Споделена история от Секс и интимност

Фобия от презервативи
Здравейте ...Приятеля ми има фобия от презервативи ...пада му само като си помисли за тях ...Някой имал ли е подобен проблем?:(:(:(

Коментари

1.   Преструва се, за да не си слага.

2.   И аз мисля така, будалка те нарочно.

3.   Абсолютно си прави оглушки. Но ти не го слушай!! Ако предишните му приятелки са нямали нищо против да правят секс без презерватив, то ти не бъди глупава и не се поддавай!!! Ако нежеланието ти се окаже проблем за него то тогава просто го зарежи!

4.   Възможно е, мъжът ми има същият проблем и съм сигурна че не се преструва винаги е имал фобия от презервативи. Ако си сериозно с него и имате намерения да сте заедно не ви пречи и да не ползвате. Успех ти желая.

5.   Не го вини и едва ли лъже, имам същия проблем, ако ще да съм супер възбуден и в легло с Кристана Локен и Джесика Алба, а са ми наденели презерватив, а съм се отказал... Но няма да ви е проблем, ако сте сериозни и ако той е внимателен.

6.   Ами мъжете мн не обичат презерватив май и все пак поговори сериозно с него може да казва истината може и да лъже може просто да се базика ... ако не говориш няма да разбереш истината може само да предполагаме нищо друго.

7.   Прав си е пича не е хубаво със презерватив.

8.   И аз имам такава фобия, задушава ме тоя презерватив, не може да диша милия ми пенис :(

9.   Не ме лъже бе хора:), най-сериозно ...Нали и сама се убедих ...Маи работата е че е наистина много надарен и тоя презерватив докато се сложи .... голям зор. Дали пък не е от това??

10.   /Номер 5/ Мисля, че достатъчно мнения, а и май такива итимни неща не са за обсъждане тука между хората, те са за между двойките, но ако желаеш можем да дойдем да ви държим ръцете за подкрепя. :)

11.   Кво интимно нали за тва е тоя саит ..

12.   /Номер 5 и номер 10/ Сайтовете се правят с други цели, а другото е въпрос на аудитория. За този случай имах впредвид, че подобни неща трябва да се обсъждат от двойката, от момчето и момичето, които засягат помежду им, а ако те вече се обръщат към други хора, вместо да си имат доверие, то тогава проблема не е нито в презервативите, нито където и да било другаде а в неестествеността на връзката. :)

13.   Според мене няма фобия а само не иска да слага презерватив не е има фобия ами сигурно е надарен и му е неприятно и докат го сложи това и за тъа му пада ама със сигурност те лъже.

14.   100% не лъже. Не може да изимитира как му пада за да прави после секс без презерватив. Имам същият проблем. Когато веднъж бяхме заедно с моята приятелка в леглото само като си помислих за презерватив и усетих как ми пада... все едно. Взех презерватива и го отворих и се опитах да си го сложа.. просто толкова ме хвана срам, че не мога да правя нормален секс с презерватив... Така че според мен... трябва да разбереш момчето.