Споделена история от Секс и интимност

Мъже, какво ви възбужда?
Въпросът ми е към мъжката аудиория! (женски коментари от сорта на "ами интелекта на жената... дрън дрън"
До тук... това е тема за секса ако не ти харесва или няма какво да кажеш-марш!

Въпросът ми е дали имате някакви фетиши и какви са те...
Най-разпространеният по лично мнение е свързан с малките, хубави и поддържани женски краченца в копринени чорапки или обути във страшно секси и висока обувка!

Други, за които съм чувала е дългата коса (чернокоса мръсница, секси блондинка или огнена червенокоса)!
Косата издава женственост... а когато е дълга, мека и лъскава и леко те гали по гърдите, когато си почти на финала става взривоопасно!
Татуировките и пиърсинга също могат да бъдат секси стига да са премерени!

Големите гърди... какво да ви кажа класика, мъжете никога не порасват може би за това голямата мека и топла гръд ги привлича тоооолкова силно от самото раждане до смъртта им!
Хубавият дълъг маникюр в ярко червено, лолитско розово или секси френски!
Кажете за вас...к акво е секси, какво може да ви подлуди в една жена?!?
P.S.J

Коментари

1-50 от 89

2.   Здравей .
Аз съм мъж НО нито едно от тези който го изброи неми прави впечатление!
Лично мене ме възбужда жената която обичам !
Няма значение дали ще е до мене или я гледам по прашки на снимки.
Нека и други да споделят мнение .

3.   Това, което описа с малките, хубави и поддържани женски краченца (без чорапки) обути във висок ток, ме прави луд. Като цяло много ценя красивия женски крак (в тази част и хубавото, стегнато дупе - две мъжки шепи), но глезените и бедрата са ми най-големия фетиш. Високия ток е задължителен - просто оптическото издължаване на краката е велико.

М19

4.   От номер 1: А и не държа толкова на големите гърди, колкото да са добре оформени. :)

М19

5.   Ами, ти дори не казваш с каква цел питаш ... Ако искаш да съблазниш някой, нали се сещаш, че всеки мъж има различен фетиш и е много трудно да уцелиш за твоя.

6.   Нейното разкрепостено поведение, а не да се прави на такава каквато не е. За мен истинската жена е: – дама сред хората –курва в леглото.

7.   Аз харесвам чернокоси жени...това ми е като фикс идея в секса!
Черна коса, мургава кожа и котешко зелени очи... ауууу!
ОБОЖАВАМ Я ТАЗИ КОМБИНАЦИЯ

8.   Тва с краката е извратено... хубаво е момичето да е с поддържан педикюр ма да ми бие чи*** с крака.. извинявай? !?

9.   Импулсивността, усмихнатите очи, чувството за хумор, откритото поведение без фалшиви предразсъдъци. Един мръсен виц в подходящ момент от разговора може да ми подейства много по-силно от показващи се черни прашки под белия летен панталон. Чисто физически - черна коса и сини очи са неустоима комбинация за либидото ми :)

10.   Стегнато дупенце обуто в тесен клин и бели кецове малко по-големи от крачето да й стоят леко широко, хлапашко!
Вързана на плитки или небрежна конска опашка!
Напъпили млади гърдички и хубави очички

12.   Моят фетиш е да задоволявам жени - орално, вагинално, анално, романтично, духовно и интелектуално.

13.   Предпочитам я задължително облечена, че от тия голотии напоследък навсякъде, само така може да ме заинтригува.
М32

14.   Много ми хареса коментара на номер 6 за разкрепостеното поведение и да не се прави на такава каквото не е.

Искам да е честна, да няма задръжки от мене и може би да споделяме еднакви сексуални фантазии.

В допълнение бих добавил, че харесвам естествено красиви жени без много грим.

Възбуждат ме прилепналите по дупето и бедрата панталони и да и се очертава бельото, което носи. Харесвам и по закръглени дупета.

