Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Значи въпроса ми е коя част на мъжкото тяло ви възбужда най много ?

Коментари

1-50 от 92

1.   Врат, гърди, гръб.

2.   Оoo и ръце забравих да кажа :)

3.   ПЕНИС... и аксесоарите му!

4.   Портфейла му.

5.   Радвам се на това в гащите му :)

6.   Очите и лицето.

7.   Съгласна съм с №4 ...

8.   Характера вниманието му към мен.

9.   Еее на жените па дай им пари и не ги барай.

10.   Ще отговоря сериозно на въпроса. Мен един мъж първоначално ме привлича като визия, външен вид - очи, уста, ръце и дупе, първо това гледам.

А какво ме възбужда в него, чисто сексуално - ами пак очите, пениса и дупето, също и хубавото стегнато мъжко тяло. Очите по време на секс изразяват страшно много - възбуждащо е да виждаш желанието в тях и усещането за тръпката. Пениса, защото виждам израз на неговото желание, т.е моето влияние като жена в/у него. И трето дупето мъжкото стегнато дупе страшно ме блазни - да го ухапя, да го милвам така както той стиска и милва моето.
Но всяка жена има свои фантазии и предпочитания както вие мъжете имате различни, така сме и ние жените.

11.   Еротиката за една жена е в това как един мъж се отнася към нея, как я гледа, как и говори, как я докосва. Важно е цялостното преживяване, не една отделна част от него.
От такива неща се възбуждат жените - от израза на лицето, от жестовете, от тона на гласа - не кой знае колко от частите на тялото на мъжа.

12.   Към всичко споменато дотук аз ще добавя, че за мен е важен и тембъра на гласа му.

13.   При всеки е различно едни са дупе, други гърди, други вратле, други уши, ръце, глава ... всеки с различен вкус.

14.   Външния вид е изключително важен. Когато си влюбен всяка част от него всяко движение поглед стойка и държание възбужда..

15.   Хубави мъжки рамене... не напомпани, а естествено силни, придружени с поведение, което те кара да се сгушиш в ръцете му... мъжът трябва да излъчва сила, не просташка агресивност, а овладяна мъжка сила, която да те накара да отмалееш в обятията му и да му се довериш... защото може да бъде и нежен с теб, особено ако се чувства мъж, т.е по-силният от двамата /не мръкащия онеправдан, че жените били еди-какви си, че не му е обърнато достатъчно внимание и т.н, а онзи, който смята, че фръцкнето им е сладурско и даже с лека покровителствена насмешка приема капризите им, защото ОБИЧА ЖЕНИ/

А, да... един достатъчно изразителен поглед, изпълнен с желание, може да накара коленете на една жена да омекнат, но всичко това идва отвътре, и предполага определен вид самочувствие и себеусещане, което за съжаление много мъже нямат.

16.   Подкрепям N:3

17.   Мен лично врат, корем и ръце ..

18.   ПЕНИСЪТ .. определено

19.   Здравейте първо да кажа че НЕ СЪМ съгласна с номер 4 ! и така по темата мен лично биха ме възбудили уснитему всъшност в един строен мъж много неща биха ме възбудили - дупето ; очите ; усните ... и какво ли още не !

20.   Тялото :PP

21.   Подкрепям №15 (:

22.   Ръце

23.   Хахах как се надлъгват само тия жени :)))
Известно е какво ги привлича у един мъж:
- дебелия портфейл
- хубавата нова скъпа кола
- скъпите маркови дрехи
- добре поддържаното от фитнес тяло (не особено задължително)
- изобщо демонстрация на висок социален статус

24.   Заради комплексарчета като 23,на момичетата им омръзна и наистина станаха такива.

