Споделена история от Секс и интимност

Пристрастена съм към секса
Помня първият си път със срама от това, че не прокървях!
Не беше достатъчно и това ме накара да се върна при него....
Тогава бях на 15, сега съм на 23, а желанието ми е все същото!
Толкова много връзки съм съсипвала с този свой "порок"....

Ненаситна, хищна, незаводолима, неутолима жажда за това невероятно освобождаване на енегргия, за момента в който виждам желанието в очите му, сливането на телата и късче от неговата енергия в себе си!
Не ми стига един, два.... искам стотици пъти!
Да го усещам възможно най-дълго в себе си.
Обожавам миризмата на секс, тя е толкова красива неописуема!
Как да го превъзмогна случвало се е да го правя и с непознати, когато желанието е по-силно от мен -не мога да се контролирам

Коментари

1.   Аз такива търся :-D

2.   Пристрастена към секса, нимфоманка... това са измислици на мъжет в оправдание, че не могат да уздържат достатъчно ;)

4.   Че то и аз да стана толкова богат от секс шях да съм ненаситна, ако бях мома. И тия от митницата могат да ви завидят. :)

Кумчо Вълчо

5.   :D подкрепям №1 :) и аз такива си търся!!

6.   И тази история е мокрия сън на някой чекиджия.

Кубрат

7.   Кубрат смятах те за по проницателен :) от авторКАТА

8.   Много хубаво написано, може ли да ми напишеш есето :) :Д хД

9.   е ти си идеалната жена :D

10.   Гледам тук, че има желаещи за авторката.... ами не знаете за какво става дума. Без да я познавам знам какво е да си с нимфоманка. Май се надценявате. Каквото и да правите ще дойде време да избягате. Затова внимавайте какво си пожелавате.

11.   Ужасно обидно е, да си просиш секс от мъжа, с който искаш постоянно да го правиш, просто защото много ти харесва. Разбирам напълно какво е постоянно да имаш желание.

12.   Аз съм номер 1! Всеки мъж такива търси! Но се съмнявам да е от жена писано

13.   Номер 11, защо да е обидно не мога да разбера? Защо си мислите, че за мъж е по-малко обидно? Нали много държите на равнопоставеност, особено като дойде ред да се мият чинии и да се пере, се отваря голямата еманципирана уста, ама иначе трябва мъжа да си "иска", а жената да "пуска"...

Кубрат

14.   Внимавайте какво си пожелавате момчета... правите се на големи мъжкари, но така са почвечто, които с били с мен!
Първо се заканват "нямали да ми простят", но дойсе ли моментът свършват за 5 минути, после още 10 и заспиват след това "ти само за секс мислиш, ти си болна! "
Така че изказванията ви са смешни а за съмненията, че съм мъж да си уговорим среща на хората от сайта и да я видим тази работа

15.   И аз май съм същата! хахаха Моя си е и той ненаситен, любовница съм му и ме съсипва от чукане, но след 1 час пак ми се приисква и ако той е изморен... започвам да му се наитскам, да го опипвам, да му галя нежно кура, да му го лапам както е още мек и така постепенно неизбежно го надървям

16.   Ами искай си бе, авторке. На мен поне като си искам не ми се отказва. Не живеем в средновековието, че да се държим като ущипани моми. Не само при мъжете и при жените важи -от вратата за краката. Щом ми се пие кафе ставам и си правя, същото е и със секса. Нали претендираме за равноправие.
Маги

17.   15 - сложи май децата да спят и сега си изливаш яда по любовницата на мъжа ти?
Спри да ползваш думата „чукане“ - познахме те

19.   Аз съм номер 1. Христо! Маги е права-искай си? А относно петте минути, то е само на първи тек

20.   Искам те!

21.   леле като се замисля в 24 часа колко по 5 минути има... значи поне около 200-300 пъти ще правим секс :)) ако и тогава не ти стига.... е май верно нещо няма да си наред ;)

22.   Първо загрей с 200-300 изпразвания за 24ч и тогава отивай да я търсиш!

23.   Гледай филмът " Дневникът на една нимфоманка ''. Невероятен и може да ти помогне :D

24.   Филмът не е невероятен, а пошъл и скучен. Няма да ти помогне!
Баба Пенка

27.   Наистина не е лесно да си с такава жена! Имам връзка от година и половина с жена - красива, страсна, перверзна само секс и е в главата - ненаситна е. В началото ми се струваше страхотно едвам издържах от 24часа в денонощието правехме по 7-8часа секс на ден и това в продължение на няколко месеца. След това малко се поукроти но едвам издържам. Само секс и е в главата. Като погледна онзи мръснишки поглед когато е възбудена и вече ми се отщява наистина. Сега съм пред дилема дали да скъсам с нея или да я споделям с други мъже защото не издържам вече.

28.   Не си само ти... аз съм почти на същото положение и... нещо ужасно е! Не мога да контролирам желанието си за секс! Иска ми се непрекъснато да го правя без да спирам, да получавам страхотни оргазми...

29.   Ти си мечтата на всеки мъж. Страхотно е, че си перверзна и разкрепостена, само си намери сериозен приятел и си контролирай желанието, така че да го изливаш върху него само(;

30.   Тука големи ебачи, бря. Всеки вика: "Ела ми". Една мисъл гласи: "внимавай какво си пожелаваш". Бас ловя, че ако ви се падне такова момиче, ще издържите само няколко дни на нагона й. Не, сериозно, колко пъти мислите, че ще го направите, преди да ви заболи адски отдолу и да се откажете? При мен лично границата ми е 4 на ден. Тъй, че хайде малко по-сериозно. Това е психологическо заболяване. Съчувствам на авторката, ако историята е истинска. Съчувствам й, защото без правилна психологическа помощ е обречена да няма здраво семейство.

31.   Не мисля, че е някаква патология да си такава - просто темпераментът ти е силен, а и мислиш секса по начин, който допълнително те възбужда ("... това невероятно освобождаване на енегргия, за момента в който виждам желанието в очите му, сливането на телата и късче от неговата енергия в себе си! ").
Иначе не си сама - и аз съм от този тип. Може би при мен различното е, че в основата на всичко е любовта - ако тя е силна, тя непрекъснато ме кара да искам обекта на чувствата си. И да съм склонна да го правя постоянно, да съм разкрепостена, да експериментирам. И това продължава много дълго - има-няма 16 години :) Вероятно ако е само чисто желание за секс, без значение кой е партньорът, е различно - при мен има значение, но това не ме прави по-малко хищна :) Независимо, че имам семейство, деца, работа, ангажименти, желанието да крещя от удоволствие си е постоянно. Не знам дали е страст или в основата са чувствата, но е много силно като преживяване.

33.   Идеална си за проститутка - хем с желание ще си вършиш работата, хем пари ще изкарваш, хем сърдити и незадоволени няма да има.
Иначе и аз не прокървих първия път, нито в някой от следващите (ако бях в някой от миналите векове сигурно най-невинна щяха да ме обесят), но такова ненаситно желание към всеки никога не съм имала.

34.   Заклевам се, че във един филм имаше подобна реплика. Но... може пък да греша. Как му беше името на този филм? А да, , , Дневника на една нимфоманка" или нещо подобно.
Та относно проблема ти. На кратко... Иди на психиатър или на групова терапия. Там ще т е изслушват, ще ти помагат. Нимфоманията е нещо ужасно. Както ти каза това е порок.
Е, късмет.