Споделена история от Секс и интимност

Анален секс - проникване
Здравейте!
С приятелката ми винаги сме смятали, че всичко трябва се пробва. Никога не съм я насилвал или задължавал да прави нещо, което не иска, затова, когато тя самата беше сигурна че иска да пробваме анален секс аз се зарадвах.

Предварително бяхме прочели това-онова за целия процес, взехме подходящ лубрикант, но така и не се получи. Започнахме внимателно и деликатно - първо с пръст, докато посвикне, после с два. В крайна сметка тя реши, че иска да опитам и с пениса ни, но предполагам все още не се беше отпуснала достатъчно защото претърпяхме провал.

Не успях да проникна дори малко, защото беше много тясно и стегнато.
Ако можете да споделите съвети и техники, защото едва ли ще се откажем само с това :))

Коментари

1.   Здрасти, мисля че мога да ти помогна.

Не е нужно да си направи приятелката ти клизма, защото в тази част на червото не се задържат фекалии, но за нейно спокойствие - нека си направи. Има специялни балони, помпички за клизма в аптеките, към 10 лв. са

След клизмата, хубаво я да я поотпуснеш. Можеш да почнеш нормално, след като свърши да почнеш да я обработваш с лубриканта. Явно не търпи на болка, боли докато проникне пениса, после става хубаво, затова можеш да вземеш от някой Секс-Шоп дилдо за анален секс. Те имат специялна форма и разширяват. Може така да я обработваш няколко дни.

Най-важното - много, много лубрикант, там няма жлези, които да произвеждат секрет за „смазка“. Успех

2.   Пръст, два, че и три. Ако би те възбудило да я гледаш може да я накараш и самичка да си ги вкарва, защото така ще усеща най-добре. Да не се стяга, а трябва да се отпусне. И ти също малко по-смело. Един съвет от мен- след като го вкараш първия път го извади и след това го вкарай отново. Така втория път ще е много по-отпуснато и нея няма да я боли.

3.   Някак си не ми се връзва. Според мен не ти е бил достатъчно твърд.

4.   В тази част на червото не се задържат фекалии ли??? Я се събуди, моля те:))Иначе другите ти съвети са повече от добро, но в това грешиш, приятелю:)

6.   Ааа отврат!! Просто не знам как някой хора обичат анален секс. Вярно че всичко трябва да се пробва но за аналния секс съм ТВЪРДО ПРОТИВ.

7.   Нека да уточня че съм мъж. На 35 години, не на 18. Анален секс със съпругата ми правим от 5 години. Клизма е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си направиш... ако не искаш гаджето ти да си извади пилето и да види кафявко по него.... Без клизма, ще се отпускаш и ще си спокойна, докато не направите някой малък гаф. След това няма да може да се отпуснеш никога... затова не си прави експерименти... а клизми. :) Самият секс там е приятен, НО задължително трябва да си много възбудена. Аз съм мъж, и съм пробвал, за да видя как е - пробвах първо аз, после тя. Не може да убеждаваш някой да опита нещо и да не знаеш какво го караш да прави. Съпругата ми, отвреме, навреме има удоволствието( и то не малко, както тя твърди ) да наблюдава как вибратора ни влиза в отзад в мен... и ми харесва винаги, не винаги е перфектно... има моменти, когато се получава, играчката ( или пениса ми - важи за съпругата ми ) влизат, но не е толкова приятно, както когато си отпуснат напълно. Иначе ако трябва да цитирам съпригата ( да отбележа, че тя не беше хич фен в началото ) ми: "Не е за всеки ден, но макар и по-рядко, определено не е за изпускане". Толкова от мен. Have a nice sex :)

p. s. Aaaaaa, забравих да спомена, не съм нито (неосъзнат/осъзнат) гей, би или нещо от рода... аналният секс за мен е просто нещо което опитахме, хареса и на двама ни и остана в менюто поне засега, докато ни харесва... Важно е да има разнообразие, да няма стериотипи ( пречат на новаторският дух ) и да е приятно и на двамата.... до пост 6: Като не си пробвал и не знаеш дали ще ти хареса, как си против? Ти не знаеш изобщо какво е, как може да си против? До автора: Не бързайте и не се фиксирайте в/у аналния секс който предстой. Правете си нормална предигра... галете се, целувайте се ( абсолютно навсякъде ) и колкото повече расте възбудата, толкова по-лесно - когато опиташ ще влезеш. Ще минат 10 минути в който момичет ще изпитва малко дискомфорт, а ти ще трябва да си максимално деликатен... после започва купона :)

8.   Номер 7 е с хомосексуални виждания, от там следва че е леко или напълно гей. На 25 съм и цепя дупки, а мене не ме цепят, все пак съм мъж. Съжелявам, не лъжа, в момента се смея на глас, представям си 35 годишен чичо и как жена му го такова с вибратори разни, с корема и подробностите, с деца, а накрая ох мила аз съм жена люби ме. Много забавно, първо изкуствен, после истински, а накрая ще има аз съм жена. Тоя свят да свършва, че ми писна от глупости, ама направо ми призлява. Не знам мъже какво ви става, но това порно и разкресустеност, направо ви направиха не метро, а гей сексуални. В момента ти си смешен номер седем.

9.   Към Автора: Послушай потенциалните ПЕДАЛИ.
Глусно, все пак...

10.   До пичът от пост 7 -- това, което правите с жена си е готино и би ми допаднало, но за съжаление до сега не съм имал късмет да попадна на такова момиче ;) Би ли ми казал поне коя зодия е? :P

11.   Номер 8 приема секса основно като цепене на дупки.

Номер 9: Ще мине време и ще осъзнаеш че когато обичаш някой не може да се гнусиш от него. Перверзно и лицемерно е да не се интересуваш или дори да си отвратен от аналния секс, но да си загубил 4 часа за да изчетеш всички 142 поста.... и после да пишеш колко си отвратен от аналния секс....

До 10: Всичко с времето си... ще намериш човек който ще обичаш и той теб и с времето ще има и кризи и моменти като този, коiто аз описвам... :) Иначе на въпроса ти - Телец е.

p. s. До номер 8, Ти кой наричаш чичка на мен повече от 25 години не ми дават.... и тея 25 си ги нося мъжки... не хлапашки при мама и тати... Иначе знаеш ли? ! Жал ми е за хора като вас, щот аз, съпругата ми, номер 10 и изобщо всички свободни, ама в главите, не като юридически статус, та всички ние- тоя живот го живеем.. , докато такива като тебе- дето робуват на стериотипи- цял живот осъждат другите и си губят деня да пишат в теми със заглавие "Анален секс" - колко е отвратителен аналния секс.

Айде нема нужда....