Споделена история от Секс и интимност

Как да проверявам кондома?
Приятелката ми иска да проверявам кондома по време на акта. Идея си нямам как да стане това. До сега не ми се е късал и не знам как се къса, колко се къса и т. н.. Какво да му правя да го гледам ли, да го пипам ли?

Коментари

1.   Слагай два един върху дуг. Така няма да има опастност да ти се скъсат :Ж

Вълчо

2.   Ми май трябва да го пълниш с вода и ако изтича, бягай за ексапел.

3.   Ако сложиш два вероятността да има скъсване се увеличава заради триенето между тях. Един стига просто вземай от тези по-скъпите и кажи на гаджето, че ако продължава с психозите си ще я смениш.

4.   По време на акта не знам, но след това знам как може. Значи взимаш го пълниш го с вода и ако виждаш че от някъде изтича, кажи и да взима Ескапел и това е :)

НотиЧка :P

5.   Първа стъпка - вземаш един кондом, надуваш, надуваш... ако гръмне значи не е спукан.
Следваща стъпка - слагаш го на "инструмента" си, после още един, обвиваш много добре и здраво с тиксо, може и изолирбанд /с който се изолират кабелите/, за по-сигурно! Слагаш една една найлонова торбичка по възможност от "най-здравите"... и накрая не на последно място по важност - една молитва "Отче наш"

NoBody

6.   По време на акта няма как да провериш дали е спукан, може да провериш само дали си е на мястото. Cлед акта го пълниш с вода, ако е спукан ще разбереш.
Jor&co

7.   Ами след акта напълни презерватива с вода и ако изпуска значи се е скъсал.. Ефектът е същия и ако го надуеш като балон :)).. Успех и внимавайте!
~ Адреналинчето

8.   Не съм чувала за проверка на презерватива по време на акта. Секс ли ще правим, или ще се проверяваме :D

9.   Пич, приятелката ти явно е от тия психирани кондом-маниачки като от другата тема: http://spodeli. net/1/story-21686. html

Права е номер 8, какъв секс е това, ако през 2 мин спирате да проверявате? Може би и таймер си слагате, да не забравите да проверите? Ако ще правите секс само за раздвижване, по-добре отидете на фитнес, ако ще го правите за удоволствие, тогава се отдайте на удоволствието!

Кубрат

10.   Надуваш го и ако не съска го нахлузваш на любимия!

11.   Е*и я само в гъза за най-сигурно.

Вълчо

12.   Номер 3, момичето няма никакви психози! Много правилно даже, че иска да се пази. Иначе съм съгласна с теб, че не трябва да слага 2. Така хем ще се скъсат, хем не е много удобно и за двамата. Както казаха другите, докато го слагаш се увери, че си го сложил правилно, а след акта го напълни с вода и ако изпуска, значи се е скъсал и трябва приятелката ти да изпие „Ескапел“, ако не искате бебче.

13.   Еми да но тя не може да пие хапчета като ескапел(не знам защо тя така каза) каза че всичките и прятелки гаджетата им били проверявали презарватива по време на акта :D (което мен ме учудва но ОК! ) Та за това питам какво има предвит под проверявай...

14.   може да се проверява по време на секса... периодично го мушкай в дупето на приятелката ти, там е по тясно и ако е скъсан ще задере по стените на шоколадовия цех.. може да пробваш по следната схема: 4 такта в п*тката, 1 в анала... така ще си почти като двигателя на Ото Дизел, само че с едно бутало и 2 цилиндъра... дерзай и здрави сигменти ти пожелавам :Д:Д:Д

15.   Лесно е, просто по време на акта от време на време го придърпвай назад, да не се изхлузва, накрая духни от разстояние леко с уста, стисни и виж издиша ли, после пробвай и с вода, това е най - сигурното.

17.   Май пак не се разбрахме въпроса е там че приятелката ми не може да пи ескапел и ако е скъсан вече ще е късно...

АВТОРА

18.   Авторе, защо да не може? Да не би скоро да е пила, алергична ли е?

19.   алергична е да

20.   Еми да иде да и сложат една спирала, нито бебе ще има, нито презерватив ще ти трябва! :))
Melinda