Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за тройката
Преди време се запознах с един мъж по интернет.
Отначало всичко вървеше добре, виждахме се доста често, сякаш си и допаднахме-беше ни приятно заедно и не го криехме един от друг.

Но ненадейно срещите станаха по редки, оправданието беше че е доста зает в работата си - той е на отговорен пост и отначало му повярвах, но след като станах по настоятелна и исках обяснение той ми каза че ако искам да съм с него трябва да му го докажа, като му организирам тройка с моя приятелка или друга жена - не приех сериозно условието и се опитах да го разубедя, уви, той беше категоричен !

Объркана съм и не знам какво да мисля - дали аз изоставам от модерния живот, или той просто не иска повече да бъде с мен - не мисля че е редно да поставяш каквото ида е условие ако искаш да бъдеш с някого - нужен ми е съвет, не знам как да продължа от тук нататък! ПОМОГНЕТЕ МИ!

Коментари

1.   Здравей,
ако искаш да си с някого не поставяш условия абсолютно никакви условия не поставяш защото искаш да си с определения човек искам да ти кажа че този човек не заслужава вниманието ти според мен той не иска да е с теб той иска само секс.

2.   Ти какво мислиш след като така ти е казал... още ли искаш да се виждаш с него? Ако да, значи сте от един дол дренки.

3.   Правилно мислиш, че ако човек държи на някой и иска да е с него и го харесва няма да му поставя условия и още по-малко такива. Не си изостанала в нищо, просто някой неща са прекалени.

4.   Нямаш работа при този мъж, щом не желаеш това което ти предлага и то под формата на условие. Ако иска тройка кажи му да иде в някои публичен дом, да му мине мерака и да не се връща при теб.

5.   Ако ти нямаш желание недей. Пък и ако имаш силни чувства към него не влагай изобщо надежди във връзката ви.

6.   Здравей. Не знам що за човек е той и що за характер е...
Но при това условие трябва да си ЛУДА за да устанеш с него... И като имаш предвид че това е като за начало...
Помисли си добре.

7.   Мъка ми е какви хора бродят по тая земя!

8.   Виж, аз не те познавам та да ти давам акъл но след като ти си се срещала с човек с който си се запознала по начина по който сега ние те съвeтваме (интeрнет), явно той си е съставил някакво мнение за теб и твойте познати за да прибегне до поставянето на това условие. Нормално човек би обърнал гръб на такова предложение, но факта че ти си се закачила за това???? Какво трябва да си мислим????

9.   Здравейте, не знам на колко сте години, нито пък мъжът за когото говорите. За всяко нещо трябва уважение и разбиране, и взаимност, т.е самата вие да го искате, та дори това да е тройка в секса. Защо не попитате този мъж, дали той би ви делил с още един мъж, т.е тройката да са той и негов приятел, гадно е че иска самата вие да осигурите другата жена. Мъжете по принцип търсят разнообразното, та дори первезното в секса, но за всяко нещо си има граници, и пак казвам каквото и да правите трябва самата вие да го искате, а не той да ви постява така грубо условия, защото утре след тройката ще поиска нещо друго и т.н.

Този мъж е пълен егоист, второ не държи на вас дори като човек, а какво остава като партньор след като не ви пита вие какво искате и трето е гаден грубиян. Използва ви само за секс, да има много такива връзки и аз съм имала такава, но има уважение, разбиране и толерантност, за да има и взаимно удоволствие. Или го разкарайте или сериозно поговорете с него. И за съжаление си мисля че вие имате чувства към него щом се замисляте над това, а той не. Дано не съм права и дано вземете правилното решение, ще пожелая успех.

10.   Тройката е вид приключение, което има за цел да обогати половия живот. НО щом смяташ, че не си готова и не искаш, то тогава нищо не те задължава да го правиш.

11.   На каква възраст сте?
Смятам, че той наистина си търси само авантюра. Дано да е сгрешил в теб. Унизително е така лековато да те възприема.

12.   Благодаря на всички който коментират моята история, съветите ви са ми полезни за да се убедя в правотата си, че разсъжденията ми са правилни, категорично съм на вашето мнение и го отстоявам упорито!

Мъжът е на 41, а аз съм на 36 год, дори и да съм имала някакви чувства към него те изчезнаха в момента в който беше поставено условието. Никога не можеш да бъдеш сигурна в такъв човек за да продължиш с него, а и едва ли това ще единственото условие занапред!

Благодаря на всички за коментарите и ще продължавам да следя и следващите.

13.   В тройката има тръпка определено, дори от любопитство, само веднъж. Въпроса го намирам за естествен, но поставен в друга ситуация, а не като условие! И задължително без принуда, с взаимно съгласие и избор на партньор!

15.   Попитай го дали иска да му доведеш направо не една, а две или три приятелки, но при условие, че ще задоволи всички Ви ... - да не забравиш да му намекнеш, че след като тебе не е могъл да задоволи никога - (само си симулирала оргазъм) то ще ти бъде много интересно какво ще прави с двете или с трите Ви.. - кажи му, че приятелките ти правят страхотен секс, но си падат малко клюкарки и ако не може да задоволи всички Ви има опасност да му разнесат името в целия град, какво представлява като мъж..

16.   В интернет е бъкано със секс маниаци...
Честито! Попаднала си на такъв. :)

17.   Знаете ли аз понякога съм си мислила за тройка. Смятам, че никак няма да е лошо. Какво пък, защо да не го пробвате, може да ви хареса. Животът е толкова скучен, така че това може да го разнообрази.

18.   А би ли искала да разнообразиш живота си с нас, сигурно няма да е лошо, не знам добре е да се опита!