Споделена история от Секс и интимност

Изчисление
Моля някой да ми помогне как мога да сметна "безопасните дни" и да ми кажете дали наистина са безопасни. Благодаря предварително.

Коментари

1.   За да не ги знаеш, явно си доста малка. Моят съвет затова: не поемай риск! Прави го единствено с презерватив.

2.   Безопасни дни при анален секс в този смисъл няма - Но дано повече хора прочетат това: аз хванах бактерия на пикочните пътища и пих антибиотик два месеца! Никога повече <без>!

3.   Няма безопасни дни. Всяка жена си има свой период на овулация, а той може да се мени и от най-незначими неща.
Аз съм забременявала само в дни, когато е трябвало да ми дойде.

4.   Не разчитай на "безопасните " дни ами си купи презервативи така и ти и партньорът ти ще сте по-спокойни.

5.   Ама и вие жените сте страшни. Не искате деца обаче казвате че не искате и с презерватив щото било гадно. Някой път не ви разбирам.

6.   Ее сега предпочитам с презерватив отколкото с бебе в корема а и момичето още е малко няма да се навие да иде на гинеколог сигурно та да и изпише хапчета.

Ейй 5-ти аз съм чувала същото НО от ваша страна на мъжете "без презерватив ми е по-готино" "ама трябва да внимаваме да не направим гаф" е и аз не ви разбирам по тая логика.

7.   От авторката: хехе благодаря за коментарите, но всъщност никой не ми отговори на въпроса. Аз не мисля да правя секс без предпазни средства, но понякога те не са сигурни, просто исках да разбера как се изчисляват тези дни. Човек се учи докато е жив. :)

8.   Дните, за които питаш са няколко дни до седмица преди да започне цикъла ти и няколко дни след края на цикъла ти. Това в случай, че цикъла ти е редовен. И пак няма гаранция. Живота не е безопасен :)

9.   Колко долу-горе?

10.   3-4 преди цикъла и 3-4 след цикъла, но пак нямаш 100 % гаранция.

11.   И 3-те дена ли?

12.   Момиче, нали ти писах, че точно в тези три дни забременявам. За какво са ти? Само сигурно.

13.   Трябва поне 1 година да си водиш календар на менструациите. От този календар намираш най-краткия и най-дългия интервал между менструациите брои се от първия ден на менструацията до последния ден преди следващата, а след това от най-краткия интервал се изваждат 18 дни, а от най-дългия 11. Ако най-краткият интервал на една жена е 25 дни, а най -дългия 30 дни, сметката изглежда така 25-18 =7 30-11=19 Това означава, че между 7-ия и 19-ия ден на периода включително съществува най-добра възможност половите сношения да доведат до бременност. Надявам се да съм била полезна.

14.   Абе 12, не разбра ли, че момичето иска да усети тръпката от потичането на спермата във влагалището и ..

15.   Абе виш какво ако направите гаф с презерватива препоръчвам Пустинор, но гледайте да не ви се случва често.

Пустинор е хапче за спешни случаи. Не е нормално противозачатъчно. А дните преди цикъла по принцип са безопасни, но това дава само 50 % сгурност, т.е. има голям риск.