Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Значи въпроса ми е коя част на мъжкото тяло ви възбужда най много ?

Коментари

51-92 от 92

53.   Много интересен въпрос на който обожавам да отговарям. Ми мен ме възбужда по-скоро излъчването, маниерите и човека като цяло. Когато има привличане не е нужно да е със някое манекенче, може да си силно привлечен от най-обикновенно момче, с не толко големи мускули и не толко изящен ръст. А по отделно може би частите от тялото, с който си правя доста неприлични асоциаций, като например пръстчета ( къде ли ще влезнат ), устните му (къде ли ще ме целуват), силните му ръце ( как ли ще ме хвърлят на леглото ), коремчето или просто секси маниерите :)

54.   Очи, врат, корем, рамене, гръб, пенис :)

55.   Определено най-много ме възбужда погледа, мъжкарството което излъчва, говора дрезгавият глас, и хубавите мъжки ръце.

56.   Дупето

57.   Най-напред за мен е гласа му. Това е много важно. Гласът трябва да е истински мъжки глас, а не да хленчи като момиченце. Също така ме кефят плочките по мъжкото тяло. Погледа е изключително важен за мен. Много ми харесва, когато той ме гледа, сякаш ще се впие в мен. Може би краката също ме кефят. Дългите му крака като на мъжки модели определят и походката му. Походката трябва да е наистина впечатляваща, т. е. като ходи да не е като някой пиян човек или като някоя маникенка, ами да върви гордо с ръце в джобовете на дънките си. Като цяло това е моето мнение за добре изглеждащ мъж, въпреки че съм на 13г. За възбуждането все още не мога да уточня точно какво най-много би ме възбудило, но мисля че устните.

58.   смисъл това не ме вазбужда, но харесвам най- много в мъжете очите и плочките им на корема

59.   Хмм.. интересен въпрос, поздравления! Мен лично ме възбужда аромата на парфюм/афтършейв върху мъжкото тяло.. харесва ми врата, гърба и онази работа на мъжлето! :D Най-много ме кефи и възбужда късо подстриган мъж, атлетичен и едър (на мускули) с обица на ухото и както казах силен аромат на парфюм, който вече се е слял с неговия аромат!

61.   Ха хаха.
Големи дивотии бе мацета?? !!!
Преди да изкажа мнението си, първо искам да поясня какво жените харесват в мен и какво не, апропо какво ги възбужда.
Има толкова детайли в нас мъжете , които ви възбуждат, колкото и различни типа жени и съответно колкото различни са ви намеренията спрямо нас.
1-Стегнатото мъжко дупе - жените които отдават значение предимно на това, сте игриви, палави, склонни към експериментиране в секса, мъжката сигурност която един мъж може да ви даде не е от най голямо значение.
2 -Широките силни рамене - е това вече е друго. Жените, които ги привлича това, желаят да намерят сигурност в партньорът си. Вътрешният им глас говори, че този мъж ще е с тях до край и би се справил с всички житейски трудности.
3 - очите, това е прозорецът към душата на човекът. Няма значение какъв цвят и форма са. Важното е да са колкото искренни, толкова и загадъчни. Очите привличат с това не което казват, а с това, което остава недоизказано.
Вашата женска фантазия е най голямото оръжие за нас мъжете. Деликатно провокирана и правилно насочена, фантазията ви е именно онова нещо, което ви кара да влезете в капана. Жалко че малко мъже го осъзнават. Всъщност за мен не е чаак толкова жалко де :)
4 -стегнатите мъжки бедра - е това е желание за пряка консумация, може би първична, може би без уговорки. За мен думата ''пенис'', която по- горе прочетох може да се асоциира именно с тях. Някак си не приемам, че мъжкият атребут би възбудил някоя, ей така сам по себе си. Освен ако дамата току що не е излязла от сливенският затвор.
Добрия секс е следствие на различни дразнители и понякога съвсем мънички детайли. Дори вечерята в ресторанта или разходката в парка предразполагат много повече от един гол мъжки пенис.
Коса, ръце, потрфейли, скъпи дрехи, парфюми, автомобили и прочие - всичко това има значение, но само до толкова, че то определя скъпи дами самите ВАС.
Излишно е да спорите коя от какво се възбужда, така както е излишно да се съпоставяте една с друга.
Винаги съм се стрямал да потдържам фигурата си.
Стремял съм се към финансова обезпеченост.
Господ ме е дарил с добра визия и красиви зелени очи.
През животът си се научих да използвам вашата слабост и нашата сила.
ВИЕ просто бъдете дами - другото го оставете на нас :):)

62.   61, зависи как възприемаш нещата за пениса. :) Определено и другите неща, които изброи са възбуждащи, но защи не пениса? :) Няма да обяснявам как ми действа, че ще стане като един друг сайт, но определено може да е възбуждащ и това е най-логично.

