Споделена история от Секс и интимност

Кои са най-приятните начини една жена да свърши?
Искам да натрупам малко познания. Та въпросите ми са:
Кой са най-приятните начини една жена да свърши?
Кой са най-приятните точки където убичат да бъдат докосвани?
И още един въпрос: Как да разбера кога жената свършва?

Коментари

51-77 от 77

58.   нр. 4 добра техника! ;)

59.   Аз отдавна си мечтая да има повече-повече-повече мъже, като 4!

Да гъмжи от такива.
Особено в леглото ми. :)

Мили момчета, не у боба, вкарайте и малко интелект.
"Така ще я научиш да свършва на всеки три минути"

/4, нищо лично. Говоря принципно. /

61.   Към номер 17, да точно братле и когато ще направиш секс с девственица пак се действа по същия начин.. много е важно наистина действа.. тя с тия думи ти се отдава напълнооо..!

62.   здравей те с приятелката ми от 5 месеца ходим и вече правим сех да от рано сме почнали но аз съм Момче а тя Момиче мислех че всяко момиче обича дая (ли*ат и да лап* ) приятелката ми обича както се казва вкарване и изкарване и така трудно се наслъждавам как да постъпя дори няколко пъти се скарах ме зареди това :( моля за помощ

63.   Момчета. Най-добре преди да правите секс с момиче, я попитайте: как и къде иска да бъде докосвана да да свърши и от там нататък сте вие успех!

64.   Мисля, че номер 4 беше достатъчно изчерпателен. :) Поради включването на връзването в прелюдията си смених спалнята (старата беше с плътна табла, а новата е с орнаменти помагащи за връзванията :) ) Единственото, което аз бих могъл да добавя е, че освен връзването на ръцете, добавям и превръзка на очите. Това докарва още допълнителна доза възбуда, тъй като дамата само усеща действията тръпнейки в очакване къде ще е следващия допир на устните и езика ти. Немога да се похваля с голям брой партньорки (7 със сегашната ми половинка), но при всички това е действало безотказно. И другото при мен е, че винаги я докарвам до първи оргазъм по този начин, а след това започваме със секса. За да е разтърсващ оргазма е необходимо и доста търпение от твоя страна. Разходките с устни и език при мрн траят минимум 40 минути, като започвам най-отгоре (врат, уши, шия и т. н. ), като стигайки до "същественото", не се нахвърлям веднага, а го пропускам и продължавам по бедрата надолу, бавно стигайки до пръстите на краката. И след като един по един нежно ги засмуча продължавам отново нагоре и след, като съм свършил с коленете минавам по вътрешната страна на бедрата. Прокарвай си път нагоре галейки я с върха на езика си. И когато вече си при "черешката на тортата", бавно прокарай върха на езика си около нея, след което много нежно (също с езика си) разтвори устните й и продължи движението към клитора.
И... не ти остава друго, освен да се наслаждаваш!
М34

67.   здравейте, имам следния проблем семеен сам много трудно жена ми преодолява срама от известно време практикувам върху нея тантра масаж а също така и лингби мисля че се казваше. Увеличил съм оргазмите и многократно спрямо преди. Само че след като преминат и се успокои заспива толкова дълбоко и аз оставям дълбоко замислен. Чудя се къде бъркам да не прекалявам с нейните оргазми редувам масажа със секс като гледам аз да не свършвам. И в крайна сметка аз оставям в нищото не желая да изневерявам но почвам да се замислям. Препоръчвам горещо на всички да пробват тантра добре изпълнен при 70% от жените стигат до свършване като при мъжете. Понякога опитва фелацио но нищо особено. Какво да правя друг партньор за секс или нещо друго дами дайте съвет и вие

70.   От 4, респ. 7 и 13. :) Благодаря за хубавите коментари първо. Тук видях мнения на хора, които биха питали как и би било най-хубаво, къде най обича да я докосват и т. н. Вярно, всяка жена е различна и не винаги можем да бъдем наясно с моментните и желания. Но въпросите са забранени. Да забранени. Никакви подобни въпроси преди или особено по време на секс. Ако съумеете да го направите така, че тя да си каже "той просто ми чете мислите и желанията" ще постигнете точно оня неин оргазъм, за който тя не си е и мечтала. Но за това не се иска нещо велико от вас. Просто бъдете наблюдателен и внимавайте в час. А когато тя свършва е нужен такт с нейните контракции на влагалището и. Да се слеете в едно, в един голям оргазъм, чиято продължителност и сила вие да диктувате и да не позволявате края му. Всяко ваше движение в нея, да е в синхрон с нейното пулсиране вътре и да не позволите то да си отиде за кратко и бързо. Но ако зададете дори и един подобен въпрос, ще развалите магията на неизвестността. :)

71.   Номер 4, 70 направо ме уби не само с интелигентното си мислене но и с това че първият му коментар е преди 6 години и продължава да следи темата:-; а дамите му се налепиха съвсем логично.
Та ако може да споделиш още интересни начини да задоволяваш партньорките си друже. Би ми било мн интересно да имам такъв приятел, и искам да те питам няколко неща.
Как да постъпя ако вече съм на 26г. А нямам опит с жените в леглото
Смисъл малко съвети за първия път дали въобще да и казвам че не съм бил с жена и някоя идея също как да се запозная с хубави жени.

