Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте ! С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки... промивка на ануса или нещо такова ... моля да ми кажете ако знаете подробно как става и евентуално какво трябва да се купи от аптеката примерно ... Благодаря предварително.

Коментари

201-250 от 255

209.   Здравейте,

аз и съпругът ми опитахме наскоро анален секс и да си призная не е чак толкова зле (болезнено и неприятно), колкото ми го описваха други "потърпевши"!

Сега се ровех в нета, за да разбера дали би навредил този акт след секцио, оказа се че не и мисля съвсем скоро пак да се отдадем на това изживяване ;)

210.   Аз съм мъж на 36. Искам някой да ми покаже усешането при анален секс!

211.   До 210 - Ти не си мъж, а си педерас!

212.   To е очевадно, че е такъв след като е написал, че иска някой да му покаже това усещане

213.   При някои жени свинктерът остава стисват, до края и часта от спермата остава в каналчето на пениса! Не бързайте с празненето за да се отпусне дупката!!!!

214.   За всички, които изпитват неописуема болка бих препоръчала лидокаин. Купува се от аптеката за около 3 лв, мазно мазило е. Задължително партньорът трябва да е с презерватив, иначе пенисът му ще загуби чувствителност от лидокаина. Мажете ануса с него, вкарвате пръста си за да се намаже добре и вътрешния свинктер, чакате 2-3 минути и почвате. Жена съм и този вид секс ми създава невероятно удоволствие, не мога да разбера жени, които го считат за унизително. Просто страдат от предразсъдъци и не могат да се отпуснат в кревата. Не го налагам на никого.
Колкото до изказванията на някои хора, че няма никакъв проблем да се премине от анален на вагинален без измиване, НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ! Поради незнание си докарах много неприятна инфекция точно по този начин! Наложи ми се да се лекувам 2 седмици през които не можех и да правя секс! Винаги карайте партньора да измие пениса си след анален секс!

215.   214, имал съм две приятелки, преди време, които откачаха по орален секс; повече нито съм срещал такива, нито съм гледал такива и по 'спортните' филми; а да се третираш с подобни химии, заради извратено разбиране на сексуалността е...

216.   Лидокаина е велико откритие! Така ме дефлорираха без болка, а сега и отзад ме... за първи път и изобщо не боля, само удоволствие изпитах и ставам фенка на аналния секс!!!

217.   наркотиците също са сериозно откритие
само 'кривото' им прилагане има спечели и лошата слава

218.   А вместо да се правят тези клизни и истории не можеш ли да пиеш разхлабително и след това да се промиеш....?

219.   216, как усещаш удоволствие като си с лидокаин?

220.   Номер 219 и аз това се чудя :)) Въпроса е да нацелите тактиката как да го правите без болка (и без лидокаин). Моя мъж първо ми вкарва пръстче, после 2, 3 и така докато се отпусне. Понякога и сама го правя, а той много се кефи да гледа. След това веднъж внимателно си го вкарва, изкарва го и след това си влиза много лесно и усещането е супер хубаво... Просто трябва да се отпусне сфинктера, а когато не е идва и болката. Може да си вземете и анално дилдо от някой секс шоп. Същата работа като пръстите ще свърши.

221.   Страшно е тука при Вас :)
От 3 часа чета и страшно се забавлявам... май аз ще карам жената да пробваме :)

223.   То наистина е много страшно. От прочетеното до тук си вадиш извод, че правиш анален секс и умираш в мъки, защото е много вреден и опасен.

Преди обаче да го направиш се случва следното: Правиш си нормален секс и изведнъж ви се приисква да разнообразите. Тогава тя хуква към банята за клизма, той започва трескаво да търси кондоми, лубриканти и не знам какво още, след това започват делото, което прилича на извършваща се много сложна операция от която боли. Накрая след приключване на делото се разбира, че удоволствието е само за мъжа и анален оргазъм няма. Минават няколко минути и тогава установявате, че сте перверзни комплексари, извратеняци, ненормалници, абе направо луди, които мърсят човечеството. :)

Според мен е страхотен този секс, но това не значи, че обичам само него. Когато искам приятеля си на момента влиза първо където си е дадено и едва по- късно в задния двор. Знайте обаче, че оргазъм има, колкото и да ви се струва невероятно.

