Споделена история от Секс и интимност

Виртуален секс - вашето мнение?
Тази тема май я няма тук. Ето, вече я има:)

Имам да кажа много по тази тема, но ми е интересно да чуя другите. Интернет има вече от доста
години. И различни начини за общуване в интернет - чат, АйСиКю, Месинджър, Скайп и много други.

Двама души си пишат един на друг - това е Класиката. Не се виждат, не се чуват, пишат си. Могат да
си измислят каквото си искат, за себе си и изобщо. А може да са си самите те.

Да си измислят, това може да е интригантство, израз на комплекси, забавление за сметка на другия и
какво ли не. Но може да е фантазия, приказка, в която те самите участват.
Може да са си самите те, или поне да са такива, каквито сами се виждат и смятат, че са. И просто да
си говорят, пишейки.

Има си особености. Не виждаш събеседника. Не се смущаваш от една красива жена. Не те отблъсква един
непривлекателен мъж. Всеки има възможност да покаже своите разбирания, своята душевност, преди да са видяли външността му. От това някои губят, а други печелят.

Повечето хора могат да бъдат по-смели, по-откровенни, могат да споделят неща, за които никога и с никого не биха говорили "на живо". Могат да покажат своята същност. А могат да изпаднат и в дълбока заблуда за човека срещу тях.

В Интернет можеш да общуваш с някого, с когото няма никакъв начин да срещнеш и заговориш "на живо" -

той е далече, тя е семейна, те са различни социално и нямат допирни точки.

Може какво ли не. Могат да се харесват, да се влюбят, да пожелаят другия, да си помислят за секс с него. И могат и да го направят, пишейки си един с друг. Това е Класическия Виртуален Секс.

Има варианти. Не изпитваш вълнение, не е истинско, просто участваш в разговора, за да видиш до къде
ще стигне. Или дори в един момент можеш да се присмееш на другия, че приема всичко сериозно.

А може да е сериозно и истинско.
Жена или мъж могат наистина да достигнат до върха, докато правят виртуален секс, тоест, докато си пишат. Просто защото си представят всичко, което си пишат, това ги възбужда, дори само защото е нещо ново, различно, рълнуващо.

А може да се случи, защото се чувстват близки. Опознали са се, имат близост, чувства и просто описват какво наистина биха направили един с друг.
Не винаги, но често виртуалния секс подтиква хората да се срещнат "на живо" и евентулано да го
направят, пак "на живо". След което откриват, че наистина се получава чудесно между тях. Или пък се
разочароват.

И разбира се, има много хора, на които самата идея за виртуален секс им изглежда нелепа и абсурдна.
Мисля, че това е богата тема с много аспекти. Имате думата, Дами и Господа :)

Б
А може да са си самите те.

Коментари

1.   Мързеше ме да прочета цялото, но никаде не забелязах къде и за какво искаш нашето мнение?

Death_Blade ^

2.   Мен не ме възбужда :) Иначе мн обичам да чатя с познат или непознат. Странно е да се запознаеш с някого "на живо" след като си опознал първо мисълта му, но е интересно. Мисля, че в повечето случаи е разочароващо, защото когато не знаеш с кого пишеш винаги има някаква фантазия и си го представяш и моделираш така както на теб ти се иска :), а и повече се отпускаш да споделяш. Както тук в този сайт хората споделят неща и искат съвети от други хора, които не познават и не ги познават. Като цяло съм за запознанствата по интернет и защо не после и в реалния живот. Има двойки, които се запознават така, а и в интернет можеш да се "срещнеш" с много повече хора отколкото в деня си. Секса в интерент е секс на въображението. При телефонния поне има глас :). Все пак "класическия" секс не може да бъде изместен от друг.

3.   Виртуалният секс не е никакъв секс, просто един вид самозадоволяване.

4.   Самозадоволяването в каквато и да е форма Е секс :)
Нали и при него се постига същия краен ефект.

Y D

5.   Не е секс, така е. Споделяне на фантазии и отдалечено едновременно мастурбиране. :Д

6.   Определено предпочитам реалния секс, а това за което говориш е като да гледаш порно и да мастурбираш.
Ани

7.   И аз предпочитам реалния секс но си имам една приятелка която се намира на хиляди километри от мен. С нея си мастурбираме по скайпа. Много е възбуждащо когато виждам как се гали и свършва поняколко пъти. Някой ден ще го направим реално.