Споделена история от Секс и интимност

Той не иска да ме...
Минавам направо на проблема...

Любовната ни игра е доста скучна, бих казала че дори и понякога няма любовна игра. Всеки път преди секс той иска свирка и аз му я давам, заигравам се и така около половин час всеки път. На мен не ми харесва кой знае колко, но той просто си умира от кеф. Само, че за да му правя това нещо, не трябва ли поне малко да съм възбудена? Той ми мачка само гърдите, мачка ми и дупето и до там. Нито с ръка да ме пипне по котето да не говорим с език! Сега искал да пробваме секс в дупето, когато му казах че трябва да се заиграе с един пръст и т. н. той каза НЕ. Ти сама ще си се заиграеш. Или когато правим секс и съм суха, той казва, айде пипай се малко да се овлажниш.

Попитах дали е лизал момиче той каза "не съм и няма и да лижа" а той ме попита дали това ми харесва и аз му казах, че със всеки е различно , понякога ми харесва, понякога не. Последните пъти му казах хайде пробвай се , може да ми хареса, а той твърдо отказва. Не иска да си играе, винаги трябва аз да се заиграя с неговия член и след това секс. Казах му, за да съм възбудена ти трябва да ме възбудиш, ти трябва да ме накраш да си го поискам, а той спече и нищо не ми каза...

Тези неща нормални ли са, не мога повече да му обеснявам, той просто не ме разбира.

Коментари

1.   Бий му шута и си намери нормален мъж, който ще мисли и за теб, не само за себе си.

2.   Егоист

3.   Според мен се притеснява и не знае кое как се прави. Най-лесно е да чакаш жената да ти достави удоволствие, а ти и пръста си да не мръдваш да нейното. Ако не теб не ти харесва секса с него, го зарежи. Явно той няма и намерение да се опита да ти е хубаво. Прави секс заради себе си, а не заради някой палячо.

4.   Това е ненормално и отвратително. Поскоро се отърви от него. Иначе цял живот ще страдаш. Ние с женами взаимно си доставяме тези ласки и е върховно. Аз даже предпочитам само аз да я лижа и свършва в устата ми.

5.   НЕ му прави СВИРКИ.. Докато той не започне да те лиже отдолу

6.   Значи ти му правиш кефа, а той на тебе не! Не трябва ли да е обратното или поне фифти фифти?

7.   да, пълен егоист.. на същото мнение съм като номер 1. намери си мъж, който да иска и на теб да ти е хубаво

8.   Абсолютно съм съгласна с номер 2- това е типичния егоистичен български ''мачо'', който смята, че е господар на всичко и всички. Моят съвет е наистина да се помъчиш да поговориш с него или да опиташ с някоя романтична вечер, за да го предразположиш към по-разкрепостени деяния.. ако и това не стане просто си намери някой, който да те задоволи напълно и да разбереш какво е истинска връзка с истински секс (не само ти да се мъчиш). Ако пък го обичаш и ти пука за него, винаги ще се намери някой, с който да си ''играете'' от време на време. На днешно време доброжелатели много! :) Успех!

9.   Явно нещо не си пасвате в леглото. Ти искаш напълно нормални неща и всеки мъж, който уважава жената до себе си ще ти ги даде. Според мен приятеля ти е егоист, който мисли само за себе си. Това ще даде отражение на по-нататъшните ви отношения. Сменяй го докато е време, защото такава връзка е обречена.
Маги

10.   Зарежи го..

11.   Не че не те разбира, а не иска да те разбере. Не знам какво
е момчето с което си, но изглежда като неопитен. Сякаш ти си момичето с което за първи път се приобщава. Инак, е трудно да се разбере, защо иска едно и също. Не му се импровизира, явно се чувства уверен само от което правите. Но път ти си в пълното си право, да искаш същото и от него. От къде на къде, ти ще му доставяш удоволствие, а той на теб не, когато той би трябвало дори първо на теб да достави...

Хммм, може да е по гнуслив, или колкото и неприятно да ти
прозвучи, да си мисли, че това му е под нивото. Не знаеш, какви мисли му минават, има такива дето като не са опитвали нещо и винаги отказват, мислейки си, че няма да им хареса.

Но си е баш егойстично. Не си му длъжна с нищо, щом той не
прави същото и за теб. Следващия път, постави ултиматом, че няма да направиш каквото иска, докато той не направи за теб, каквото ти искаш.

~winterfire~

12.   Постъпваш лицемерно. Правиш неща, които не ти харесват, а караш него да прави същото. Щом го искаш - ще търпиш, в противен случай си изяснете позициите и всеки да си търси по-подходящо другарче.

13.   Преди да го направите му кажи той сам да си го втвърди, не му духай.. дори не го пипай и като те попита какво става му обясни, че е същото това, което той прави и че докато не започне да те овлажнява сам и ти ще се държиш така!

16.   ~winterfire~

авторката
аз съм му първата сериозна приятелка, имал е някакви там за по няколко дена, но негов приятел ми сподели че съм първата с която има сериозна връзка. И съм го питала много пъти гнус ли те е (е не че ще ми каже истината) но винаги ми е казвал не.
И това което всички пишат да го зарежа-как да зарежа човек на който държа и за който ми пука?

