Споделена история от Секс и интимност

Широко влагалище
Моля Ви, помогнете ми. Имам доста широко влагалище и не мога да доставя удоволствие на любимия си човек. Какво да направя - някаква пластика?

Коментари

1-50 от 65

1.   Намери си някой с по дебел пенис! Успех.

2.   Консултирай се със специалист, възможно решение е пластичната корекция.

3.   Във всеки секс шоп продават пенис натрайници. Може да ги пробвате, ще ви харесат и на двамата.

4.   Пробвайте просто други пози. Вместо той да ти разкрачва краката си ги свий и нека неговите крака са от външната страна. Така ще си по тясна.

5.   Мой съвет - направи пластика на влагалището, аз така направих преди време защото като родих второто си дете някак си станах по широка и това направо ме побъркваше. Отиди при добър лекар и говори за пластика, не е толкова скъпа процедурата около 400-500лв. Ако имаш други въпроси питай, ще ти отговоря с удоволствие. Успех ти желая.

6.   Много ще съм благодарна, ако ми дадеш някакви координати за преглед и съвет как да постъпя. Проблемът ми може да е психологически.

7.   Може да отидеш при доктор Джунков той приема в пирогов на 1 етаж много е добър и съм много доволна. Ето ти и номера му 0888700258. Просто си направи една консултация.

8.   Благодаря ти много, надявам се скоро да се срещна с него. Ще пиша за резултата.

9.   Моя не е много дълъг - 17 - 18 см. е, но за сметка на това е много дебел - направо ми е неудобно като го вадя на светло, защото много мацки бягат, като го видят .. в тъмното под одялото една го хвана и се изпищя защото помисли, че котарака ми се е намушил там и го е набарала за главата... - ако не ти се дават пари на лекар за пластика - пиши .. за всеки влак си има пътници..

10.   А ти моме от къде заключи, че сливката ти е мн. голяма. Дали приятеля ти не е с малка пишка?

11.   Искам да попитам, как се чувстваш след пластиката, трябва ли специален режим, да не се вдига тежко и т.н. И аз получих подобен проблем след второто раждане. Някъде из форумите четох че се чувствали като 17 годишни /дано да е така, но.../ след операцията. Ти по кой вариант-само отдолу или чрез коремен разрез?

12.   Пластиката правих от долу и съм много доволна.Да определено ставаш по тясна.Успех.

13.   Пластиката на влагалището при Д-р Джунков ли сте си я правили, доволна ли сте от него?

14.   И аз имам нужда от такава операция но доколкото знам е много по скьпо сигурна ли си в цената

15.   Тези пластики всеки гениколог ли може да ги прави

16.   Не знам дали пластиките може да ги прави всеки гинеколог (по-скоро си трябва хирург), но знам, че упражненията на Кегел може да ги прави всяка заинтересувана жена. Чичко Гугъл ще изкара много инфо какво точно представляват те, затова няма да се впускам в обяснения тук, просто ще отбележа, че също толкова добър резултат може да се постигне с тях, всичко е въпрос на мускулатура, а не на ширина на лигавицата, която природата по принцип е предвидила да се ратяга по време на раждане, за да премине новороденото. Това, което я прибира обратно са именно мускулите там и при една добра тяхна "фитнес" тренировка, резултатите са повече от впечатляващи (мъжа до вас:).

18.   Какви са тия глупости широка, тясна?
няма такова понятие, това си е мускул и това си е.
явно на господин4ото му е много малък и тънък. и стига си си мислила за операции, как ги раждат главите ви тез заклю4ения незнам?
като имаш излишни пари ги да? за "благотворителност ",
а не да си правиш путката. :(

19.   Широчината зависи от 2 неща
Първо - от мускулите на тазовото дъно, които се укрепват със свиване, задържане и отпускане - това ако 1 седмица го правиш по 10тина минути - пластика не ти трябва.
Също разни подскоци наляво-надясно, ходене, тичане, вдигане на крака с мах и др.
И второто нещо от което зависи е степента на ТВОЯТА възбуда. Ако ти харесва истински един мъж - го обхващаш перфектно, даже и мускулите да не са майсторски.

20.   № 18-не си в час с медицината и гинекологичните проблеми! Ще споделя моя опит! Пениса ми е 18см и на дебелина е достатъчно. След второто бебе имахме подобен проблем. Никаква ригидност на влагалището. Метода на Кегел-дава мн. добри резултати

21.   Мен ме интересува тази пластика може ли да се прави от нераждали? Моля ако някой има представа да ми отговори.

