Споделена история от Секс и интимност

Кога на мъжа му е по-хубаво
Искам да задам следният вьпрос, който мисля,че вьлнува много жени: Един мьж прави секс с две различни жени с едната свьршва за 5 минути, с другата за 40, с коя му е по-хубаво.

Коментари

1.   На мъжът все си му е хубаво, щом клеца...

2.   По-хубаво му е когато свършва за 5 мин.

3.   Подкрепям номер 1 :)

4.   Предпочитам 40 минути да ми е хубаво да ми е хубаво, че да ми държи ситост поне два дни. Ако ще е за 5 минути (пилешки секс) ще трябва да повтарям....

5.   Към 4 явно си прав за ситостта, но с коя ти е по-хубаво даже и да е нужно да повтаряш.

6.   Що за въпрос?!? Всяка жена и всеки мъж имат различна сексуалност. На един едно му е хубаво, на друг друго, а дори на една личност веднъж му се иска за 5 минути, друг път - за 40. Няма място за дискусии.

7.   Щом свършва за 5 минути значи му е много хубаво и много се е възбудил.

8.   При 40мин секс и то всеки път си е мъчение за мъжа. 100% съм на мнение, че жената няма винаги да е в настроение за подвизи и сексът ще бъде в изключителни случаи и не толкова често. Ако мъжа не може да свършва с тази жена за по-кратко то не му е хубаво, мъчи се и ходи незадоволен! Личен опит.

9.   За 5 мин по хубавоо би ми било... но после ще искам пак няклко пъти по 5 мин иии да остана без силици ! Хах

10.   На мъжа му е най хубаво с най новата и чужда жена - времето няма значение.

11.   Мисля, че е много индивидуално, но и мисля, че по някаква причина харесваш жената, с която свършваш за 40 мин. Самият факт, че си го постнал като въпрос..., значи те тормози защо с нея не свършваш така бързо... Понякога, когато харесваш определена жена ти е по-трудно да свършиш... Това не значи, че тя прави нещо неправилно или ти, нито пък значи, че сте си омръзнали (ако сте от дълго заедно).

12.   При чичо Мечо който е футболен треньор важи правилото : "Не измервай времето когато си със свалени панталони на терена".

13.   С тази, с която свършва за 40 минути.
М30

14.   краткото е за предпочитане

15.   Аз свършвам първия път за 5 минути, а втория за час, но зависи от настроението и емоцията! Когато ти е само за да свършиш, по-добре си направи 1 чикия! Ако дамата си заслужава, и за час или 2 все ми е хубаво! Както и на нея ;)
Случвало се е обаче да правя секс по цяла нощ и да не мога да свърша повече от 3 пъти! Но тогава и да не свърша пак ми е хубаво! Но вече см над 50 и ме мързи за такива маратони... ;)

16.   И с двете. Това, че с едната го прави за 5, а с друга за 40, не значи, че с едната му е по-зле. Поне при мен е така. При мен лично, всичко е въпрос на възбуда, нагласа и усещане. И не мога да кажа, че само щото ми е готино с една жена, и за тва свършвам за 5 или 40 мин. Различно е при всеки. М 32

17.   5 минути е по-зле и от чекия, бе. Да не говорим, че едва ли жената ще бъде особено задоволена с толкова. 40 по-бива, показва вече някакво отношение.

18.   Много интересен въпрос. Авторе, би ли разширил питането си като кажеш защо го правиш? Едната постоянна ли е (по-постоянна... ) Всъщност жена ли си или мъж?
Моят отговор е: "с 40 минутната". Уточнявам - при мен. Защо е така - идея си нямам. Имам чувството, че долу е различно "устройството им". Всички ще кажат, че разликата идва от главата ми... ами няма да се съглася. Бих казал още доста неща, но да видим накъде ще тръгне приказката.
М45

19.   С по-ебливата ще да му е по-хубаво, личен опит. Сори сладурани... и още 40 минути не че на 44 не мога ама си е патология.
М44