Споделена история от Секс и интимност

В парка
Въпросът ми е към жените. Какво мислите за мъжете които си показват членовете и мастурбират в парка? Разкажете за подобни случки или пък мъжете да споделят защо го правят.

Коментари

1.   Лелелелеле колко извратени хора има по този свят? !? !? ! Осъзнайте се бе...!

kiSsKisS

2.   Нямам аргументи, но не ми се вижда нормално... въобще (puke)

3.   Ха, какво мислим ли? Че са жалки отрепки със сериозно сбъркана сексуалност, в която няма как да намерят никога взаимност и прибягват до шокиране на жени и деца в опит да се възбудят. Жалка работа. Какво очакваше да ти кажем, че много ни възбужда и само си мечтаем да се натресем на такъв ли? Сори, мой човек. Истината е, че даже не ме е гнус от тях, съжалявам ги. Това не са мъже.

4.   едва ли някой мисли нещо хубаво

5.   Това се нарича дезорганизиност на социалното поведение и в повечето случаи тези хора се носят неглиже, не държат на личната хигиена, крещят безпричинно по улиците, смеят се на тъжни неща или им става мъчно на весели. Правят неща, които са неприемливи за околните. В редки случаи това може да премине в склонност към изнасилване. Колкото и да не ви се вярва нерядко тези мъже(защото това засяга мъжете) имат собствени семеиства, които не подозират за болестта им. Защото това е заболяване-вид шизофрения. Надявам се да съм била изчерпателна.
Маги

6.   Това е извратено!

7.   Виждала съм такъв мъж в центъра на София. Даже няколко пъти. Но честно казано не ме шокира особено. Има всякакви такива жалки хора. Да, жалки са. Не знам какво става в главата им, но едва ли са с нормална психика.

8.   Номер 5, след като прочетох коментарати ме хвана направо страх..

9.   аз го правя за да си покажа колко много съм надарен

10.   Номер 8 не съм искала да те плаша, но това е истината. Номер 9 продължавай да си вярваш.
Маги

11.   Номер 7 Казвате няколко пъти и не Ви шокира. И аз съм виждала но има едно"но". Мен някакси ме възбужда това а и те са безвредни и наистина жалки, но някакси е възбуждащо когато свършват пред теб и знаеш, че причината си ти. А някои от тях имат членове наистина за завиждане. Жалко, че не ги ползват по предназначение а се хабят така. Жако и са жалки.

12.   Първия член, който видях през живота си, беше на един чичка, който марстурбираше по пътя ми за училище. Приятелката ми избяга напред, защото го видя първа, а аз докато разбера какво става, той свърши. не се уплаших, беше светло, имаше хора.

След време обаче видях до една спирка посред бял ден един 55-60 годишен мангал да го прави. Много хора го видяха, но никой дума не обели. Аз започнах да го замярвам с камъни и да му се подигравам. Всичко свидетели на това се заливаха от смях.

Третия чикиджия в живота си видях зад ъгъла на нашата улица, скрит в междублоковото пространство. Видях го преди да е успял да ми изкара акъла. Беше около 25-30 годишен. Аз се спрях до него и го питах няма ли приятелка, че прави такива неща по тъмното.Той каза "Не". Казах му, че ако ме е беше уплашил, щях да го запукам с дамската си чанта и да го пребия. И в крайна сметка си извадих телефона и започнах да му правя клип. Той вече не издържа на тормоза ми, от цялото това притеснение от моя страна той си обу гащите и си тръгна.

Просто съм си такава-има ситуации, в които не мисля какво би могло да стане. Мъжът ми яко ме нахока в нас на каква съм се правела, ами ако ми бил посегнел и т.н. Според мен тези хора не са агресивни и не била нападнали някого. Просто да болни.

13.   12 това твойто не е геройство, а се подиграваш най-мазно с хората... и това не ми се струва много нормално...

14.   От 12 до 13:

Автора помоли да споделим случки и аз разказах своите, без да претендирам за геройство или каквото и да било.