22.   До 21. Според мен пластиката за стесняване на влагалището се прави само от раждали жени. Няма друга причина освен нормалното раждане, която да причинява разширяване на влагалището.

23.   Аз съм 21- Ами оставам с впечатление, че авторката не е раждала. Аз лично не се чувствам достатъчно тясна. И ми се иска да си направя подобна операция.

24.   Ако си направите такава пластика преди да сте родила, след това ще трябва да раждате секцио, защото при едно нормално раждане ще се наложи отново корекция. Най - добре е да се консултирате с гинеколог и да му споделите как се чувствате. Аз имах усещането, че съм широка и като посетих специалист той ми каза, че не съм била широка, а по - скоро дълбока, каквото и да значи това.

25.   Широкото си е широко.. божа работа.. Компенсирай с анален секс, за да задоволиш гаджето..

26.   Абе що ли ми се струва доста щура работа това да си пришивате путките. Първо си намерете постоянен партньор. Ами ако утре нацелите някой много надарен, ще трябва да ходите да ви цепват. Къде майтап, къде истина, но имах една позната, която разправяше, че на мъжа й наистина му е много голям и било направо ужасно...
Един стар виц:
Рибар хваща златната рибка. Тя го моли да я посне и ще му изпълни три желания. Рибарят се съгласява и иска руса мацка с големи цици и тясна путка. След малко излиза цицореста руса мадама от водата, оглежда се и пита рабаря: "да сте виждали тъдява някакъв мъж с много големи ръце и с много малка пишка? "

27.   Научи се да си стягаш мускулите на влагалището и всички пениси ще ти се струват идеални. А сигурна ли си, че неговия пенис не е пък малък, а не твоето влагагалище е широко

28.   При широка вагина, наистина удоволствието е притъпено, особено с обилно овлажняване - познай.

29.   Аз съшо съм с по-широка и дълбока вагина. Никога не съм била тясна, но след като родих станах малко по-широка. Консултирах се с лекар и той ми обясни, че подобна корекция на влагалището се прави само при пролапс, а аз нямам. Такива операций не се правят от суета(мое мнение). Аз например виждам много плюсове в това да си по-широка, отколкото много-тясна. Говорила съм си с момичета, които са със тясна вагина и те понякога изпитват болка, по време на секс. Мен никога не ме е боляло и издържам по часове. Мъж ми е надарен и се усещаме добре. Когато много се възбудя и стана доста широка, компенсирам с анален или орален секс.

32.   Здравейте, аз съм акушерка с достатъчно стажи мога да заявя че широкото влагалище се получава много често след вагинално раждане и никакви упражнения на Кегел не помагат особено след второ раждане. Към номер 18- разбира се че това е мускул, но при всеки човек способността за обратно развитие е различна, ако е млада жена и първескиня може да се възтанови не на 100% разбира се. Затова когато отиде на преглед в нейния гинекологичен статус ще пише външни полови органи и влагалище на раждала. И пак към номер 18- жената не иска да си прави пластика само заради мъжа си, много жени го правят защото и те нямат чувствителност.
Към номер 26- ако жената е раждала и е омъжена какъв сериозен партньор да си търси, трябва да реши проблема си със съпруга си.
Тъй като на мен секса ми е едно от големите удоволствия не исках да го рискувам и двете ми деца са родени секцио. Мъжа ми е анестезиолог и можеше да ми сложи епидурална упойка и да родя вагинално като не усетя грам болка, ами после последствията. Тъй-като никой неможеше да ми гарантира че това няма да ми се случи аз не рискувах.
Ако някой има други въпроси към мен ще отговоря веднага

33.   Въпрос към 32 - а не е ли вярно, че при нормално раждане, обезболено с епидурална, може на момента след раждането да се зашие както е било, гинекологът може да направи и пластика и положението там дори да е по-добре от преди? Пластичните хирурзи правят много неща, но доколкото разбирам и гръдните хирурзи прави разкрасяващи интервенции, и гинеколозите - по тяхната област.

34.   До 32: Здравейте, много се радвам, че най - после по темата взе участие вещо лице. Аз съм си правила пластика на задната стена /т. н. стесняване/. Бихте ли ме посъветвала дали е необходимо да се прави и предна пластика, или само с тази е достатъчно, при условие, че нямам пролапс и др. проблеми? Защото доколкото разбрах от моя гинеколо, пластика на предната влагалищна стена се прави само, когато има пролапс и др. проблеми снързани с пикочната система, а на задната стена се правило само, когато жената е широка и трябва да се стесни. И въпреки, че имам такава пластика, защо в картона пак ми пише: ПО на раждала? Нали все пак е направена такава пластика и би трябвало при преглед да се установи промяната?
Предварително благодаря.

