Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте ! С приятелката ми искаме да пробваме анален секс, но се чудим дали има някакви предварителни подготовки... промивка на ануса или нещо такова ... моля да ми кажете ако знаете подробно как става и евентуално какво трябва да се купи от аптеката примерно ... Благодаря предварително.

Коментари

51-100 от 255

53.   И аз сам на мнението, че аналният секс не довеждало нищо хубаво. Ние като млади жени и бъдещи майки не трябва да мислим само за моментното удоволствие (ако има изобщо такова при аналния секс), а да помислим и за бъдещето си.

54.   Аз съм на 14 г. и прочетох цялата страница. Мисля, че след време ще ми послужи много добре!

55.   Природата е отредила място за всичко. Не ги бъркайте тия места. Ако имахте дупки под мишниците сигурно и там щяхте да се наебете.

56.   Сега аз съм лекар че и невролог даже. Най важното народа е казал мъжко дупе се ебе веднъж а женско с лубов. друго нервус пудендос има преден и заден клон.задния клоб инервира преднат ачаст на ануса и предната стена на ректума,оттам иде онревацията на ануса особено про жената което ипомага да има по желани усещания в дупето си. слагай смазочни средства и най напред поне една седмица пруста в гъза и зздраво.може и хуя в путката и пръста в гъза.после два пръста. смажи и дупето и бавно и го вкарай в гъза.като свикне с хуя ,си намажи хуя и я еби в гъза,няма даохне даже а ше и става все п хубаво ще стане като напорно филм.смело мо0мчета и момичета. ебането наженски гъз е хубаво нешто

57.   Много приказки се изговориха тук а глупостите и празните думи още повече.

Първо за уважението ако един мъж искал а жената не искала не забравяйте че уважението както и удоволствието е двустранно така че мн може да се поспори кои е прав всеки решава за себе си

Второ за презервативите ако партньора е сигурен не е необходим а и усещането е мн по-добро а ако сте достатъчно интелигентни и сте решили с някой да се забавлявате за по-дълго то не само е хубаво но и е задължително да минете заедно на профилактичен преглед не е срамно аз лично при всяка нова връзка като се задълбочи го правя

Трето за хигиената естествено е важна но ако и при нормални полови контакти не я спазвате то тогава за какво говорим аз като активен мъж който не съм обратен винаги като се изнодя се измивам добре без значение каде се намирам

Четвърто за смазките да мн са хубави но аз лично предпочитам естествената как ще искаш от една жена анален след като не можеш да я нацелуваш с удоволствие по дупето и дори да проникнеш с езиче леко в дупето и да усетиш колко е гладко вътре то и как свинкстера се отпуска от слунката по хубава смазка няма а всички знаят че за хубавата свирка е нужна мн слнка така е и с аналния
за болестите аз съм на 38 най малко от 18 години лижа и целувам не само клитора и вагината но и ануса а от почти 15 години правя и анален е не винаги и не с всички жени само с тези които желаят а на последък дори го вадя от зад подавам го за минет после пак отзад и така до когато ни харесва и се целуваме същевременно и нямям никакъв проблем

Когато жената е настроена за анален и мъжа я подготви орално с мн слюнка и продължително то при самото проникване всичко се пребира и самия организам се подготвя и отваря място така че до 90 процента изпражнения няма да има само който го е изпитал ще ме разбере в момента
И последно почти няма жена която сама да е пожелала анален но има много на които им харесва винаги ние мъжете ги навиваме и си искаме така че мъже настоявайте иначе няма как да стане и успеете ли да доставите удоволствие на жена с анален то тя няма да ви остави на мира

А що се отнася до разхлабване на свинкстера и изпускане то аз не съм чул все още това да се е случило на някои освен при старост което си е нещо естествено както и при напикаването но това не значи че някои ти е навирал нещо в уретата ти нали

60.   Благодаря за информацията.

61.   Глупости и празни думи се казаха само в предходния коментар, бих искала да кажа аз! Такава простотия и в по-горните мнения и впечатления нямаше!

62.   Няма значение дали сте правили анален секс 10 или 100 пъти анусът ви няма да се разшири, той е просто един мускул, които след отпускане заема първоначалното си положение.

Самото чувство от този вид секс е предпочитано от мъжете, понеже ние, жените изпитваме болка. Дори с лубриканти, чувството си остава неприятно, и това е.
Клизмата не е напълно задължителна ако го правите с един човек, който не е болен от венерически болести. Изхождането по голяма нужда е задължително в същия ден, както и измиването със сапун и вода, естесвео външно, клизмите не са необходими.

