Споделена история от Секс и интимност

Простатен оргазъм
Мъж на 37г. женен с нормален сексуален живот.
Преди около 2 години случайно попаднах на статия за масаж на простатата. Започнах да търся из нета и се оказа доста интересна тема. Започнах да изпериментирам, купих си от секс шоп Анерос-простатен стимулатор и не след дълго започнах да получавам най-страхотните оргазми в живота си. Това което се случва с тялото ми не може да се опише. Не зная какво е да вземеш наркотици, да пушиш трева и т.н. но по време на оргазъм тялото става неконтролируемо, оргазъма е многократен и е доста по-дълъг от нормалния при мъжете. Интересното е че няма еякулация.

Мога да пиша доста за това върховно удоволствие, но главното е да попитам-има ли други мъже, които използват тези техники? Искам просто да обменим опит, защото ми омръзна само с чужденци да споделям по форумите.

Коментари

1.   Влез в ролята на учител. Ще ни е интересно. Как го постигаш? Какво точно се прави?

2.   Мдам за съжаление българчето е невежо приятелю и май 99.99% от българите въобще не са чували за това.

3.   Аз съм жена, чувала съм за простатния оргазъм, дори сме си говорили с моя партньор. За съжаление не знам много и наистина ще е интересно ако споделиш опит :)

4.   2, мдам, олекна ли ти като "разкости" българчето с небългарската си същност? Почувства ли се по-велик и по-информиран от него? Начеса ли егото?

Въпросът ми към автора е съвсем конструктивен - моля, пояснете!

5.   Здрасти, и аз искам нещо подобно да пробвам- на 30г МЪЖ съм. Досега само с пръстчета на жена ми сме пробвали да ми вкарва и пробва да достига до простата- изпитвал съм някакъв кеф но не е супер голям или оргазъм да получа. А много искам и аз да експерементирам с простатата и да усетя подобни неща като теб авторе! АКо може малко инфо да дадеш тази играчка какво представлява, какви пари е... как точно се симулира простатата!

6.   До 4. Не дай си боже някой да се опита да намери съмишленици, с някой да размени информация и веднага "интернет специалистите", "комплексираните души" или не знам как да ги нареча ще започнат да плюят. Къде видя "небългарска същност" в поста?

7.   Ами пропуснали сте часовете по анатомия и малко влизате в еротични сайтове или реклами на секс-шопове. С най-общи думи - вкарва се естествено по време на възбуда, с ползване на лубрикант и пр. пръст, а по-добре специален уред - нещо като вибратор, но по-тънък, в ануса и когато се достигне до простатата и се масажира по този начин, явно повечето мъже изпитват голямо удоволствие. Може би това е и част от причината за предпочитанията на мъжете с нетрадиционна сексуална ориентация.

10.   Авторът: напишете в гугъл-aneros и влезте в сайта. Във форумите има всичко от което се нуждаете. И не си мислете, че от първия път ще излетите в космоса. На някои хора им трябват месеци

12.   До N4 не си заслужава усилието да те коментирам.

До N 1 приятелю масаж на простатата се прави като се бръкне в ануса с 1 или 2 пръста.

13.   искам да попитам някой достигал ли е до простатен оргазъм след секс с пенис колан?

15.   С пенис колан никога не съм пробвал. Колкото и да съм разкрепостен, не ми се ще да ме чукат с нещо по-голямо от пръстче. Иначе жена ми с пръстче ми докарва такива оргазми, че секса изпада на заден план.

16.   N 12 с едно! С две пръсттчета вече си става нещо по-сериозно от масаж :) Важното е жената да не е с маникюр, защото има опасност от нараняване. Иначе простатата се достига много лесно.

17.   Здравейте,
Ние сме семейство на 37г (ж) и 44 (м) и аналните стимулации не са ни чужди. На жената определено и допада, а снощи реших и аз да пробвам за първи път. Първо я накарах да ми масажира члена, като използва крем след това и казах -масажирай по-надолу, още надолу и накрая аналния ми отвор. Накрая и казах - опитай с пръст в ануса. Малко се изненада но влезе. Искам да Ви кажа , че си е ГОТ и не съм гей. Тази вечер пак ще пробваме и ще я помоля да ми направи масаж на простатата.

18.   Може да си ви харесва да ви бъркат в дупката, ама за мен това си е гейска работа. Първо пръстч после 2 и накрая нещо 17см. което плюе.

21.   Здравейте, много добра тема. Със съпругата ми пробвахме преди години игра с едно пръстче после с две и така вече 10 години, наистина е кеф. Сега си мислим за играчка с която да продължим играта. Много повече се обичаме, след всеки оргазъм. Съпругата ми много се кефи да ме язди и вкарва пръстчета в дупето ми.

23.   За тези които се интересуват от този вид масажи може да проверят това на саитове, тантра масаж, особено много са популярни в Германия, но те произхождат от Индия.

