Споделена история от Секс и интимност

Широко влагалище
Моля Ви, помогнете ми. Имам доста широко влагалище и не мога да доставя удоволствие на любимия си човек. Какво да направя - някаква пластика?

Коментари

51-65 от 65

57.   До 55. Не са ми останали спомени относно конците, явно при мен не е било толкова осезаемо боцкането, но си паднаха сами. През този период малката беше на годинка и половина и нямах време много да мисля за болката, а трябваше да се занимавам с нея, така че явно съм го преодоляла по- бързичко покрай детето. Ако имаш други въпроси с радост ще отговоря.
Поздрави!!!

58.   Здравейте, осмелих се да Ви пиша, макар, че отдавна ме мъчи същия проблем. От всичко по-горе прочетено ми става ясно, че препоръчвате д-р Джунков, но имам няколко въпроса, които ме мъчат. Аз съм от Стара Загора - как смятате, дали трябва да се явя на предварителен преглед лично при него или направо уговорката става по телефона. Другият въпрос, който ме мъчи е - след интервенцията ми е ясно, че не може да се седне веднага на дупето, но как ще си извадя болнични, когато самата операция не е по линия на Здравната каса? Благодаря предварително.

59.   Малко ми звучи като широк анус.... Според мен няма широки отвори, а малки /тънки/ инструменти и/или проблеми в главата. Виж дълбочината /дължината/ влияе

60.   До 58,болничен лист дава без проблем,така,че този въпрос е решен.Колкото до консултацията,мисля,че трябва да те прегледа,за да види състоянието ти и защото трябва да насрочи операцията,а тя се прави след като е минал цикълът.Консултацията е само една и се насрочва операцията.Трябва да кажеш,че е по желание,а не по здравна каса,за да ти хасрочи скорошна дата,съобразно цикъла.Поздрави,пиши,ако имаш други въпроси

61.   Здравейте писах под номера 50, 52, 55 и 60 и обещах, че ще пиша когато стигна до денят Х - големият секс. След като минаха 60 дни се въоръжихме с лубрикант и започнахме с опитите дали ще се получи след операцията. Стесняването наистина е солидно и без лубрикант в началото просто не се получава. След като се опита да проникне(след доста дълга любовна игра), установихме, че може да напредва навътре с не повече от 1-2мм, иначе много болеше. След седмица-две вече беше стигнал почти докрая, но само в мисионерската, за да мога да контролирам нещата и да го спра, ако много ме боли. Накрая успя да влезе докрай и от там вече започнахме да опитваме как ще се получи и в други пози. След два месеца редовен секс, мога да кажа, че отпускането е само до размерите на партньора, в момента го усещам много плътно и се чувствам прекрасно, той също твърди, че му е много тясно е едвам се удържа да не свърши. Изчетох всички коментари и мога да кажа няколко неща и да задам някои въпроси, надявайки се да получа отговори от хора при които е минало доста време от такава операция(ако още влизат във форума). Първо до акушерката, която доста активно се включваше - аз родих секцио, напълно изненадващо и по лекарско предписание(оказа се, че съм с тесен таз), имам само това раждане и то е със секцио, но въпреки това с времето отпускането и разширението на влагалището е факт(макар и много бавно през годините). Съгласна съм с нея, че е по-добре да родиш секцио и да отложиш във времето отпускането и разширението, но няма начин това да се избегне напълно, дори и да раждаш само по този начин. Подчертавам, че нямам нито един аборт, само едно раждане и никакви интервенции и заболявания, не вдигам тежко и нямам тежка работа. Друго, което може да вдъхне надежда на всички момичета с проблем като този е, че аз съм на 49 и проблема ми започна след 45г, така, че щом при мен тази операция има толкова добър резултат, значи при по млада жена ще е още по-добър и възстановяването по-бързо. В момента съм много щастлива и задоволена и се радвам, че си направих операцията. Моят въпрос е към тези при които операцията е от 2, 3, 4 или повече години, дали ефекта е все още същия ли е и как се чувстват?

63.   Здравейте към номер 61 все още ли се чувствате добре след операцията и имали рискове и от вън ли стеснява хирурга или само вътре? Имам предвид отвора отвън преди проникване дали го стесняват? Благодаря.

66.   Здравей 63, 61 съм. Вече минаха 10 месеца и засега резултата продължава да е добър, чувствам се добре, при мен не е имало никакви рискове, всъщност за какви рискове говориш? Ако имаш предвид, дали операцията е животозастрашаваща-не е, съвсем рутинна е и дори не се лежи в реанимацията, свалят те веднага в стаята и те изписват след 2-3 дена. На въпроса ти-да, стесняват и входа на влагалището, а не само отвътре, но в други теми четох, че на много момичета не са се постарали за входа и в тази част на операцията не са доволни, входа им стоял открехнат и често получавали течения. За повече подробности и мнения надникни в темата Пластика на влагалището, от много години е и има много мнения, аз също съм писала в нея с подробности около операцията ми. И на мен ми се иска да чуя мнения от момичета на по 2, 3 и повече години след операцията как се чувстват и дали ефекта още го има, но дали още влизат във форума. Това е от мен засега за операцията, ако имаш други въпроси пиши, ще отговоря.

68.   Здравейте, благодаря за отговорите аз съм на 24 години преди година родих и раждането беше много тежко и дълго без да смятам периода на контракциите. След раждането имах страшно много разкъсвания вътрешни и външни и ме шиха, понеже бебето беше доста по-голямо от това за нормално раждане и си мисля, че може би съм много по широка от това преди да родя, защото и приятелят ми не ми обръща много внимание, не правим секс по месец и той гледа да свърши бързо като преди нещата бяха много различни. Както и да е това ме набеждава на мисълта, че може и да не са ме зашили както съм била преди и му е по широко, а лично аз се чувствам по-широка на входа, а и не го усещам толкова плътно.