И така, жени, ако вие не одобрявате аналния секс, не сте длъжни да го правите насила, просто обяснете на човека до вас, че изпитвате болка и неприятно чувство, а сексът между двама души трябва да носи само удоволствие. Ако останете неразбрани, то се замислете дали мъжът до вас е точния човек!

63.   Със съпругата ми практикуваме анален секс от 3 години. Той се явява завършек на половия акт и когато тя го поиска се възбужда толковв много и получава оргазъм какъвто никого не съм виждал да получава при вагинален секс. Това което споделя е че и е най-хубаво когато свърша в дупето и усети как пулсирам. Отначало тя също беше скептично настроена към това удоволствие, но сега го приема за нещо напълно нормално и сама си го иска особено ако е много се възбуди при нормален полов акт.

64.   Мисля, че прекалено се акцентира на първично удоволствие /в общия случай - само за мъжа/. От личен опит - в почти всички случаи, в които после се говори за 'взаимно удоволствие' иде реч за вътрешно пречупване /пресилване/ самоизнасилване на жената по въпроса - само и само да се хареса на мъжа.

Попрочетох немалко обяснение - колко нормално, естествено, приятно и т.н. едва ли не и полезно. Нищо повече от лъжа. Ако ануса беше предвиден за секс, щеше да бъде устроен по доста по-различен начин. Моля, тези, които мислят, че с клизма и с повечко смазващи средства всичко ще бъде ОК нека се поразровят за рисковете от аналния секс.

Мъж съм, опитвал съм го, далеч не бих казал - несполучливо. Орален също. Предостатъчно. Днес нямам нужда нито от единия, нито от другия. С жена ми се чувстваме повече от нормално и всичко е по мед и масло.

Доставянето на сексуално удоволствие е нещо безкрайно повече от едното чукане, вкарване, изкарване, викане, пъшкане и т.н. Тези, които си мислят, че секса е в гащите не вярвам да се съгласят с мен. Но онези, които са осъзнали, че сексът е в погледа, в желанието за близост, в радостта от близостта,... /разбира се ведно с половия акт/ - много много по-малко боли глава без подобни извратени желания и актове. А рисковете са повече от реални.

/на 38 г. съм, в нормално здраве - ако някой 'прозира' старчески настроения в думите ми/

65.   Бих желал да има повече изказвания на жени които са опитали удоволствието от анален секс..порно филмите все повече навиват жените да го пробват. Истина че си имат оргазъм. Нито една жена не отказала пръст в дупето. От гледище на медицината всичко което е игра с ануса, лизане, галене пръст в дупето и хуй в дупети си е анален секс. Понякога ако искаш да забързаш дейсвията наистина е добре тя да смаже хуя, а ти дупето и с един или два пръста

66.   Считам че този от 63 изказване е прав, ами нишо лошо да целувам женски гъз, а после..................не ме е срам че го целувам

67.   Бъди спокон рискове няма, ех ако си загубеняк и не си достатъчно внимателен е лощо и за теб и за нея, страхотен удоволствие е да се изпразниш в женско дупе а и на жените им харесва и е по безопасно, да не забремнее

68.   Което е хубово си е по хубаво и наи вече приятно

69.   С приятеля ми мислим да порбваме анален секс и немислим да слагаме презерватив. наистина ли може да е опасно. предполагам 4е при добра хигиена няма да има някакав риск.

70.   Мили хора, навярно голяма част от вас са младежи, които тепърва изследват своите сексуални желания с цел да ги превърнат в потребности. Аз съм на 43 години, имам богат сексуален опит, но някак си с аналния не се получаваше. Постоянният ми партньор беше луд на тази тема, аз съм разкрепостена сексуално и много исках и при нас да се получи.

Забележете, че казвам НАС, което означава, че и за мен да е удоволствие. След неколкократни опити, той успя да проникне. Първоначално имаше болка, но когато наистина се отпуснеш, всичко това преминава. Остава само удоволствието.
След многократното практикуване на анален секс, аз тепърва започнах да се запознавам с научните факти около този тип секс. Започнах да си правя клизми редовно, да се "смазвам" с различни средства и прочие. Един вид, започнах да се самоограмотявам.