24.   Вярно е, че сами с вибратор е най-лесно да си намерите простатата, но с истински пенис си е най-естествено и възбудата е и от психична страна засилено. Най-добрите пози са или със силно вдигнати крака, така простатата е почти срещу входа на ректума. Също така става когато легнете по корем без да си разтваряте бедрата. Вярно, че това изисква по-дълъг пенис, но затова пък влизането е точно надолу, където е простатата. Във втората поза пениса на пасивния е притиснат към кревата и няма нужда да се докосва, достатъчно е да се сложи пешкир, за да не цапа. Аз обикновено си слагам дамска превръзка и ако я намокря след това си я изсмуквам. А що се отнася до вибратор с колан, не е много за препоръчвано, защото партньора(партньорката) не чувства къде ви докосва и няма как да намери простатата, а може и да ви повреди.

25.   Здравейте, аз съм на 22 и от няколко години имам анерос. Простатата е малко по-претенциозна от пениса, иска си почивка и точното време и състояние на ума и духа, за да ти даде удоволствието, което може. Обаче то е нещо трудно да се опише.

26.   Аз пък обичам жена да прониква в ануса ми, но ме е срам да пробвам, пък съм и девствен, щото се притеснявам. Някои жени сигурно ще се смеят, но аз се чувствам грозен и засега карам на чекии. Може ли да се каже, че съм гей ако обичам жени да ми масажират ануса.

30.   да.... това споед мен може да се нарече оргазъм, но е несравним с нормалната еякулация... много по-илен и пподължителен е.... който опита, ще остане задоволен напълно....

33.   Дайте повече информация - техника на проникването и прочее? Аз веднъж пробвах сам с пръст, след като бях чел за простатния оргазъм, но нищо не се получи. Дори си ударих чикия с наврян пръст, но не ми стана по-силен оргазма от това. Къде бъркам? Как да позная дали съм уцелил простатата?

34.   До 33 получава се но по-трудно но си струва. Та накратко. Какво ти трябва:
1. Желание да опознаеш тялото си.
2. Да забравиш някои предразсъдъци.
3. Спокойна обстановка. Усамоти се.
4. Възбуда.
5. Смазка.
А чисти и намазани ръце.
Не мисли за времето, но все пак трябва ти около 30 мин.
И сега... започваш да се галиш по ануса, не бързаш. Мажеш и галиш. Мажеш и галиш и така. Постепенно проникваш до средата на пръста. Разтриваш нежно. Жлезата е капризна... Пенисът обикновено не е в ерекция, щом посегнеш към ануса и да има, спада. Но и след няколко движения се събужда, прокапва по малко. Това е секрет от жлезата, не натискай, гали. Възбудата нараства, нараства обземате неистово желание да продължиш с чекия, не го прави може само леко с другата ръка да пипнеш главичката, която пулсира и е омазана със секрети. Продължаваш с кръговите движения отзад и очакваш момента, когато започваш да свършваш. Усещанията са силни и навсякъде, включително и главичката, а гледката на изливащата се сперма без да се докосва пениса е вълнуваща. Така поне твърди жена ми, която ме светна за тази щуротия и понякога, когато има ищах, ми я прави.

Правил съм го и сам и пак се получава.

35.   Ъъм, как така без еякулация? То тогава си е жива пе******я бе?

36.   Честно казано, аз лично на това му казвам - чиста педерастия. Без да обиждам когото и да е било, някак си не приемам нещо да ми влиза отзад.

38.   Трябва да кажа на всички мъже, че за жената е най-възбуждащата и смела фантазия да чука мъж в дупето...
Успех на всички смели мъже :))))
И да знаете... не сте педали.... , а смели любовници...
Успех...

39.   Само балък би позволил на жена да го оправя в задника!!!

40.   Само балък би отказал на жена да го оправи отзад, ако тя поиска!

44.   Мъжете се възбуждат когато им се допира нещо отзад,
заради простата. ТoBa им доставя голям кеф, просто мъжка стимулация.
Има и различни видове простатни масажори, които съм разглеждал из нета.
Ето ви един линк, ако се интересувате : ***

45.   Да използвам , няма такова удоволствие просто... !! Простатните масажори аз си ги купувам от www.gayshop.bg , има голямо разнообразие , може да разгледаш и все нещо да си харесаш :))

46.   Вибратори, пръсти, масажори дрън, дрън, най-готино е с жив пенис. Това, че чат пат пуснеш на мъж не означава че си номо.

47.   Гейски работи са това, мъже не се подавайте на горепишещите. Мъжа трябва да е мъж!

48.   Пропускате още един начин - това е за обвързаните: Под душа. Влизате заедно под душа и й давате да си сложи хубаво душ гел върху ръцете. Най-добре се получава ако първо ви гали по гърба и постепенно слиза надолу. Заставате в профил до партньора - по този начин тя ще може да ви вкара пръстт отзад а с другата ръка да ви го масажира. Едновременно става уникално усещане, изпразвате се яко. Но най-важното е да не бърза и да се оптуснете, от една страна топлата вода също действа отпускащо. Повярвайте ми няма да съжалявате, а ако жени четат това изненадайте мъжа си и го поканте в банята. Според мен ако го направите постепенно дори и да не си е мислил за подобно нещо ще остане приятно изненадан и ще ви се кефи още повече;) Успех и някой да сподели дали е послушал съвета ми:)

49.   Да бе да, знаеш кога ще го направа!

