Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте ! С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки... промивка на ануса или нещо такова ... моля да ми кажете ако знаете подробно как става и евентуално какво трябва да се купи от аптеката примерно ... Благодаря предварително.

Коментари

1-50 от 255

1.   Не е зле да си измиете дупетата със сапун преди това, тъй като аз като мъж съм попадал на много мръсни. Имаше едно момиче, което преди това беше ходило в тоалета, естествено без да ми каже, и няма да ви разправям какво остана по презерватива ми.

Измийте се добре, може да ползвате лубриканти, за да влиза членът по-добре и лесно, и да няма болка. И най-важното, ако първо ви е оправил отзад, в никакъв случай не се съгласявайте после да му правите орална любов със същия презерватив. Може да хванете опасни заболявания. Абе аналния секс си е само мъжко удоволствие.

2.   Според скорошно проучване, повече от 50% от хетеросексуалните двойки у нас са опитвали анален секс. Говорим за практикуването на този вид полов акт при двойки, а не между случайни партньори, тоест аналния секс вече се приема като нормална част от любовната игра.

Много хора и най-вече жените обаче все още го считат за нещо мръсно, болезнено и характерно за хората с хомосексуална ориентация. Това обаче изобщо не е така и този вид интимна игра може да ви достави достатъчно удоволствие, стига да се спазват някои основни правила.

1. Безопасност

Има няколко основни правила за безопасност, които трябва да се спазват винаги при аналния секс.

Първото и най-важното е: Използвайте презерватив, дори и да сте заедно от дълго време. При анален секс със случаен партньор това е абсолютно задължително! Рискът от заразяването с куп венерически болести и инфекции, включително и СПИН, е най-голям при анален секс. Използвайте и специални презервативи, които са по-здрави и са специално направени за такъв вид секс.

След съприкосновение с ануса не докосвайте нищо друго. Никога, след като извадите пениса от ануса не започвайте вагинален контакт. Това може да доведе до сериозни инфекции

След анален секс трябва веднага да свалите презерватива и да се изкъпете изключително внимателно.

2. Лубрикант, лубрикант

Това е най-важното нещо, за да си гарантирате истинско удоволствие при този вид секс. За разлика от вагината, анусът не изпуска овлажняващ секрет. За това ще е необходимо да използвате лубриканти.

Още при първата пенетрация сложете достатъчно количество лубрикант.

Не използвайте вазелин или масла за тяло, кремове или нещо подобно. Има огромна опасност от тези вещества да се скъсат презерватива, тъй като те разяждат латекса.

Най-подходящи са новите лубриканти на силиконова основа. Има и такива, които са със специално обезболяващо средство в тях.

Все пак не ви ги препоръчваме, тъй като при анален секс до болка не трябва да се стига изобщо, и притъпяването й с обезболяващи средства не е решение на проблема.

По принцип всички лубриканти са хипоалергични, но питайте в аптеката и вижте упътването. По време на акта също добавяйте лубрикант.

3. Играчки

Любовната игра е неотменна част от аналния секс. Не може мъжа да си го извади и да си го пъхне. Това е толкова грубо, колкото грубо звучи и предишното изречение.

Никак не е добра идеята обаче да използвате езика си, тъй като дори и да е почистено перфектно мястото около ануса и самия анус, там остават доста бактерии, които могат да бъдат опасни.

Пръстите са идеална секс играчка за започване. Бъдете много внимателни и с изрязани нокти. Не забравяйте и лубриканта. Ако имате ранички по ръцете е добре да използвате гумени ръкавици.

В играта можете да включите секс играчи. Казахме секс играчки, а не подръчни средства като дезодорант или каквото ви хрумне. Подходящи са малки по размер вибратори. Запомнете! Не пъхайте вибратора във вагината, след като е бил в ануса.

4. Изчистете пътя

Всъщност тази точка е от изключителна важност. Преди да започнете анален секс задължително, абсолютно задължително, трябва да си направите клизма. Само ходенето до тоалетна не решава проблема.

Напълното изчистване е неизменно условие за анален акт, защото в противен случай той може да се превърне в повече от неудобна случка.

Изключително вредно е да използвате подвижен душ за подобна цел.

Направете си клизма, продават ги във всяка аптека. Не използвайте гореща вода! Нито студена! Водата трябва да е температурата на тялото. Сложете лубрикант преди да започнете с тази процедура.