15.   На мен ми се случи в тези новите валакчета миналото лято. Предмен седеше готин мъж с широки къси панталони. В десния му крачол се виждаше члена му в спокойно положение. Опитвах се да не гледам натам но несе получаваше. Той забеляза, че поглеждам натам, но неправи нищо за да се прикрие. Следмалко члена му започна бързо да расте и главата му се показа от кожата. Още малко и да озлезне извън крачола. Мъжа започна да ме гледа в очите а аз незнаех как да постъпя. Започнах да гледам през прозореца но ме обхвана и възбуда, защото мъжа беше красив а и члена му голям с глава като сочна ягода.
Неиздържах и отидох до тоалетната. Бях мокра и ми се прииска да се погаля. Него направих. Излязох а мъжа вече го нямаше.
Сега все този растящ член си представям и погледа на мъжа. Понякога мастурбирам с тази представа. Коя ли се радва на този член и красив мъж(((

17.   Номер 15, по-извратена си и от автора.

19.   Тази Маги се оказва най-компетентна във всичко. Няма тема която да пропусне и коментира поняколко пъти. Май само тук виси.

20.   19, ами да, във всеки сайт има една група хора, които се наричат редовни потребители, и те обикновено имат какво да кажат по доста теми, и затова се изказват там. Проблем?

Кубрат

21.   Ами 19 явно имам какво да кажа, за разлика от теб. Не те карам да се съгласиш с мнението ми, но доста други са съгласни. А ти не каза нищо по темата, защо се занимаваш с мен.
Маги
П. П. Кубрат, благодаря

22.   Много жени се кефят при гледката на голям член, но не си признават. № 15 поне си признава и това ми хареса. Виждал съм на плажа такъв случай. Имаше един мъж, плешив и с малко коремче, не красив, но банските му бяха така надути от преде, че се разбираше, че човека е доста надарен. Лежах си и наблюдавах реакцията на жените наоколо. 90% от тях често хвърляха любопитни и одобряващи погледи. И сигурно и те са завиждали на жената, която се радва на този великан. А тя си беше с него-една доста пълничка и грозновата, но сигурно щастлива в леглото.

23.   22, ако си мислиш, че един мъжки израстък може да направи жената щастлива, жестоко се лъжеш!

24.   22, според мен това, което описвате с 15 са различни неща, тъй като мъжете нищо неприемливо не правят. :) Не виждам абсолютно нищо извратено, а мастурбиращ мъж в подходяща ситуация(определено не навън) си е гледка. :)

П. П. Това е съвсем различно от болни мъже, които го правят пред всички дори и пред деца.

25.   Маги, неси права, че нищо не съм казала потемата. Аз съм N 11, 15 и 19. Виж цифрите и буквитв след hash:Всеки подадена тема си има свой номер. Би трябвало вече с Кубрат да го знаете.

26.   Маги, не знам за дезорганизиност на социалното поведение, но описаното поведение се нарича "ексхибиционизъм".

27.   Ексхибиционизъм е когато си мислиш, че жените това ги възбужда, а дезорганизираност на социалното поведение(Извинявайте че съм изяла две букви в предния пост) е вид шизофрения. Общото между двете е в самозадоволяването на обществено място. Това е. разликата е малка.
Маги

28.   Възможно е, но ти няма как да знаеш дали и какво мисли ексхибиционистът. Т. е., това, което искам да кажа, без да се засягаш, е че нямя как да знаеш към коя категория принадлежи.

30.   http://kmilanov.net/shizofrenia/64-shizofrenia-simptomi-shizofrenni-simptomi-razkasanost-fragmentiranost-obarkanost-dezorganiziranost-v-misleneto-i-povedenieto.html

Из "Съвременна психиатрия" на проф. Крум Миланов

31.   При повечето мъже, които го правят, това е предизвикано от някакъв вид психическо или поведенческо разтройство, което ги кара да се държат по този начин, например ексихибиционизъм. В това състояние те имат нужда да се съблекат пред хората или да мастурбират на публични места. Естесвено, има и простаци, които го правят просто за да предизвикат някаква реакция в отсрещния пол. За мен лично е отблъскващо и доста плашещо, никога не знаеш какво може да направи въпросния човек и дали няма да ти посегне, ако си сама.