35.   Отговарям на 33 да епидуралната упойка позволява зашиването да се избърши без болка, но това зашиване закърпва разкъсванията които са се появили при раждането, то е различно от пластиката. Друг е въпроса че някои лекари са некадърни и така зашиват че жените цял живот страдат. Копирала съм ти изказване на жена от друга тема пластика на влагалище която разказва, че въпреки шевовете тя е широка.
"Здравейте, съчувствам Ви напълно, защото и аз същия кошмар, след като родих нормално. Имах един вътрешен и един външен шев /с епизиотомия съм/. Гинеколожката каза, че всичко е направено много добре и мускулът е стегнат, но аз пак нищо не чувствах. Направих си пластика за стесняване на влагалището, защото се бях поразширила и вече започнах да имам усещане. Не знам при Вашия случай дали такава пластика би помогнала. "
Пластиките на влагалището също се извъшват от гинеколози, а не от пластични хирурзи, но ако ти трябва пластичен хирург смея да твърдя че познавам най-добрите. Имам силиконови импланти- при мен бяха необходимост.
До 34- няма нужда да си правиш пластика на предна влагалищна стена при условие че нямаш симптоми, а те са следните: когато кихаш, кашляш или се смееш да изпускаш по малко урина нарича се инконтиненция, ако нямаш нищо подобно всичко е наред

36.   Аз съм отново 32 пропуснах да отговоря на 34, че са отбелязали в картона че има ПО на раждала, защото при вагиналното раждане химена се разкъсва нацяло и изглежда по различен начин, това са имали в предвид

37.   От 33 - Благодаря за отговора. Попитах, защото ми стана интересно дали е вярно, че и гинеколозите могат да правят пластики и дали не съм късметлийка с 2 в 1 :). Аз съм раждала веднъж вагинално с епидурална, вид епизиотомия и шевове след това и резултатът след раждането визуално на 100% ми харесва повече. Преди частта около клитора беше по-обемна, а сега съм... как да кажа, като след лифтинг, прибрано е всичко. За вътре не знам как е, но сексуално мисля, че няма разлика, поне засега.
Но доколкото разбирам от твоя отговор добрия визуален външен краен резултат е по-скоро случайност и на лекарите не им е първа грижа да те направят красива след раждането.

38.   Аз съм 32 - да на лекаря изобщо не му е първа грижа да си красива, за него е важно да те възтанови до такава степен че да нямаш усложнения които касаят него. Особено ако раждаш през нощта и му се спи зашива на бързо и това е. Има лекари обаче които се стараят, защото той си остава името на теб особено ако има частна практика, ако се изложи ти ще мъ развалиш реномето. Има случаи в които ако е малко разкъсване дори не го зашиват особено ако е някоя жена от малцинствата, абе видяла съм какво ли не. Сега слава Богу има частни болници и там не се допуска това, но не всеки човек има възможност да попадне там

39.   Аз съм 34: Благодаря за изчерпателния отговор на № 32. Сега вече ми стана ясно.

40.   А какво се случва, ако не се зашие разкъсване - широко влагалище впоследствие ли?

42.   Аз съм 32 познавам 2 жени лично с такъв проблем едната е по-възрастна на 60г, която е имала перинеотомия- това е разкъсване на разтоянието от влагалището до ануса, зашили са я но са и се отворили шевовете и тя от страх не е отишла за повторно зашиване и не е възможно да има полови контакти. Втовата е по-млада раждала в малка провинциална болница и не са я зашили, освен че е широка постоянно има възпалителни процеси които се изразяват с течения, парене, дискомфорт и т. н

43.   До №9!! Извинявай... , как да не ти е много дълъг 17-18см ти бил. Ами той си е перфектен. Моля ти се.... за теб колко сантиметра трябва да е, за да е дълъг? ! Била съм с мъж с дължина на пениса 21см. и мога да ти кажа, че не ми беше много конфортно. Все пак женското влагалище не е бездънно!!!!

44.   До 32 - Слава Богу, това са по-скоро изключения. Професионална небрежност в единия случай, в другия - лична отговорност.