Вълчо

16.   Много ми харесва когато жената е оголила рамото си или е по фланелка по голяма малко под дупето и малките и гърди се полюшват без сутиен а също така ми харесва когато е гола по хавлия. побъркват ме и секса на не стандартни места, вечер в градинката или парка, асансьора, върху капака на колата, входа на блока и пред него, където ти хрумне само трябва да попаднеш на подходящата мацка ;) Скоро ще го направя и в киното :))))
Demiriz

17.   авторката е още в пубертета, ще порасне и разбере (дай Боже), че има и други нещица в привличането освен маникюрчета, размера на цомбите и цвета на косата

18.   Аз лично ненавиждам като почнат да си слагат по 1 кофа грим и почнат да се мислят за големите красавици хах. Иначе всичко, което си изброила са неща които убожавам :)

19.   Мъж на 30.
На първо място ме въздужда жената да има тен, и да е с бритон който покрива изцяло челото и. След това ме възбужда де и облечена с анцуг(не от лъскавите), който винаги с едно дръпване на долу тя да остане по бикини, и след това да е с големи гърди и хубаво лице. И на последно място да е възрастна-между 40 и 50 години. Това последното ме влудява още от 20 годишна възраст.
Иначе като изпълнения в секса-харесва ми дамата да уринира, да гълта при орален, а когато я целувам долу да я изненадвам като си вкарам и езика в ануса и.

20.   Определено жени ;-)

21.   Маникюра? :D Стига, бе. Косата да те гали по гърдите - взривоопасно :D :D :D Не мога вече...
Аз ще ти кажа кое определено не ни възбужда. Няма нищо по-неприятно в леглото от жена, която се държи изкуствено и се мъчи да ти прилага някакви заучени номера и се опитва да се държи едва ли не като тигрица. Ако си е такава по принцип ОК, но ако ми се прави на някаква каквато не е... Ужас! Затова по-добре недей много да питаш какво ни възбужда. Прави собствения си кеф на максимум без всякакви задръжки и предразсъдъци и ще те споменават дълго!

22.   Стегнато дупе обуто в тесни дънки хубаво лице и осебенно жена обута в мрежес чорапугащник направо се побърквам

23.   Възбужда ме да си говорим "мръсотии" с жената, с която съм. Възбужда ме, да ме щипе и лиже по зърната, възбужда ме да си плюем в устите взаимно, възбужда ме да й го вкарвам максимално дълбоко в гърлото, докато започне да отделя гъста слюнка, възбужда ме да ми го лапа с кеф, да ми ближе топките, ануса, където смело да вкара и целия си език (естествено, че хигиената е на високо ниво) Възбужда ме, когато си вкара пръст или два навътре в ануса ми - свършвам за секунди така. Възбужда ме, като я ближа по ходилата, като й лижа ануса, като вкарвам пениса си докрай там... възбужда ме като гълта, както и като не гълта, а оставя да се стича по ствола на пениса... възбужда ме, като оствя да си оближа сам спермата, без значение от кое място, от нея, излиза.... ако се сетя още ще пиша, това на прима виста...

24.   Кефят ме женски нокти лакирави в черен или безцветен лак (също така розов може), на ръцете и на краката, но късо изрязани да може да ги смуча. И някои жени имат много тънка линия косъмчета под пъпа това също ме влудява.

25.   Преди това писах под номер 23.

Сетих се какво забравих в първия пост - страшно много ме възбужда жената да е изпотена (примерно след фитнес) - това ме побърква, а ако е с окосмено путе (което и без да е потна ме подлудява) това е върха просто. Обичам да ближа жената под мишницата - още едно от многобройните неща, които ме възбуждат в секса

М27

27.   """ Импулсивността, усмихнатите очи, чувството за хумор, откритото поведение без фалшиви предразсъдъци. Един мръсен виц в подходящ момент от разговора може да ми подейства много по-силно от показващи се черни прашки под белия летен панталон. Чисто физически - черна коса и сини очи са неустоима комбинация за либидото ми :) """

Най-близо съм до това мнение. Харесвам изразителните и експресивни жени. Външно най се възбуждам от голям бюст, особено на жена, която е раждала... тоест разлати а не стегнати.