69.   Аз също съм съгласна с мнението, че няма тясни или широки жени, има неособенно надарени мъже и започвам да си мисля, че и моят е такъв, но аз си го обичам такъв, какъвто е. Кое ме кара да мисля така ли, ами също като на авторката ме кара да го правим със свити крака. Друг е въпроса, че и секс не иска да прави и все аз трябва да съм инициатора за тези неща. Притеснителен, срамежлив, консервативен, не обича свирките. Но не се отказвам лесно. Тъй, че влизайте в положението на мъжете си и не се занимавайте с пластики и други такива глупости.

71.   Здравейте, и на мен ми предстои такава операция, но да попитам някой който се е оперирал. Много ли е болезнено след това и съм чувала че такава операция издържала 1-2 години и после пак нещата стават същите. Не били сполучливи

72.   Темата е много стара и може би авторката отдавна си е решила проблема и затова не пише, но за останалите жени, които се интересуват от темата, искам да споделя как секса със с жена ми е страхотен, независимо, че тя е с доста разширено влагалище след второто раждане.
Аз съм със средноевропейски размер - 14 см и съразмерно за дължината дебелина. За да добиете представя тя колко е широка, ще ви кажа че когато е много възбудена и силно лубрикирата, аз й правя фистинг с 4 пръста и длан(без и до палеца) или с бутилка от фанта или кола-500 мл. без особено усилие.
Но искам да обясня на всички жени, които искат да се оперират, че при добър подход от двамата, секса може да бъде страхотен и без стесняване с операция и всичките неприятни последици от това.
След като се възстанови от второто раждане, тя самата ми каза, че усещането й силно е намаляло, особено когато много силно се овлажнява. Аз също влизах през входа като в пещерата на Али Баба.
Предложих й да ползваме играчки от сексшопа. Трябваше само два месеца докато размисли и се убеди, че това е добър вариант. Първо разгледахме продуктите в нета, а после ходихме заедно в няколко сексмагазина. Не купихме нищо, но тя ми сподели, че било много възбуждащо, когато разглеждала продуктите наживо с обясненията на консултант- продавачката и направо потекла още там!
Само да вметна, че за нас аналният секс е редовен от както сме женени и повечето от оргазмите й се получават при анален заедно с масаж на клитора. Но и двамата си искаме стандартния вагинален секс и затова купихме виброяйце, вагинални топчета, дебел вибратор(21 /4, 5 см). Както и други, но те не са за тази тема!
Когато се чукаме, преди това освен любовната игра, й вкарвам или виброяйцето или вагиналните топчета, а когато й го вкарам, удоволствието е страхотно и за двамата.
Но има една особеност, че го правим основно в две пози - странично и кучешката, защото пениса ми трябва да се движи вътре между играчките и задната стена на влагалището(доколкото е възможно), за да може топчетата или яйцето да притискат предната стена(G-точката). Когато пробвахме с две двойки топчета наведнъж вътре, ефекта беше още по- добър.
А дебелия вибратор си го вкарва, когато аз съм в ануса й. Дори и масаж на клитора не й е необходим за да получи оргазъм от двойното проникване и вибрациите. Още една особеност за мъжа - хубаво е такъв секс да се прави след първото свършване, защото стимулацията с играчките са прекалено силни(поне за мен) и не гарантира дълъг тек който да задоволи жената. При нас времетраенето на двойното проникване до оргазма/мите е около 10-15 мин. и през цялото време аз трябва да съм в действие.
Разбира се, това може да се получи при разкрепостени двойки и които да са достатъчно сексуални и двамата, каквито сме ние.
И най-важното е да не се зациклят мислите ви за това колко е широка тя и колко би трябвало да е голям неговия, а да се радвате един на друг, абстрахитайки се от всичко.
Затова пак ви препоръчвам да опитате всички възможни варианти, преди да играе ножа, иглата и конеца.
Освен това трябва да ви споделя и че изобщо не ревнувам жена ми, както и тя мен, защото нашите игри и експерименти ни докарват до незабравими преживявания и нямаме търпение да усамотим и да се почнем... :)

74.   До 71, аз съм си правила такава операция преди близо 3 години. Със съжаление ще потвърдя приказките за издържането на 1-2 г. След втората бавно и полека се върна старото състояние. По-лошо не е станало разбира се, единствено мускулатурата ми остана в добро състояние. Преди операцията не можех да стягам мускулите си там. Относно болките, след операцията ме боля само след пускането на упойката, но се повлия с изпиването на 1 аулин. Докато се стопят конците ми беше трудно сядането. Държа да отбележа и някои фактори, които може да са повлияли за връщането на старото състояние.
1. Не спазвах стриктно препоръката да не вдигам по-тежко от 5кг, просто забравях.
2. Към датата на операцията тежах 59кг, напълнях драстично и сега съм 85/не от нея естествено/
Общо взето, нещата спрямо преди не са се влошили повече, но се надявах да издържи поне десетина години.

75.   Към номер 74. Благодаря че отговорихте А ще споделите ли при кой лекар я правихте и операцията само козметична за стесняване ли е била или сте имали смъкване, така наречения пролапс и е била наложителна. Това че стягате мускулите след операцията е много добре, аз си мислех че като се реже мускул даже ще стане по-зле и няма да има чувствителност

77.   Моля Ви, помогнете ми. Имам доста широк гръб и затова мога да доставя удоволствие на любимия си човек. Какво да направя - някаква програмка

79.   След три раждания ии аз съм с широка вагина. Не мисля, че е проблем. Сега правим по-често анален секс. И на двамата ни е добре.

ж 48 г.

51-65 от 65