72.   #13, приятел много точно го каза. Евала! Секса на жената е преди всичко в главата. Тя започва да си прави заключения за мъжа не от първата среща дори, а от първия поглед. Затова мъже.. бъдете мъже, преди всичко. ( : Секса наистина е едно прекрасно изживяване, той е изкуство.
Киркегор е казал: 'Да се вселиш в едно момиче, така че изцяло да го завладееш е изкуство, а да се изселиш от него - шедьовър. Последното обаче до голяма степен зависи от първото.' ( :
М18

73.   Браво за включванията, значи все пак има интелигентни хора, подкрепям номер 4, женската сексуалност е по сложна от мъжката, няма готова формула, общо взето трябва да си добър импровизатор и да си творчески настроен. Аз само ще допълня на всичко казано до тук (не съм чел всички коментари, затова ме извинете ако повтарям нещо), че предварителната подготовка е от голямо значение. Една добре подготвена жена, със запален огън в нея, много лесно достига до оргазми, а как да запалиш огъня си е пак част от изкуството, понякога добрия масаж върши чудеса, но и това си е виш пилотаж, трябва да разбираш, също много важно и пренебрегвано е работата със словото, да знаеш как да я подпалиш с думи и звуци. Запомнете секса не е само лизане и ръгане, а е отношение, също е важно отношението към самите себе си, да уважаваш и своето тяло и да го поддържаш в изправност, но без да се вманиачаваш с някакви метро изцепки. Не е случаен израза ''да й влезеш под кожата", има се предвид не само буквално, трябва да разбереш вътрешния и свят. Понякога просто не стават нещата просто несъвместимост, всичко се усеща на подсъзнателна основа, за това не е хубаво да се играят роли. А колкото до оргазмите, винаги се усещат, ако знаеш как да ги усетиш, понякога е просто присвиване на устни, очи, има един момент в който се стяга цялото тяло за момент и след това следва рязко и продължително отпускане, но за мен най големия сигнал по който винаги познавам е поведението там долу, всичко може да се изимитира но не и вагиналните конвулсии, просто те са толкова разпознаваеми, че дори тя да може да работи със свивателните си мускули, не може да изимитира тяхното поведение при оргазъм, но това също е виш пилотаж ;).

74.   Най-приятно - отпред, отзад и в устата едновременно - това е свършване

76.   Привет на всички! :)
Поздравления за мъжете, които са писали тук!
Прочетох коментарите и ми стана приятно от факта колко добре ни познавате и се стараете да ни доставят максимано удоволствие!
Браво на такива мъже! :)
Защото ако партньора ми е тип 'шевна машина' - не повтарям, .. Досадно и скучно!
Като жена ще ви споделя, че оргазмът първо е в ума - ако жената не се освободи от предразсъдъци, ако си задава въпросите - ох, как ли изглеждам сега, дали ме харесва, ако не познава тялото си и не остави и мъжа да го опознае - оргазма си остава заключен завинаги!
Вярно, трябва да им до себе си и Мъж (с главна буква) - както повечето мъже тук - притежаващ умения и стараещ се за удоволствието на жената до себе си!
И тогава се получава всичко това, за което сте писали тук! :)

Обръщам се специално към номер No:28 - въпреки, че е минало много време от поста му -
Прочетох за размера ви, че сте доста надарен и бих искала да ви кажа, че приказката "Размерът има значение" означава, че: размерът на члена(дължина и дебелина) трябва да пасне с размера на вагината - ширина и дълбочина съответно.

Била съм с мъже в двете най-крайни ситуации:
1. ОгРоМеН пенис! Човека си носеше специален презерватив, а секса за мен беше едно усилено предпазване - болка и нищо друго дори при едва вкаран член, ..! Казах си, че този мъж никога няма да намери жената, в която да проникне до край и да е удоволствие и за двамата.
Преди няколко години обаче един мой партньор ми сподели, че при секса с жена си (брак от 20г) никога не е достигал до края на влагалището й - просто се губи като в широк и безкраен тунел члена му , .. Е, имало и такива жени значи! И той самия беше изумен колко си пасваме и даже заподозря, че съм пръскала нещо във вагината си за стягане, .. (явно не беше чувал за Кегел)

2. Мъж с изключително малък пенис - е, това беше мн сконфузна ситуация за мен... Но и за него си има мънички вагини, сигурна съм! Защото той изобщо не беше притеснен и компенсира с други техники, описани в предходните постове.

