Споделена история от Секс и интимност

Спя с женен мъж два пъти по-възрастен от мен - лудост ли е ?!
Преди два месеца се запознах със мъж, който страшно много ми хареса

По принцип не обръщам много внимание на случайно срещнати мъже и просто ги подминавам, но този... за този имах оргомно желание да го съблека.. Хвърлих му два три значителни погледа, а той ме гледаше цяла вечер... само веднъж дойде да ми запали цигара и не направи нищо повече.... оставих компанията, с която бях излязла и те си тръгнаха преди мен, а аз останах. Поговорихме същата вечер с него, но нищо особено.

След това продължих да ходя на същите места и просто си знаех, че той ще бъде там. И така след две три такива непреки срещи си разменихме телефоните, и започнахме да излизаме.. много си допаднахме и на четвъртата среща ме изчука първо у тях а след това в колата преди да ме закара до нас. След това чукане.. се случи още няколко пъти и той ме предупреди да не се влюбвам в него, а аз му се изсмях в знак на това, че няма щанс.

Проблемът е, че мисля, че той се влюбва в мен.. постоянно ми звъни... не му е само за секса идва постоянно с рози и цветя и комплименти носи ме на ръце.. това не е просто секс и се плаша... този мъж е женен и има дете от предишен брак.. Какво да правя? !? !

Коментари

1.   Според мен, отново някоя споделена мокра фантазия или измислиците на някоя разочарована омъжена жена. Сори, ама, които го е писал и представа си няма, как протичат подобни връзки.

2.   Радвай се, че някой те обича. Хиляди са хората, които само си мечтаят за това. Поразрови тука изповедите на разни самотници, дето искат да се самоубиват от самота и осъзнай каква щастливка си всъщност.

3.   Дали е лудост, човек сам си преценява за себе си. Това, което знам със сигурност е, че е голям грах и един ден ще отговаряш пред Бог!

4.   споделям истинска история... не ми се случва за първи път да спя с толкова по-възрастни мъже от мен.. аз съм на 18 а той на 36.. с 18 години е по-голям от мен... но ме чука страхотно... осъществяваме неща за които само съм си мечтала... той познава жените.. знае какво искат... знае какво ме побърква и как да ме накара да полудея... за мен е просто секс но за него явно не е. Единственото което ме притеснява е че в последните години ми харесват все по-възрастни мъже и не знам докъде ще стигна.. е разбира се не ми харесват някакви сбръчкани пенсионери.. имам предвид по-зрели явно.. Та за това дали е грях... Да определено е грях и това ми харесва!
От авторката