Това вече ми носи повече удоволствие при такъв вид секс, та даже се и дамозадоволявам анално. Няма нищо срамно в сексуалните желания на човек, те са нещо първично и няма да сте в унисон със себе си, ако не ги следвате. Не се самоосакатявайте по тази начин, най-големият полов орган е мозъкът, винаги слушайте сво.
Успех на всички, които ИСКАТ да се поддадат на това удоволствие. С радост бих отговорила на конкретни въпроси.

71.   С приятелката ми мн обичаме да правим анален секс. При този вид секс тя често свършва, а и когато е мн възбудена сама го писква. Винаги сме ползвали презарватив. Преди седмица опитахме без. Беше по-хубаво, но се появи проблем при мен. Въпроса ми е към какъв доктор трябва да се обърна и съотвтно тя. Иначе практикуваме вагинален секс без презарватив и досега не е имало проблем.

72.   Към номер 1. Не мисля, че аналният секс е само мъжко удоволствие, зависи от мъжа, дали ще успее да го докара до взаимно удоволствие...

73.   Това което пиша важи само за постоянни партньори!!!
Не е опасно да сменяте вагинален и анален секс и обратно, без презерватив, нито за мъжа нито за жената!

Може и без клизма, но има вероятност веднъж на 10 пъти да изцапате чаршафите!

При анален секс е за препоръчване да намажете и члена (презерватива) по цялата дължина с лубрикант. Така гарантирано няма да предизвикате неприятно усещане в дупето.

В началото вкарвате и изкарвате много бавно ,на няколко пъти члена в дупето, до като то се отпусне и премине болката. Освен това усещането при преминаването през аналното пръстенче е велико!!
Никога не е късно да откриете удоволствието от аналния оргазъм.!Аз го открих на 46 години. ZZ

74.   На номер 73 нещо разсъжденията не са му като за 46 годишен, такива хора не трябва да дават съвети.
Съветвам авторката да не сменя анален с вагинален и обратното, ако не се е измил приятеля и или да е слагал презерватив, пренасят се бактерии, после ще ходиш по лекари.

75.   Ами посочи ми сериозна медицинска литература за опасноста от смесването на вагинален и анален секс и ще ти повярвам. Всичко друго са градски легендии и морални предразсъдъци.

Оралния и аналния секс са за УДОВОЛСТВИЕ, а вагиналния за продължаване на човешкия род!!!

76.   75, ти лижеш ли редовно жена си ?
Пак към теб въпрос - задници /ануси/ имате и двамата, що ако за нея /според теб/ е приятно, за теб да не ти е ?
Истината е прекалено проста и чиста. И всяко 'бягство' от нея носи доста главоболия. Специално за 'свободния' секс - като се започне с най-леките венерически проблемчета, като се мине през СПИН, като се мине през безброй разбити семейства и животи, .... За когото всичко това е без значение, да прави секс, както му падне; да се чука дето и с който му скимне. Но такива хора, реално няма. И най-'смелите' .... носят души. Е, някои - душички.

77.   Нямам намерение да те убеждавам.

78.   това за убеждението е от номер 77 към 75

79.   "Оралния и аналния секс са за УДОВОЛСТВИЕ, а вагиналния за продължаване на човешкия род!!! " - това означава ли, че вагиналният секс е лишен от удоволствие??

Всеки проктолог е в състояние да ти поясни какви са опасностите от "смесването" на аналния и вагиналния секс, диър.

80.   Aбе оставете го този философ, няма медицински книги, аналния секс в медицината изобщо не се приема, има много други източници на информация за проблемите, които могат да се получат при вагинално проникване след анално. 46 годишен мъж (или е жена) се излага невъзможно. Значи жена му не получава никакво вагинално удоволствие, егоиста се кефи да му правят свирки и да го вкарва отзад. Е да те просветля и друго: анала и устата имат други предназначения. Вагината притежава точка на удоволствие и там е правилното място за секс. Ти си някъв ограничен дъртяга. На 46 години открил аналното удоволствие. С невероятно бавни темпове се развиваш, направо ми е жал. Открил аналното удоволствие - на теб ли ти ръгат нещо в гъза? Така прозвуча ограниченото ти исказване. Толкова от мен - номер 74 съм :) Айде приятни удоволствия и гледай да не откриеш и топлата вода :)

81.   Аз сам момче на 17 години и сам геи правя много често секс Активно , пасивен сам да си призная предпочитам пасивната страна и тва са глупости за пръстите и играчките само партниора да е по внимателен има съвсем лека болка и след първите два три оборота направо полудявам от удоволствие само трябва да използвате някав крем успех

82.   "26 Затова Бог ги предаде на срамотни страсти, като и жените им измениха естественото употребление на тялото в противоестествено.
27 Така и мъжете, като оставиха естественото употребление на женския пол, разжегоха се в страстта си един към друг, струвайки безобразие мъже с мъже, и приемаха в себе си заслуженото въздаяние на своето нечестие."