28.   Здравей. Мъж на 32 сам. Ще се опитам да ти отговоря на въпроса. Нещото, което ме възбужда и винаги ме е карало да се чувствам невероятно е момиче, на което много и се пишка, не може да се стиска повече и... След загубата на контрол всичко е топло и мокро, а това да се случи някъде навън. На такива случки обаче, никога не съм ставал свидетел. Не съм срещал дама с подобен род увлечение. Ще сам много щастлив да разбера, че има момичета, които това ги възбужда. Обичам Ви пикли!!! Ако има дами с такъв (wetting) фетиш, моля споделете. Аз също ще ви кажа, за какво мечтая.

29.   1. Много ме възбужда жена с кожена пола и с къса коса на черта;
2. Също ме възбужда ромка с кожена или дънкова пола от тип "проститутка"

30.   Значи, като видя русо в червено, такива смущения получавам, че направо откачам. А по принцип се заглеждам в дупето и крачетата, а това какви гърди има, лице, какво носи като екип не ми прави впечетление-първоначално де. Силно впечетление ми прави стойката, движение на тяло, походка, жестове. Остава само 1 последно, да чуя как говори, как се изразява, чуството й за хумур.

31.   Мен ме възбуждат най-много крачетата, специално ходилото, пръсчетата и най-вече педикюра. Адски много ме надъва жената да е с токчета (10-12см) може и по-високи, и само пръсчетата да и опират в земята ама да са такива отворени токчета да и се вижда педикюра на двете крачета всичките лакирани нокти. Адски много ме възбужда да да е с такива токчета и да мастурбирам пред крачетата и й да се изпразня на готиния и педикюр, направо се побърквам много ме надъхва, също и такива обувки-токчета дето са платформа много ме надъхват но пак да се вижда педикюра, специално за предпочитате по-дълги и големи нокти в диаметър ме надъват и ако има и по дълги пръсти пак се дървя много. Маникюра също ме възбужда много, също и големи гърди с големи щръкнали зърна ме надървят, не говоря за шайбата да е с голям диаметър а самото зърно да стърчи напред 1-2 см и по възможност да са възрастни лели и мамета на по 38+ 48+ до 62-65 има страхотни мастий, лятото по улиците като гледам патета как тропкат със токчетата и красивия им педикюр блесва на фона на нежните копита, откачам и се дървя яко, един път в магазина влезе някакво мами на около 50 със страхотни платформи токове и красив голям педикюр и се надървих като мастия, мислил съм директно да и предложа за пари да да го разклатя и да й се изпразня на крачета, на токчетата, на педикюра. Друга фантазия ми е да вържа някоя с въжета и да я чукам, също така да и сложа противогаз да я чукам с противогаза, но да е от тези дълги като хобот, хаха и после аз да си ложа противогаза и да я чукам, не знам като цяло може да ви звучи извратено но това е основното което ме възбужда, цици, дупета, бедра, готина коса, нежно лице, устни, всичко нормално не възбужда, но за крачетата направо полудявам.