25.   На автора ще кажа че н 4 е права а другите дето харесват пениса ще попитам: Защо като харесвате пенис нито една от вас не е с ром ровещ по кофите той също има пенис ръце вратле дупе? ще си отговоря сама защото няма портфейл

26.   25:"Защо като харесвате пенис нито една от вас не е с ром ровещ по кофите той също има пенис ръце вратле дупе? "
аз ще ти отговоря: защото са мръсни гнусни и интелекта им е под нулата плюс не говорят дори свестен български. За това не сме с ромите дето бъркат из кофите.
Лола

27.   Подкрепям Лола и мога да допълня, че познавам ром-водещ на интернет радио Емануил. Много готин човек, с българка е, работи си в една птицеферма и са си щастливи заедно.

28.   Лола като е мръсен изкъпи си го, вие не казвате че харесвате интелект а като не говори български, ти лесно учиш езици споменавала си го в други теми, научи цигански и готово. А-а-а лошо той няма да има жилище, няма да има кола а каручка, няма да може да плаща сметката в ресторанта и ще се налага да живееш с него в катуна.
Интелигентният мъж сам по себе си говори, че е в състояние да изкара добри пари. Дори в момента да няма гооооооляма банкова сметка. Значи пак става дума за пари

29.   27 какви ги плещиш, въобще не става дума за роми или не става дума за "ровещ по кофите"

30.   28, излагаш се!
Първо, преди да критизираш, че не ходим с миризливи клошари, тръгни сам с някоя 100 килограмова циганка от Столипеново без зъби...

Второ - има маса интелигентни и образовани хора, които нямат пари - учители, лекарите в държавните болници, библиотекари, професори, служители в БАН, хора на изкуството....

31.   28, ако искам дете, ще се родя, него ще си го къпя и ще си го науча на български и ще си се грижа за него. Страшно е нелогично да учиш езика на човек, живеещ в страната ти, който не знае езика говорен там.
Имам къде да живея, сметките в ресторанта си ги плащам сама, както и всички сметки между другото, за едно си права, че аз в катун не искам и няма да живея. Ако ти нямаш нищо против заври се да живееш в катун.
Интелигентния мъж може да изкара сам парите си, но интелигентните роми са изключения. Колкото до портфейла, да аз съм алчна, но за това, колко пари изкарвам АЗ сама.

Лола

П. П. Обичам да ходя пеша, особено след като си стоял толкова време в офица, леко раздвижване и чист въздух вършат чудеса ;)

32.   Лола, прекрасен отговор, но 25 е момче и то гадно комплексарче.

А А. пак се изказа неподготвена.

33.   30 жена съм но ще ти отговоря в столипиново 100 кг циганка без зъби обикновенно е баба на 50 с 30 внучета, а ако на млад българин му падне да изчука млада и красива циганка няма да откаже.
учители 700лв- 800лв+ допълнителен доход от частни уроци най малко 300лв, лекарите в държавните болници 1500лв+ допълнителен доход от частни кабинети, библиотекари не съм виждала мъж кажи ми един заплатата му и успеха му сред жените, професори 2000лв-5000лв, служители в БАН издръжка от мама или нещо друго нали е интелигентен, хора на изкуството ако имаш предвид художници не виждам образованост кой знае каква, но добре залъгват дамите с романтика. Така всяка си претегля нуждите дали ще може даденият мъж да и ги задоволява и да храни децата й. както и тези ровещите в кофите не са останали имат си циганки който са доволни на 10-15лв на ден за храна на децата+ помощите. Скоро мъж ми обясни, че за да бъде дамата до него долу горе подържана подръжката и на месец е най малко 1200лв.

34.   Кво стана умълчахте се, харесвате пениса му все едно мъж да каже че харесва у жена формата на входа на влагалищщето й, или, че харесва вратните й сухожилия. разбира се мъж ще харесва устните дупето и гърдите, тези белези който вещаят здраво поколение. а жената харесва у мъжа тези белези който вещаят нахранено поколение.