83.   До 75. Т.нар. наука тепърва има да открива топлата вода.

А ти можеш ли да споделиш - каква тематика в каква сериозна литература би променила настройката ти по текущия въпрос ?!

Хиляди и и хиляди са се предавали на тази развратна страст - със и без 'сериозна литература'. Та коя литература днес ще промени този процес ?!?!? Няма такава! Най-сериозната е писана преди хилядолетия и се доказва всеки ден, на всяка крачка и място - и пак не хваща вяра у всеки! Ти каква точно търсиш ?! Писано е - 'голяма тайна има скрита в брака'. И е писано, че на много малко /единици/ е дадено да живеят сами, като естество. За всички останали останали е най-добре да бъдат с другар - мъж с жена, жена с мъж. Писано е - мъж и жена ги създаде!
Сериозна литература - ?!??

85.   аз съм правила много рядко с партнъора си анален секс, защото му е доста голям и го боли. Като сме „по разгорещени„ става. Не вярвам обаче, че една жена може да достигне оргазъм само от анална пенетрация. При мъжете (пасивни гейове може,защото при тях се стимулира простатата и може да свършат. Не е нужно мъжът да е гей,за да бъде „ощастливен„ анално. Много книги го препоръчват при мъже,които от медицински причини не може да получат ерекция, при по-възрастни хора. Практически е възможно за един мъж да свършва така до много висока възраст, да получи и ерекция при анален масаж.
Както и да е. При малкото си анални контакти РАЗБРИРА СЕ САМО С ПРЕЗЕРВАТИВ и лубрикант и само с приятеля ми, не съм си правила клизми и съм нямала проблем. Харесва ми точно болката и контрола на мъжа. Но на приятеля ми не му харесва.
Още един съвет - може да стимулирате партнъора си и без анален масаж, масажирайте (може и с език) вместо това мястото зад тестисите. Повечето мъже не го знаят, аз съм го чела в една книга и изненадах приятно партнъора си при орална любов

86.   Бих искала да попитам дали аналният секс е опасен за пасивната дори и ако направила клизма и партньорът е с презерватив. Защото преградата между аналния отвор и вагината е много малка и особено сокове от лубриканта ако потекат напред има ли шанс да се зарази сериозно жената от собствените си анални микроорганизми. Просто аз имам доста често проблеми с храносмилателната и отделителната система, като ВИНАГИ дори и просто без секс, а в пасивно състояние получавам сериозни вагинални проблеми, после антибиотици, антимикотици, черният ми дроб става на каша от такива супер силни лекарства, хем не пия никакъв алкохол, не обичам просто. А имам страхотна хигиена, взимам имуностимуланти, не нося прашки, само памучно бельо и пера на максимум градуси и с антисептична течност добавена.

87.   някай да ми уточни как точно се прави клизма

88.   От 3 години редовно правим анален секс с жената, с която живея, интересно е, че аз първи предложих идеята с максималната дискретност, на която съм способен. Честно казано бях изненадан от реакцията и - тя сякаш очакваше това предложение. Оргазмът при анален секс лично на мен ми доставя по-голяма наслада. Не знам какво означава "презервативи" - мисля, че го написах правилно - и съм много горд от това, през живота си не съм дал и една стотинка за подобно нещо! Поздрави - Красен от Пловдив.

89.   88, явно не знаеш и какво може да си причиниш като правиш такъв секс без презерватив. Вземи прочети малко, преди да станеш много горд от инфекциите, които можеш да получиш.