32.   Обичам да си гледам дупето и да си вдигам краката нависоко и да се разкрачвам широко, когато мастурбирам. Идеално е да имам голямо огледало срещу себе си. Обичам да бъда чисто гол само по къси чорапки навити на руло долу до глезените (почти долу до петите) и да правя поза "свещ" пред огледалото.
Обичам да гледам как сфинктера ми се стяга и разпуска когато с едната ръка мастурбирам с пениса си. В същото време наблюдавам как тъмната кожа около тестисите ми се набръчква и удебелява, а те се движат ритмично в нещо подобно на кръг слизайки леко надолу и после пак качвайки се леко нагоре. Обичам да взема машинката за подстригване и да се острижа напълно над пениса, под него, по топките и отдолу та чак до дупето. Обичам да завра един или два пръста в ректума си и да напипам простатата си и да вибрирам върху нея. Обичам да наблюдавам в същото време стомаха си, който при мастурбирането понякога спазматично се свива на топка и после пак се разпуска създавайки
илюзия за дълбоко поемане на въздух и очертавайки долната половина на гръдния ми кош и ребрата ми.
Обичам да пощипвам зърната на гърдите си които преди мастурбирането са набъбнали и меки, а при докосване се набръчкват, свиват и зърната ми стават твърди на пипане и много чувствителни. Обичам да ги наплюя и да духам върху зърната. Студеният въздух ги прави още по-трърди и
чувствителни. Харесва ми да опипвам пъпа си, който прилича на лунен кратер на повърхността на тялото ми.
Много се възбуждам под душа, когато топлите силни струи вода ме обливат отгоре и особено когато водата пада върху кожата на главичката ми. Оргазъм под топлите струи на душа ме кара да искам да поема и глътна собственото си семе. В повечето случаи, обаче веднага след като се изхвърля това желание бързо се изпарява, може би подтиснато от миризмата на спермата която след кулуминацията не ми се струва така вкусна... Опитвал съм понякога да побързам въпреки нежеланието и да я сложа бързо в устата си. От топлата вода спермата става веднага много гъста и лепкава като лепило а попадне ли върху окосмена повърхност веднага се слепва с космите и става
много трудна за премахване.
Понякога си фантазирам да събирам спермата си с дни и да я
замразявам, а после да я изпържа в масло като яйце и да я хапна със симитче. Иска ми се да си направя клизмичка с урина събирана след като съм ял само плодове и зеленчуци за една седмица. Представям си, че самото задържане на половин литър течност в дебелото черво би ме
накарало да еректирам или даже да се изпразня. Понякога гледам порно и се възбуждам от лесбийски ласки или от момичета които мастурбиват взаимно или сами.
Това е само малка част от подробностите относно моята мастурбация... Какво правите вие и какво мислите, дали всичко по-горе е нормално за един мъж?

33.   Към Номер 32... много типично за един мъж... няма нищо странно и ненормално в това...

34.   Една жена е сексапилна с поведението, а не с тялото!

36.   за тялото:
1. гледам лицето (зелени очи с черна коса на бретон рокабили и червено червило са взривоопасна комбинация, но харесвам и много други типове).
2. цялата фигура (приемам както слаби, така и леко пълни, но да не е екстремно. високи, ниски, няма проблем с това, ако са симпатични с излъчване)
3. краката (формата им, от дупето до пръстите)
4. пръстите на краката и маникюра (видя ли неподържани нокти, подминавам. лакираните са с лека преднина)
5. дупето (игнорирам плоските задници; нямам нищо против леко изпъкналите; дебелите отбягвам)
6. ръцете и пръстите на ръцете (както и при краката тук са важни маникюра и формата)
7. циците на последно място (за разлика от много други мъже, циците не са толкова важни за мен, харесвам мацки с малки, както и с големи. за препочитане обаче е, да не са много големи. не бих излизал с дойна крава)

обща визия:
това е за тялото, от тук нататък за външния вид допринасят и дрехите, излъчването, говора, позата, походката, общо взето цялата визия и впечатлението, което оставят в мен.
склонен съм да правя известни компромиси, но без крайности.

директно игнорирам неподържаните жени и тези от скандалджийски или прекалено шумен и повърхностен тип. кресливите са ми неприятни.
за предпочитане са интелигенти, общителни, но не и прекалено клюкарско-социални, задължително е да имат и собствено мнение, а не да следват тълпата. да разбират от съвременна култура (субкултура), от филми, дрехи.. да слушат хубава музика, без чалга (с готините чалгарки които отговарят на физическите критерии от по-горе, бих правил само секс, но едва ли нещо повече)
това е в общи линии.

39.   Аз имам силно изразен фетиш за маникюр и педикюр, който обаче не е на 100% определящ при избора ми на партньорка. Ако една жена ме отблъсква с мазната си коса и нечистоплътност то тя няма с какво да "навакса". Харесвам дългите лакирани нокти, но не дължината, а формата е по-възбуждаща. Поддържаните ръце и крака говорят много за това доколко една жена се грижи за себе си. Забелязал съм, че ако тя отделя време и внимание на ноктите си няма да разочарова никъде другаде. Кожата и косата също ме карат да се възбуждам, но допира ми с тях винаги се случва на по-късен етап. Женските нокти събуждат животинското у мен и ме карат да си ги представям забити в гърба ми докато правим секс. След такъв секс съм се усещал как заставам пред огледалото и с наслада оглеждам "щетите" по кожата си. За мой късмет този фетиш се възприема доста по-лесно от жените. Дори ми се е случвало да не провокирам партньорката си да ме драска, а тя самата да го прави несъзнателно. Преживяването е страхотно, защото успявам да реализирам сравнително често сексуалните си фантазии.