32.   Маги, не си права, че при ексхибиционизма мъжете си мислят, че жените това ги възбужда. Те просто изпитват нужда да показват гениталиите си пред хора. Преди много години познавах един такъв, беше си нормален човек, като изключим това отклонение, беше женен за проститутка, споделял ми е и други неща, но не ги помня вече. Не беше агресивен, дори по-скоро беше страхлив.

33.   Номер 19/25 - знам го това с хешовете, но на ти кажа не се занимавам да гледам на всеки коментар хеша по колко пъти се среща в темата. За коментирането не знам дали е губене на време, но ТОВА вече наистина би било абсолютна загуба на време. Хешовете ги гледам само когато имам конкретен повод или съмнение.

Да се изкажа и аз по темата: Авторке, защо мислиш, че само на жените им се случват такива неща? Преди доста време (поне 15 години) бях седнал в парка да чета книга, защото вкъщи правеха ремонт и не беше много за живеене. По главните алеи в парка ме дразнеха врякащите деца и разхожданите кучета, та се бях забутал на някакво много затънтено място, имаше някакви остатъци от катерушки, но вече не се ползваха и бяха буренясали. По едно време дойде някъв чичка, седна до мене, извади си пишката и почна да си бие чекии. Стана ми смешно, дали защото му беше малък (а той НАИСТИНА беше малък, държеше го с 2 пръста!), дали поради комбинацията от възрастен чичо + чекии... дали защото аз самият сравнително скоро преди това бях започнал да мастурбирам и още не бях сигурен какво точно е това и нормално ли е, не е ли нормално... Понеже ме бяха учили да не се смея на хората, успях да се сдържа да не се изхиля, обърнах се обратно към книжката си и продължих да чета. Чичката и той продължи да стои до мене и да чекибойства.

По едно време взех да се чудя дали да продължавам да стоя и да се правя все едно нищо не е станало, или човек който е достатъчно ненормален да си извади хуя на обществено място, може да е склонен и на други ненормални неща. Беше ми тъпо просто да стана и да си замина, защото щеше да излезе, че ми е неприятна компанията му. А тя РАЗБИРА се беше неприятна, но въпреки това ми беше неудобно да го зарежа така. Продължих така няколко минути да се боря със себе си, след което той взе да се пробва да ме заприказва, разпитва ме разни работи, не помня вече какво. Аз използвах момента, казах му, че не ми се говори и искам да си чета, станах и си заминах. Т.е. преместих се на друго място в парка :-)

Като се прибрах се чудех дали да кажа на нашите, но реших, че ще ми бучат как е можело изобщо да седя до него и така нататък, затова не им казах нищо. След време вече можех да им кажа, но пък нямаше и смисъл. Пред други хора не съм имал проблем да кажа, но не е ставало дума. Като се замисля май това сега е първия път, когато изобщо тази история излиза от мен.

Кубрат

35.   Аз пък обичам да си го показвам пред съквартирантката :) И пред други приятелки, но не и в парка.

36.   Чист ексихибиционизъм

37.   35 Покажи го и на мен!!! Моля теее!!!

38.   Мисля, че са луди и трябва да ги кастрират

Lola

39.   37 къде?

