Споделена история от Секс и интимност

Правим го веднъж в месеца, той пие...
Той е млад мъж на 26г. Постоянно ми се хвалеше как след като ме срещнал спрял алкохола и не изпитвал нужда да пие. Че аз съм била причината да не пие. Никога не е бил пияница, но е имал тежки моменти и си бил позволявал да кара пил и да пие...

Само че... мина време и той започна всяка вечер да си изпива по една двулитровка бира. Всяка вечер пие или бира или вино. Секса оредя... в началото беше по няколко пъти на ден, а сега веднъж на месец. Все го базикам, че от цикъл до цикъл го правим само по веднъж, най - много два пъти.

Имам ли причина да се притеснявам?
Това обезспокоително ли е?
Не се напива, той много носи на алкохол, пие си ей така да разпусне вечер, но това проблем ли е?
Преди като не го правехте 2 - 3 дена и казваше, че тестисите започват да го болят и има нужда, а сега не го болят вече.. следователно и не го правим често... веднъж месечно, както казах, има случаи, в които го правим 3 пъти месечно..

Коментари

1.   Сега ще се изредят тук от едната крайност в другата - от "леле, това е ужасно малко - веднъж на месец???? " до "пф, супер си, тъкмо не го правиш по задължение"...

Ама така става, когато задаваш въпроси от рода на "Имам ли причина да се притеснявам? "

Или се притесняваш, или не. Или ти пречи, или не. Или ти пасва сексът с него така, или не. Никъде не казваш това проблем ли е за ТЕБ, как те кара да се чувстваш ТИ. Това бъзикане, за което говориш, бъзик ли е верно или е от типа дай да се помайтапим, че барем си кажем истината?

На тези въпроси си отговори и после задай нов въпрос.

За мен лично пиенето на бира и вино не е проблем, но съм убедена, че ще има и крайно противоположни мнения.

Ж26

2.   Тази една двулитровка го прави битов алкохолик, да знаеш.
Относно секса, поискай си сама. Ако чакаш винаги той да прави първата крачка, ще си стоиш на сухо.

3.   Секса не ти е проблем с годините съвместен живот желанието отминава. Проблема е пиенето за това бягай това оправяне няма.

4.   Здравей! Ако връзката ви е по-дълга е нормално. Е в повечето случаи става обратно, жената не иска. Два литра бира не е за отпускане. Две чаши може ама два литра сам да изпие си е доста.

5.   Специално за бирата!!! Аз познавам не един и двама души, които я пият в огромни количества, даже едно приятелско семейство им зареждахме на двамата една каса бира, когато ни идваха на гости - това беше преди време, когато ги нямаше ПВЦ-тата... И други приятели имам, които с двулитровките проблеми нямат, особено пък на лято :) Обичат си бирата и им е като вода, какви битови алкохолици сънувате?

А моите родители пък откак ги помня, вечер си праскат по една голяма ракия и са си съвсем наред, пияни не съм ги виждала никога, камо ли да ги нарека алкохолици или пък да реша, че им е проблем...

Дядо ми пък на село, ако знаете какви количества от домашната гаврътва... па си е жив и здрав човекът! Ай стига с диагнозите

6.   След като е "спрял алкохола", значи е имал алкохолен проблем още преди да се срещнете. Шофирал след алкохолна употреба, имал "тежки моменти"... Нещата ще стават по-лоши и оределият секс е най-малкият ви проблем. Разделете се, всеки ще ви разбере, след като става въпрос за проблемна алкохолна употреба.

7.   Аз много добре те разбирам не се притеснявай, моят приятел е същият.. и той не пиеше и той искаше всеки ден да се любом, но сега не е така.. Аз мисля си мислех какво ли не.. че има друга, че не ме иска и т. н Просто поговори с него за това ако не за друго поне да ти олекне и ти казвам пак не се притеснявай защото ще дойде момент и той ще е на твоето място.. :)

8.   Дядо ми лека му пръст казваше:
"Щом ракийката почне да ти се услажда повече от чукането значи си заминал". :))))

9.   Е, при мен е обратното, аз съм мъж на 26. Пия, обаче рядко по повече от бира на ден. Проблема е, че правим секс по 1-2 пъти, най много 3 между 2 цикъла. Преди и ние правихме секс средно по веднъж дневно. И сега съм със същите възможности, но тя не иска, постоянно е уморена и ми казва само да я гушкам и толкова. Ужасно е, налага се да карам на ръчни постоянно.