40.   Ми за мен няма нищо по възбуждащо от това да си със сексапилна сладурана дето да е по раскрепостена. Миналото лято имах гадже от Кюстендил, Тъмнокоса средно висока но имаа страхотно тяло. Цици дупе дълга коса и готини бедра. Много ме кефеше като ходи по къси поли и рокли. Веднъж на морето я накарах да се разхожда гола по безлюдните плажове с мен. Малко хора ни видяха и по точно нея но си бе доста възбуждащо, да гледаш как и се кефат на телцето. Други подобни неща сме правили например като е с къса поличка и ходи без белъо под нея. Толкова е възбуждащо да знаеш че е гола отдолу че след като се приберем тека се чукаме че се едно не сме правили секс от месеци. Другото което ме възбужда е да я гледам как се къпе или преоблича пред мен. Както и да е със секси белъо което да ме влудява. Обичам да правя секс докато дамата е с прашки. Да ги отмествам леко и да и го мушкам а накрая да и свърша на коремчето и пичето като и оцапам и белъото и путето. Страхотно е да я гледма как се подмива от спермата или се забърсва с носни кърпички след секс.

41.   Целулит - няма нищо по-хубаво от това да го масажираш

42.   Много прав е №13. Стилно облечена красива жена с по-дълга пола, която се държи на ниво моментално ме възбужда. Иначе предпочитам жени с по-пищни пропорции. Важно е да се поддържа — ръце, лице, кожа, коса, изброено е. И съжалявам, но интелектът наистина има значение. Може да чукам куха лейка, но трябва да е много еблива и с готин характер.

46.   Страшно много неща ме възбуждат в една жена въпреки че е много индивидуално най често се заглеждам по: усмивката, краката, гърдите, косата, дупето, ходилата (знам че е странно) и корема

47.   Мая Манолова!

48.   Червена или руса коса, може да има някоя яка татуировка на раката .

49.   №47 Направо изби рибата.

50.   Косичката, да е дълга, да е облечена с бяла тениска и дънки.

51.   Прашки и малки дупета, дълги коси и плътни хубави устни, към настоящия момент нищо не ме възбужда повече от приятелката ми. За тази седмица ми се насъбра много умора, нямах желание за секс и въобще не ми ставаше (особено сам не мога да го вдигна). Снощи приятелката ми ме събуди с най-тънките си прашки с две лентички и направо се побърках, не съм очаквал така да се възбудя и после да изпитаме такова удоволстви от секса и двамата при положение, че нямах капчица сили. В моя случаи на 100% възбудата е във визуална гледна точка, това което виждам и ако ми харесва съм възбуден.

52.   Краката и дупето. Звучи тривиално, но истинската красота на женските долни крайници има за мен по-особен смисъл. Относно дупето, формите му са индивидуални за всяка жена. Снимай на 10 жени пеперудите, няма да можеш да кажеш после коя на коя е. С дупето обаче не е така.

53.   Точна рецепта не мога да ти дам! Като естет роден през октомври харесвам подържани жени с дълга коса! Харесвам къси полички роклички или по-дълги, но силно сексапилни поли отдолу с бял или бежов чорапогащник или секси чорапки! Абе хубаво е да има разнообразие! Червеното ме влудява, също розовото или бялото за маникюр и последните две или черно за бельо!!! Черните или белите клинчета, както и нещо от сорта на "тигрица" и направо ще е супер!
Външният вид е първият сигнал, но аз търся стабилна връзка, затова тези неща могат напълно да отпаднат, ако момичето, което е отсреща не ми допадне като характер! Физическото привличане е много важно, но не и решаващ фактор! Не съм правил секс с някое момиче (жена), само защото ме привлича сексуално! Трябва много повече и момичето, което харесвам сега това го знае в пълна степен! За мен НЕ е проблем да издържа дълго време без секс, но когато нещата станат сериозни, тогава партньорката трябва да е доволна!!! Обожавам да доставям удоволствие на човека с когото съм!

