Споделена история от Секс и интимност

Интимна хигиена
Здравейте, имам два въпроса. Първият е дали на другите мъже освен на моя приятел му харесва миризмата на вагина, принадлежаща на момиче, което не се е къпало от няколко дни? (Освен неговот мнение го прочетох и в още няколко сайта и за това го попитах. )
Вторият въпрос е нормално ли е един мъж да се възбужда от менструална кръв по време на френска любов?

Коментари

1.   Смятам това за извратено чесно казано

2.   Аз също съм чувала, че на някой мъже менструалната кръв и по-точно нейната миризма им действала възбуждащо. Но на мен не ми се вярва особено много. По-скоро са отделни случаи.

А относно миризмата на немита вагина... Нямам думи! Значи "там" е изключително важно да се спазва много добра хигиена. Всяка сутрин и всяка вечер трябва да се измиваш. Възможно е някой да го възбужда ЕСТЕСТВЕНАТА миризма, но не и на немита вагина. Това е гнусно и отвратително!

4.   Лично за мен и двете неща са ми много гнусни и с тях не бих могъл да свикна никога, тоест, да не са ми гнусни. Има нещо извратено при пиятеля ти. Ако ли пък те и кара да не се миеш редовно, това вече е прекалено.

5.   Аз се възбуждам като лижа приятелката си, веднага след като е пишкала. Но това пак не попада в категория "немита"

6.   Мъж съм-35г. Обичам да правя френска на дами. Но ако тръгна да правя френска любов на жена и усетя миризмата на немита вагина-ще се отвратя, може и да повърна. А жената може и да не я пожелая повече. Няма нищо по-отблъскващо от неизмита пут. а. Да не говорим за менстуална кръв. Мисля, че приятеля ти е извратен. Може би скоро ще започне да харесва и урината и изпражненията ти.

7.   Моето лично мнение е, че не е гнусно и отвратително, даже напротив! Мен лично и двете неща ме побъркват от възбуда и смея да твърдя, че след това правя по-добър секс. Единствения минус е, че понякога приятелката ми не е особено благосклонна и предпочита да е изкъпана.

8.   На мен ми харесва да лижа жените но преди това да са излязли от банята и ми харесва това което се овлажнява когато свършат

9.   Неизмита от няколко дни наистина е гадно и мога да повърна, ако е по-силна миризмата. Но около 1 ден (24 часа) за мен е приемливо и да наистина е възбуждащо. Разбира се не настоявам и никога няма да карам момичето да се къпе по-рядко само заради това, хигиената е много важна. Но ако така се случи, че днеска не се е къпала няма да я отблъсна само заради това, напротив придава някакъв секси аромат...

От менструална кръв не ме е гнус, обичам да правя секс по време на цикъл, но не и френска. Не бих могъл да я лижа, докато от нея тече на порой... ако има тампон вътре и е добре измита става, случвало ми се е няколко пъти, не е идеално, но се ядва.

Между другото самата менструална кръв няма мирис, това което мирише отвратително е когато се насъбере по превръзката и се застои там дълго време, тогава почва да вони на леш...