Правенето на клизма е най-добре да стане 2-3 часа преди аналния секс.
Изпрати статията

3.   Не съм пробвала,но много искам.Сега след тази информация със сигурност ще се навия.С моя приятел много време сме заедно,но аз все не се решавах.Много благодаря за полезната информация.

4.   Не е вярно, че е само мъжко удоволствие аналният секс. Жената също изпитва удоволствие, когато желанието е истинско, а не само, за да задоволи прищевките на партньора си. Момиченце прекрасно, опитай, ще ти хареса, щом имаш желание за зарнообразие, но гледай да не ти става навик - би ти навредил в по-късен етап от живота ти. Нека бъде само екстра, разнобразяваща акта помежду ви. Всяко нещо, с което не се прекалява, е добро за теб. Иначе, ще се превърне в рутина, а рутината убива желанието. Спазвай задължително съветите преди мен - много е важна хигиената, за да ти бъде добре всеки път, когато го желаете и двамата.

5.   Здравеите. Бих искала да знам когато отидеш в аптеката какво трябва да търсиш "Уред за клизма" или какво задавам глупав въпрос но не знам и за това питам и също ако може някой да ми каже м/у какви цени варират тези работи необходими за клизма преди анален секс. Питам защото веднъж опитах анален секс. Не беше зле като изключим края въпреки че приятелят ми не разбра за това поради други причини но ще се радвам да не ми се повтаря неловката ситуация. Благодаря.

6.   Здравейте ! С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки... промивка на ануса или нещо такова ... моля да ми кажете ако знаете подробно как става и евентуално какво трябва да се купи от аптеката примерно ... Благодаря предварително.

7.   В този ред на мисли бих искал да добавя нещо и за самият акт. Много погрешно е схващането, че първоначалното проникване в аналното отверстие трябва да бъде с члена на мъжът. Преди да се престъпи към същината на аналният секс е нужно с помоща на лубрикант да си вкара един от пръстите, най - често средният, за да може жената да свикне със самото усещане в първоначалният момомент. По този начин се осъществява и отпускане на мускулатурата на свинкстера. При самото отпускане мъжът сам ще усети кога може да вкара и още един пръст. След като се достигне до момента, в който три пръста (те отговарят по дебелина на средно дебел пенис) влизат спокойно, без това да предчинява болка на жената, а тя да се чувства нормално, чак тогава може да се пристъпи до проникване със члена. Докато жената не свикне със този вид секс е препоръчителна тази първоначална стимулация.

8.   Уредът за клизма се казва Иригатор !!!

9.   браво на вас! :)

10.   Аналният секс, ако се прави нежно и внимателно, доставя толкова голямо удоволствие на жената, колкото и на мъжа. Оргазмът, който можете да изпитате в района на ануса е едно запомнящо се изживяване. Но в никакъв случай мъжете не трябва да правят анална любов тип "порно филм" тъй като това е болезнено изживяване, а не това е целта на занятието. Наистина първоначално анусът трябва да се стимулира с пръсти, а след това да се стигне до проникване, при това моят съвет като жена към мъжете е - оставете партньорката Ви да определя темпото, за да бъде практикуването на този секс удоволствие и за двамата. Ние със съпруга ми правим често анален секс и истината за мен е, че успяваш да му се насладиш след известна практика. В началото е по-скоро притеснително, но не се отказвайте - няма да съжалявате..

11.   Правя си клизма само с вода като използвам подвижния душ. какви странични ефекти мога да си причиня? Дупето ми се изчиства идеално.

12.   С гаджето ми правим анален секс често. Следваме всички хигиенни стъпки много внимателно. Тя споделя че при оргазъм изживяването е върховно. Но е добре да се направят някои масажи.

13.   Ами мога да кажа само, че усещането е невероятно.
С приятелят ми пробвахме и лично на мен ми хареса
Той каза, че много му е хареса. Можеше да ме стимулира, което ми допадна много

14.   Увисва ли задника от чест анален секс, или обратно се стяга повече?

15.   Е добре де, тази клизма не боли ли, не е ли неприятно??? Иначе моят мъж много иска да пробваме, а и аз също, но само клизмата ми е проблема

16.   Не боли...усещането е приятно...има еедин момент когато навлезе повече вода и се чуватсваш натежала.....но после се оправяш....Донякъде клизмата ми е о приятна от секса... Само да не ми стане мания...

