Споделена история от Секс и интимност

Секс пред други
Случвало ли ви се е да правите секс до други двойки или приятели, непознати и таканатак. Правили ли сте тройка и по леки вариятни на 4-ка без размяна и нещо от сорта, пишете реални истории.

Коментари

1.   Аз много бих се възбудила докато правя секс някой да ме гледа, но моя приятел не е съгласен. Случвало ми се е да правя секс и в същата стая да има друг спящ. Веднъж спящия се събуди видя ни, но му стана неудобно и се обърна.
Иначе не съм фенка на тройки и четворки, нито на така наречените от теб софт-варианти.

2.   На всеки се е случвало, в което няма нищо лошо.

3.   Като студентка със съквартирантката ми правихме секс всяка със своя приятел на нейното легло. Не сме се разменяли, но си спомням, че много ми хареса тогава секса, пък и пича си го биваше.
Тройка-само във фантазиите ми. Бих искала да опитам с двама мъже, които повече да не видя и които изобщо да не познавам.

6.   Ами дай координати? И повече няма да се видим.

7.   Жена на 40г.
Последния път, като го правих беше на един swing купон.
Докарах до орагзъм една чехкиня пред седем мъже. Беше страхотно изживяване. Жалко е, че свърши бързо исках още да и се насладя и на усещането, че ме гледат и са надървени:))

8.   7, не искам да знам преди и/или след това какво ви се е случило с чехкинята, ако сте били само двете жени.

Кубрат

9.   То е ясно какво Кубрате: Кеф голям и гъз съдран :) Мислиш ли, че е възможно да са ги пропусанли?

10.   Ех, 7! Ти си мечта за всички мъже, четящи тук (особено за мен) и за половината жени, без да са чехкини :)