63.   ... най- сетне се появиха и зелени очи.... :)та 61 а моя коментар под номер 52, какво говори за мен... ЗАРА

64.   както казват и по-горе само портфеила

65.   63, коментарът ти под номер 52 говори, че си ценителка.
макар, че аз лично бих подменил думата ''самоуверен'' с определението ''знаят какво искат''
Има мъничка разлика :)
Самоувереноста понякога може да погубва.
62, не казвам, че пенисът ни не може да ви възбужда, но съгласи се с мен помислите, фантазиите, споменът, асоциацията с него, може да накара стомахът ти да се стегне много по-силно от това, просто ейтака някой да си го извади и размаха пред теб.
Разбира се, всичко зависи от това на колко години си, до къде ти се простират познанията за секс, колко опит имаш и т. н. т.
Като стана дума за портфейли -мили дами той не ви възбужда, той ви привлича. Привлича ви така, както привлича голямата грива на лъва, неговата лъвица или пък големите рога на елена, неговата кошута.
За разлика от тези животни, които се възбуждат от феромоните излъчвани от самците, ние хората се възбуждаме най вече следствие на зрителен контакт.
Оргазмът започва от очите и ушите ни.
Заформя се от допирът ни.
Случва се в следствие на ерогенните ни зони.
Но се осъществява в главата ни. (уточнявам - горната при нас)

66.   .. 65 бих завързала диалог с теб, но ти уви не се поддаваш... :) от 63

67.   65, приятелю, не знам теб какво те възбужда, но на мен ми се сви някъде си му, само докато те четох.. Не си е истина просто, и ако трябва да съм искрена, имало е секс моменти в които не съм се чувствала така, както при това описание. :D :)))

Какво ме възбужда - подобно описание. :D
Всеки има различен фетиш. При мен са парфюми/аромати (най-вече) и музика.

П.С. Моля се коментарът ми да не бъде сметнат за вулгарен, нищо лошо не искам да кажа..

68.   61 освен със зелени очи не разбрах с какво друго те е дарил Господ. Толкова много изписа и пак ще ти кажа, че при всяка е различно. Мъж, който не може да казва "р" определено оглавява класацията ми. Просто ми се обръща стомаха. И още нещо мъжът обича с очите, жената с ушите. Няколко прошепнати думи могат да ме спечелят. Това какво ковори за мен?
Маги
П. П. и не е зле да се подпишеш нищо че имаш зелени очи.

69.   Ръце, гръб, преса, дупе...

70.   Харесват ми високи, добре сложени мъже. С по-издължена фигура, но в никакъв случай слаби. Мъже под 180см не ме впечатляват толкова. Харесвам ужасно много сините очи, влюбена съм в тях, повечето мъже, които съм харесвала са със сини очи. Харесва ми мъжа да носи очила, да има леко поникнала брада, но не и прекалено дълга.

Що се отнася до по интимните подробности - само и единствено пениса би могъл да ме възбуди. Няма дупе, няма плочки, няма ръце нищо, ако между краката му се крие малка пишка с извинение. Та пениса- може да не е прекалено голям, но да е нормален. И за финал да кажа, почти няма български мъж, който да ми харесва. Стоя и мисля и наистина не се сещам, като изключим мъжа ми, но той е по-различен, не толкова висок и издължен и е с кафяви очи. Ама си го обичам и ме възбужда.

71.   66, можеш да завържиш диалог с мен :)
67, права си за различният фетиш и именно това исках да обесня.
68, ГОСПОД е бил много благосклонен към мен. За жалост буквичката ''р'' я изговарям правилно.. това не значи, че няма да си лепна анкер пласт на небцето ако реша да те впечатля.
Колкото до прошепнатите думи - те могат да спечелят всеки.
Важното е да се изговарят когато собственикът им е напълно убеден, че те ще са по ценни от също така ценното понякога мълчание.
Скъпи дами!
Не е трудно мъжете да се сетим кое в различните случаи ви възбужда.
Достатъчно е да следим погледа ви и да сме наясно, че точно там, където той често но за кратко се задържа, е именно точката на вашата похотливост.
Лично аз отделям голямо внимание на гърдите, раменете, задникът, и коремът си.
За очите, умът и размерът мога само да благодаря, че съм се наредил на правилното гише когато са ги раздавали.

