Споделена история от Секс и интимност

Девственост
Здравейте! Аз съм на 20 години и имам приятел от доста време! Секса е страхотен, но имам един въпрос! Първия път нямаше болка нито разкъсване на девствената ципа, а той ми беше първия! Може да прозвучи смешно, но понякога си мисля, дали съм още девствена! Чели сме всичко за девствеността, но исках да чуя няколко мнения! Благодаря от сега...

Коментари

1.   Ами да ти кажа и аз бях така - нито кръв, нито нещо особено :Д
Даже бях ходила на гинеколог, за да ми каже и ми каза, че се е разкъсала, но просто е много тънка и затова не се е усетило.

2.   Немай грижа не си детствена :)

3.   Ми по принцип истината е, че е било леко, защото предполагам, че много си мастурбирала преди 1 път, което си е добре, като подготовка, защото така и така с девствена жена винаги се пристъпва с две неща преди да пъхнеш третото - пръстче и езиче...

4.   Ми да ти кажа и при мен нямаше нито болка нито кръв :))

5.   Е щом няма разкъсване на девствената ципа и не е имало проникване, значи си девствена.. какво се чудиш. ако е проникнал и е влязал, значи си отворена, дори да не е имало кръв

6.   Ами ще ви дам един пример, една моя по- голяма приятелка аз сега съм на 15 тя значи сега е на 21 преди 2 години ми разказа че е правила секс и чак от 6-тия път момчето успяло да я отвори.

7.   Според мене си мастурбирала ... (ти си я разкъсала) не се чуди ...

8.   Хаха! Моя коментар е най-добрия - номер 3 /с 5 звезди/ 8)

9.   Просто отиди на генеколок и той ще ти каже ( най-вероятно :D )

10.   Моя съученичка беше така и нейния "отворко" дори й беше зашлевил шамари казал, че е курва, обиждал я, че го е лъгала , че е девствена и не му пускала няколко месеца преди това...тя беше на прага на самоубийство, но майка й я заведе на гинеколог, който казал, че имала еластична девствена ципа и проблема е в "отворкото", че му е бил малък и мек и не е успял да я дефлорира...

11.   Не се притесняваи и при мен беше така но с малко изключение, че ме болеше малко но нямаше кръв... Така, че спокойно щом е проникнал значи си отворена...

12.   Не се притеснявай. няма смисъл да ходиш на гинеколози и т.н.просто при девствените ципи има различни типове-еластични,тънки,дебели,сигурно при теб е или еластична или мека. може също партньора да те е възбудил достатъчно за да не разбереш че вече си обезчистена

13.   Може,половият му орган да е бил доста активен и затова да не е успял да разкъса ципата, моят съвет към теб е да посетиш гинеколог, така ще бъдеш най-сигурна за това какво е станало.

15.   Зависи от разположението на кръвоносните съдове