Споделена история от Секс и интимност

Възбуждам се когато чистя риба.
Здравейте на всички.
Ето я и моята история.

Още от дете получавах силна ерекция когато гледах как родителите ми чистеха риба.
Това продължава и до днес.
В началото си мислях, че е нещо обичайно, но с годините все повече осъзнавах, че има нещо странно.

Обичам да бъркам в корема на тлъст шаран, да усещам вътрешностите му между пръстите си.
А когато му отрязвам главата направо полудявам.
Звукът от разцепването на прясна плът ме възбужда истински.

Веднъж се случи така, че моя приятелка чистеше риба на мивката.
Позабави се и реших да вляза да видя до къде е стигнала и евентуално не се ли нуждае от помощ.
Влязох и пред мен се откро следната гледка.
Тя току що беше махнала люспите и започваше да разрязва тялото.
Още при мушкането на ножа в коремът му усетих силна тръпка и вълнение.
Застанах зад нея, погалих я по раменете.
С лекота надигнах пеньоарът й и свалих прашките.
Прсегнах се и улових ръцете й.
В това време тя ляко се надупи и... познайте за какво обладаване стана на въпрос.
Имах усещането че членът ми ще се пръсне.
Свърших три последователни пъти в нея само за някакви си десетина минути.

След това тя ми сподели, че толкова корав и силно пулсиращ пенис никога не е усещала в себе си.
Та.. интересно ми е, има ли други кто мен или съм просто изолиран случай.

Коментари

1.   До колкото разбрах, не си мислиш, че е нещо ненормално, нали? Не е нещо кой знае какво, различните хора се възбуждат от различни неща. Щом тва ти докарва ерекция по- лесно, кво ти пука? Мн хубаво даже. Ами, ... радвам се, че правиш кеф на твойта>:*

2.   Не е несрещано. Аз много се възбуждам от сцената в Гладиатор, където гладиатора пробожда гърлото на императора. Усещам тръпки по гърба от усещането за безпомощност по лицето на императора.

Ани

4.   Измислица до последната буква!

5.   Подкрепям номер 4!

6.   И аз си мисля че е 100% измислица

7.   Извинявай пич, но това за мен е чист садизъм!

8.   +1 за №4 и 5. Това със свършването 3 пъти за 10 мин. те издъни!

9.   Това е вече прекалено!

10.   Колко трябва да си зле, за да ти ражда главата такива простотии. Смятай...

11.   Да не би да си куче... 3 пъти за 10 мин.... риба и възбуда... интересно...

12.   Номер 8!
Ако искаш да дойда у вас с един голям шаран и един хронометър....?
:):)