Тишо.

72.   .. 71.... ами като чета доста са желаещите да общуват с теб... :).... но ти като начетен мъж не се впечатляваш лесно, особено от отегчителни и наивни фрази.... та.... да''завържем ''диалог.... поздрави... 66

73.   Тишо, ти маи си се наредил на гишето за самочувствие два пъти. Не че има нещо лошо, но твоето е леко надменно. Ако решиш да ме впечавляваш ще са нужни много повече неща от самочувствието ти(портфейлът не е в класацията ми). но не каза това какво говори за мен.
А иначе за част от тялото при всеки мъж е различно. При някои ме възбужда израза на очите, при други ръцете и начина, по който докосва с тях.
Маги

74.   Иначе искам само да кажа, че ме дразнят мъже, които се хвалят и си гледат задника. Познавам много гейове и всички наблягат на това какво секси стегнато дупе имат и все се дупят и направо ми се повдига. Всички до един. И като видя мъж, мъжкар, който говори за задника си и направо лошо ми става. Така че за някои жени това е лош знак.

75.   ... ''гише за самочувствие''.... ей това се казва речник, който провокира мъжкото внимание... :).... изразът е достатъчен за да си представи човек и маги... ако желае, разбира се... ЗАРА

76.   Маги!
Самочуствието не може а и НЕ би трябвало да е единственното нещо, което ще впечатли една жена.
Увереноста в себе си обаче, съгласи се с мен е нужна на всеки един от нас, независимо дали е мъж или жена.
Увереноста е сила -силата е успех- успехът е щастие.
Щастие - ето, че си идваме на думата.
Кой, как и под каква форма го притежава, не е важно.
Важна е консумацията му.
Маги!

Не мога да те охарактеризирам каква си от това, кое те възбужда в мъжете, защото в различните мъже могат да те възбуждат различни неща и ти сама го каза.
В постът си (61) исках да поясня, че в зависимост от това, коя е тази част на тялото , може да се направи асоциация какви са намеренията и очакванията ви към един мъж.
Неангажиращият секс - мъжкото стегнато и красиво дупе.
Сигурноста -силните мускулисти рамене.
Похотливоста - асоциацията с пенисът и ерекцията му често идваща от стегнатите бедра и съблазнителни хълбоци.
и т. н. т

Не мисля, че с това изказване откривам топлата вода.
Искам да уточня нещо!
Говоря за възбуждане, първично и съвсем нормално човешко състояние.
Съвсем по друг начин стои въпросът с харесването и привличането. Там нещата са комплексни и си залагам главата, че най- важни са интелектът, начинът на изразяване и отличното умение за флирт.
71 (66), с радост бих завързал диалог с теб, най-малкото защото ми се струва, че втората шестица на номерът в скоби не е закован стабилно и може лесно да се обърне на 180 градуса :):):).
Само, че тук освен опция ''монолог'' друга не виждам. :)
Тъй като си дама, ще ти дам възможност ти да направиш предложението.
Поздрави на всички :):)
тишо.

77.   Зара, надявам се да си представяш положителни неща за мен. Само не разбирам защо ми пишеш името с малка буква.
Маги

78.   ... 76... правилно си преценил;разбира се, че може лесно да се обърне в 9.... , а може и въобще да не се обърне;всичко зависи от човека слещу мен... а да.... и наистина съм дама.. , която освен всички плюсове не се обяснява излишно... особено пък тук... поздрави.... 66.... за сега... :)

79.   "71 (66)... втората шестица на номерът в скоби не е закован стабилно и може лесно да се обърне на 180 градуса" - Е тва е силна реплика! Признавам!

Кубрат

80.   честно да ви кажа една жена може да се възбуди от плочките на корема добре оформен гръб подържан релеф

81.   Темата е стара, но винаги може да се пише по нея. Аз си харесвам дългокоси мъже, но очите са нещото много специално. умирам от удоволствие да ме гледа докато правим любов. Това ме възбужда много, но все пак нещата са комплексни.
п. п. Портфейлите не могат да възбуждат, особено ако са на някой 50 и повече годишен мъж, обаче могат да те накарат да вършиш нещо, което не ти е по вкуса, а това вече не е удоволствие. Това си е моето мнение. :)

82.   Аз харесвам големи мускулести ръце, плочки на корема не ме впечатляват, защото повечето, които имат плочки са много кльощави, а мен ме възбуждат големи и силни мъже... като моя :))))

83.   Ами един мъж успя да ме възбуди с един-единствен смс и с няколко казани думи по телефона. До такава степен, че стигнах до края. Така, че...

