Споделена история от Секс и интимност

Шефа менте
Не знам какво стана. Аз съм на 26 год. В този офис работя от 1 година. Още от първия ден имах симпатии към шефа си, но той е на 33 и е несемеен. Зрял мъж много добре изглеждащ за годините си с чувство за хумор точно моят идеал за мъж.

Беше въпрос на време да го направим. Случи се след една бизнес среща. Мъжа ми беше нощна смяна и след като шефа ме покани да вечеря не се замислих изобщо. След това вечерята премина в пълна консумация в един малък хотел. Беше много добър и аз си изкарах страхотно.
Не изпитвах угризения защото и друг път бях изневерявала на съпруга си. Той ми даваше всичко останало но разнообразието за мен беше всичко. Обичах такива дискретни връзки.

Правхме го веднъж седмично. Така изкарахме 5 месеца. Но той се промени доста. Фирмата затъваше и нямаше поръчки. Освободихме доста хора през последните месеци. Преди две седмици отидохме на една бизнес среща в провинцията. Трябваше да договорим голяма сделка. Фирмата клиент доста ни извиваше ръцете и шефа не беше съгласен. Вечерта шефа ме извика в стаята си – смятах да се кача и да го разтоваря малко от тежкия ден. Смених дрехите и се качих при него. Когато влязох се учудих че тримата шефове на клиента фирма бяха в стаята. Той ме посреша със странен поглед и ме покани да седна. Наляха ми питие и се дадохме наздраве. Още като отпих и почуствах че нещо не е наред. Имаше нещо странно в питието, а онези тримата ме зяпаха доста нагло. Опитах се стана но вече беше късно. Единия ме принуди да седна отново. Другите станаха и започнаха да си разкопчават коланите. Не можех да повярвам на очите си. Погледанх шефа си, но той безучастно гледаше. Онези се облизваха като котараци на луканка. Не ми оставиха никакъв шанс. Пренесоха ме в спалнята и ми се изредиха и тримата. Пред погледа на шефа ме еб*ха и караха да ближа и гълтам. Прекарах ноща с вдигнати крака.

Зарязаха ме рано сутринта. На другия ден не знаех къде се намирам. Не можех да се побера в кожата си. Бях в ситуация бой и еб*не не се връщат. Намразих шефа си въпреки че той беше много доволен че се върна с голяма поръчка. Толкова ме беше яд, че се прибрах с рейса. Никога до сега не бяха се подигравали с мен така грубо. Вземах си две седмици болнични и не знам на къде да я хващам. Може да съм всичко, но определено не съм някой боклук с който могат да си играят богатите чичковци. На щефа си не вдигам вече телефона но не знам какво ще кажа и на мъжа си. Искам да се махна от тази фирма но в момента нямам друга възможност за работа.

Коментари

1.   Това е писано от мъж, същият с историята за онзи шеф дето "уж" изнасилвал горката служителка.

4.   Ами тя, хубавицата, се е пускала редовно на чужди мъже, ЗА РАЗНООБРАЗИЕ, обича да си ги сменя, няма угризения към съпруга си, любовница е на Шефа, дори сама му се е предложила и накрая, сума сумарум - жената си е курва!!!

А че са я прекарали трима юнаци, не вярвам да не й е харесало такова разнообразие НАВЕДНЪЖ!!!

Чудя се, защо от този джакпот, тя вместо да се радва, се жалва!

Дано следващият път да са й повече, та да се порадва здраво!

5.   По-добре казано от номер 4 едва ли ще има,
абсолютно показно и изчерпателно

6.   Лично много ме разсмя, радвай се, изживей си мечтите пхахааххааха

7.   за мен тази история е измислена. прекалено схематично и безучастно е разказана, изобщо не звучи като прекарана и ядосана жена

8.   " Може да съм всичко, но определено не съм някой боклук с който могат да си играят богатите чичковци. "

Ами да ти кажа, честно в момента в който си изневерила на съпруга си с шефа си си се превърнала точно в това? !? !? !?

А съвета ми е да споделиш с мъжа си и да си признаеш всички изневери, той най-вероятно ще те остави, но явно за теб няма голямо значение, щом му изневеряваш често!