Споделена история от Секс и интимност

Ще ми е за пръв път, ако може съвет?
Здравейте.. аз съм момиче. Имам приятел, с който сме заедно от 4 месецаа и дойде време за сещате се... Е да, но аз съм девствена, той е на 17 години.. и ако може да ми дадете някакъв съвет.. нещо? Ще съм ви много благодарна!!!!

Коментари

1.   След една седмица нова тема - закъснява ми, бременна ли съм!

2.   Здравей, ще ти дам някои съвети. Трябва да си сигурна, че това е човекът, с който искаш да го направиш за пръв път, иначе после може да съжаляваш. Трябва да си максимално отпусната и възбудена и затова нека първо има любовна игра. Задължително трябва да е с презерватив, ако не искате бебе или някоя болест.

3.   А ти на колко си?

4.   Ще те посъветвам... Човек вижда това, което иска, като чели забравяме да сме обективни. Така сме устроени, че винаги всянчески се опитваме да се възползваме от когото можем.

Искам само да знаеш едно, че там някъде, има някой, който наистина би те обичал, и те обича не за това, което ще направиш или, ще кажеш.

Предбрачният сексуален акт е грях. Едва ли не го знаеш, но да си кажем честно, много и те интересува. Е, ако не си знаела, вече знаеш!

Ти избираш, ти решаваш. Както казал един човечец: "човек сам кове съдбата си".

5.   Здр, а ти на колко си? и помисли добре дали го искаш. Все пак ако не а и според мен изчакай да си на 18 - идеална възраст за секс нали? А и когато си на 18 и случайно ако стане белята ще можеш да имаш думата, да направиш легален аборт или да се омъжиш а не сега ако си още непълнолетна после да се тюхкаш и вайкаш, но ти си знаеш. А иначе пазете се това е съветът ми :)

6.   А ти на колко си? Желателно е първия път да е с по опитен мъж!

7.   Няма значение опитен ли е или не, важното е да има чувства и да го искаш силно. Защото болка има, няма да те лъжа, че няма, но ако си убедена, че точно с този човек трябва да се случи и го искаш наистина силно, това няма да те спре.

8.   от авторката: гледам че много сте ме питали на колко съм. На 15 години съм. Съгласна съм с номер 7 :) а аз съм убедена че той има чувтсваа, аз имам също... и благодаря на останалите за съветите. Моля без лоши чувства искам от вас съвет така като за пръв път а не съвет дали да го правя или не.. :))

9.   Олеле хора защо е толкова важно да е с човек който обичаш.. аз съм на 16 ипървия ми път беше на 1 купон с момче с което се бях запознала преди 2 часа и тои ме отвории и беще мега яко.. Не е важно да се обичате или пък на колко години си.. Важното е да сте внимателни да се пазоте и да ви е хубавоо!! :))

10.   №9 те и всичките ви отношения в живота са такива - повърхностни, ден до пладне. После ревете, че това не ви било наред, онова не ви било наред, на никой не му пукало за вас и сте щели да се самоубивате. Свикнеш ли отрано да се плъзгаш по повърхността на нещата, целият ти живот минава без капка смисъл.

11.   Към номер 10.. извинявай ама това, че ти нищо не си разбрал от живота и т. н. неозначава че знамеш вси1ко и т. н... пък и ако можеш да четеш момичето пита нещо друго неиска да слуша разбиранията ти за цивота :)) отт номер 9 ;дд