Споделена история от Секс и интимност

Девствена ?
Предстои ми да правя секс и съм казала на момчето, че съм девствена, но всъщност съм се отворила сама преди около 2-3 години, но не съм правила секс. Дали ще разбере, че не съм девствена? Срам ме е а призная, че съм се отворила сама.

Коментари

1.   Ами да не си се отваряла сама.. от какъв зор си го направила? Прави се че те боли, докато той прониква и тва е...

2.   Ще разбере. Щом е скъсана ципата ще си помисли, че не си девствена. Най-добре му кажи истината. Иначе, доколкото съм чувала има начини да се имитира девственост - момичетата слагали във влагалището си гъбички, напоени с кръв. Но не го прави... просто му кажи истината.
~*Отхвърлената*~

3.   Има разлика между това да си се ''отворила'' и да си ''девствена''- на практика си отворена, защото си разкъсала девствената си ципа, но на теория си девствена, защото девственост се ''губи'' само при полов акт! Момчето обаче със сигурност ще разбере, че нямаш химен (девствена ципа) и ще помисли, че си го излъгала, че не си го правила с друг. Така че най-добре е да му кажеш, че е се да станало случайно например, може да се засрамиш и да се почувстваш кофти, но по-добре ли е да те мислят за лъжкиня?!
Ти избираш!

4.   Няма проблем много девственици нямат кръв при първия път причината може да е всякаква но не е нужно да му казваш че си се отворила сама, а ако случайно попита защо няма кръв ти отговори, че не знаеш и т.н. не е някакъв страшен проблем..

5.   Зависи той какъв опит има и зависи колко си се "отворила". По принцип първият път при някои момичета не е нещо особено и става бързо и лесно, но при други е голямо страдание. Затова ти казвам, че много зависи от неговия опит дали ще разбере. :)

6.   Ако ципата е скъсана и ако той е бил с други девствени момичета значи да. Ако те пита "правила ли си секс преди" ти му кажи "не, обаче спортувам редовно и тя се е разтегнала". Абе не се страхувай, първият път боли, от там нататък не...

7.   Той може и да не разбере, защото не винаги има кръв. А и, още нещо, аз когато го направих за първи път имах кръв. И при следващите няколко пъти пак имах, просто няколко пъти стигахме до някъде (за дълбочина говоря) и спирахме, защото ме болеше. Кажи ми с какво си се оворила и ще ти кажа дали си успяла докрай да го направиш или само си започнала процеса. Едно момиче/нце тука беше споделило че се е отворило с четка за зъби и си мисли че повече няма да я боли. Тя просто е направила лек отвор. И повярвай ми, няма как да се усъмни, защото ти ще се държиш като девствена. Както ти казаха, ти само си се отворила, но при първия си път с момче ще си дърво и повярвай ми, много ще си личи че ти е за първи път, от личен опит ти го казвам. Успех с начинанието!
Ж19

8.   Кажи, че може да се е скъсал докато си слагала тампон