90.   Че е страст - страст е. Т. е. носи някакво удоволствие... Наркотиците - също. Че е извратена страст - извратена е - както е извратен и оралният секс /ако някой си помисли - не може да бъде, защото е много приятен - да се сети за наркотиците - защо ли казват, че няма бивш наркоман/. И двете се практикуват от хилядолетия и се 'подкрепят' от много хора. Както и хомосексуализма и т. н. Изключително персонално право и задължение за избор на всеки. Едва ли ще свършат доводите на едните или другите привърженици някога. Други си мислят - добре е да се опита и след това да се реши... Е нека и те не забравят, че не всеки опит е достатъчно безопасен - някои са смъртно опасни, а други водят до пристрастяване, което замъглява впоследствие всякакви преценки за ползи и вреди... Има разумен начин 'да се опита' има и такъв, като опита на Ева с ябълката. А кой родител ще остави детето си да опита всичко, без да му даде насочващ съвет, да го ориентира, според възможностите и опита си.
Да, има анален масаж, Има и вагинален и какви ли не още... до масаж с жестове, дори. И какво общо има аналния масаж с аналния секс!?? Колкото общо има оралния с миенето на зъбите, езика и т. н. -? !?
'Лесно' е да се намери оправдание за какво ли не. Дори масовите убийства, правителствата оправдават с 'благородни' цели. Примери безчет.
Истината е една - пътищата винаги са два и всеки сам избира по кой да върви. Понеже е писано: "Влезте през тясната порта, защото широка е портата и пространен е пътят, който води в погибел, и мнозина са ония, които минават през тях. Понеже тясна е портата и стеснен е пътят, който води в живот, и малцина са ония, които ги намират. " На фона на тези думи, не ви ли се вижда прекалено широк подобен път - пътя на първосигналното удоволствие, което да определя живота и отношенията ни... А толкова удоволствия са дадени на човечеството...! Любовта, над всички тях! Удоволствието да живеем в цялата природна красота наоколо. Да се радваме на децата си. Да се радваме на добри отношения помежду си, в обществото...
И далеч не на последно място, на сексуалната любов помежду ни, в семейството, разбира се.
Изпълнява се всичко писано и явно е дошло времето "когато няма да търпят здравото учение; но, понеже ги сърбят ушите, ще си натрупат учители по своите страсти, "
Изборът на пътя е изключително персонална отговорност!

91.   Правя почти всяка седмица анален секс и се чувствам много добре дори и дупето ми не се е отпуснало както се говори. Всичко си е нормално и не винаги си правя клизма. Това е, че трябва предварително дупето да се отпусне с пръстчета и чак тогава колкото по често го правя толкова повече ми се иска. Само не бързайте. Наистина е голям кев.

92.   Не разбирам защо са толкова полемики и враждебност към аналният секс. Сексуалният живот на двама души не бива да се задушава с норми и догми от бабино време, разбира се че когато има интимно привличане и двамата достигат до краен предел на сексуалните си влечения, има разбиране и страст то е обяснимо да се практикува всичко възможно което носи наслада а аналният секс носи такава и не само на мъжете а и на всички жени с които съм имал отношение. Разбираемо е да се спазва хигиена и да се прави клизма но това е до възпитание и разбиране.

93.   92, аз пък не разбирам защо почти всички мъже си пазите задниците, като на вас ви носи по-голямо удоволствие, а говорите за жените.

94.   правил съм го, не веднъж, кеф ми е било
слава Богу, че не съм сигнал до сериозни усложнения
убедих се, че е изкривено и преди всичко комплексарско 'удоволствие'
а удоволствието от нормалния секс може да бъде неописуемо
и когато нямаме куража да го издирваме, преоткриваме за себе си... изпадаме в подобна компллексарщина, да 'търсим' криворазбрани и опасни източници на такова
то си ми е кеф и кат си чистя ушите, ама е извратено да го търся и там... кеф ми е кат вкарам и 2-3 питиета, ама от прекаляването с тях... мерси и от такъв кеф
нека търсим онези удоволствия, които не само не са опасни, но и са абсолютно необходими за нормалния ни живот
ако някой не знае, разтърсващият оргазъм е едно от най-мощните пречистващи процеси за организма на една жена
така, че мъже, изхвърлете всякакви мисли за 'заешки' изпълнения, които са бетер от чикиите и се 'гмурнете' в дълбокото на секса - онова, което ще взриви жената до вас; ще върне блаженството на лицето и и не на последно място е изключително здравословно;
а безразборния секс - съпроводен от какви ли не неудобни мисли, страхове и притеснения... не е за здравомислещи хора; той си остава пак само за страхливи комплексари
за тези, които все още вярват, че сексът е в циците, краката, задника и прочие - има какво да откриват за себе си по въпроса
успех на всички!

95.   №94, аналният секс се препдочита главно от рязаните, понеже главичката им е загрубяла, загубила е чувствителността си, и им е необходима доста по-интензивна стимулация, за да свършат.
..

