата си. Я се стегни! Живота е за да му се pадваш. И аз като бях девствена пpавих свиpки на пъpвия, да от любов, но беше вид изпитателен сpок. Ако тогава се бяхме pазделили хич нямаше да го пpиема така стpашно, все пак не бях отдала себе си. Свиpката е по- скоpо целувка за мен. Ама как може да мислиш, че си куpва, нищо не е станало, пpиеми го като вид целувка. Да пpавиш секс, да това е много лично пpеживяване и за мен, ама някаква свиpка? Момиче така мислиш докато не усетиш какво е наистина да се отдадеш на мъж. Това не е омъpсяване, ти много дpаматично ги виждаш нещата. Повяpвай ми, чувстваш се използвана явно защото си пpекалено чувствителна, но и защото не пpавиш pазлика на степените на отдаване. Всичко е наpед, забpави го тоя и каpай напpед. Ще намеpиш твоя човек, ама като стигнеш до секс наистина тpябва да му вяpваш, да знаеш, че няма да те остави после. Тогава ще е наистина много гадно, а сега оня тъпак не те е получил:)

10.   На колко години си? Ако е под 16 по-добре не ми казвай, не искам да знам.

11.   Релакс систър!
Мисля че дори си имала късмет в тази ситуация. Познавах хора, които се занимаваха точно с нет свалки и си чукаха редовно. Казвам късмет, защото тези мои познати на моменти заробваха жертвите си емоционално. Представи си да е имало още срещи и да се беше влюбила?
Искала си - направила си го, какво толкова? Човешкото поведение не е точна наУка. Пак ти казвам - можеше да те преследва и омайва, докато хлътнеш здраво и да те използва дълго време. Просто ей така, на харабията :)
В отношенията с другите хора сме повече на принципа "проба-грешка".
Радвай се :) Имала си късмет и ти пожелавам още повече късмет :)))
Paz y Amor!!!
-Оран Гутанович–

12.   Не е под 16 - ей там е проблема. Виж в първото изречение пълнолетна е от няколко години - най-много 5 да речем, значи 3.
Около на 21 години е и вместо да мисли за някакви важни неща в живота взела да се притеснява от това, че направила била свирка.

Ще ти кажа защо си била глупачка - трябвало е и ти да му тикнеш главата му между краката си - поне да си имаш и твоя кеф.

Я се стегни бе жена!

Плам