Споделена история от Секс и интимност

Единият се къпе, другият пикае
Историята няма нищо общо със секс, но донякъде с интимност, затова е в тази категория. Става дума за нещо, с което всеки от нас се сблъсква ежедневно и дори не се замисля, но което явно както се оказва, е доста различно при отделните хора.

На всеки се е случвало: Ходи ти се по малка нужда, а банята е заета, защото гаджето, съпругът/гатам партньорът/ката или там който и да е, се къпе. (Приемаме, че банята и тоалетната са на едно място. ) Сега предполагам повечето от вас ще си кажат "Е, и? Влизам и действам, кво ти пука. " Но наскоро установих, че имало и хора, които имали проблем с това.

Интересното е, че една част от тях нямат проблем докато се къпят другият да влезе до тоалетна, но не могат самите те да си свършат работата, ако в стаята има друг. При други хора е обратно, не се притесняват да си облекчат нуждата в присъствието на друг човек, но не искат друг да влиза докато се къпят. А има и случаи, които се "панират" и в двата случая и изобщо е изключено друг да влиза в банята докато те са вътре, без значение по какъв повод. Някои дори се заключват от собствените си мъже/жени.

Та, кажете си мнението и вие - имате ли проблем докато сте в банята другия да влезе и да прави нещо друго там? Къпането и малката нужда са само примери, не е задължително да са точно те... става дума за каквото и да е "интимно" занимание. Бръснене, подмиване, епилиране, whatever...

Пояснявам, че говорим само за случая между интимни партньори, които живеят заедно, правят секс и всичко както си му е реда. НЕ става дума за подобни ситуации между деца и родители, снахи/свекъри/тъщи/зетове или там каквото още се сетите.

Идеята е дали хора, които и без това сe виждат всеки ден голи, познават се много "отблизо" на съответните места, ближат и смучат ония си работи, лягат си заедно всяка вечер... дали имат проблем ако партньорът ги "сгащи" в банята?

Да започнем с мен - както сигурно се е подразбрало до момента, това ми е супер непонятно, не го разбирам и дори според мен граничи с някаква болест... Не е нормално да те е срам от най-близкия ти (физически) човек, пък било то и когато става дума за физиологични нужди. Аз лично дори много често изобщо не затварям вратата на банята като влизам, а да се заключвам не ми е минавало и през ум... дори не знам дали вратата изобщо се заключва.

Чакам с интерес мнения.

Коментари

51-53 от 53

54.   Ех, деца никаква романтика не се убива, ако ползвате банята за каквото ви е нужно заедно. Виждала съм мъжа ми да пищка, ака, да се бръсне, повръща, ако му е лошо, докато съм вътре и това не ми пречи после да го желая и да правим див секс. За протокола- 23 годишвн брак - това е моят човек и нищо от това което прави, не може да ме отврати от него-всъщност няма какво.

55.   Подкрепям номер 54. Тук пък много гнусливи се извъдиха, направо да не повярва човек.
Аз смятам, че пълното "сливане" с партньора е невъзможно, ако има елемент на гнусливост между двамата. И какво ако сте видели половинката си да пикае/сере, или пък сте го чули да се оригва/пърди? Интересното е, че същите тези хора често нямат никакъв проблем да правят анален секс, или да лижат анусите на партньорите си, но хайде да не задълбаваме чак толкова...

58.   Еми за мен не е нормално. Има си някаква граница, трябва да има лично пространство. Едно е да правите секс, да се разхождате голи вкъщи и да се къпете заедно, но някои дейности (малка и голяма нужда, смяна на дамски превеъзки примерно, епилиране, бръснене и т. н. ) според мен си се правят насаме и тази граница при мен не се прекрачва. Аз си се заключвам.

51-53 от 53