40.   N38 Това е жестоко. Трябва да ги лекуват а не кастрират.

41.   Като бяхме преди 2-3 години на морето с една приятелка решихе да отидем до близките скали (съвсем до плажа). Качихме се на скалите да се снимаме, а в края на плажа, до самите скали имаше един чичко на около 50. Гледаше ни доста настоятелно. И аз започнах да го гледам с цел да види, че съм забелязала, че ни зяпа и да престане. Е да, ама не. при следващото поглеждане към него видях как си го е извадил над банския и най-невъзмутимо си лежи и си го поклаща. Не ми се щеше веднага да си тръгнем, защото щеше да изглежда в очите му така: ехааа, изгоних ги. исках да покажа, че не ми дреме. Е да, ама някак си не е нормално и както всяко ненормално нещо привлича погледа. Поглеждайки в един момент видях, че той както си лежи и си го държи, започна да покае върху корема си. Представете си - лежи си, извадил си го над банския и си пикае на корема, като същевременно си го лъска. Аз се опулих, ама нъцки да му стане неудобно. Явно се кефи, че го гледам. Хванах приятелката ми под ръка и се махнахме, но минавайки покрай него казах: И да си простак не е лесно. Хаха! Едва ли съм го засегнала. Незнам какво възбуждащо намират някои жени в това. На мен ми е гнусно. Асоциацията ми като видя нещо подобно е, че човека не е наред. Ужас! Имам и други подобни случки, но този пикаещият е най-запомнящ се.

42.   N41 Все пак ако не е било пикаенето щяхте да останете и го позяпате нали. А ако беше някой готин мъж с голям член изобщо не бихте си тръгнали. Аз бих останала. Възбуждащо е. Даже бих мастурбирала пред него. Разкажи някоя друга случка.

43.   42, ти би, ама ако беше тръгнала да мастурбираш, нямаше да си останеш задълго с мастурбацията...

Кубрат

44.   Кубрат, от много неща зависи дали ще има продължени след мастурбирането. Ти ако видиш жена да се докосва и знае, че е гледаш, ще и се нахвърлишли. Мисля, че не би рискувал поради опастност от разни болести. Можеби просто и ти щеше да си го извадиш и от растояние свършите заедно и после всеки попътя си)))

45.   Днес с една приятелка се разхождахме около кръстовището на бул. Бели брези и Гоце Делчев, когато ни задмина един велосипедист. Няколко метра пред нас спря първо попита за часа, после каза, че се бил ударил да му задържим колелото. Видях, че си го е извадил и извиках. Почна да ни предлага пари за секс и пр. Казах му, че има полиция и той изчезна. Беше младо момче. Егаси и ужаса.

46.   Това е заболяване. Спомням си преди много години по времето на ТКЗС почти всички ниви в нашия град бяха засяти с тютюн и ние ходехме на бригада. Имаше един, който не беше наш съгражданин, се криеше в тютюна и като видеше жени да се прибират от полето се показваше и си го лъскаше.
Е дин път така се прибираме с моя колежка и Той се показа.
Ние се наведохме взехме по един камък и колежката извика -Пу не те е срам. Сега ще видиш ти.
Той се изплаши и започна да бяга- те са страхливи-
В този монент един мъж излезе от друга нива с една мотика и Той се включи в гонитбата-завика силно-сега те нае.. х майкати копеле.
Така мъжа, който плошеше жените избяга. Беше шоу голямо.

51.   Ами за тази тема мога само да кажа че е отвратително, например днес с една моя приятелка седяхме в парка и един непознат седна и ни пита за запалка, естествено не пушим и нямаме след което седна близо до нас и започна да ни гледа и да.. сещате се какво да прави след което не спря да ни следва докато не видяхме наши роднини и не им казахме какво е станало. Беше адски неприятно и гадно, не знам как може да има такива хора!

52.   М21 и на мен ми прави кеф да маструбирам на публични места много ме кефи някой да ме гледа правил съм го на плажа, парка градски тоалетни

53.   На мен ми се случи на улицата. Гледа едно момче да мастурбира и се загледах в него той ме видя и аз се усмихнах приближих се до него и го докоснах хареса ми и леко го близнах беше ми хубаво и тогава се скрихме в едно мазе където ме оправи и много ми хареса.
Ж. 52г. от Сф.

56.   Не ми се е случвало, но ако видя такъв, ще се приближа до него и ще го напръскам с лютивия спрей в муцуната. Винаги го нося с мен.