17.   Здравейте! Съпругът ми е направо пощурял за анален секс. От 10 год. сме заедно и сме пробвали няколко пъти, но на мен определено не ми хареса. Той смята че с повече практика нещата ще се оправят (мускулите ще се отпуснат) но това си е негова теория. Аз лично невярвам. Въпроса ми е има ли шанс и на мен да започне да ми харесва при условие че досега несъм впечатлена. Може би проблема е в това че само той го желае истински а аз се подавам на неговите желания и на моменти се чувставам доста кофти. Дразни ме факта че след много откази продължава да нахалства и накрая се предавам. Аз май се овлякох.

18.   Има шанс да ти хареса, но трябва наистина практика за да напаснете кое как. И всичко е до нагласа. На ниво физика е доказано че аналния секс носи удоволствие ако не беше никоя жена нямаше да го практикува.

Приятно ;)

19.   Страхотно изживяване е-вземете си лубрикант и пробвайте-няма да съжелявате, и двамата обаче трябва да го искате.

20.   А без клизма става ли?

21.   Аз правя често анален секс и изживяването е фантастично дори ми е по лесно да стигна до оргазъм от аналния отколкото вагиналния. Аз не винаги си правя промивки но задалжително ползваме презерватив и много лубрикат.

22.   Бе как може да се притеснявате, че ще боли клизмата, като после ще ви напъхат.... да кажем нещо около 10 пъти по голямо?! Клизмата не боли и не е толкова неприятна. Аз препоръчвам да не ползвате мъркучи от вкъщи, а винаги да си купувате от аптеката помпички, защото тчността в тях не е чиста вода, а съдържа и някакви дезинфектанти. И не на последно място да я карате по полека, защпто на мен лично ми е много много много гадно, защото все имам чувството че ми се ходи до тоалетна, а не е така. Аз се питам, може ли наистина да ми се доходи и да не разбера и да стане големия фал?

23.   Aз съм го правила без промивка и беше ок!

24.   С приятеля ми сме правили анален секс доста пъти и с всеки път ми става все по-хубаво, но до сега нито веднъж не съм си правила клизма, ползвам интимни сапуни и всякакви такива почистващи неща и не е ставал никакъв фал. Но от това, което прочетох до сега си мисля, че няма да е лошо да си направя някой път.

25.   В началото и аз много се притеснявах, ползвах растителни масла и подобни, но се убедих, че без лубрикант не става. Задължително е да си направите и клизма, за да сте по-спокойни и така може да бъде голям кеф.

26.   Аз свършвам всеки път от анален секс страхотно е. Може би мисълта, че правиш нещо забранено възбужда толкова и нетърпението от проникването.

27.   Здравейте не е лошо да опитате аналният секс но преди това трябва да се направи някаква подготовка ката например мажът да да поизлиже с езиче анусчето то да се отпусне а след това с малко възелин да прокара пръсчето вътре зада може самият анус да се поотпусна и да небъде стегнат после да си намаже главичката на члена с възелин и леко да прокарва към ануса ама нежночко защото да не е заболи много. Следтова като влезне вътре члена тя се поодпуска на пак се работи нежно а не грубо много е важно първото впечетление на жената от аналният секс.

28.   Аз също сам пробвала, но ужасно много ме болеше,
искам да попитам, н.как мога да се справя с болката, имали някакви н. кремове или нещо подобно, с който тя да стане поне поносима.

29.   Хора аналния секс е болезен и гаден нарпаво ми се реве.

30.   Не мога да разбера за кво са тия превземки по аналния секс? Много хубаво било... Вие гейове ли сте, що сте? Защо е нужно да ви го пъхат отзад, като си има място за това? Ама не, там при лайната да е... Та как свършвате бре, жени, вагинално ли, аналния свинктер не съм учила да е ерогенна зона... Кое ви прищраква при това свършване, гъза ли, вагината ли? Като почнете да се осирате, друга песен ще запеете! Айде, разправяйте кое му е хубавото, че не схващам, щото не съм гей!

31.   Аз лично харесвам аналния секс. С приятеля ми го практикуваме отвреме-навреме и действително разнообразява сексуалния живот. За мен лично достигането до оргазъм с анален секс е по-лесно отколкото с вагинален.

За да не боли дупето важно е как ще те предлазположи мъжа. Най-добре е да се започне с вагинален секс и после да се премине към анален.

32.   Аз лично много харесвам анален секс. Удоволствието е невероятно. Отначалото малко боли, но после чувството е несравнимо.