96.   95 - далеч не само от рязаните! Но ако се поинтересуваш защо точно те го предпочитат ще откриеш нещо съвсем свсем друго, безкрайно далеч от загубели чувствителни зони и прочие /макар предположението ти да звучи доста логично/; най-основният мотив се е появил покрай реглизиозните им убеждения - жената непипната до сватбата /турци, гърци и прочие/, е непипната, ама... само отпред; щото корана изрична забрана за извратен секс не налага
дяволското удоволствие е такова - кеф кеф... страхове отчаяние смърт

97.   Всеки вид секс носи наслада не само на рязани и не рязани а изобщо. И така, се разбира че простака е непобедим и ще сипе хули за каквото и да е но от мен да знаете че аналният секс е нещо прекрасно стига да се прави с внимание и наслада.

98.   с приятеля ми сме пробвали много пъти, но аз все се отказвам заради адската болка. Незнам повечето жени как са издържали на тази болка, но лично аз не мога да издържа - ужасно е!! О бичам приятеля си много и съм готова на всичко за да е доволен и щастлив, но точно на тази болка не мога да издържа.. Какво трябва да направя според вас?? :(

99.   98, 94 е общо взето прав. При положение, че те боли защо трябва да го правиш. Всичко се прави ако е удоволствие и за двамата. Ако някой прави нещо само за мен, освен, че на мен ще ми е неприятно, този някой ще ми падне в очите. Нямаш ли достойнство, че си готова на всичко за удоволствието на приятеля ти?

100.   мога да кажа че всичко е въпрос на предпочитание никой няма право да съди другите какво правят с дупетата си като не им харесват да не четат. Аз лично съм пробвала 2-3 пъти неуспешно но ще опитам отново

101.   100 - и аз така в началото, много ме болеше и крещях като луда и се отказвахме. Тогава си взех на Дюрекс от гелчето и скришно се намазах - и в дупето с пръст. Пак малко поболя, но беше добре. Като се почне, става все по-хубаво...
Ама приятелят ми не искаше, защото него го боляло, защото съм била тясна...
.. както и да е - наскоро пак го направихме и СВЪРШИХ ПРИ ТОВА!!!
Аз бях писала, че за мен е невъзможно да се свърши при анален секс, е аз свърших! Не знам как стана, но го почувствах във вагината си сякаш... странен механизъм, знам само, че стана и определено си заслужава!

102.   Нищо странно. Дели ги съвсем тънка и чуствителна преграда. Проблемът не е в това - може или не може, приятно или не. Съвсем лесно се постига приятното усещане. Макар, че е още по-лесно е с наркотици или други упойващи вещества... За смазващ елемент също е лесно да се ползва почти какво ли не.
Въпроса е, че човек не е създаден с подобни функции. Тази форма е заклеймена от свише, като извратена и си носи тежестите.... А заблудата е че е по-приятно от нормалния секс. Този, който избива комплекси в секса, причинвайки болка, или най-малкото затруднявайки другия - за него няма достатъчно задоволяваща форма. А който е решен да намери удовлетворението от тази любов, има къде и какво да търси в нормалните сексуални отношения и практики. Останалото е криворазбрано бягство и избиване на комплекси. Нищо друго. И като така е перманентно вредно и опасно.

103.   Отиди до аптеката и си купи малка клизма помпичка промий се и след това прави какво то трябва и задължително използвайте лубрикант на водна или силиконова основа
Ако момчето е внимателно не боли толкова колкото казват

104.   Здравейте, вие сега ме зарибихте. Пробвала съм отдавна, но беше ужасно. Направо съм плакала от болка. Ама и партньорот ми беше олигофрен. Сега съм омъжена. Мъжът ми изобщо не е почитател на тези неща. Аз съм по-водещата в нашата сексуална връзка и искам да пробваме. Въпросът ми е. Аз имам две деца и съм ги раждала по нормален начин, но при второто раждане ми се появи хемороид. За около една седмица, почти веднага след раждането. Не отидох на лекар. Той сам си изчезна. Та сега ме е страх да не възпаля нещо да се появи отново, защото е много неприятно. Кажете ми моля ви.

105.   Аналният секс е нещо прекрасно и ако партньорът ти подходи внимателно, използвате гел и той проникне бавно и отначало не бърза с тласъците, нататък ви чака само удоволствие ;) Успех!

51-100 от 255