55.   Не ме впечатлява маникюра. Предпочитам добре поддържани къси нокти с безцветен лак. Харесвам хубавите ръце/длани. Не понасям пръсти тип "баничка". Кожата трябва да е светла, нежна и здрава. Без грим. Симпатична. Гърдите е хубаво да ги има и да са стегнати. Но най се заглеждам по дупето и краката. Обута с лъскаво клинче направо може да ме побърка. Имам фетиш към клинчетата. Също така страшно ме възбужда ако тя поеме контрола и нежно насочва нещата. Но ако е креслива, глупава или интригантка нищо от горните няма значение!

56.   Здравей темерутко. Аз сам Златина на 34 правя фелацио на слончета и кученца и на тях много и харесва, ако си слонче, куче или поне един човек от рода ти е магиосник си добре дошъл да направим някое слонче или тигърче. Поздрави
П. С : Златинка с малката калинка ще пръстне твоята боровинка. (Малко Фреестайл), защото аз съм рапарка и живея в Канада. Благодаря ви!

57.   Крака и дупе(Не харесвам широки задни части. Харесват ми малки дупета)Погледът и държанието също.

59.   Много високи тънки токчета и задължително фин чорапогащник (и не се свалят при секс). Другот е на заден план.

60.   Желанието за секс в очите и, мръсният поглед, червеният цвят, червило, бельо,

61.   Малкото секси дупе на първо място, ако е й в секси тънки прашки още повече. Дълга коса (руса или черна), задължително гримирано лице, тоест обичам плътните устни с розово нежно червило, грим на очите и леко дръпнати вежди, тънки задължително. За съжаление моят идеал и критерии са нещото, което са ме водили цял живот към влюбвания и разлюбвания и за това не си хващах приятелка. преди време се бях влюбил в перфектната визия, която и мен си ме тачеше, но бяхме малки още и нищо не стана, сънувах я 7-8 години след като не общувам с нея със същия глас, същото лице, сякаш вчера я бях виждал, сега имам сериозна връзка и момиче, което в началото се доближаваше до моят критерии. Слаба с малко секси дупе, в последствие носеше и красиво бельо, за капак има обеца на пъпа, езика, имаше и на челото и устата, но ги махна, беше и руса и с дълга коса. Подстрига се, защото косата й се късала, боядиса се кестенява, махна обеците, спря да се гримира много често и някак си изгуби в мен първоначалното ахване, първоначалната тръпка, тръпката пак си я имам като се целунем и прегърнем, но не е така както беше с желания да отида при нея, да я целуна пред всички и да се изфукам с нея, не е същото. Така че.. съжалявам, че Господ или майка ми ме е създала такъв (защото самата тя е много красива, нагласена и причие, дори сега когато е на години 45 няма кой да не я загледа, изглежда на 25), може би съзнананието ми като дете ми се промени и ме промени като човек, като вкус и прочие да искам все перфектното, да не мога да пожелая обикновеното, да поискам момичето, защото просто има добра душа и просто защото е жена. Имам приятели спят с всякакви буквално, дебели, с криви носове, къси коси и прочие, аз все обягвах от такива, сваляха ме и аз се правех на луд, не ме привличаха, чисто сексуално може би щяха да ме възбудят, но визуално за мен беше важно първичното усещане, уви с много малко жени го изпитах, тъй като аз свалям тогава, когато съм сигурен, че въпросната красавице не е била с всеки и няма да бъда с някой случаен, а мен повече са ме сваляли. Много е лошо да си идеалист, няма по-лошо от това.

62.   Възбуждат ме откровените жени които говорят за секс. Искреноста. Ако е позната да ми говори как се е чукала с този и онзи. Да ми разказва подробности(не обичам да ми говорят в леглото обаче).
Такива които не носят грам грим (най много с лека очна линия), ходят с гордо изправена глава и със самочувствие.
Кожата - свежа кожа с леки власинки, настръхнала.
Разтоянието между краката при дупето(трябва да е леко по-широчко), особено ако се вижда на прозрачна рокля.
Глезените - да са нежни и не широки.

Надявам се всички тези по-горе не предизвикат комплески в тук присъстващите дами. Това съм само аз.

1-50 от 89