Споделена история от Секс и интимност

Мазохизъм - свобода в окови?
Ами това, което ще разкажа е случка отпреди много години - бях на 12 тогава...
Група от 4-ма приятели се разхождахме из близката до град ..... гора - кварталът ни е в непосредствено съседство с околните възвишения около града.

Пресрещнаха ни две по-големи момчета - може би по-големи поне с 5 години от нас. Почнаха да се заяждат с нас, уж че сме им били виновни за нещо - "ти защо
си закачал сестра ми в училище?" и т.н. - но просто си търсеха повод да измъчват някого. Вързаха с медицински бинт един от нас, а останалите пуснаха да си вървим.
Обаче след минута се върнахме, щото разбрахме какво ще го правят... Всъщност искаха да го изнасилят. Вместо него, вързаха мен и още едно момче - този,
първият, който бяха нарочили за жертва, го пуснаха. После накараха другите двама да си тръгнат. И за да се уверят, че са си тръгнали, се отдалечиха от нас,
за да видят, че си отиват. Ние също бяхме вързани с бинтове - но бяха направили грешката да не ни вържат отделно за отделни дървета, а заедно и така лесно се
откъснахме и избягахме, преди да се върнат, за да ни изнасилят.

Това обаче не е цялата история, за съжаление.
След около месец направихме грешката отново да отидем на излет в близката гора, а тези двамата - изнасилвачите - очевидно са си имали за цел да дебнат
малолетни като нас - без значение момчета или момичета...
Този път бяхме само двама и налетяхме точно там, където бяха си запалили огън и пекоха нещо. Имаше и момиче с тях, но я накараха да си тръгне като преди това ни казаха да си сваляме гащите пред нея - тя явно се видя в ужас от това с какви хора се е събрала, но понеже нямаше с какво да ни помогне, просто си тръгна.

После ни отведоха на едно разстояние от 300-400 метра: има едно гъсто залесено с бор място, всъщност малка падина, и там ни казаха да легнем.
Изпушиха по една цигара, този на който се паднах, ми свали до колене гащите, за да ми вижда дупето. Докато пушеха, никой от нас не посмя да направи нещо.
Просто лежахме по очи и чакахме. Сигурно трябва да кажа, че е било мъчително, но по-скоро срамно. Само усещах срам.
Като свърши цигарата, само усетих как ми разтвори с пръсти дупето и веднага ми го вкара. Не знам колко време ме е помпал, тогава ми се стори много дълго.
Но усещаш как члена се движи между половинките ти, как става влажно...
Дори ме попита дали ми е станало топличко!
Това дотук може да ви звучи перверзно, и то си е такова, но има и още нещо... освен срам ... ами усетих и нещо като покорство, желание да бъда унижаван по
такъв начин. Не става дума за влюбване в мъж. Но понякога имам такива фантазии, в които отново изживявам изнасилването с тези двамата, чиито имена,
естествено, не разбрах.
Като ни пуснаха, ни отведоха до пътеката и ни попитаха дали можем да се ориентираме и да се приберем. Година-две след това си мислех, че като видя
мъж в гората, едва ли не има опасност да ме изнасили.
Обаче сега, с ръка на сърцето мога да си призная, че ако върна времето назад, бих искал да ми го направят отново, и не само това: да им бъда роб, куче с
нашийник...

Това събитие ме накара да осъзная напълно мазохистичните си наклонности, имах ги и преди изнасилването, фантазии с лелки, които ме бият...
Сега желанието за болка и наказание е много по-слабо, но желанието за подчинение - особено пред жена - е все същото. Може би като заместител - и пред мъж, който да се грижи за мен като господар на
куче - да ме бие, но когато трябва, а не безогледно. Да ме храни от чиния на пода, паничка с вода - също от пода - като истинско куче. Да имам нашийник и верижка, да скимтя, вместо да говоря, да пълзя в краката му, да му нося пръчка, покорно да
лежа до ботушите му. Като роб, да ме използва за секс, да свиквам да бъда едно стъпало по-низш, да
лягам в краката му, да спя до тестисите му. Храна, вода, тоалет - да бъде само по негова заповед. Разбира се, не мога да свикна с такова отношение отведнъж и
завинаги. Това се учи. Постепенно се привиква. А като едно изживяване встрани от сивата реалност, веднъж в седмицата - една събота в седмицата - е просто
превъзходно и терапевтично изживяване!
А защо "терапевтично" ли? - ами защото сваля от раменете ти стреса и отговорността да бъдеш себе си... Просто един роб, подчинен, принизен до куче с
нашийник... и господар/ка, който/която възпитава... Свобода в окови.

Коментари

1.   Съжелявам че са те изнасилили но явно ти е харесало но винаги ми е било чудно как може да те радва болката да бъдеш онижаван? Това просто не мога да го проумея не ти се карам а просто искам да разбера какво те подтиква да го правиш и ако разбереш от какво е помисли малко за себе си какъв би могъл да бъдеш ако го прееодолеш този проблем така казано УСПЕХ с теб съм :)))

2.   Консултирай се с психотерапевт при първа възможност, без да се срамуваш. Мисля, че имаш нужда от помощ да намериш себе си и да преодолееш психотравмата, която оправдаваш като я подтискаш под предлог че ти харесва. Желая ти успех!

3.   Мн лошо се е получила ситуацията и аз съм сигурна че не ти е харесвало просто си го внишил, в началото каза че те е срам нали!? Защо ти не си виновен по скоро тях трябва да ги е! А ти недей да се унижаваш ти си роден свободен и живеей като такъв ... Защо не си потърсил помощ нз но не мисля че ти харесва да те вържат и гледат като куче ти заслужаваш любов и разбиране разбира се в секса може отвреме навреме нещо да се вържете да играете уж грубо но това което е станало с теб те е убило и затова мислиш така ... Ако не кажеш на никой няма и да се отърсиш от този спомен, успех.

4.   Бих искала да попитам как мога да се свържа с автора на откровението в смисъл мога ли да получа някакси от него или от друг имейла му?

5.   Аз имам същия проблем като малко дете непрекъснато ме набеждаваха за щяло и нещяло и ме биеха без да има причина и това явно си е оказало ефект. Непрекъснато имам мазохистични фантазии.Понякога когато гледам филм си представям че съм от лошите за да може добрият да ме накаже, а също имам и фантазии как ме пребиват и изпитвам удоволствие от това :(.

6.   Към автора : Вузбуда!!!Историята е невероятно възбуждаща!! Използването на цялото ти тяло по какъвто начин поискам и идеята да те наказвам като куче и да ровя....навсякаде в теб ме влудява... Моля, върни обратно съобщение за да разбера ако си ме усетил!

8.   Хм... Бях почти забравил за този свой постинг. Аз съм автора и историята е истинска, уви... Благодаря за изключително толерантното отношение на момичетата, коментирали историята ми. Нещата може би са с една степен по-сложни от сексуалността. Тя така или иначе може да се интегрира в личността. Моите наблюдения над бдсм общността са че тава са като цяло интелигентни хора. Психолози... Не знам.. Имам известен опит и с психолози, като че ли повече е евтин и без особени инвестиции способ да припечелват на гърба на хорското нещастие. Получавал съм много по-стойностни напътствия от хора с натрупан житейски опит.