За протокола - за първи и последен път ми беше и с двамата - Г-н Макси и Г-н Мини, ..

На всички пожелавам истински сексуални удоволставия и забавления! :) И не забравяйте - приятеля Durex да е винаги с вас! Моите са винаги в чантата ми :)

77.   Номер 22 , моите поздравления! Ти си страхотна жена!Всеки мъж би искал да си до него!

78.   Твърдо подкрепям 74. Е това е свършване.

79.   Здравейте!

Не знам дали това което ще кажа е пряко свързано със темата но нека опитам... та ето за какво става въпрос... със приятелката ми не сме особено опитни в леглото (не сме имали много партньори) и не разбирам особено как са устроени жените. Знам че като правим секс на нея и харесва и си получава оргазми (клиторен редовно вагинален само няколко пъти) но някак няма желание. Не знам дали така трябва да е но имам чувството че ако не започна аз никога няма да правим секс. Смисъл аз смятам че и жените им се прави секс а така както изглежда на приятелката ми никога не и се прави. Не ме разбирайте погрешно че правим рядко просто винаги аз съм инициатора.

Друго нещо което искам да питам... след оргазъм се свива това нормално ли е (не прониквам тогава защото я боли) та трябва да изчакам ли и какво да правя през това време?

80.   Авторе, колкото жени има, толкова и мнения. Всяка жена е различна и съответно и харесват различни неща и няма само един най-приятен начин. За една най-хубавото свършване е по един начин, за друга- друг. Лично аз обожавам скуирта, но и дълбокото грубо проникване на задна прашка, което често ми предизвиква и скуирт! Буквално ме побърква когато се съчетае с лека болка и така свършването ми трае сякаш цяла вечност, а съседите ме мразят защото не мога да се контролирам и пищя. Обаче това си ми харесва на мен. На друга жена може да не и харесва толкова.

81.   Здравейте, жена съм на 34. До преди няколко години не бях свършвала. От 3-4 години свършвам почти винаги, а понякога по два или три пъти на един полов акт. с предишните ми двама партньори никога не съм изпитвала Оргазъм. Незнам мъжа ми как го постига, но само като му видя пениса и съм вече влажна. Винаги ми прави френска, не много дълго, но е много нежен. Харесва ми когато си вкара и езика във влагалището, направо откачам. После се качвам върху него, той сяда на дивана, не легнал. И ми хапе и засмуква леко циците ми. На него му харесва да му правя турска чикия, слагам му пениса за малко между гърдите ми и го масажирам. След което ме надупва на дивана - никога на леглото, леглото е много меко и не се получава хубав ъгъл, та на дивана, като главата ми е максимално надолу, а дупето горе и направо.... Сега като го описвам се възбуждам дори. и така като го вкара мощно няколко пъти, започвам да свършвам с течност дори, не мога да опиша колко е хубаво. После забавя и леко го вади и пак мощно го вкарва целия - после пет минути тека, в началото ме беше срам, но той много се кефи :)) Имам най- якия мъж

85.   Номер 81 надървих се :))

86.   Дилдото отпред, члена му отзад, лявата му ръка мачка гърдите ми, дясната движи дилдото, а аз си връцам клитора. Правим го легнали на ляво, като аз съм вдигнала горния /десния/ си крак. На финала избухвам като бомба. Препоръчвам!

87.   Ще разводня малко темата, ама изразът "а аз си връцам клитора" от горния коментар ме разсмя искрено - в кой край се употребява глаголът "връцам", №86?

88.   Прочетох доста коментари, някой добри, други не. Аз като мъж на 30 години с не много голям опит в секса искам да кажа:
Прави любов, усещай жената до себе си, слушай я, гледай я, тогава ще разбереш какво я възбужда. Желай я, докосвай я като вятър, целувай я като огън и жената до теб, ще е винаги с теб. Най важното е желанието.