Странно ми е, че върлите противници на този вид секс четат коментарите по темата. Едва ли трябва да се интересуват и вълнуват толкова щом не е за тях и не им допада. Нека не смятат всички мъже за гейове, а жените за безхарактерни щом обичат това.

И за край ще кажа, че ми харесва изказването на 190. Не бива да се съди това, което се прави с любов.

224.   Доста време ми отне да изчета всичко по горе. Доста неграмотен сексуално народ има. От 25 г. със съпругата ми открихме красотата на аналния секс. Всичко е въпрос на хармония между мъж и жена. Ака сте някъкво "сдужение", а не сексуални пратньори, то и най-обикновеннния полов акт не ви струва нищо. Аналният секс е нормален при всяка дългогодишна двоика при коато има лябов, а не съжителство на основа финансови взаимоотношения. Дългогодишна двойка, която не е правила и неправи анален секс с удоволствие значи нещо много куца във тази връзка.
Това за болести и зарази от анален и после във вагинален секс са пълни глупости. Зо тези години съме свършвали последователно ипоняколко пъти ина двете места и никои ощи от нас не се е разболал или умрял. Двъики които практикуват анален секс са много по здрави във ремето. Справка госпожа Кубилкина.

225.   здравейте, не се стърпях да прочета всичко :) Само искам да споделя от личен опит... дълго време се инатих и дърпах за прословутия анален секс, просто не се чувствах готова и т. н. По стечение на обстоятелствата смених дългогодишния си партниор и още първия път когато си легнах със следващия бях убедена че ще го направя с него! Много е важен подхода... и за двама ни беше нещо ново и уникално! Още от първия път ми достави удоволствие и наслада... но като незнаещи си навлекохме бацили и разни вагинални инфекции.... за това смятам че ако е без презерватив, промивката е задължителна а и със е желателна :)
току що прочетох последния ред от последния коментар тук... само да кажа че в дебелото черво живее бацилът ешерихия коли, когато тя се пренесе във влагалището се получава инфекция която ако не и се обърне внимание води до появата на цистит... точно това стана при нас и точно това лекуваме сега!!! Така че, правете си сметка как, кога и с кой :) вие си преценявате! има още за разказване ама маи стана дългичко дори и това!

226.   Към 225.
Така е когато не се подготви жената за тоя вид секс, а е задължително промиването и хигиената, стават понякога зарази. Но е много опасно след анален секс особенно ако е правен без презерватив да започнеш венага вагинален и то на голо. Редно е двата вида секс да се правят по отделно и преди всеки от тях да се прави лична хигиена с цел не да пазиш само себе си , но и партньора си. Споменахте г-жо, че сте получили зарази, вие и мъжа ви. С какво е заразен мъжа ви или само вие сте получили вагинална зараза?

227.   здравейте, от както опитах аналния секс винаги ми е харесвал и винаги сам си го искал от жените е която не желе не я насилвам, та от моя богат опит знам че 8 от 10 жени го правят. но никога няма да го поискат първи трябва мажа да е този които да пита пръв. имал сам 2-дългогодишни връзки едната 6, а другата 8 години като изключвам нали стотиците временни връзки та в тия 2-дългогодишни връзки и двете ми гаджета след като ги питах и се навиха за анален после ако аз не и го правех те си го искаха или дори сами с ръка си го вадеха от пред и си го слагаха отзад и казваха че им е много хубаво, никога не сме имали проблеми с бактерии и тем подобни, но винаги преди това те са се изхождали в тоалетната после измиване на дупето, а след това са си правили клизма с размит сапун домашен или интимен и щипка сода за хляб във водата за клизмата, а след което изплакване с чиста вода на ануса т. е като 2-клизма и няма никакви проблеми. които му харесва да си го практикува на които не, да не го прави нали за това се казва интимен живот, а и нали за това хората сме различни като и колите има и лада има и мерцедеси така и ние на едни им е хубаво на други не! е айде чао че се унесох и успех в секса. дано да сам ви бил полезен

