Споделена история от Секс и интимност

Секс с най-добрия ми приятел
Здравейте!
Момиче на 20 години съм. Преди няколко дена се случи така, че правих секс с най-добрия си приятел. Не си мислете, че съм някое от онези момичета, които могат да си легнат с всеки, не съм такава. Всъщност той ми е вторият, след момче, с което имах 4-годишна връзка.

С въпросното момче се познаваме от 2 години и сме много добри приятели. Наскоро ми призна, че ме харесва. И се случи... Беше невероятно! По принцип не харесвам бавният секс през цялото време... но този път беше различно.

Умирах си от кеф. Той не спираше да ме целува, постоянно и навсякъде. Прегръщаше ме, галеше ме... А между другото да спомена, че и аз на него съм му втората. Той е на 22 и също приключи 4 -годишна връзка скоро.

Проблемът ми е, че не знам как да се държа от сега нататък. Знам, че искам да сме си приятели. Много ми е объркано... имах нужда да споделя. Не знам как ще се развият нещата, то всъщност е ясно, че или си продължаваме някак все едно не е било толкова важно, а се е случило понеже сме самотни, или приятелството ще прерастне в нещо повече.
Благодаря за вниманието и се надявам някой с такъв проблем да се изкаже :)

Коментари

1.   Вариантите са 3.
1 - Губиш интимните отношения, губиш и приятелството.
2- Губиш приятелството, губиш и интимните отношения.
3- Не губиш нищо и ставаш част от статистиката - човек с късмет.
Същото важи и за него така, че нямате много голям избор.
Желая ви успех.. и помнете, пазете това, което имате.
Ако питаш как, спомни си нещата от момента в, който сте се запознали до момента след секса.
Ще разбереш че знаеш.. просто си объркана.

еди -кой си.

2.   понякога е забавно да си имаш един приятел с които сте повече от приятели и по малко от двоика, от личен опит ти казвам че е много причтно, но приключат ли интимните отношения приключва и причтелството..

3.   ако имаш някакви чувства повече от добро приятелство, започенете връзка даже има една поговорка за това доброто приятелство приключва с любов, но не е любовта с добро приятелство така че главата горе

4.   Авторката: Благодаря Ви, хора, но какво искате да ми кажете, че ако само 1 път се е случило и не продължаваме с интимностите, приятелството ще изчезне? В момента имам чувството, че той се чувства неудобно... много ми е объркано. Не сме се виждали от тогава, което си е вече 3 ден. Не знам как ще се гледаме, как ще се държим... за пръв път ми се случва.

5.   Мило момиче, помисли добре какво искаш да ти бъде това момче. После поговори откровено с него какво иска и очаква от теб. Ако и двамата искате да бъдете двойка е много лесно да бъдете и приятели. Можете да си останете и само приятели. След известно време неудобството ще отшуми. Но не можете да бъдете приятели и само от време на време любовници, Това със сигурност ще убие приятелството ви защото рано или късно единият ще се почувства използван или ще се влюби. Тогава със сигурност ще загубите всичко.

6.   Авторката: До номер 5 : Още от началото се бяхме разбрали да не се влюбваме... но най-лошото е, че започвам да се чувствам наистина използвана, макар да знам, че изобщо не е така. Той не е такова момче, знам че и за него не е безразлично. Не мисля, че ще се получи връзка между нас, но приятелството беше супер. Искам пак да е същото, макар да знам, че едва ли ще е...

7.   И какво стана в крайна сметка?

8.   Няма друг начин освен да говорите. Без да се срамувате. Кажете какво ви е било и защо и какво смятате да правите. Дали сте го направили, защото сте самотни или просто наистина се харесвате. Ако и двамата имате едно мнение - следвайте го, ако се различават - останете просто приятели. Не се чувствайте странно. Няма лошо в това. Не е нещо, кой знае какво ако не искате връзка, и си останете приятели. Ако искате връзка - супер. Бъдете заедно. Но внимавайте може да ви стане скучно. Може всичко да е било голяма тръпка само защото сте били просто приятели. Трябва да сте наясно с чувствата си и след това да говорите.

9.   Кажи му, че няма от какво да му е недудобно. Направили сте го и вие било много яко не случайно. Не се дръжте като деца а говорете открито какво ви е. Особено като сте приятели, трявба да говорите открито, дължите си го. Просто гворете и решете. Не е толкова сложно, колкото си го представяте.