33.   Здравейте, с приятеля ми често правим анален секс. В началото ме болеше много, трудно издържах, но с времвто посвикнах и сега ми влиза доста по лесно. Приателя ми е голям превържаник на аналниа секс и дума неще да става да спираме. Такаче момичета проблема е в началото след това се свиква, болката изчезва, използвайте гел за по лесно проникване и всичко ще е на ред. Пробваи те заслужава си.

34.   Аз ще добавя че аналния секс е много готино нещо. С приятеля ми често го правим и ме възбужда повече от вагиналния секс особено като свърши вътре.

35.   Аз харесвам този вид секс и знам че не само клизмите и лубрикантите са важни, а и позата. Според мен за начинаещи и за начало най подходяща е позата лъжички, при нея всички мусколи са отпуснати.

36.   Бях с един мъж и правихме анален секс без презерватив какви болести могат да се предадат ?

37.   Често правя анален секс с любовника си. В началото го направих защото не исках да го изгубя а сега го правя защото ми харесва. Усещането да свърши в дупето ти е невероятно как пулсира в теб просто е страхотно. Направето го няма да съжалявате.

38.   Здравейте казвам се Емил Георгиев и практикувам аналния секс от 1 година и съм много доволен, само искам да уточня казах практикувам, а по точно ми го практикуват от зад, обичам да ми го вкарват така че аналния секс не носи удоволствие само на жени, болаката която изпитвам е сладка и вига искам да я изпитам от ново и от ново.

39.   Здравейте! Аз съм Маги от Силистра, харесвам да ми го вкарват отзад-гаджето ми ме научи, а сега аз се пристрастих към аналния секс-без него не мога! Забравих за вагиналния секс и на път съм някой ден да се насера без да искам, ей така като си вървя и хоп.. Ще се осера!

40.   Здравейте! Имам три въпроса! Опасно ли е при практикуването на анален секс (независимо дали със или без презерватив) да се прави едновременно и вагинален, смисъл могат ли да се предадат някакви бактерии, ако не си си направила клизма? Вторият ми въпрос е следният: по-горе прочетох, че е задължително да се прави анален секс с презерватив.

Като изключим възможността секс за 1 вечер и темп подобни, ако си имаш сериозен приятел и сте чисти и двамата, пак ли е задължителен тогава? И последният ми въпрос е свързан със клизмата... искам да попитам какво точно представлява и как се прави? С риск да прозвучи грозно... какво става... насираш ли се... неконтролируем ли е процеса???

41.   Вие сте много върли.

43.   До номер 40.
Опасно е, разбира се, ако след аналния секс, ви се прииска вагинален първо трябва старателно да се измиете с вода и сапун, защото в ануса има много бактерии, които могат да причинят сериозни инфекции попаднат ли в влагалището. Ако искате да си спестите усилията, просто сложете презерватив и след аналния секс го свалете и може да преминете към вагинален.
Независимо, че си е направила клизма, в ануса остават бактерии, клизма е желателно да се прави няколко часа преди сексуалното рандеву, защото е възможно ануса да е леко раздразнен, което ще създаде дискомфортно усещане в партньорката ви.
Презерватива е задължителен с случаен партньор или ако имате съмнения, че партньора ви има някакво заболяване!!!
Ако имате постоянна партньорка и двамата сте здрави, презерватива не е задължителен.

Клизмата се прави с иригатор, можеш да си го закупиш от аптеката.
Цитирам: "Клизмата е отдавна позната манипулация, както в научната, така и в природната медицина. Тя представлява процес на очистване на дебелото черво от фекални натрупвания, посредством напълването му с вода. Не бива да се прекалява с нея, но при практикуването на анален секс е желателна. Чрез нея пасивния партньор ще се чувства по-сигурно и ще избегне неприятни ситуации по време на любовната игра. Още от дълбока древност тя се използва за лечение на запек, колити, газове. Известни са различни форми на практикуването й. В народната медицина е разпространена клизмата с отвара от маточина. Счита се, че маточината действа антивъзпалително, болкоуспокояващо и релаксиращо на чревната лигавица. Ето защо отвара от 2 супени лъжици маточина, кипели 1 минута в 1 литър вода и престояли около 2 часа е подходяща, както преди, така и след анален секс. Често във водата за клизмата се поставя и капка олио или малко настърган домашен сапун. Съществуват и алкохолни клизми-с бира или водка, но те по-скоро са форми на перверзия, отколкото полезни медицински процедури!