228.   На доста глупости се начетох дотук. С лидокаин нямало болка, а само удоволствие. Ха-ха-ха :) Първо, ако се прави анален секс за с Лидокаин (по-точно 10%-ов разтвор на Лидокаин) няма да има абсолютно никакво удоволствие. Клиничното действие на Лидокаина е блокиране на нервните окончания (т.е. рецепторите на удоволствие). или ако не точно блокиране, то поне сериозно отслабване на тяхната чувствителност. Оттук и извода - удоволствие при анален секс Лидокаин = Оксиморон.

Второ, употребата на препарати, като Лидокаин НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА, защото елиминират болката при проникване. При едно нормално анално проникване появи ли се болка, значи жената не е достатъчно подготвена за него, т.е. значи че може да се стигне до фатални за ануса последствия при употребата на Лидокаин, в следствие на което след време да има неконтролируема дефекация.
Моля, не давайте такива съвети на хората тук, не се знае те до какво могат да доведат.

Трето анален секс може да се прави и без клизма. Просто когато се постави достатъчно количество лубрикант в ануса непосредствено преди акта и се прави с презерватив няма никаква опасност да се оцапа пейзажа :), знам го от опит, повярвайте ми. Най-важното, което трябва да се знае е, че преди да се пристъпи към анален секс жената трябва да е много възбудена. Защото по време на вагинален секс анусът се отпуска и той, макар и много малко. И после с минимални усилия и разширяването му или с пръстче, или с анално дилдо той е готов за същинската част. Имам доста опит и това са наблюдения, а не преразказ на четени истории по форумите. Лека нощ на всички.

229.   Аналния секс не е само мъжко удоволствие.. а сега какво трябва да направите.. като за начало хубаво да се измиете.. и може за да няма разкъсвания и болка.. с пръсти и повече лубрикант да започнете и след това с пенис

230.   № 228, абсолютно съгласна. Трябва силна възбуда. Свършвам изключително бързо, обаче супер-прекрасно. Пристрастих се. Никаква болка - забележка : първите 2-3 изкарвания, подчертавам - изкарвания на пениса трябва да са малко по-бавни, леко да се издърпа навън. После става страхотно, цялото ти тяло се събира в една точка и после се "разпръсква" във всички точки, сякаш си на няколко места в помещението и не знаеш сам къде си. Прекрасно е просто.

ж, 42 год.

231.   Туко що разбрах, че приятелят ми не е ползвал презерватив с бившата си приятелка (дори и при анален! ). Ние го правим винаги със, освен при френска:( Сега ми е едно гнусно и гадно като се замисля... За какви болести да се изследвам??? Той твърди, че е здрава, но...

232.   до 231. Първо се изследвай при психиатър, той ще ти каже нататък при какъв специалист да отидеш

233.   Аз мога да кажа че съм манячка на тази тема секс. Поне сегашния ми приятел ме направи такава. Изумена съм колко удоволствие получих след като опитах. Всяка вечер свършваме с анален секс. Първо вагинален, докато аз не свърша поне 2 пъти, после минаваме на аналния и той свършва така. Неразделна част от нашите емоции е. Но вече знам абсолютно всичко, подготовка, пози... движения, всичко.
ще се постарая да обясня надълго и на широко всичко за подготовката преди този вид секс.
Има много варианти на клизми, с най различни билки, температури на водата и т. н, но аз се подготвям простичко, бързо и лесно.
Вземам подвижния душ, отвъртам накрайника и остава само една тръбичка, много тънка.

