Споделена история от Секс и интимност

Има ли от какво да се притеснявам?
Здравейте!

С приятеля ми сме заедно от 6 години, секса ни винаги е бил уникален и все още е, но сега намалява. Не живеем заедно а и до скоро бяхме разделени, но пак понякога сме правили секс. Имаме натоварени програми и шанс да се виждаме в неделя, общо взето да бъдем заедно само тогава може на този етап. Правим секс, но само по 2 пъти. Това се равнява на 2 пъти за седмица. Снощи например бяха минали 2 седмици без да се виждаме. Но пак правихме секс 2 пъти. Преди тези 2 седмици, прекарах и нощта с него бяхме заедно повече от 24 часа и коментирахме как най-накрая ще си наваксаме, но пак..само 2 пъти. Не ме притеснява дали ми изневерява, а дали е нормално според вас толкова секс за хора 20+. Знам че няма как да е в началото да не ставаме от леглото, нито аз самата бих издържала през 5 мин да ми налита, но знаете убива ми самочувствието и търся вината в себе си.

Докато бяхме разделени всеки е бил с други, но той е бил във връзки казва че вече не е толкова по секса както преди(преди си беше направо хищник), не знам какво да правя, за да поема инициатива и след 2та пъти за тея 8 часа в които сме заедно. Да ме изпрати и за довиждане без да трябва да се бутам. :(((

Благодаря!

Коментари

1.   Има хора, които правят секс по 2 пъти в месеца, ти си тръгнала да се оплакваш, че 2 пъти в седмицата ти е малко. Споко, на приятеля ти просто не му се прави толкова секс, колкото в началото, човекът сам си го е казал. Което разбира се не означава, че не те желае, има си друга и т. н. Просто сексуалното му желание леко е намаляло, което е съвсем нормално според мен. Няма от какво да се притесняваш.

2.   Ех.. :) ами твойчкия май се е пренаситил и задоволил сексуалния си "глад" за дълго време напред! Казваш, че преди бил направо "хищник", ами тогава може би не е имал много опит, и желанието в него е било голямо! Ако се сравни с непознато приключение, то приключенския му дух е затихнал :D A на теб ти е нужно повече внимание!

Според мен, се чувстваш самотна и пренебрегната, дните ти са много еднакви и искаш да изпиташ повече емоций и усещания, за да се почувстваш по-добре, по-различно :)
А като гледам от възрастта му, ще да що годе зает човек, и едва ли ще има винаги време и енергия за секса. Ти и сама си го споменала! ... Хммм, защо през някой почивен ден, не отидете двама някъде, може пък ако смените обстановката в него да я се появи повече желание ;) Но зависи и как си облечена, ако е по еротично изненадващо ще спомогнеш исканията ти да се превърнат в реалност.

~winterfire~

3.   Боже. Плаче ми се като чета предходните коментари.
Знаеш ли, със сигурност не се обличай тип селска проститутка, защото ничие желание няма да подразниш! ..

Много се вглъбявах - 2 пъти, 8 часа, 2 седмици - график ли си водиш? Я отрезней малко, говориш така, все едно светът ти се върти около този човек.
Ако върви - върви, ако ли не - млада си, продължаваш.
Като ти се прави секс - ясно е, започваш с милувки, целувки по любимите му места и това е .. Нищо сложно. :)
Обаче ако смяташ, че еротичното бельо ще говори вместо теб - максимум веднъж! ..

4.   Два пъти в седмицата е повече от нормално, за разлика от вас, с жена ми го правим пак два пъти, но в годината.
М38