84.   Няма нищо по-възбуждащо от интелекта на един мъж...
От неговия хубав, нисък, мъжествен глас, който може да смразява с иронията си, но може и да гали ухото като кадифе...
От прекрасните му сини очи - дълбоки, блестящи, проницателни, замечтани, далечни, загадъчни, загледани в мен, властни, или усмихнати...
Плътните му, съвършено очертани устни, създадени да бъдат целувани и обожавани...
Усмивката му - иронична или мила, но винаги сдържана...
Високият му ръст и царствената му осанка.
Изящните му ръце - бели, с дълги, фини пръсти, изрядно поддържани, неочаквано деликатни у висок и добре сложен мъж като него:)

Alpha, ж. 26

85.   Аз си падам по високи, стройни, бели, руси със хубави, изразителни очи! Полудявам като видя такъв.

87.   Номер 4 и 23 напълно ви подкрепям. А другите кво ми се праите на божи кравички все едно не искате един мъж да бъде богат. Ха

89.   87, богатството няма нищо общо с това дали един мъж възбужда, или не. И Доналд Тръмп е богат, но не ме възбужда ни най-малко. Дразнят ме хора, които оправдават собствената си меркантилност с фрази от типа: "всички сме така, но другите не си признават. " Колкото и да не ти се вярва има и хора, които не ценим парите. Смятам ги за слуга, не за господар.

Alpha, ж. 26

90.   Ръцете

91.   До 87 Аз съм жена и да искам мъжът до мен да е богат, което не значи точна сума пари, а по скоро значи умен или поне късметлия /ако е спечелил на тото/. На всеки е ясно че всеки мъж има пенис и може да прави секс, затова се търсят други качества. Ти като си мъж харесваш натоканите красиви жени нали, защо не се прехласваш по срамежливи, дебели грозотии и те имат П.
Колкото до Доналд Тръмп №89 ако беше на неговите години щеше да го харесваш. Проблемът е не как изглежда, а че е прекалено възрастен, ако беше на 30 години, ох мале щеше да заспиваш със снимката му.
.

92.   Alpha от време на време много ти се кефя на бисерите и ти правя евала за много постове. За съжаление обаче нямам сини очи, но пък не мога да казвам "Р"... тука Маги ме спечели.
.... Нескромно да се рекламирам.

Авторе, мисля че е трябвало да си сложиш заглавието "Какво ви привлича в непознатите мъже", че иначе тук се пълни с безполезни постове. Нека сме честни. Тук никой не го интересува какво харесвате конкретно в приятеля си в момента. Това в което сте влюбени в него е следствие, а не причина.

М. В.

93.   Аз харесвам едри мъже със широк гръб. Два, трима от приятелите ми са били така. Възбужда ме погледът, ръцете и устните. (ж26)

94.   От 89 до 91: Аз съм на 26 години. В момента просто си умирам за един мъж на 53. Вече почти две години го желая неистово, няма човек, който да ме е възбуждал повече, така че не ми говори за възраст:) За мен мъжкият сексапил е преди всичко излъчване. Това не може да се купи.

М. В., радвам се, че те забавляват невчесаните ми размисли за нещата от живота:) Сините очи съвсем не са ми първостепенни, просто най-секси мъжът, когото познавам има такива. Ако трябва да съм напълно честна, не е важно какви очи имаш, а как гледаш с тях:)

Alpha, ж. 26

95.   дупе и широки рамене
също и V линията под корема ако е добре изразезна

96.   Браво! 30

97.   Тембър на гласа, силно окосмени яки ръце(нямам предвид мускули)-не някои нежни епилирани ръчички. Ако искам жена ще съм би, но засега не съм минала на другия бряг, макар, че от секса на мъжа ми, който си гледа само неговия кеф... Как никой не каза, че се възбужда от огромно шкембе, под което нищо не се вижда -има ли някой долу, няма ли))))Нямам предвид, че аз-да, майтапя се

51-92 от 92