Споделена история от Секс и интимност

Всеки път ли достигате до оргазъм?
Здравейте!

Въпросът ми е към женската половина на сайта. Всеки път ли, когато правите секс с партньора си достигате до оргазъм? По какъв начин го правите? Смятате ли за неудовлетворяващ секса, при който не сте достигнали връхната точка? Ще се радвам да споделите мнението си.

Ж,20

Коментари

1.   Аз много рядко стигам до оргазъм. Когато се самозадоволявам тогава усещам върха на удоволствието. Не че като правя секс не ми е хубаво. Напротив хубаво ми е, но незнам защо много рядко стигам и не смятам че секса е неудовлетворяващ без оргазъм.

2.   Само при мастурбация достигам всеки път до оргазъм. Способна съм на мултиплени оргазми (над 15). Много зависи от периода на цикъла...
Не винаги имам НУЖДА от оргазъм, понякога имам нужда от просто секс - без всякакви очаквания, надпревари и оргазми, най-обикновенна, първична близост м-у мъж и жена.

3.   Аз свършвам абсолютно всеки път.

4.   Ами да, на твоите години предимно при орална любов. Аз не мога да свършвам само с проникване и си пипам клитора- така свършвам сега всеки път.

5.   Е, аз съм само на 19, но имам голям опит. Както и да е, половинката ми е на 20 и също има опит[особено когато правим орален секс], затова почти винаги стигам до оргазъм. Но ето ти един съвет;Ако нямаш половинка, и с матсурбиране става. И на мен ми е по-удобно да докосвам клитора си, за да свърша, когато половинката ми не иска секс.
c0d3 n3m3s! s

6.   аз съм мъж и винаги стигам оргазъм, празня се и спермата ми излиза навън.

7.   Коуд Немезис, имаш голям опит и половинката ти има опит особено когато правите орален секс? Аха!

Кубрат

8.   Здравей.. До оргазъм не се стига всеки път.. това дали ще стигнеш до оргазъм или не, зависи от много неща. А и.. целта на секса е удоволствие, а не само това да свършиш ;) :))

9.   Съгласна съм с номер 8. Аз също не винаги достигам до оргазъм, но това не ме притеснява. Оргазмът зависи от много фактори. В крайна сметка основната ми мисъл, когато правя секс с партньора ми е преди всичко емоционалното сливане, наред с физическото.