Настройвам водата да е хладка и да е силна струята, след което просто клякам, и насочвам силната струя отблизо, към дупето ми.... просто изчаквам малко и усещам как дупето ми се отваря малко по малко, от само себе си, силната струя вода, влиза вътре и изчиства абсолютно всичко.... след като започне да тече само чиста вода, си вкарвам пръстчето за да се уверя че всичко е чисто... след което се искъпвам, подсушавам се... исползвам интимен спрей, които придава страхотен мирис, отдоло... и се чувствам много комфортно...

Започваме да правим секс, след като свърша аз.. преминаваме на аналния... ако не съм достатъчно мокра, исползваме овлажнителите на дурех... с череша.... но съвета ми е да се исползва собствената смазка, която истича отпред.. по време на възбуда.. достатъчно е мъжа да си потърка члена там... и да го допре после до ануса ви.... за тези които са нови в областа с аналния секс, най подходяща поза е т. н Лъжички... жената легнала на една страна, мъжът зад нея, така всички мускули са отпуснати и проникването е по безболезнено... важно е да сте отпуснати.... и един трик от мен... като мъжа ви започне да прониква в вас, напънете се, все едно ще ходите по голяма нужда.... ще видите как лесно той ще проникне в вас...

Понякога дори прониквам с пръстче в ануса на партньора ми, което го подлудява.... ако успея да проникна, така че да масажирам простата му, свършва за секунди, описва този оргазъм, като невероятен, които никога преди това не е изпитвал...

Обожавам този тип удоволствия... толкова е различно, с различни, нетипични усещания... толкова много емоция извличам от аналния секс.... преоткривам толкова нови усещания.Извинявам се за мнoгoто правописни грешки, но съм в Чужбина и исползвам кирилизатор, които явно не превежда на сто процентова точност..

234.   Към 226....
възпаление имаше и партниора ми... тъй като беше отдавна не помня вече какво точно... но след последното ни "фиаско" там :) той е със сериозни възпаления изразяващи се във мехури по главичката... (от инфекцията последниая път вече не мешаме :) аз съм чиста) та вече определено ще използваме презервативи там! След дискусиите ми с приятели установих, че за всеки е строго индивидоална проявата на инфекций, това зависи от имунна система и организъм... едни се нуждаят от промивки, други не!

235.   офф, какво да ви кажа ама си е друго да го мушнеш в дупенцето, кой каквото ще да си говори

239.   Единствената подготовка е желание, възбуда и подходящ крем!

Клизмата е глупост! Който го е страх от мечки да не ходи в гората! Просто не го правете, когато партньора ви има разтройство или не се е изхождал последните 12 часа.

Капутите са простотия! Гума се слага само със случаен партньор. Една от основните идеи /освен удоволствието/ на аналния секс е да се изпразниш вътре без “последствия“.

Възпаления - след акта се измийте добре с хладка вода и сапун! Ако ви гони параноя - намажете се с Клотримазол.

Оргазъм - при анален секс стимулирайте клитора /члена - ако чукате мъж/ на обладания партньор. “Финалът“ е невероятен!

Честота - според опита, желанието и нагласата! Не препоръчвам повече от веднъж на ден.
Наслаждавайте се!

Торбалан и Баба Яга

241.   аз съм момиче с приятеля ми практикуваме почти всеки ден, подари и анален разширител които да носи по няколко часа на ден, чудесно е и отваря ануса без болка и трайно ако го правиш редовно

242.   Препоръчвам лидокаин при начинаещите с аналния секс,само проблема е че пениса на партньора също се обезчуствя и може да ви скъса от еб...хаха.Това е сериозно между другото,а после става и с пръсти с език като подготовка,влезе ли главата вече минава зора и остава кефа)
Лъчо 19

243.   момичето да си измие дупето със сапун, момчето да използва лубрикант да влиза по-лесно, не се налага клизма, по-внимателно, след като си я чукал отзад не го вкаравай във вагината може да пренесеш болест, аз като практикувам анален секс с моята съпруга винаги и свършвам в ануса, това е върховно удоволствие. пс; ако имаш голям пищов внимавай да не я нараниш