45.   Като се сетя, как с една моя приятелка обсъждахме, съвсем сериозно, да си скъся органа с 2-3 сантиметра, поне. Обаче дебелината не измислихме как да я намалим :)

Тоя доктор такива "пластики" прави ли? Или ако ида при него, ще ме насочи към жени, на които не им достигат няколко сантиметра, на дължина и дебелина :) :) :)

Y D

46.   Не си ли се замисляла, че пениса му може би е малък

47.   Здравейте и аз обмислям такава операция, но никои не споменава имена на доктори и цени! Аз бях на консултация в Свети Лазар от там ми казаха че лазарно-вагинално подмладяване по американският метод струва между 8 - 9000 лв. При д-р Дарина Банчева. До колкото аз съм информирана единственият лицензиран д-р в България е д-р Илия Калчев. Споделете за повече информация Благодаря

49.   Здравейте, Ж33 и аз съм от тоя тип жени, даже ще кажа и малко повече. Вагината ми е доста голяма по принцип а след раждането съм като кофа, постоянно отворена дупка и тека като по филмите!!! правя постоянно упражнения но няма ефект. това не притеснява мъжът ми и не се притеснявам

50.   До 32 - Днес бях на консултация при Джунков в Пирогов за задна пластика/стесняване/ на влагалището, без да имам други проблеми. Каза ми, че няма проблем да се стесни, престоя е 3-4 дни, без секс 60дни и да не вдигам тежко повече от 5 кг. Ще струва 600 лв, не е по здравна каса при мен е по желание. Въпросите ми са дали стеснява цялото влагалище или само входа, а също дали с тази интервенция се решава завинаги проблема. Постъпвам на 18. 08, операцията е на 19. 08, ще трае около 40 мин. с обща анестезия, ще пиша веднага щом мога за всички, които се интересуват за цени, период на възстановяване, колко боли после и въобще всичко което ме попитате. Много ще се радвам, ако номер 32 отговори на въпросите ми до 17. 08, стига да влезе в сайта дотогава.

51.   До 50. Здравей, аз си правих въпросната пластика при същия доктор. Не се стеснява само входа, а цялото влагалище. Определено има разлика след операцията, в положителен смисъл имам предвид.

52.   До 51, много ти благодаря за отговорите. Ако няма да ти досадя би ли ми отговорила на няколко въпроса?
1. Има ли риск от загуба на чувствителност при секс?
2. Саморазграждащи ли конци се използват?
3. Стесняват ли малко повече, така, че когато се поотпусне да си дойде на мястото всичко?
4. Ще се усещат ли шевовете при полов контакт в отрицателен смисъл?
5. Какво е мнението на мъжа ти след интервенцията при първия ви контакт?
Благодаря ти предварително за отговорите. Ще се радвам, ако пишат и други преминали през това, независимо при кой доктор. Поздрави на всички

53.   51 до 52
1. В началото чувстваш само болка, после всичко си идва на мястото и няма проблем, мястото си е чувствитлно като преди. Според мен всичко е до психиката. Трябва да си на 100% отпусната и да не мислиш за въпросната интервенция. Иначе в главата ти бушуват въпроси и всичко се скапва.
2. Саморазграждащи се конци използват.
3. Да, определено стесняват повече, з-ото после има известно отпускане, но не както сте била преди операцията, а съвсем мъничко. Все пак това е мускул и още повече ще трябва да се нагоди към размера на вашия партньор.
4. Шевовете никога не съм ги усещала нито аз, нито партньорът ми.
5. При първия контакт определно, още в началото каза, че е доста по - тясно. Лично мен много ме болеше, въпреки че ползвахме лубрикант и "сексът" се сведе само до 2, 3 болезнени опита. После всичко си дойде на място с времето, но трябва да сте търпелива и най - вече да питате своя партньор как усеща промяната. За съжаление моят не е от най - приказливите, направо си е темерут, та единственото нещо, което успях да изкопча беше, че му е тясно след операцията. Ако имете други въпроси ще отговоря с удоволствие.

55.   До 53, много благодаря за отговорите и извинявай, че пиша чак сега, просто вече мога да си седна на дупето. Вече нямам болки и ходя на работа, усещам си мускулите отдолу много добре и стегнати все едно съм правила упражненията на Кегел с години. Единственото, което ме притеснява са конците, много бодат. Кога трябва да паднат, при теб кога паднаха и може ли да отида да ми ги свалят да кажем като стане един месец след операцията? Казаха ми, че до два месеца ще се топят и ще изтича секрет от влагалището, засега си стоят и не са се стопили, дано не трябва да чакам 2 месеца да спре боцкането. Пиши когато успееш. Поздрави

56.   Дали предлагат някъде настройваеми? Със цип.

1-50 от 65