В източната медицина е разпространен така наречения очистителен ден. Той протича с пиене на течности и въздържане от поемането на твърда храна. В края на очистителния ден се прилага клизма за очистване на дебелото черво. Според запознати, очистителния ден действа благотворно върху целия стомашно-чревен тракт и е добра профилактика срещу язви, гастрити и колити.
Аналната клизма е сравнително безопасна и може да се прилага и от хора без специално медицинско образование, въпреки че е препоръчително да имате обща представа за начина, по който се извършва процедурата. Най-разпространените инструменти за правене на клизма са два. Първия е добре познатият крушовиден гумен балон, при който водата се вкарва в дебелото черво чрез пластмасов накрайник. Уредът може да създаде неприятен дискомфорт, тъй като заедно с водата в дебелото черво влиза и значително количество въздух. Вторият широко използван уред е съдът на Есмарх. Той представлява "гумен плик" с пластичен наконечник, който се вкарва в аналното отверстие. Побирателната му способност е до 2 литра, но за първата ви клизма е препоръчително да поемете до 1 литър и всеки следващ път да увеличавате количеството вода с 200-300 милилитра. Максималните възможности на вашия организъм са до 3 литра, но това е непрепоръчително. Нормалната клизма включва 1-1.5 литра вода, така че не прекалявайте!
Подходяща поза за клизма е тази, при която вие лягате по гръб и издърпвате краката си към корема. Когато поемете течността наполовина можете да се завъртите по корем или настрани. През цялото време трябва да дишате дълбоко, с корем, за да може водата да проникне по-добре. Разбира се позата се определя от това как вие ще се чувствате най-комфортно, но все пак е добре да сте легнали. Вече стана дума, че във водата можете да сложите и стружки сапун, но съвсем малко-"на върха на пръста". Ако не сте медицинско лице, не вкарвайте наконечника прекалено надълбоко-не повече от 7-8 сантиметра. Още едно важно условие е температурата на водата. Тя не трябва да е с голяма разлика от вътрешната температура на човешкото тяло-идеалната температура е от 33 до 39 градуса. Не забравяйте при вкарването на накрайника в ануса, да използвате смазващ крем, може дори вазелин. Клизмата можете да си направите сами, но е добра идея да повикате на помощ партньора си, тъй като за вас ще е по-лесно. Не забравяйте, че не е препоръчително използването на този метод по-често от веднъж седмично. В противен случай рискувате да увредите бактериалната среда на вашето дебело черво.
Клизмата не трябва да се практикува въобще ако имате хемороиди, изсипвания или тежки колити, от рода на язвения.
Клизмата може да бъде не само полезно, но и приятно изживяване. В последните години много хора я използват като част от любовната игра. Тя може да бъде източник на удоволствие за вас и партньора ви, стига да имате подходящата настройка."
Дано съм ти била полезна!

44.   Никога не съм правила анален секс с презерватив и никога не съм имала проблеми.Не се притеснявайте чак толкова. Елементарната хигиена е достатъчна. Разбира се обаче е задължително да се прави анален секс с партнъор, който е постоянен и знаеш, че ти е верен.

45.   Ми не съм очарована. Сега каквото си е. Все едно ми се ходи до тоалетната с извинение. А най ме дразни като мъжа пробва да го вкара направо. Ами не става не съм от порно филм да ми влиза като по масло и мед.

Другото което ме дразни е тая тъпа мода наречена "падам си по аналния" . Много тъпо звучи, когато мъж го изтърси. Еми да ти го набие някой за да видиш колко ще си падаш по аналния. Това е мръсно удоволствие, което може да ти донесе куп неприятности. Преминаването от анален към вагинален е направо отврътително, не бих го позволила никога. Искам да кажа и на момичетата, които не си падат по аналния, но го правят заради партниора си, че ако той иска да е с тях ще е с тях и без анален.

Не се правете на героини от порно филм защото всяко нещо си има цена. На мъжете пък ще кажа да не бъдат толкова нахални две дупки ви стигат, ако ли не търсете си трета на друго място. Кой квото ще да си прави, но разумно и без компромиси, защото секса е взаимно желание не компромис спрямо партниора. Приятни изживявания :)

46.   Аналният секс може да е удоволствие за някои жени и мъже, но той крие мн опасности!