245.   Моята приятелка пие само валериан с 50 гр българска водка преди да го направим и всичко е наред

246.   Здравейте и от мен. С приятелят ми бяхме решили да го пробваме, направих си клизма първо с душа след това с дамски душ, и бях готова да опитам ново усещане. Парвият път беше хубаво беше ни харесало и на двамата ни. Но взе че ни хареса и почнахме да го правим почти всеки ден. И тай продалжи 1 седмица но предпоследния път (хихи) стана гаф :Д но бях аз виновна щот исках все по бързо. :Д и кат го извади имаше малкоо... Нали се сещате :Д той ме целуна и каза че ме обича че не е било проблем и както винаги му харесало, и винаги когато аз съм готова и го искам щели сме да го правим. Не ме беше срам щот го обичам много наскоропак го направихме но без проблеми. Ако обичаш пробвай всичко недей да се срамуваш. Успех :)

247.   Биофреш глицеринов крем за ръце жожоба или алое вера

за 1 лев е

жожобата отпуска

алое верата еластичност и защита

Основна съставка на водните гелове за секс е глицерина за смазване служи.

-------

Пробвайте крема е евтин! Има го в козметичните магазини.

248.   От този крем ми излезнаха хемороиди! Не го ползвайте!

249.   уникална тема :)
жената и дума не дава з анален секс :( само лизане на ануса това постигнах след толкова време с нея егати, плаши се от болка, плаши се от всичко, дайте някои трикове как да я кандисвам моля ви.
направо си побъркам наистина без анален а не искам да намеря друга за тая работа, размера за аналният секс има ли значение или не ?
как да почне и как да подхождам?
тя твърди че жените не получават оргазми от анален секс и за това няма смисъл да пробва , вярно ли е ,моля жените да обяснят за това дали получават оргазъм от анален секс и каква е разликата от вагинален или клиторен .

250.   Здравейте! Много хубави коментари изчетох тук! Аз съм мъж на 35 години и един от любимите ми видове секс е аналният. С дълъг стаж съм в тази област, доставя ми удоволствие, както активната роля с жена, така и пасивната, когато жената ми вкарва нещо, практикувал съм даже доста пъти анален фистинг от жена, като разбира се клизмата е задължителна част от играта. Много бих искал да ми пишат жени от този форум, на които аналните игри и секс им доставят удоволствие и са фенки на този вид забавления, също така много бих се радвал да се запозная и с медицински лица, вещи в областта, на които аналния секс им е любим. Чувствайте се свободни да ми пишете на имейл sexfann@mail.bg

251.   На мен НЕ ми се струва естествено и нормално жените да изпитват скуирт оргазъм. Може и да им е много приятно, но не е полезно.
Женската природа не е такава - да се изпразва като при мъжете. Нормално е жената да има вагинален, дори и клиторен оргазъм, но не и скуирт оргазъм.
То при едни жени им се пие вода и чак след един час отиват до тоалетната, а при други жени им се припишква след 5 минути!
Скуирт течността не е урина, но е близка по състав до урината. Всъщност това е течността за урина, която идва от основата на уретралния канал, това е урина, която не е докрай преработена.
По - скоро това е физиологичен здравословен проблем при жени, които не могат да сдържат своята функция за уриниране и трябва да си обърнат внимание навреме и да ходят на лекар!
Иначе - тези жени ще си прецакат бъбреците и пикочният мехур и предпазната клапа, която сдържа урината и ще си развалят цялата отделителна система и един ден няма да могат да се сдържат, когато им се припикае и когато ходят по улицата. По същия начин не е нормален и аналният секс - да, изпитва се удоволствие при много жени, но с прекалено ръгане там и накрая им се отпуска мускула и постепенно се прецаква и започват да се изпускат!
Не обръщайте внимание на тези масови пропаганди на скуирт и анален секс! Не е нормално, нито мъжете да правят анален секс, нито жените!