50.   Приятел, внимавай да не минеш от другия бряг, всички педали изпитват простатен оргазъм, само че ги стимулира друг мъж с хуя си! Ще вземе да пробваш... и айдее....! В Бърза помощ на времето е имало случай на педали които са идвали да им вадят дебели химикалки или дървен чукан от дирниците им. Гъзът е за сране, а не за бъркане в него, айде стига с тия перверзии, еби си както му е реда или блъскай чекии!

51.   Браво #50, напълно те подкрепям!

53.   Най точно заключение на №7, "Може би това е и част от причината за предпочитанията на мъжете с нетрадиционна сексуална ориентация. " Точно това е, чиста педерастия е, правело им кеф, но нямало изпразване!? А оня"мачо", бил пробвал с пенис колан, може би, защото не е намерил истински кожен и надарен.

54.   Подкрепям №47 :)
M22

55.   Редовно го правим, няма нищо гейско в това. Гейско е ако го правиш с мъж. Ако приятелката ти знае как да го прави те изстрелва в небесата. За сега сме го правили само с пръстче/най-много две/ но нищо чудно да опитаме и с нещо друго по-нататък. Аз лично не мисля, че някакъв масажор или вибратор може да замени нежното галене на на пръстчето но не мога да го твърдя защото не сме опитвали. Като опитаме ще ви кажа:))

56.   Моля да обясните как се използва ?

57.   Не съм гей и съвсем откровено мога да кажа че най страхотните ми оргазми са били когато са ме чукали отзад и жени и мъже! Не ви разбирам какви са тези праисторически предразсъдъци, че ако правиш нещо което ти харесва и определено тялото ти се кефи, тва било гейско, педалско, и подобни идиотщини? Напълно нормално момче съм и защо трябва да избирам с кой пол да го правя когато ми харесва и с двата?
Лъчо

60.   Големият ми въпрос е - всеки ли мъж може да го получи, по принцип? Или има някакво анатомично условия? Някои казват че е много лесно, други, като мен, са опитали какво ли не, но не става. Горовил съм с пасивни гейове, които се разкачват от секс, но не са стигали до оргазъм по този метод. Та се чудя...

64.   много ме заинтересува

65.   Покрай тази статия си купих простатен масажор и в момента се уча да го използвам когато я няма жена ми. Тя е по-консервативна и не би се навила да ми изследва точно тези зони. Интересно ми е защо всеки път е различно усещането. Имам чувството че не правя нещо както трябва. Лубриканта е на лице, научих се и да се отпускам за по лесното проникване на самата джаджа. Свивам и отпускам мускулите, но нещото явно не достига до където трябва защото не усещам нищо. Може би само по някога. Питам по-опитните има ли някаква определена поза на тялото за по-интензивни усещания, наклон на влизане или каквато и да е друга техника, която да помогне да си доставя това удоволствие

67.   Искам да ви попитам за мнение относно масаж с вибратор за п точката. Купих си такъв за 50ина лв, за трети път в рамките на една година пробвам да стимулирам простатата, но не се получава. Всичко правя както чета навсякъде. Усамотявам си се за дълго време, бавно процедирам със всичко, успявам да го задържа в мен за около 20ина минути, но дългочаканото удоволствие и разтърсващ оргазъм така и така не стига. Моля споделете, ако нещо пропускам или изпиталите го да кажат след колко опити и време са го постигнали, техника, за колко минуъи идва и т. н. Благодаря и да отбележа М29 хетеро, наистина нямам би наклонности, просто четох за него и искам да го изпитам.

68.   Искам да ви попитам за мнение относно масаж с вибратор за п точката. Купих си такъв за 50ина лв, за трети път в рамките на една година пробвам да стимулирам простатата, но не се получава. Всичко правя както чета навсякъде. Усамотявам си се за дълго време, бавно процедирам със всичко, успявам да го задържа в мен за около 20ина минути, но дългочаканото удоволствие и разтърсващ оргазъм така и така не стига. Моля споделете, ако нещо пропускам или изпиталите го да кажат след колко опити и време са го постигнали, техника, за колко минуъи идва и т. н. Благодаря и да отбележа М29 хетеро, наистина нямам би наклонности, просто четох за него и искам да го изпитам.

69.   Аз продавам простатен масажор/стимулатор с вибрация китайски имитация на rude boy за 25 лв.

70.   Така да ви кажа, става и с вибратор, но трябва да имате много силна фантазия, докато си правете масажа. Научих се да свършвам с вибратор, но изпразване се получава винаги, дори и без да си докосвате пениса. Разбира се с жив пенис изживяването е несравнимо. Най-жесток оргазъм се получава когато си притиснете пишката с еластични гащички. При оргазъм пишката ви се трие в гащичките а спермата изтича съвсем малко, но се стича точно на халкичката и служи като лубрикант ааахххх ще се побъркам при мисълта!!!
Trannyanka
П. С. Разбира се, че ако не искате да инвестирате до специални гащи, може да изрежете дупка, през която да проникне пениса на партньора ви.