Ако оставим на страна риска да се заразиш със своите собствени бактери (изключително опасни бактерии живеят в дебелото черво),както беше станало с една моя позната, която и до днес не може да се излекува от стафилококова инфекция, заради любовта и към "клизмите" и лицето и е покрито с издаващи страстта и бели негнойни пъпчици. един мои професор по анатомия се изрази по този начин "Привържениците на аналния секс ще сеятвечно" Голям смях падна. По-нагоре в коментарите видях, че една от привърженичките на аналния секс е тръгнала натам. Та преподавателят засегна тази тема, когато ни говореше за мускулите на ректума. Вътрешният сфинктер е неволеви мускул, т.е. не можеш да го контролираш, както външ. и при анален секс, особено при честа практика, се разкъсва, а муск. влакна не могат да се възстановят и се заменят със съединителна тъкан, за неразбиращите, тази тъкан няма своиствата на мускулната. При това в един момент няма да можеш да се "стискаш" и хоп.....:Д

Аз лично не съм пробвала, въпреки че приятелят ми е предлагал да пробваме. Не желая и той го знае. Наа мнение съм, че компромиси не трябва да се правят и когато човек не приема нещо, не трябва да му се натрапва. Ако мъжът до теб те уважава достатъчно и отношенията м/у вас не се базират само на секса, това няма да има значение. В секса има мн др неща, които могат да се правят. Според мен важното е да се подържа интереса, а това не се постига, като позволяваш да ти го "бутат" където си поискат.
На момичетата, които не желаят да го правят искам да кажа да си защитават позицията и да не правят нищо насила. Не е вярно това, че с времето ще свикнеш и такива глупости. Всичко е до нагласа. Не позволявайте да се чувствате кофти, подтиснати. Така ще разберете и, дали половинката ви държи на вас! Просто разнообразявайте секс. живот по други начини. Мисля, че ефекта ще е мн по-добър от това да си "дадете дупето" :)

47.   Възможен ли е аналният секс когато имаш вътрешни хемероиди или е забранен напълно какви са последствията?

48.   Аз лично имам хемороиди - външни и понякога с извинение, но когато съм ходила до тоалетна са ме боляли от тоалетната хартия, пък не знам ако тръгне да ти влиза нещо от зад. А за вътрешни не мисля, че би било по-различно! Толкова ли те е напънала "нуждата" да правиш тая гнусотия? То жени, на който им няма нищо, т.е. нямат хемороиди, ги боли, представи си. А ако обърна внимание и на последствията - може да се получи скъсване/ пукване на някоя вена и от там да навлязат бактерии! Пробвай по друг начин да заинтригуваш приятеля/ мъжа си! Има и др начини, след които и ти ще останеш доволна, не само той! И няма да си имаш проблеми със здравето! Това е най-важното, а като че ли доста хора пренебрегват този момент:(

P.S. прочети и коментара ми по-горе (46)
:)))

50.   За ком. 46 ... не ни го бутат където си искат, а където ние искаме ;)

51.   Мъжете все настояват за анален секс, за да подтиснат някои свои комплекси, а именно харесва им по-скоро идеята, че властват над жената, това ги кара да се чувстват по важни и значими, доказват се пред себе си че те са силния пол и умеят да подчиняват.

А повечето жени не харесват аналния секс поради доста основателни причини. Всички генеколози са единодушни че най-тежките бактериални инфекции причиняващи големи проблеми дори и безплодие понякога са причинени от най- опасните бактерии съдържащи се в ануса, и дори и мъжът да е правил анален секс с друга жена и при него не са се проявили някакви симптоми това не означава, че няма инфекция която след това да предаде на жената, един добър генеколог казва на своите пациентки:

„Кажете на мъжете си че когато гледат порно, трябва да знаят че преди аналния акт се правят най-малко по три промивки с антибиотици на актрисите, кажете им още че после не те страдат а вие се мъкнете по лекари и се измъчвате когато искате да станете майки, и още кажете им да си мият ръцете преди да правят секс ......и т.н.”

А не по малко одблъскваща е болката която изпитват повечето жени при анален контакт, хич не е за подценяване, защо трябва да се изтърпява болка за да угодиш на мъжа си, нека преди това той опита от същото за да прецени сам има ли болка или не, може пък и да му хареса никога не се знае.

А много мъже рискуват със настояването си да отвратят завинаги жените си и дори да ги намразят и напуснат заради постоянното им увещаване и обяснения колко било хубаво. Ако жена ви някой ден реши да опита, то оставете инициативата в нейни ръце, тогава може и да ви се получи желания резултат, но не бъдете нахални никога.

52.   Мисля, че тук е казано всичко, касаещо физическата страна на аналния секс:
http://bg-sexologia.info/site/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=31

Всичко друго е въпрос на личен избор и предразсъдъци.. ;)

1-50 от 255