254.   За 249- Ще ти кажа мен как навиват-с обещанието да не боли.
Казваш "Почувстваш ли болка,спирам" и го изпълняваш.След като не боли 2-3 пъти,дори и да ти откаже манипулацията идва един психологически момент.(Говоря за себе си,да не ме нападат дамите,моля...)Защо му отказах,то всъщност не болеше толкова и т.н.Става ми кофти,че не съм изтърпяла малко дискомфорт и да му сбъдна мераците.Тук изчетох доста информация,вярна и невярна.Аз се ограмотих от една статия,медицинска и ще Ви я преразкажа.
Лекарят пише следното:Оргазмът е свързан с контракциите на голям мускул.Той свързва
1.При жените,отворът на влагалището с ануса.
2.При мъжете скротумът,т.е народному топките с ануса.
Значи,мускул,който притежаваме и двата пола.
Мен аналният секс не ме води до оргазъм,но помага и е възбуждащо.Проникването в единият или другият отвор на жената стимулира въпросният мускул и това е свързано с евентуално удоволствие.Каква е разликата при оргазмите пита 249.
При жените-вътрешноста на влагалището Доказано е бедна на нервни окончания.Оргазмът идва от докосване и стимулиране на джи точката.Външно,клиторът си е мощна ерогенна зона факт.При мъжете(Хомосексуалисти)анален секс,възбудата от споменатия мускул,плюс стимулиране на простатата,която се докосва при анален секс.
Изчетох и за проблеми,получени от чест анален секс.По тази логика педалите би следвало все "наакани" да си ходят,моля за извинение за нецензурния израз.Медицински факт.- Сфинктерът има два пръстена.Единият,по-близкият до ануса е възможно да се насили човек да контролира.В смисъл- правят ти клизма,докторът казва отпусни се и ти се отпускаш,колкото можеш.
Вътрешният пръстен се отпуска само,когато те призове тоалетната.Него си го контролира тялото и не можеш да му повлияеш.При проникване рязко в ануса,опитвайки се да отворите насилствено този пръстен,болката е адска.Той се свива конвулсивно.Ако бъде докоснат,ще се свие и след малко отпусне пак.Който гледа порно,нека забележи как практикуват учените момчета там.:)Поставя си пениса мааалко вътре и изчаква.Целта е отпускането на този пръстен и преодоляването на шока.Защото на практика влизането на нещо си е шок за сфинктера.Препоръчително е за непрофесионалистите това влизане, излизане докато се убеди дупето,че нищо лошо не го чака да става с пръста.Станах многословна,но и статията беше дълга.:))

255.   Жените също изпитват удоволствие от аналния секс, но само тези, които го правят първо за себе си после за партньора, и които са се отпуснали и възбудили достатъчно, за да не ги боли докато влиза. Много се дразня като чета коментари от сорта " боли ме само докато влиза, после не". Ехо, ако ви болеше никога нямаше да влезне, освен ако вашите партньори не ви изнасилват. Обожавам аналня секс, но е имало моменти, когато не съм била достатъчно отпусната, поради някаква причина различна от тази да съм нямала желание, и тогава просто не го правим, колкото и много даго искам. Мисълта ми е, че това да си егоист, когато го правиш от уважение към себе си, не е лошо качество! (ако ме разбирате какво искам да кажа)

256.   всеки има право на секс. и ако на двамата им е гот няма значение какъв. това което вършат под юргана си е тяхна работа - не ги съдете. ако искате помогнете но не анатемосвайте анала. ако някои иска нещо много силно а не го получава от партньора си да го потърси на друго място

257.   усещането е приятно, но малко странно - все едно акаш на вътре
на мен ми харесва, на приятеля ми също
Изаура, 21

259.   Вие ли искате или ти искаш? Признай си :)

260.   № 230, най-изумителното описание на анален оргазъм, което съм виждал! Напомня на психеделично преживяване. Би ли могла да опишеш повече за него и кога ти беше първият анален път и как беше усещането тогава, кога започна това фантастично нещо - "цялото ти тяло се събира в една точка и после се "разпръсква" във всички точки, сякаш си на няколко места в помещението"? Уникално е, браво! Когато правиш секс без анално проникване, имаш ли подобни усещания?

