Споделена история от Секс и интимност

Имам постоянно желание за секс
Аз съм момиче на 16 години. Искам да споделя нещо, което не мога да споделя с моите приятели.

Имам постоянно желание за секс.. обаче проблема е че когато го направя с някой и кажа на някоя много добра приятелка и тя отиде при него и го пита той отрича.. подминава ме.. лъже ме.. не иска да е с мене, защото не съм се бръснела, лъжела съм много и т. н... искам да попитам какво да правя? сериозен приятел ли да си намеря, макар че никой от село не ме иска, защото съм била "курва" по думите на някое хлапе.

Коментари

1.   Хей, несподеляй с приятелките си и всичко ще е наред.

3.   Помисли.. за да те нерече някои к..а.. трябва да си го провокирала по някаъв начин... но иии номер едно е прав/а.. късмет... просто не споделай и всичко ще е ок!! Може да споделиш само на някой на когото имаш доверие..!!

4.   Ами обрасни се!!

6.   Аз не разбирам как не можеш да споделиш с приятелите си, че имаш огромно желание за секс, а им споделяш, като го правиш с този и онзи.

7.   Положението ти е неприятно и е за психолог, щом си от село може да ти е трудно да намериш в района такъв специалист, но тази работа може да се свърши и от психиатър, ами на нимфомания отива проблемчето дано да греша. Иначе не разбирам защо ходиш да се хвалиш с кого си спала след като не искаш да ти викат к... а.
Зорба.

9.   Ами като за начало се избръсни, след това е лесно на някое къпане пак да се бръснеш и е по-лесно като имаш по-малко косми. Пък не е и нужно да споделяш всичко с приятелките си, оттам идва и приказката че си курва, хвалиш се с кого си спала.

11.   Щом имаш такова силно желание за секс прави го с който те пожелае и си дръж езика зад зъбите и хич да не ти пука кой какво говори за теб и как те обижда... правят го от злоба

12.   Съжалявам, че го казвам, но е добре да хванеш навреме това състояние, защото може да отиде на нимфомания ( както каза Зорба). Защо те наричат к***а? Не споделяй с приятелки, понякога приятелката може да е най - голямото оръжие срещу благото ти!
Ес