91.   Здравейте и от мен!
Включвам се с 9 години закъснение от началото на дискусията, но искам и аз да допринеса със своя опит. Адмирации за всички интелигентни мнения. Радвам се да ви открия тук, мислещи хора!
Някои от авторите тотално разпалиха въображението ми със техните разкази, съвети и илюстрации на полов акт, а други ми се прииска да потупам по рамото и да им дам съвет и кураж.
На 23 години съм, имала съм 11 партньора, 2 сериозни връзки, едната от които 5 годишна, така че може да се каже, че имам опит. Причината за това е, че от ранна възраст изпитвах ужасно силно любопитство към секса и нямах търпение да го практикувам. Това, четейки го сега, звучи ужасно, но още от дете на около 5-6 се самозадоволявах. Имам реален спомен как се възбуждах от игра с куклите ми и как изпитвах оргазъм като се докосвах. Това доведе до доста ранен първи допир със секса в чисто физическа форма. Очаквах да е върхът на сладоледа, да изпитам оргазъм още преди проникването, но не. Не и с първия ми партньор. Не се получаваше. Единственото, което ми доставяше удоволствие беше да наблюдавам и да се наслаждавам на въздействието, което му оказвах. С втория ми партньор също не получавах оргазъм. Вече бях станала специалист по оралната любов и докарвах до умопомрачение момчетата/мъжете, с които бях, но моят оргазъм не беше дори близо. Имало е моменти, в които съм мислила, че просто няма да получа никога оргазъм. След време се появи трето момче, с което в началото не се получаваше също, докато един ден, може би около половин година след началото на връзката ни, на задната седалка на колата му аз за първи път изпитах оргазъм. Това стана докато бях с лице към него, като на ездачката, но той беше седнал. По този начин се получи клиторната симулация, която ми беше нужна за да получа взривяващ оргазъм. Оттогава нататък, до края на връзката ни, почти всеки път без изключение свършвах по този начин, като може би е имало няколко пъти на мисионерска или друга поза, в която клитора се стимулира от таза на мъжа. Друг начин, по който изпитвах оргазъм казвам (изпитвах, защото отдавна не ми се е случвало), е чрез орална стимулация на поза 69. След това съм имала множество от краткотрайни връзки и учудващото е, че въпреки че това бяха доста различни мъже с различен опит, различен размер и различни техники, не получавах оргазъм. Сега с настоящия ми приятел, с който съм от година, получавам оргазъм абсолютно всеки път, най-често когато съм седнала в него (най-обичам на дивана), докато той докосва и стиска зърната ми. Това ме докарва до оргазъм за отрицателно време! Особено силно се възбуждам след плаж. Да, може да звучи малко странно, но слънцето, водата, голотата, мокрите бански, правят за мен чудеса. Понякога след слънчеви бани свършвам след 2-3 прониквания. Веднъж след един дъълъг плаж, с приятелят ми бяхме възбудени (аз до краен предел) и се случи нещо интересно. Той вдигна краката ми на раменете си и се наведе леко към мен и така започна да прониква бързо и тогава започна да се стича течност от, докато изпитвах уникално удоволствие. Той се стресна, защото не беше се случвало, но аз знаех, че това е squrting и дори преди съм опитвала умишлено да го постигна, но неуспешно. И така и този друг вид оргазъм се получи случайно и непредумишлено, както и първият ми.
И така, какви са изводите, които може да си направим от моята
история:

1. Оргазъм успявам да постигна само с партньор, на когото имам доверие и с когото имам силна емоционална връзка, независимо колко съм сексуална и колко възбудена.

2. Най-силни и изпепеляващи и редовни оргазми получавам от партньора, който най-много "слуша" тялото ми и иска да ми достави удоволствие.

И завършвам с няколко успешни сценария (поне при мен):

1. Заведете приятелката си на плаж. После я чукайте.

2. Един масаж няма да се отрази никак лошо върху възбудата на партньорката ви. Особено ако акцентирате на определени зони.

3. Като казах зони, зърната!! Запишете си това и проверете как партньорката ви реагира на стимулацията им. При мен е като trigger за оргазъм. Трудно достигам до оргазъм без партньорът ми да ги докосва.

4. Ездачка докато мъжът е седнал е позата, в която съм изживявала около 95% от оргазмите ми, много мои приятелки също потвърждават успеха й.

92.   Понякога го правя сама докато съм по голяма нужда - много е различно.

93.   Не знам и аз не мога да се разбера какъв човек съм аз не стигам до оргазъм. Никога хубаво ми е с приятела ми обичам го всичко но нещо не се получава.

100.   Браво № 4, сякаш си влязъл в мислите, фантазиите и уменията ми!
За мен винаги жената е на Пиедестал, важното е първо на нея да доставя удоволствие, а на ме по този начин също доставям удоволствие!
Действай, Приятелю, жените заслужават това!

102.   Аз съм на 70, рядко ми се сучва вече но, эапочвам с целувк, по цялото тяло, когато усетя, че започпе да диша по често се насочвам надолу, и започвам, но само с устни, с леки и кратки докосвания, като я докосвам и с пръсти. Тук вече става сериозно, и пускам езика в действие, като редувам дълбоко лизане със леко засмукване, а с пръстите продължавам да докосвам вътре. С език слизам надолу, ближа дупето, леко си вкалвам езика. Всичко това го продължам в различен ред, докато пожелае да го вкарам, но аз не бързам, бавя колкото мога. Обикновено жената пожелава 69, и така караме още малко, докато започнем същинската част, като при смяна на позите отнова близкам, тук таме, уши, подмишници, сгъвката на коленете. И така до свършване. Толкова от дъртия.

51-77 от 77