М, 38 г.

261.   Аналният секс е вреден, но приятен.... пълно щастие няма!

262.   На моята приятелка бях първият и отзад. Беше адски скиптично настроена към този вид секс, но аз бях търпелив и го исках заради двама ни, за това леко по-леко, с пръст, с език с каквото и да е месеци наред, докато накрая стана работата. Всеки път и се събира анусчето и ми е трудно, но го правим доста рядко там и качествено, аз съм фен на това да е рядко, но качествено. Никога не съм я насилвал, само когато тя поиска и с добър подход се получават нещата. Повярвайте ми беше най-големият скептик на тази тема. Лошото е, че понякога като си лежа и съм адски изморен ме напада с пръст отзад, не бих казал, че ми е гадно като ме масажира, а тя се подмокря много от това, но ако тръгне да ми завира пръстчета и ми е много гадно, за щастие рядко я прихващат тия неща, ама се е случвало да ми каже ако аз тебе не те пипна, ти мен няма и до сега 4-5 пъти си е правила тия номера, а странното е че аз съм по-широк отзад от нея :D обяснявам се аз да не ме помисли за някакъв че си играя. Нейното анусче колкото и да го правиме, все си е тесничко.

263.   Моят първи анален секс.

Имах дълъг , изморителен ден. След душ и вечеря жена ми, предложи да ми напави масаж. Сложихме децата да спят и взехме старо бебешко олио.Започна отпред по гърдите и краката и кура ми бързо се надърви , но тя се направи, че нищо няма. Обърна ме по гръб и в продължение на 20 минути ме масажира.Невероятните ръце на жена ми си казаха думата и аз се унесох . Ръцете и не спираха и заpoчнаха да масажират дупето ми , разтвори бузите и започна с ануса и топките . Намеза с олио още ръцете си и вкара едно пръстче в ануса после още едно и още едно. Беше супер. Курът ми щеше да се пръсне , тя само галеше топките и главичката и ме чукаше с три пръста . Обаче беше решила нащо друго . Извади от гардероба вибратотора си ( бях и го купил с горе- долу моите размери 19 на 14) . Каза ми : Нещата загрубяха . Аз : Тази няма да стане !!! Седна върху мен и почна с моите номера . С наи-сладкото гласче - ще бъда много нежна и внимателна , не се бзпокои. Обърна ме по корем и ми вдигна дупето. Надупен се чуствах странно добре. Олиото влезе пак в употреба и ануса и изкуственият бяха обилно немазани. Честно, бях много възбуден и притеснен , но чаках с истинско желание !! Главичката се търкаше в дупето ми и аз усетих лек натиск. Болката не бе така голяма както си мислех но за сметка на това кефа неописуем. Кура и топките не бяха оставени и потече от мен сок. Жена ми ме обърна по гръб и на приглошената свтлина видях очите и. Много метафори сме чували за това но е истина..... беше полудяля от възбуда.
Тя: Ще те сцепя. Аз:??? Вдигна ми краката на рамене и с кур в гъза бях готов да свърша. Лапаше ми го целият. Но аз нали съм "мъж" станх бутнах я по гръб, вдигнах и краката и си вкарах кура ( не го бях виждал толкова голям) в путката.
Беше блаженство. Мокра, мазна, аз я изтресках няколко пъти и свърших. До там си спомням.

Stealth

264.   Жена ми е голям търговец! Дава ми отзад само, ако преди това аз и дам да ме оправи с юмрук. Фистинг май му викат на това. Много боли! Вече доста рядко искам да я чукам отзад

266.   Ето за такива теми и коментари влизам тук. Браво!

267.   наистина трябва много добра хигиена преди акта!

269.   а по време на и след акта?

201-250 от 255