Споделена история от Секс и интимност

Ужасни ли саа болките при първия път?
Здравейте! Искам да ви питам нещо от което се плаша!! Когато го правихте за първи път много ли ви боля ( за момичетата) защото всички викат че болката е нетарпимаа. Моля ви кажете ми дали ви е боляло и какво да правя за да не ме боли!? Благодаря предварително!!!

Коментари

51-66 от 66

58.   Удряла съм се така, че да ми се напълнят очите със сълзи от болка, е, по-слабо е. Chill, раждането е по-кофти. Teddy

60.   Може ли да попитам дали може първия път да го направя с презерватив? И ако може да ми кажете дали първия път е по-добре с пръсти?

61.   Здравей те аз съм момиче на 18г и все още не съм правила нямам си и приятел но мойте приятелки почти всичките са го правили и на мен ми е любопитно какво ли ще е карче ме е страх много найстина ли боли много и дай те съвети какво да правя и дали да изчакам още

62.   Боли нетърпимо много, по-добре изобщо не го прави, не си заслужават мъките!!!

64.   Виш просто първо опитай да се възбудиш с пръст после опитай да го пъхнеш за да се разшири химена и след това започни със гаджето. Аз сега съм на 19 и така направих като бях на 17 и при мен лично не боля толкова и не пуснах и кръв но като бях на 15-16 това със пръта често го правех.

66.   Бях в осми клас, когато за първи път го направихме с приятеля ми, който беше в десети клас. Няколко пъти се бях гледала в огледалото и се страхувах, защото химена ми беше дебел с един съвсем малък отвор. Бяме у неговата квартира. Слушахме музика, целувахме се, малко се успокоих. Но когато започна да ме съблича ме обхвана страх и срам. И двамата останахме съвсем голи. Ужасих се, като помислих, че това толкова голямо нещо щеше да влезе в мене.
Разплаках се. Той ми говореше и казваше, че ше спре ако ме заболи силно.
Легна върху мене и докато ме галеше усетих силен натиск. Простенах и той ме отпусна. Сложи слюнка и този път болката беше толкова силна, че извиках. Отново ме отпусна и следващия път крещях с всичка сила, усещайки, как с тласъци навлиза дълбоко в мене. После болката понамаля. Задника ми беше в кръв. Имаше доста и по завивката.
Отидох в тоалетната да се измия. Пикаеше ми се, но се страхувах да се изпикая да не ме заболи от солената урина. Най после не можех повече да се сдържам и пиках. Не ме заболя повече.
Следващия ден не отидох на училище.
Следващия път, когато правихме секс беше след две седмици. За първи път усетих удоволствие, но оргаъм получих доста по-късно.

69.   Знам, че темата е дтара но да си дам и аз мнението. При мен имаше болка но не беше нито прекалено голяма, нито много малка, имаше болка и при следващите няколко пъти! Важното е като започне да те боли да оставите за минута нещата в смисъл останете в същата поза и изчакайте когато болката поотихне може да продължите!

70.   Здравейте, аз съм на 19 години и все още не съм правила секс, нямам приятел. Исках да попитам дали според вас това че чакам все още ще има някакъв ефект върху това дали ще ме боли и дали ще има кръв. Мои приятелки който са го правили ми казват че не трябва да чакам толкова много защото щяло да ме боли повече. Моля да ми отговорите, ще съм много благодарна.

72.   Ако си на 14 и не спортува нищо
Дали ще те боли много гаджето ми е на 15 и ми предложи да го направим но... ме е страх че ще боли понеже знам че 14 не е най нормалната възраст

73.   На 18 съм, направих го преди около половин година за пръв път, боля ме доста, имаше много кръв и не продължихме. Следващият път беше след месец, защото така се получи и нямаше болка нито неприятно усещане :)

74.   Зависи колко си възбудена и овлажнена. Болка има, но е много важен и подходът. При мен лично беше съвсем търпима, но други ги боли повече.
Раждането е по-болезнено

75.   Бъди с опитен мъж!
Боля ме точно 1 секунда докато проникне от раз - овладяно, но сигурно! Нямах време и гък да кажа...
Бях на 20, а той на 30.
Успех!

76.   Да не раждаш та да те боли толкова. Трябва да им желание, повече влажност, не ме е боляло и кръв нямаше.

77.   66 стана ми малко смешен коментара, помислих, че е шега, после ми се видя тъжно... Ти просто си го направила защото той иска, на много ранна възраст...

78.   Презерватива е задължителен ВИНАГИ! При мен болката беше много силна но нямаше кръв. Зависи при всеки е различно важно е да си с човек на който имаш доверие и човек с опит за да знае какво да прави и как да пази и предразположи

79.   Каква поза бихте препоръчали, за да бъде възможно най-безболезнен актът?

51-66 от 66