35.   най- възбуждащо ми е да гледам очертан пенис през панталон.. предпочитам меки леки материи... дънките не ме кефят

36.   Косата. Обожавам да е леко дълга, за да мога да заравям пръсти в нея...
Ж25

37.   Устните. Умирам да му гледам устните. Как говори, как се усмихва. Полудявам. Много ме възбужда :)

38.   Не мисля, че мога да е възбудя от определена част от мъжкото, то при нас нещата със сексуалното желание не стоят точно така. Подмокряла съм се като съм го слушала по телефона как ми разказва какво ще правим като се видим, също така, докато ме е гледал настоятелно и е прокарвал пръстта си по устните... после някога се заговорихме за това. Човекът въобще не е разбрал, че краката ми се подкосиха... бяхме в една стая с повечко хора и беше неприлично да си подмятаме разни жестове и намеци, само усетих, че ме гледа настоятелно и забих очи в неговите, както ме гледаше прокара палец по долната устна сякаш ще ме опитва.. ей, момичета - полудях, бях готова просто да му се нахвърля там пред всички.

Но примерно в непознат мъж... някоя част на тялото да ме възбуди и да го пожелая чисто физически - не, пак няма. Някак гледаме по общо на нещата - добра хигиена, изразителен поглед, гъвкави движения, чаровна усмивка, стегнат задник. (Никоя жена не обича разплути мъжки задници, стегнатото дупе обещава хубави тласъци) Устните - трябва да има устни, които да изглеждат вкусни, да ти се прииска да ги целунеш. Ръцете, самите пръсти, дланите, както и раменете - да са силни, естествени.
И очите - погледът, да говори с тези очи, да обещава, да замайва с поглед...
Ако има дълги и извити мигли това помага на магнетизма на погледа.
Самата усмивка - кривата усмивка, тя ме привлича.
Гласът, самите думи, които ще подбере. Не да ми рецитира стихове на Шекспир, а да подбере онези думи, които са адекватни на ситуацията, на настроението...
Не може примерно да сме излезли някъде с приятелки, да ми е вкиснато за някакви проблеми и той да седне до мен и да ми заобяснява колко съм хубава... няма да подейства. Но ако ми каже: "Сподели какво те мъчи, ако искаш ще се разходим, можеш да ми кажеш всичко" - определено ще има шанс.

Надявам се да бях полезна.

39.   Висок с ГОЛЯМА Усмивка.. тръпчинки - толкова ми стига

40.   Едни хубави, силни мъжки ръце, които ме обгръщат силно могат да ми подействат доста възбуждащо. И като казвам ръце нямам предвид напомпани бицепси, самите длани. Погледът му очи в очи. Закачливата усмивка...

41.   Като цяло тялото. Стегнато, силно мъжко тяло. Ръце, крака, дупе. Просто като го видя и искам да го докосвам.

42.   Привличат ме първо очите и погледът, харесвам хубавите длани, дупето... общото излъчване. Устните не са подценяване, хубавата усмивка.

43.   Ръцете... МНОГО!!!

44.   Усмивката... когато един добре изглеждащ мъж се усмихне, според мен е много възбуждащо...

45.   Дупето

46.   Аз имам приятел от 7 месеца и най-много харесвам устните му тялото и когато е лошо момче

49.   Аз съм маниачка на тема дупе. Побъркала съм се по дупето на моя приятел! :))) Иначе му харесвам и сините очи и изписаните с две хълмчета отгоре, като за мъж джукички! :)

50.   А за мен, като жена ме превличат няколко неща в един мъж.
Първо-Начина по, който ме глада.
Второ-Начина по, който ми говори.
Трето-Начина по, ме целува.
Искам от един мъж да не е ''Мистър красота'', но да има магнетичен поглед. Да има хубав глас. Да е секси, когато се движи (ходи, говори, усмихва се). Най-важното да ме докосва изключително стрстно(да наструхвам). Да ме кара да треперя в ръцете му. Искам секса с него да е незабравим.... и необуздано див. Това, че не е планина от мусколи или размера на мъжественоста му не е от значение поне за мен. Важното е да ме привлича и да го желая тъка както и той мен.

51.   Джоба ме възбужда най-много, колкото е по-пълен, толкова по-силни са чувствата ми.

52.   привличат ме самоуверени мъже... ЗАРА 36

1-50 от 92