18.   Сега всичко се изясни :) Ами да ще е малко плашлив към експериментирането с неща които не е правил и са нови за него. До някъде, защото няма да иска да се изложи пред теб, като неопитен. Може би не е сигурен дали ще се справи, сещаш се да ти достави удоволствие и да те докара до оргазъм. А че ти казва, че не е гнуслив, остави какво казва.

Въоръжи се с търпение, но и поспри да правиш всичко за него. За да се сети че и той трябва. Окуражи го, предразположи го, кажи му че ще се справи, и ако се навие, поне докато разбере че може да прави това. Абе поговори с него. Но той е нужно да разбедре, че секса и двамата трябва да сте активни и раздаващи се, а не да бъде само консуматор-статист.

А какво пък, шом го обичаш още по-добре, ще имаш търпението :) Ами не слушай което не искаш, искаш да си с него, бъди си с него.

~winterfire~

19.   Авторке, не казваш на по колко години сте, а е решаващо. Такова поведение за мъж на 25+ би било недопустимо и непростимо. За момче на 18 е... странно, но не необичайно. Също не казваш и от колко време сте заедно, във всяка връзка хората непрекъснато се напасват един на друг, ние от почти 8 години насам все още откриваме чат-пат по някоя друга “фина настройка“ в леглото.

След като ти пука за него и не искаш да го зарязваш, трябва да знаеш какъв човек е, склонен ли е на промяна, как да го мотивираш към нея и т. н. Не е лесно и да знаеш, че няма да стане за ден-два и един ден да те събудят със шпакла.

Във всеки слуай на въпроса ти - не, не е нормално не трябва да се примиряваш с това.

Кубрат

20.   №16, но явно той не държи на тебе и на него не му пука как се чувстваш ти. Такава връзка няма бъдеще, повярвай ми. Ако не се разделите с добро, или той не се промени, ще се изпокарате и пак ще се разделите.
Намери си нормален човек и ще видиш как ще се "родиш", и то не само в леглото.

21.   Кубрат
авторката
Той е на 24 аз съм на 19 заедно сме от 7 месеца

22.   Не са нормално естествено. Изобщо не му пука за теб, за любов и страст да не говорим. ТОЙ Е ЕДИН егоист! Не прави грешката да му дадеш и отзад - ще те зареже веднага след тва затова го изпревари и го зарежи още ДНЕС! НЕ СИ СТРУВАААА!!! ТОЯ е боклук!

23.   Леле мацка, яко! Направо седмица от тотото. В него има страст и виталност колкото в горещия въздух на отдавна употребена и изхвърлена празна консервена кутия.

24.   До 22

Не може изведнъж да сложиш окончателния етикет, че "на него не му пука за нея"... Виж какво написа авторката, че тя му е първата сериозна приятелка, и че той е неопитен. Това че имат засега разногласия по отношение на секса, не значи, че имат такива и по-отношение на любовта. Всеки трябва да може да даде шанс на другия, нищо не знае, може пък да се поправи и да се подобри и сексуалният им живот.

~winterfire~

25.   Ами авторке тогава си помисли защо на 24 си му първата по-сериозна прятелка? И защо другите са издържали само по няколко дена, може би точно заради това? Ако наистина държиш на него, трябва да намериш начин да му влезеш под кожата и да го мотивираш да се промени. А ако не, както казаха другите шут в гз и това е. Аз не бих издържал дълго време сексулен живот на нивото, което ти описваш...

Кубрат

26.   А защо не го тикнеш да те пипа и възбуди? Просто хващаш му ръката и я слагаш на котето си. Любовната игра трябва да има страст и разнообразие... и най-важното секса не е истински ако няма любов-ключовата дума

27.   Кубрат

исках да кажа че другите са били само за секс. Той някак си ако не му покажеш интерес няма да се занимава с теб аз така си ги обеснявам нещата. Всеки път когато му кажа "хайде пробвай" той ми поставя някакво условие като да ми свърши в устата а аз не съм готова за това. И се отказвам, той гледа да е все отгоре на нещата и не мога да му го обесня, че така както давам аз от себе си трябва и той да даде. Относно номер 26 направих го един път взех ръката му и я насочих, но той и тогава не се справи добре всякаш се притисни че няма да се справи. Не искам така да го карам насила, би трябвало да стане по естествено...

28.   някои хора са егоисти, или мързеливи, или свикнали да получават всичко на готово. жена ми е почти същата, но не съм я зарязъл, както коментират почти всички тук, а идеални хора няма!

29.   Здравей,
Пробвай да поговориш отново с него сериозно и да му кажеш, че отношението му към теб преди секс трябва да е минимум равно на това, което ти му даваш. Дори и да не желае да ти прави френска, има и други начини да те подмокри.
Ако ти каже, че не желае да те кара да се възбудиш, да те докосва, да те гали, просто се замисли дали той не е пълен егоист и имаш ли нужда от такъв човек изобщо.